Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

Zen

Arról nem is beszélve h Oda se rajzolhat mindig mindent tökéletesre. :P
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#2011
Majd kijön a rendes fejezet, s akkor halálramenő viadalt rendezhetünk arról, hogy van-e keze vagy nincs.  :P
Szerintem is inkább amellett vagyok, hogy a ruha bő, s a keze ugyanúgy megvan neki.


edit: ja és egy tipp (persze a fejezet ki se jött, de én azért már előregondolok  :P )
Mivel már többen írták az AP-n, hogy Zoro kivételével minden SH tag szerepel a fejezetben, így elég valószínűnek tartom a 600-as reunion-t.

Squazee2005

Ácsi, a "spoilerben" csak azt írták, hogy nem tudják, hogy Zorronak tényleg hiányzik-e a keze, mert nem szerepelt a fejezetben. Arról nem volt szó, hogy a többiek mind szerepelni fognak.
Apropó, van egy Sanji-kép, de még nem 100% hogy igazi.

blackronin

#2013
598
[spoiler]Hancock

Brook

Sanji

"Luffy"  :D

Luffy

Nami és Usopp

Usopp

"Zoro, Sanji és Robin"

Robin és Brook

Chopper

[/spoiler]

edit: [spoiler]mindjárt elbőgöm magam...
NEM FOGOK SÍRNI, FÉRFI VAGYOK!
Neeem foggooookk ssííírnnii....  :bruhuhu: :bruhuhu:  :bruhuhu:

SH Reunion at last!
[/spoiler]

Bishop

Úgy terveztem hogy nem nézek spoilert mert ezt rendesen akarom megnézni, de mivel a kövi hetekbe nem biztos hogy net közelbe leszek ezért muszáj vagyok belelesni  ^^"
Amit eddig elmondhatok a külsőkről az az hogy Frankynál hiányzik a haj de bírnám ha ilyen kigyúrt állat lett belőle :D
Sanjinak több szakálla lett? Mert ha igen akkor az is bejön :cool:
Usopp nekem kicsit szálkásabbnak tűnik legalább is a keze ami látszik nem annyira nyúrga.
Luffy ruhája annyira nem jön be de legalább kalózos
Zoronál bejönnek a sebhelyek a kar megm ajd kdierül szerintem tuti megvan. És volt fekete kardja amit a szamuráj zombietól kapott az piros fekete.(Lehet hogy az is olyan kard mint Mihawké? ez csak most így hirtelen jutott az eszembe ^^") Még egyet lecserélhet elvileg amelyik kardot Logue townba szerezte bár az is valamenynire speciális azt dobta fel és elvileg a kard választotta őt.
Nami Robin oké, bár még szoknom kell Naminál a hosszú hajat ::)
Brook is király genlemanből lehet lett egy Krauzer  :D

Choppert meg elbaszta Oda nincs vita, lehet jobb erősebb lett, de az hogy még mindig úgy néz ki mint egy 5 éves az engem nagyon bosszant. :morci:

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-09-28, 20:03:01

edit: [spoiler]mindjárt elbőgöm magam...
NEM FOGOK SÍRNI, FÉRFI VAGYOK!
Neeem foggooookk ssííírnnii....  :bruhuhu: :bruhuhu:  :bruhuhu:

SH Reunion at last!
[/spoiler]
... most erre mit mondjak? nem szégyelled magad! Ezen jóérzésű ember nem sír. [spoiler]Max azért, mert megint van/lesz chapter, de reunion.. pff, ha nem lenne, akkor sírnék XD.. na jó akkor sem.  Amúgy képekből én nem látom úgy, hogy mindenki összejön. Meg mik azok a deform SH tagok?

Miután megnéztem a képeket.. Usoppra vagyok csak kíváncsi.. a többi fail.. említésre sem méltó változások szinte.. /Usoppnál sem, de tőle várom a legtöbb fejlődést XD/[/spoiler]

blackronin

#2016
Quote from: LuckyDingo on 2010-09-28, 20:24:54
... most erre mit mondjak? nem szégyelled magad! Ezen jóérzésű ember nem sír. [spoiler]Max azért, mert megint van/lesz chapter, de reunion.. pff, ha nem lenne, akkor sírnék XD.. na jó akkor sem.  Amúgy képekből én nem látom úgy, hogy mindenki összejön. Meg mik azok a deform SH tagok?

Miután megnéztem a képeket.. Usoppra vagyok csak kíváncsi.. a többi fail.. említésre sem méltó változások szinte.. /Usoppnál sem, de tőle várom a legtöbb fejlődést XD/[/spoiler]
[spoiler]Itt bizony reunion lesz. (vagy legalábbi elkezdődik)
Mégpedig a kocsmában, ahol mellesleg a "deformált SH tagok" is vannak, akik Luffy-ék távollétét kihasználva akarnak hírnevet és pénzt szerezni.
Csak azt nézik be, hogy a valódi SH tagok is megjelennek, akik hallanak ezekről a csalókról.

Usopp rendben van, már csak egy teljesalakos Zoro, Robin és Franky hiányzik. [/spoiler]

Leara

Ááá, megfogadtam, hogy most nem fogok spoilereket olvasni, de... hát gyenge vagyok  :D.
Azt hittem Luffy külsején több változás is lesz, de a sebhelyen meg a ruháján kívül más nincs.
MAL

Squazee2005

[spoiler]Ezek az ál-Luffyék nagyon durvák.  :haha: Brook meg koncertet tart, hát ez kész! XD[/spoiler]

nikici

Luffy: nem is baj, hogy nem változott sokat. :)
Nami: nagyon szokatlan lesz eleinte.
Zoro:remélem ott van az a másik kar is. ^^
Sanji: kíváncsi vagyok, hogy lesz e annak valami apropója, hogy most a másik szeme látszik, meg a szemöldöke is ott tök úgy áll, mint a másik szemén, nem pedig a tükörképe.
Usopp: úgy tűnik fizikailag is erősödött.
Chopper: aranyos mint mindig.
Robin: jól áll neki az új frizura.
Franky: neki viszont érdekes az új frizurája. XD
Brook: hát, neki max a ruhája változik mindig. :D

De várom már az új fejezetet. Hosszú volt ez a 4 hét. :hopp:

blackronin

#2020
Quote from: nikici on 2010-09-28, 22:22:08
De várom már az új fejezetet. Hosszú volt ez a 4 hét. :hopp:
Nekem mondod...  ^^"

Quote from: Squazee2005 on 2010-09-28, 21:50:40
[spoiler]Ezek az ál-Luffyék nagyon durvák.  :haha: Brook meg koncertet tart, hát ez kész! XD[/spoiler]
:tezsvir:


Egyébként nem értem, hogy sokak miért vártak AKKORA változást.
Nem 5, 10 vagy 15 év telt el.
Szerintem pont annyi változtatást végzett el Oda, ami feltétlenül kellett. (hogy érződjön az eltelt idő)
Egy kicsit máshogy néznek ki, de ennyi. (szerintem senki nem akart teljes karakterdizájn átalakulást... Mi értelme lett volna?)
Az igazi, gyökeres változások az első valódi harcok alatt fognak előjönni.

Bevallom, hogy nekem inkább az eltelt idő (2 év, egyik csapattag sincs ennyi ideje Luffy-val, Zoro is max. 1 éve) okozta esetleges személyiségváltozások érdekelnek.
Főleg Robin és Brook esetében. (Robin bizalmatlansága és idegenekkel való kapcsolata a legizgalmasabb dolog számomra, míg Brook csaknem 50 éves magánya után pár hétig ugyan barátok közt volt, de utána megint idegenek vették körül... bár a koncert engedi sejtetni, hogy nem viselte meg az eltelt idő túlzottan.  :D
Sőt, még jót is tett neki!)
Chopper és Usopp így az első reakciók alapján a régi maradt, maximum bátrabbak lettek, de okosabbak nem. (főleg Chopper nem :P ; Usopp még kérdéses)


edit: szinte kijött a fejezet, már nem linkelek be új képeket.
Megtaláljátok őket a szokásos helyeken.

Squazee2005

Jó neked, én alternatív helyről szedtem össze őket, mert se az AP, se a mangahelpers nem enged be.  ^^" De ez jó fejezet lesz, estére szép verzióban, ha minden igaz.  :cool:

LuckyDingo

Ouch! XDDD
[spoiler]Luffy: I'm not going to marry you! But thanks for the food!
Hancock: Oh, you're so awesome even when you're so cruel..![/spoiler]
Jól indul.. :D Télleg jó lesz, bár ha jól láttam túl sok idő megy az álcrew-ra.. :S

Leara

Quote from: LuckyDingo on 2010-09-29, 12:29:59
Ouch! XDDD
[spoiler]Luffy: I'm not going to marry you! But thanks for the food!
Hancock: Oh, you're so awesome even when you're so cruel..![/spoiler]
Ez az  :whoah:!

Amúgy így végignézve a fejezetet szerintem hamar meg lehetett szokni az új külsőket... legalábbis pár fórumon egyesek nagyon kibuktak, hogy nekik sok idő kell ahhoz, hogy megszokják.
Ááá, most érzem igazán, hogy milyen hosszú volt ez a 4 hét OP nélkül  :D.
MAL

LuckyDingo

Quote from: Leara on 2010-09-29, 13:17:41
Quote from: LuckyDingo on 2010-09-29, 12:29:59
Ouch! XDDD
[spoiler]Luffy: I'm not going to marry you! But thanks for the food!
Hancock: Oh, you're so awesome even when you're so cruel..![/spoiler]
Ez az  :whoah:!

Amúgy így végignézve a fejezetet szerintem hamar meg lehetett szokni az új külsőket... legalábbis pár fórumon egyesek nagyon kibuktak, hogy nekik sok idő kell ahhoz, hogy megszokják.
Ááá, most érzem igazán, hogy milyen hosszú volt ez a 4 hét OP nélkül  :D.

Nem tudom mit kell ezeken szokni XD gyakorlatilag alig változott a nép.

Leara

Quote from: LuckyDingo on 2010-09-29, 13:19:05
Nem tudom mit kell ezeken szokni XD gyakorlatilag alig változott a nép.

Hát ez meg a másik... nekem már az első kijött képnél sem volt senkivel semmi bajom :D. Max. Luffynál gondoltam, hogy talán egy kicsit jobban fog hasonlítani a Romance Dawnos verziójára, de az sem különbözik sokban tőle.
MAL

blackronin

#2026
598 colorspread HQ felbontásban, ezzel le is zárhatjuk a vitát miszerint
[spoiler]
megvan-e mindkét keze Zoronak.
A válasz igen. (hála az égnek)


[/spoiler]

A fejezet címe pedig
[spoiler]
Two years later
[/spoiler]

edit: a Mangastream verzió 2 órán belül jön.

Squazee2005

Kijött a fejezet, szóval a Mangastream kicsit lassú lesz. :D

blackronin

#2028
A Haven reader pont ekkor jön jól!
Onnan olvassátok.
http://haven-reader.net/index.php?mode=view&series=One%20Piece&chapter=Chapter%20598


Edit: véleményem, ami most egy kicsit másmilyen lesz.
Gondolom azt hiszitek, hogy rögtön rávágom az "OPIC" jelzőt.
De nem teszem.
Vissza is vonom az egyik régebbi kijelentésemet is, ami ez volt
Quote from: blackronin on 2010-09-28, 20:03:01
mindjárt elbőgöm magam...
NEM FOGOK SÍRNI, FÉRFI VAGYOK!
Neeem foggooookk ssííírnnii....  :bruhuhu: :bruhuhu:  :bruhuhu:

SH Reunion at last!
Azért, mert ezt csak a VALÓDI reunion fejezet fogja megkapni tőlem, ez pedig nem volt az.


Ez volt talán az eddigi legvegyesebb érzelmet kiváltó fejezet számomra.
Az egyik szemem sír, a másik nevet.

[spoiler]Jó dolgok:
1. A SH tagok változtatásai egytől egyig bejöttek, pont olyanok lettek, ahogyan elképzeltem őket.  :jee:
2. Elkezdődött a OP második fele.  :whoah:
3. Remek kezdést talált ki Oda a dolgokhoz, nem tökölt sokáig azzal, hogy miként jutottak vissza a tagok SA-ra.
4. Az "ál-SH csapat" remek ötlet, hamar megutáltam őket, s azt amit képviselnek.  :uzi:
5. Boa ügy lezárva?  ^^"
6. 600-ik fejezet lesz a reunion, minden adott hozzá.

Rossz dolgok:
1. Végleg lezárult a OP első fele... Még el tudtam volna viselni egy ideig a régi felállással a kalandokat.
Örökre hiányozni fognak.  :bruhuhu:
2. Talán az ál-SH csapat túl jól sikerült... Egy kicsit rosszul érzem magam attól, hogy az IGAZI SH csapatot ennyire nevetségessé teszik.
Tudom hogy poén meg minden, de mint ahogy írtam utálom őket,s remélem hogy hamar elintézik őket Luffy-ék és tisztázzák a nevüket.
3. Nagyon úgy tűnik, hogy Luffy hormon dologja már érdektelen lesz a jövőben...
Ez a fejezet jó alkalom lett volna arra, hogy ezt Oda elővegye és drámát csináljon belőle.
Pl. Luffy hirtelen megöregszik, megbetegszik, stb.
4. Nem tetszik az sem, hogy a Sunny-val nem történt semmi.
Lehetett volna egy kis izgalmat belevinni, pl. Duval éppen próbálja visszaszerezni a hajót az "ál-SH csapattól" vagy Kuma csinált vele volna valamit.
5. Boa ügy lezárva?  ^^"
6. Túl lassú volt a bevezetés az "új" időkbe... Egy kicsit pörgősebb indítás jobban bejött volna.
[/spoiler]

Megjegyzés: [spoiler]Kövezzetek meg, de nekem ez a 2 év túl sok! Még most is nehéz elfogadni a tényt, hogy ennyi ideig voltak távol egymástól a tagok.
Én max. 1 évet tartottam volna elfogadhatónak. (tudom, hogy power-up miatt kellett ennyi, de akkor is)
Úgy érzem, hogy semmissé teszi az egyes tagok eddigi erőfeszítéseit.
Pl. Robin és Brook
(Robin: eddig ő volt a nagy zárkozott és távolságtartó, ki tudja hogy ebből mi maradt meg... Pedig idegenek között élt.
Őszintén remélem, hogy nem minden tag "élvezte" az eltelt éveket, hanem például Robin szenvedett is, mert nem jöttek össze a dolgok úgy, ahogy akarta. Nem akarom, hogy mindenki csak boldog emlékekkel térjen vissza, az túl nyálas lenne!
Brook: túl kevés ideje volt a csapattal, erre rögtön 2 évre elszakadt tőlük... Igazságtalanság)[/spoiler]


A lényeg: nem tudom értékelni a fejezetet konkrétan. Nem volt jó, se nem rossz a fentebb említett okok miatt.
Nem EPIC, s nem OPIC. Csak azért nem lehet fantasztikus a fejezet, mert volt 4 hét szünet.
Én egy kicsit pörgősebb bevezetést képzeltem volna el, egy kicsit lassú volt.
Szerencsére a 600-as VALÓDI reunion fejezet már tuti, arra tartogatom az oldalas méretű OPIC jelzőket.  :P

Zen

Ha Brooke világ turnén volt, nem kellett volna találkoznia Laboonnal?

lol@ Usopp új lőszere. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

nekem kimondottan tetszett a chapter :) amúgy a szigeten SENKI nem nézi meg a WANTED poszterét Luffynak? mégcsak nyomokban sem hasonlít rá az az idióta :D

NLZ

A kalap és a sebely stimmel. :D  Én se vagyok elájulva, ez inkább amolyan bevezetés volt. Kiváncsi vagyok, hogy köv rész elején Luffy pwnolni fogja-e a pózereket valami hakicskával.
[reserved]

LuckyDingo

Van egy olyan érzésem, hogy ezek az új figurák nem rég bukkantak fel.. azaz 2 év alatt sokat változhattak. Ez egy fricska is lehet azoknak a fanoknak, akik nagy változást vártak.. Jobb lett volna, ha ilyenek lesznek..? Na ugye hogy nem.. XD

Amúgy nekem nem volt ezzel bajom. Kicsit sokat csesztek el a báros részre. És hogy mi fog történni Luffy vs Luffyval?

1.Luffy elintézi egy ütéssel az ál-Luffyt
2. Lehakiz mindenkit véletlenül... de köbö 10 kilóméteres körzetben, aztán ellő, hogy úbazz ezt még szokni kell... vadállatok ellen állítottam be a haki-phaserem
3. Szó nélkül ott hagyja őket.. majd amikor idegbeteg ál-luffy ráveti magát, akkor precízen habzószájúvá hakizza... XD
4. Megjelenik mondjuk Zoro/vagy bármelyik SH tag/ és elintézi Luffy helyett, hogy véletlenül se lássuk a képességét XD
5. Lepj meg Oda!

blackronin

#2033
Az eredeti hozzászólásomból az tűnhet ki, hogy nem jött be a chapter.
Ez nem igaz így ebben a formában... Voltak jó részek is benne bőven, de semmi olyan nem történt, ami miatt így gondolnák rá, hogy:
"De jó volt az a 598-as chapter! Nagyon tetszett, mert ... és ... történt benne."
Mint egy OPIC fejezet esetében.
Kb. ilyesmi fog megmaradni:
"Ja, ez volt az a fejezet, ami előtt az a rohadt hosszú szünet volt..."

Vagy másképp fogalmazva:
"Ok, ez is megvolt. Következő chapter?"

Quote from: LuckyDingo on 2010-09-30, 20:19:49
Van egy olyan érzésem, hogy ezek az új figurák nem rég bukkantak fel.. azaz 2 év alatt sokat változhattak. Ez egy fricska is lehet azoknak a fanoknak, akik nagy változást vártak.. Jobb lett volna, ha ilyenek lesznek..? Na ugye hogy nem.. XD

Kicsit sokat csesztek el a báros részre. És hogy mi fog történni Luffy vs Luffyval?

1.Luffy elintézi egy ütéssel az ál-Luffyt
2. Lehakiz mindenkit véletlenül... de köbö 10 kilóméteres körzetben, aztán ellő, hogy úbazz ezt még szokni kell... vadállatok ellen állítottam be a haki-phaserem
3. Szó nélkül ott hagyja őket.. majd amikor idegbeteg ál-luffy ráveti magát, akkor precízen habzószájúvá hakizza... XD
4. Megjelenik mondjuk Zoro/vagy bármelyik SH tag/ és elintézi Luffy helyett, hogy véletlenül se lássuk a képességét XD
5. Lepj meg Oda!
Ez jó!  :jee:

smash++

Nekem nem tetszett a ch.
Azon kívül, hogy láthattam a karaktereket unalmas volt és sok volt a felesleges tinta pazarlás.

Eddig mindenki karaktere nagyon tetszik, eddig talán Usopp változott a legtöbbet -> végre cool kinézet (Frankyt leszámítva, mert ő lego) :)
A lááányok... "hol a nyál csorgatós smile????"

Kicsit érdekes Rayleigh bal szeménél a vágás és Zoro jobb szeménél a vágás (hasonlóság  ::) ). Zoro félszemű kalóz lett :), remélem nyert valami durva képességet (Zoro fanatikus jelen)


Szal jó lenne, ha Luffyék elintéznék a fail bandát, mint anno Shanks ->  :uzi:

Az meg szánalmas, hogy senki nem ismeri a wanted postereket...

Alkyra

IT'S BACK!IT'S BACK!IT'S BACK!IT'S BACK! IT'S BAAAAAAAAAAAAAAACK!!

;_;

Not much happened though.

chilip

honnan veszitek hogy megvakult fél szemre?  :eek: csak mert fél szeme csukva a nagyképen? és ebből már mindent le lehet szűrni?

Squazee2005

Nekem nagyon bejött ez a fejezet, egyetlen szívfájdalmam, hogy nem 100 oldalas volt.  :haha:

Tipikus OP fejezet, előkészíti a terepet a nagy találkozásnak.

Quote from: blackronin on 2010-09-30, 17:26:03
1. Nagyon úgy tűnik, hogy Luffy hormon dologja már érdektelen lesz a jövőben...
Ez a fejezet jó alkalom lett volna arra, hogy ezt Oda elővegye és drámát csináljon belőle.
Pl. Luffy hirtelen megöregszik, megbetegszik, stb.

2. Nem tetszik az sem, hogy a Sunny-val nem történt semmi.
Lehetett volna egy kis izgalmat belevinni, pl. Duval éppen próbálja visszaszerezni a hajót az "ál-SH csapattól" vagy Kuma csinált vele volna valamit.
3. Boa ügy lezárva?  ^^"
4. Túl lassú volt a bevezetés az "új" időkbe... Egy kicsit pörgősebb indítás jobban bejött volna.

5. Megjegyzés: Kövezzetek meg, de nekem ez a 2 év túl sok! Még most is nehéz elfogadni a tényt, hogy ennyi ideig voltak távol egymástól a tagok.
Úgy érzem, hogy semmissé teszi az egyes tagok eddigi erőfeszítéseit.
Pl. Robin és Brook
(Robin: eddig ő volt a nagy zárkozott és távolságtartó, ki tudja hogy ebből mi maradt meg... Pedig idegenek között élt.
Őszintén remélem, hogy nem minden tag "élvezte" az eltelt éveket, hanem például Robin szenvedett is, mert nem jöttek össze a dolgok úgy, ahogy akarta. Nem akarom, hogy mindenki csak boldog emlékekkel térjen vissza, az túl nyálas lenne!
Brook: túl kevés ideje volt a csapattal, erre rögtön 2 évre elszakadt tőlük... Igazságtalanság)

1. Szerintem egyáltalán nem idevaló lenne ezen drámázni. Majd a történet vége fele esetleg el tudnám képzelni (ahogy Rogernél volt), hogy kiderül, Luffy nem bírja tovább, de most bedobni öregedést meg drámát ezzel kapcsolatban. Meg hogy néz az már ki, hogy visszajön a főszereplő és ahelyett, hogy badasskedne, drámát kéne látnunk arról, hogy szegény ő? This is soooo wrong IMO.

2. Én azért örülök, hogy nem jött egy Sunny-mentő akció. Kuma szerepére pedig később biztos visszatér a történet, vagy Shakky, vagy Robin elbeszélésében.

3. Ki tudja?  :haha:

4. Lassú? Az új időket az előző fejezetekben vezették fel, WB halála óta más se láttunk, csak azt, hogy merre tart a világ. Most pedig kaptunk egy-két érdekes infót, a M HQ áthelyezéséről, Shabondy mostani helyzetéről... igazából én nem éreztem se soknak, se lassúnak. De ez biztos egyénfüggő.  ^^

5. Ebben az a zseniális, hogy a csapat ténylegesen is két éve vált szét, az AP fórumán hívták fel erre a figyelmet, hogy 2008 szeptemberében szórta szét Kuma Luffyékat és most két évre rá találkoztak. Most mi, ha nem zseniális?  :jee:
Nem értem teljesen, akkor most milyennek kéne Robinnak lennie?  :confused:
Brook: Szegénynek már tök mindegy, rájött, hogy tartozik valahova, s ez az érzés tartja életben most már, nem csak az, hogy "szemétláda vagyok, mert nem emntünk vissza még Laboonhoz".

LuckyDingo

#2038
Quote from: Squazee2005 on 2010-09-30, 21:16:52
Nekem nagyon bejött ez a fejezet, egyetlen szívfájdalmam, hogy nem 100 oldalas volt.  :haha:

1. Szerintem egyáltalán nem idevaló lenne ezen drámázni. Majd a történet vége fele esetleg el tudnám képzelni (ahogy Rogernél volt), hogy kiderül, Luffy nem bírja tovább, de most bedobni öregedést meg drámát ezzel kapcsolatban. Meg hogy néz az már ki, hogy visszajön a főszereplő és ahelyett, hogy badasskedne, drámát kéne látnunk arról, hogy szegény ő? This is soooo wrong IMO.

2. Én azért örülök, hogy nem jött egy Sunny-mentő akció. Kuma szerepére pedig később biztos visszatér a történet, vagy Shakky, vagy Robin elbeszélésében.

3. Ki tudja?  :haha:

4. Lassú? Az új időket az előző fejezetekben vezették fel, WB halála óta más se láttunk, csak azt, hogy merre tart a világ. Most pedig kaptunk egy-két érdekes infót, a M HQ áthelyezéséről, Shabondy mostani helyzetéről... igazából én nem éreztem se soknak, se lassúnak. De ez biztos egyénfüggő.  ^^

5. Ebben az a zseniális, hogy a csapat ténylegesen is két éve vált szét, az AP fórumán hívták fel erre a figyelmet, hogy 2008 szeptemberében szórta szét Kuma Luffyékat és most két évre rá találkoztak. Most mi, ha nem zseniális?  :jee:
Nem értem teljesen, akkor most milyennek kéne Robinnak lennie?  :confused:
Brook: Szegénynek már tök mindegy, rájött, hogy tartozik valahova, s ez az érzés tartja életben most már, nem csak az, hogy "szemétláda vagyok, mert nem emntünk vissza még Laboonhoz".

+1
Éreztem, hogy valaki leírja majd azt, amit én is gondolok XDD

Apropó a 2008-2010... na vazz ezért kellett neki a 4 hét szünet... XDDD

blackronin

#2039
Akkor reagálok:
[spoiler]1. Hát akkor a végén jöjjön elő, de sajnos eléggé "asspull" érzésem lenne. (vagyis "bezzeg a végén előveszed ezt Oda, pedig eddig fel sem merült", ne a végére tartogassuk ezt, mert Oda eljátszotta ezt Roger-nél)
A dráma pedig azért lett volna érdekes, mert mindenki meglepődött volna rajta. (értsd "Hé, én azt vártam hogy jön a happiness és a reunion, erre Luffy-val gond van" féle reakciók érdekesek lettek volna)

2. Nem olyan Sunny mentőakcióra gondoltam, ami még elhúzta volna a reunion-t 10 vagy 20 fejezettel (vagyis egy hosszú), hanem egy ilyesmi Duvaltól "Bocsi, de éppen a hajót a "ál-SH csapat" tartja ellenőrzése alatt" s mondjuk Franky szerezné vissza 1 fejezet keretében, amikor éppen elmegy a Sunny-hoz és Kuma módjára szétverné a hülye bandát   :P  VAGY "Bocsi, de Sunny súlyos károkat szenvedett, nem tudtuk teljesen megóvni" féle dolog, nem ez a "Még egy karcolás sincs rajta" duma... Duval és csapata azért nem annyira imba banda...  ^^"

3. Hát ja... Majd meglátjuk, de szerintem most Boa nem lesz egy jó ideig.

4. Pont ez a lényeg, hogy az új időket az előző fejezetekben vezették fel. Én egy "bele a közepébe" stílusú chapter-nek jobban örültem volna, több akcióval, kevesebb info-val... Az új helyzet felvázolása ráért volna később is.

5. Ez mind szép és jó, tényleg zseniális a párhuzam a valódi és a történetbeli szétválás között.

Brook-kal kapcsolatban igazad van, teljesen oké. Az enyém egy kicsit erőltetett volt.

DE Robin más tészta.
A vele kapcsolatos kritika talán túl korai volt még, de nem akarom, hogy a következő fejezetekben az alábbi dolog történjen:
"Hogyan telt az elmúlt 2 év, Robin?
Nagyon jó, csupa hasznos információt tudtam meg és sok új szövetségest/barátot szereztem a Rev. Army-nál.
És találkoztam az apáddal is, Luffy! Nagyon jó ember...
Tényleg akkor jó, majd én is akarok bla bla bla..."

Egy ilyen dolog nekem túl nyálas lenne (Ugyebár Robin sidestory-ja volt talán a legpesszimistább a munkatáborral és a szolgákkal, meg úgy alapból ő az élet rosszabbik oldalát tapasztalta meg eddig. Azért nem akarom, hogy hirtelen TELJESEN eltűnjön belőle ez a "dark" szemléletmód, s rögtön ilyen könnyen barátkozós nőcske legyen. Pont ez a "dark-side" tette őt egyedivé).

Ja és ha mindenki csak boldog és jó emlékekkel tért vissza, az szintén nevetséges lenne. (lehet a többségnél, de ne MINDENKINÉL)
[/spoiler]

Quote from: LuckyDingo on 2010-09-30, 21:25:47

+1
Éreztem, hogy valaki leírja majd azt, amit én is gondolok XDD

Akkor a válaszom neked is szólt.