Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Hát én max a rawban hiszek, de most még abból sem tudom megmondani... :S
[spoiler][/spoiler]

blackronin

#2101
601
[spoiler]from AP

1
Chapter 601: Romance Dawn ~ for the New World
Dawn of the Adventure into the New World

Cover is Nami and a egret (the swindler bird in Alabasta) playing poker

Fake Luffy got taken out by Sentoumaru.
This week was a pretty exciting chapter

2
The Fake Luffy's real identy is bounty 26 million "Three tongued" Demaro Black

Luffy destroys the PX5 in one hit with a haki-imbued JET Pistol!
Zoro and Sanji arrives, and also deals with the other Pacifista instantly

I wasn't gonna write the spoiler, but I was just too happy to see it...

This week ends where Luffy tells Rayleigh he's going to be the Pirate King, and there's tears in Rayleigh's eyes.

There were other stuff about the fake Strawhats, but whatever lol

Aohige note: Three-tongue is someone who keeps lying to three different factions to keep them happy.
Comes from the way British handled foreign affairs in WWI. In short, it means someone dishonest.

3
Doesn't mention where Cariboo/Coriboo bros went, but Doughty got taken out by PX and others fled
Some were pissed that they were decieved
I guess Sentoumaru wasn't a marine in the war 2 years ago. He became a marine in the last 2 years.

Luffy was in a hurry so he didn't fight with Sentoumaru.

4
Brook was picked up by the Flying Fish riders, and got out scott free in the midst of the chaos
The wanted posters are recorded in PX's memory. They can identify the suspects right away.
[/spoiler]

Ajaj... OPIC szagot érzek!  ::)

edit: mindjárt jön a következő adag, egy kis türelmet.

edit2: már itt is van.
[spoiler]
601 Romance Dawn for the new world

Cover is Nami and the swindler bird

33GR
Amid the chaos, Brook gets on the back of a Flying Fish Rider and heads to 42GR

41GR
Sanji confirms the location of the meeting point by Franky through the den-den mushi
Zoro: What is it?
Sanji: Haven't you been listening? Let's see... Marines, come. We run. To Ship. Get it?
Zoro: Why are you talking to me like baby!! Explain in sentences!!
Sanji: I figured this would be adequet for a man with muscles as his brain.
Zoro: Alright then, I'll make sure and cut you later. Anyways, what's with the ruckus at that island over there?
Sanji: Hmm, true. Noisy. Over there.

46GR Fake Strawhats gathering area
Pirates are riled up
Luffy, Zoro, and Sanji (I assume fake, ohana's scribbles are almost gibberish here)
Do you know him? Yeah, we found him over there....
Marines arrive at the scene. Surrender!! The exits are all covered!!
Fake Luffy orders Cariboo and Coriboo!
Cariboo ignores Fake Luffy's orders, and starts slaughtering weakened marines that no longer have the will to fight back.
Fakes vs Marines
PXs appear
PX: Strawhat Luffy identified. Targeting.
Fake Luffy: Are they real? They are targeting me...
Another Pacifista shoots Doughty. Luffy runs away amidst the chaos
Sentoumaru appears
Sentoumaru: Why are you being called Strawhat? (at Fake Luffy)
Fake Luffy: You know who I am don't you? Out of my way! I'm am the 400 million bounty head, son of Dragon and grandson of Garp...
Sentoumaru: The Strawhat isn't a piece of crap like you
Sentoumaru hits him with the axe. He then has the Pacifista identify the fake Luffy
Fake Luffy = 26 million bounty pirate "Three-tongued" DeMaro Black
Everyone realizes he's fake, and are enraged. Luffy finally starts to realize what's going on

Sentoumaru: The real one is here too! Aim for him!!
PX finds the target
Luffy loses his fake beard, and dodges PX attacks
Luffy: Hey, what do you think you're doing!! I got important lunch in my bag!!
Everyone is surprised to see Luffy's face, exactly the same as the wanted posters
Luffy: Damnit, I was told not to cause trouble or it'll be harder to sail away....
Sentoumaru: You don't have to set sail. Unlike 2 years ago, I'm a marine soldier now!! I'm going to capture you right here and now!
PX attacks with beam from their hands, Luffy dodges. Luffy goes into Gear 2, and destroys one of the PX with JET Pistol
Sentoumaru: He's wearing haki....!!!
Luffy runs, Sanji and Zoro comes running towards him from behind
Sanji: Luffy, I knew it!! Why are you always in middle of a trouble!?
They were about to celebrate their reunion, but a PX starts to fire lasers.
Sanji and Zoro attacks the PX at the same time. Zoro cuts him, and Sanji breaks its neck with a kick.
The other pirates are amazed that they are nothing like the fake ones
Zoro: Luffy, you're ninth.
Sanji: Shut up. Why are you so proud of that!? Luffy hurry, everyone's waiting
Luffy: Yeah!! Man, I'm so happy!! It's been 2 years!!
Luffy, Sanji, and Zoro runs
Luffy finds Rayleigh sitting on a tree far away
Luffy: Rayleigh!!
Rayleigh: Hahaha, I came to make sure you're alright but... it seems like it. You've honed your strength even more. Now hurry to your crew.
Luffy raises his fists: Rayleigh! I'm gonna do it!!
Rayleigh: ?
Luffy: I'm going to be the Pirate King!!
Tears in Rayleigh's eyes

Just you wait, New World!!

End
[/spoiler]

Ja és így már nyugodt szívvel várom a fejezetet...
Szerintem ha kijön, akkor majd simán rámondom az OPIC jelzőt.

chilip

4chan-ra feldobálták már az összes oldalt + fordítást külön :)

blackronin

#2103
Quote from: chilip on 2010-10-21, 10:13:30
4chan-ra feldobálták már az összes oldalt + fordítást külön :)
Már túlvagyok rajta.  :P

Még sajnos nem került fel a mangastream-re a fejezet, de a raw oldalak megnézése és a rendes fordítások elolvasása után már nyugodtan mondhatok végleges véleményt:
OPIC.

Miért?
[spoiler]1. Az igazi OP hangulat miatt.
2. Sentomaru beleveri az ál-Luffy-t a földbe, mint egy cöveket.   :lul:
3. A sok fodder kalóz és az ál-SH csapat arckifejezése, amikor ráismernek az igazi Luffy-ra.
4. Luffy one-hit K.O jelenete a Pacifista ellen.
5. Zoro és Sanji támadása a Pacifista ellen.
6. Luffy kijelentése: "I'm going to be the PK!"
7. Rayleighn könnyes arca a fejezet végén.

És tudom, hogy megint nem történt semmi rendkívüli, de nem csak arra lehet adni OPIC jelzőt.[/spoiler]


Jövő hét pedig  :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:  (értsd: már most lehetne  :P )


edit: már itt is van
http://mangastream.com/read/one_piece/56751021/1

A véleményem már végleges.
Ez a fejezet fantasztikus volt.

Squazee2005

Egyetértek, minden jó volt. Végre búcsút mondhatunk az ál-Luffy bandának, Sentomaru+PX-ek lecsapnak, s Rayleigh útnak ereszti Luffy-t. Gyönyörű. Mint Loguetownban. OPIC.  :whoah:

smash++

A fejezet tényleg nagyon jó volt.

Nekem nem tetszik ez a megkülönböztetés...
Luffy persze egy ellenfelet kap, akit 1 hit ko-val kitud ütni.
Zoro és Sanji pedig ugyanazt kapja. Ők is simán elbántak volna 1-1 ben 1 hit ko-val
Nem értem minek kell a rivalizálást így hangsúlyozni. Nem volt elég egymásra böfögés a ch-ban...

chilip

kurvára tetszett Rayleigh könnyes arckifejezése a végén :) nagyon jó volt

Leara

Én egy icipicit csalódott vagyok, amiért még itt sem volt együtt az egész banda, de sebaj, mert így is nagyon király fejezet volt :D. Csak jó lett volna, ha többiek is hallják a végén Luffyt... de Rayleigh könnyes arca ezt is pótolta ;).
MAL

LuckyDingo

Ki a fenét érdekel, hogy egy PX-et lacsap Luffy... Senotoumarut üsse le és elégedett vagyok..

Amúgy nem volt rossz.. XD

blackronin

#2109
The REAL Straw Hat pirates ADVENTURES!!!
[spoiler]





[/spoiler]

NLZ

hotlink fail is fail

Egyébként jó. :D
[reserved]

blackronin

#2111
Quote from: NLZ on 2010-10-22, 20:55:59
hotlink fail is fail

Egyébként jó. :D
Egy pillanat és orvoslom a problémát!

edit: így már oké?

The REAL Straw Hat pirates ADVENTURES!!!
[spoiler]





[/spoiler]

blackronin

#2112
602
[spoiler]
Originally Posted by Aohige_AP 
cover art is Usopp and river otters swimming.

Quote:Originally Posted by Aohige_AP
Chapter 602: (I assume T meant "Hard starboard", 面舵いっぱい instead of 下舵いっぱい. Anyone actually familiar with sailing language, correct me on this)

Marines try to chase and take out Luffy, but Rayleigh draws his sword and cuts a line on the ground,
and tells them "He's my apprentice, let him go" "I suggest you not cross this line" and stopped the marines

Perona shows up!

This is as far as I've read yet, the crew got together and Luffy's eyes are full of excitement when he saw Franky.

Quote:Originally Posted by Aohige_AP 
Brook joins up, and as usual asks Nami to show her panties and got kicked.
Chopper came from the ship to see Zoro/Sanji/Luffy, and now the whole crew are gathered.
Sanji spews fountain of noseblood upon seeing Nami and Robin

Marine ships came attacking, but Hancock appears in their way.
She asks who dares put marine ships in her path, and saves Luffy
Usopp and Sanji sees her using binoculars. Sanji got stones just by looking at her through the binoculars lol

Luffy tells Sanji about her, and he cries in jealousy
Herculesun came with Usopp as well to this island, and he also blocks the marines' path with giant beetles.
The scholars of Weatheria created rain in the Marines path to stop them as well
They were told not to use lightning because it'll hit the citizens.

The bird that Chopper was with came to greet Luffy (earlier in the chapter before they got on the ship)

Apparently Kamabakka okamas also helped stop the marines.

Luffy's order at the end.
"Alright guys!! I have a lot I have to tell you!! But for now!!! Thanks for following with my selfish plan for 2 years!!"
Raises the sails
"Set sail!!! Fishman island, here we come!!"

The end. Sorry about typos.
Perona just shows up for farewell. Came with Zoro probably.
Everyone who were with a Strawhat came to help

Hancock's awesome.
[/spoiler]

Most csak beraktam ide a spoiler cuccokat, de reagálni rá csak a mangastream-es megjelenés után (s persze az alapján) fogok.

Squazee2005

Előre csak annyit mondok:  :whoah: . A többit szintén, ha kijön a fejezet. ^^

Leara

Quote from: Squazee2005 on 2010-10-27, 10:50:10
Előre csak annyit mondok:  :whoah: . A többit szintén, ha kijön a fejezet. ^^
+1
MAL

blackronin

Még egy kis kiegészítés
[spoiler]
more from T

The revolutionaries didn't show up. I assume it's because HQ is near by

(in question about Perona)

Perona's wearing different outfit now, and looks cuter.
She has a Moria tatoo on her left arm.

When she showed up to stop the marines using her negative hollows, Sanji smelt her scent
Sanji: (I smell) Real woman!
Perona: ....what kind of illness do you have?

She was interacting with Zoro rather aggressively, since he owes it to her for bringing him here.

Also, Sanji didn't become stoned because of Hancock's fruit, he simply got stoned from looking at her beauty lol
He snapped out of it right away
When he heard Luffy was on Amazon Lily, the island of Woman, he went nuts in jealousy
[/spoiler]

nikici

Úgy látom Sanji alakítani fog ebben a fejezetben. XD Alig várom kijöjjön a scan. :hopp:

chilip

[spoiler=perona][/spoiler]

blackronin

Quote from: chilip on 2010-10-27, 13:08:30
[spoiler=perona][/spoiler]
Netán egy Perona fanhoz van szerencsém?   :D
Mik derülnek ki...

edit: kijött!  :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:
http://mangastream.com/read/one_piece/18264105/1

Istenem...
A tökéletes fejezet.
Minden megvolt benne, amit látni akartam... Az izgalom, a megható viszontlátás, a dráma és az új kalandok ígérete...
Jobb lett, mint amilyennek elképzeltem.
Annyira One Piece-es, egyenesen Oda agyából.


Az ítéletem a fejezetről pedig egy hatalmas OPIC.
Minden fajta kétely nélkül.
Bizony elbőgtem magam a gyönyörtől. De úgy férfiasan.  :P

Squazee2005

*megméri Blackronin pulzusát* *megállapítja, hogy még él*

Én maximálisan meg vagyok elégedve a fejezettel. Nagyon humoros volt, s ahogy írták is, nagyon One Piece-es. Hiányzott már, hogy a csapat együtt legyen, ez is teljesült.

Szerintem jó volt, ahogy az edző/társ karakterek "búcsúztatták" a többieket, jó volt látni. Az okamák rohadt viccesek voltak, Sanji pedig :D .

Egyszerűen minden stimmelt.

LuckyDingo

Jó volt. Örülök, hogy minimalizálták a bőgést. Plusz adalék volt a marine feltartóztatás. Igazából én anélkül is elfogadtam volna.

blackronin

Quote from: Squazee2005 on 2010-10-27, 19:08:10
*megméri Blackronin pulzusát* *megállapítja, hogy még él*

Én maximálisan meg vagyok elégedve a fejezettel. Nagyon humoros volt, s ahogy írták is, nagyon One Piece-es. Hiányzott már, hogy a csapat együtt legyen, ez is teljesült.

Szerintem jó volt, ahogy az edző/társ karakterek "búcsúztatták" a többieket, jó volt látni. Az okamák rohadt viccesek voltak, Sanji pedig :D .

Egyszerűen minden stimmelt.

:tezsvir:

Quote from: LuckyDingo on 2010-10-27, 21:45:47
Jó volt. Örülök, hogy minimalizálták a bőgést. Plusz adalék volt a marine feltartóztatás. Igazából én anélkül is elfogadtam volna.
Örülök neki, hogy bejött a chapter.  :smile:

Mint láthatod, hogy én sem akartam oldalakon át való bőgést, zokogást, hanem csak egy jelenetet, amelyek önmagáért beszél és valóban érezteti az eltelt idő utáni újbóli talákozást.
Oda ezt megcsinálta tökéletesen, plusz még ezt a Marine feltartóztatás dolgot is belerakta a SH tagok segítőivel.
Ami szintén bejött, így kapta meg a fejezet az OPIC jelzőt.
Én csak ennyit akartam, s kész.

Az elvárásaim teljesültek, innentől kezdve szabad a pálya, Oda!
BRING IT ON!!!!  :whoah:

Leara

Ez a fejezet számomra egyszerre volt megható és nagyon vicces :D. Kb. az egész fejezet alatt mosolyogtam és röhögtem (főleg Sanji jelenetein  :hopp:). Mondjuk az okamák kicsit félelmetesek (bár először nem tűnt fel, hogy egy ember lóg ki az egyik szájábólXD). Perona belépője is nagyon jól sikerült (bár mindenki sejthette, hogy Zoro nem magától lett ám első), Hancock és az okama kacsintása közül nem is tudom melyik volt a jobb, Luffy reakciója Franky-re pedig... szerintem ennyire még sosem csillogott a szeme :D.

Na és a legfontosabb: végre irány Fishman Island  :whoah:!
MAL

NLZ

Az elején azt hittem, hogy Perona lesz az új tag. :)
[reserved]

smash++

Quote from: NLZ on 2010-10-27, 23:03:29
Az elején azt hittem, hogy Perona lesz az új tag. :)
Én szinte az utolsó oldalakig azt hittem :)

Igazából a legjobb ebben a fejezetben Sanji volt  :haha:

blackronin

#2125
Quote from: NLZ on 2010-10-27, 23:03:29
Az elején azt hittem, hogy Perona lesz az új tag. :)
Quote from: smash++ on 2010-10-28, 15:58:59
Én szinte az utolsó oldalakig azt hittem :)
A Perona-s megjegyzésekkel, valamint az egész "Perona jelenség" dologgal kapcsolatban:
Miért van az, hogy egyáltalán felmerült a neve (valamikor régen), mint köv. nakama?  :confused:
Vagyis miért gondolta mindenki azt, amikor megjelent Zoro-nál a csapat szétválása után Mihawk szigetén, hogy most ő hirtelen a köv. nakama is lehet?  :confused:
Mert ilyen formán, akár Heracles, vagy Haredas, vagy akár az óriásmadár is lehetne nakama, mert az egyik SH tag mellett volt 2 évig...  ^^"
De Perona-nál már előbb elkezdték ezt a hülyeséget, azt hiszem azután, hogy ott akarta hagyni Moria-t.

Persze az más kérdés, hogy én utálom az egész karakterét mindenestül, s idegesít bármifajta megjelenése a TB arc után.
Ott el tudtam viselni, de ennyi. Nem látok számára semmilyen jövőt.
És a legnevetségesebb az, hogy Boa-val és Jimbei-el emlegetik egy lapon...
Mégis milyen alapon?  :confused:
Össze se lehet hasonlítani a karaktereket! Boa-ról csak az utóbbi pár fejezetben derült ki, hogy nem lesz köv. nakama, Jimbei még nagyon esélyes mindig, de Perona még a közelébe sem járt még ehhez.

Erre tett rá még egy lapáttal a mostani fejezet.
Teljesen érthetetlen módon az AP-n elkezdték imádni, mert szerintük "hot", "sexy" meg mi lett... Rögtön mindenki elképzelhetőnek tartja, hogy ő legyen a köv. nakama... Még azok is, akik eddig utálták őt. Ki érti ezt!?  :ejj:
Szerintem maradt ugyanolyan unalmas, ronda és fárasztó karakter.

Tudom, hogy a Boa csatlakozás dolog is erőltetett volt (így utólag), de ott volt legalább néhány dolog, ami alapján elképzelhető volt a lehetőség.
Perona-nál semmi ilyesmi nem volt, csak néhány rajongó kezdte el az istenítését.


Biztos vannak itt is olyanok, aki szeretik őt, de szerintem túlzás, ami körülötte folyik!
NAGYON remélem, hogy a mostani fejezetben láttuk utoljára, s a jövőben max. cover page-eken fog majd megjelenni.
De ennyi.
Nála ezerszer érdekesebb karakterek vannak, sőt lesznek, nevetségesnek tartanám Oda-tól, ha foglalkozna még vele a továbbiakban is.
Boa-ról is ezt gondolom. Vagy tegye a köv. nakama-vá, vagy hanyagolja a későbbiekben.

NLZ

Nálam csak most merült fel egy pillanatra, míg ki nem derült, hogy csak azért volt, hogy be legyen mutatva a tagok kísérete, meg egy utolsó segítség. Nyilván ha előbb lett volna a felhős banda meg a bogarasék, akkor nem ez a helyzet. Meg ugye ellenség volt, szal akár még illik is rá a lehetőség. De erre kár fecsérelni a szót, csak egy futó pillanat volt.
Egyébként meg azért izgult rá mindenki, mert mintha most nagyobbnak lettek volna rajzolva a mellei. :D
[reserved]

nikici

Sokat igazándiból nem tudok hozzá tenni a fentebb írtakhoz. Egyszóval tényleg csak: OPIC. Nagyon jó fejezet volt, igazi OP-s hangulatú. És végre együtt a csapata, folytatódhatnak a kalandok. Az nekem is nagyon tetszett, hogy akiknél voltak trainingezni, azok is besegítettek a menekülésbe. :smile:
Poénokban sem volt hiány, de a pálmát Sanji vitte ebben a fejezetben. :lul:
Hát igen, Zoro lebukott, hogy hogy lett ő az 1. XD Peronát én bírom, főleg az erejét. :rotfl: Ő nagyon jó volt anno ellenségnek, mikor a fiúkat mindig horohorozta. :lul:

De várom már, hogy ezt a fejezetet animeban lássam majd. :hopp: A szinkronok csak dobnak majd rajta egyet. :D

Squazee2005

Ne vedd úgy a szívedre, csak néhány őrültebb kitalálta, milyen jó lenne, ha... aztán (hogy csúnya szóval éljek) "agyonhájpolták". Nekem nem a csatlakozás gondolatával, hanem ezekkel az idiótákkal van bajom, akik túlzásba viszik a dolgot. De ezt az AP-n már megszokhattuk.

Szerintem igen is csinosabb lett, jól állt rajta a ruha és a kiengedett haj. Stílusilag nagyon ott volt.

De, ha már választani kéne, inkább , mint a jellemtelen Margerite (akinek szintén búcsút inthettük, hál' égnek) vagy az a kretén Camie. Camie a leg-nem-viccesebb karakter, akit a One Piece-ben megértem.  :lame: Sajna most ismét viszont kell őt látnom, de remélem az új nakama valaki klassz lesz. Pl Jimbei tanítványa? Vagy, tegyük fel Jimbeit-t utálja egy fishman/merman/akármi és ellenfelek meg minden, de lesz egy nagyobb ellenség és Franky módjára tagjelöltté és taggá válna.

blackronin

#2129
Quote from: nikici on 2010-10-28, 17:07:56
Sokat igazándiból nem tudok hozzá tenni a fentebb írtakhoz. Egyszóval tényleg csak: OPIC. Nagyon jó fejezet volt, igazi OP-s hangulatú. És végre együtt a csapata, folytatódhatnak a kalandok. Az nekem is nagyon tetszett, hogy akiknél voltak trainingezni, azok is besegítettek a menekülésbe. :smile:
Poénokban sem volt hiány, de a pálmát Sanji vitte ebben a fejezetben. :lul:
Hát igen, Zoro lebukott, hogy hogy lett ő az 1. XD Peronát én bírom, főleg az erejét. :rotfl: Ő nagyon jó volt anno ellenségnek, mikor a fiúkat mindig horohorozta. :lul:

De várom már, hogy ezt a fejezetet animeban lássam majd. :hopp: A szinkronok csak dobnak majd rajta egyet. :D
Örülök annak, hogy többen is olyan jónak találják a fejezetet, mint ahogy én.  :smile:

Quote from: Squazee2005 on 2010-10-28, 17:09:38
Ne vedd úgy a szívedre, csak néhány őrültebb kitalálta, milyen jó lenne, ha... aztán (hogy csúnya szóval éljek) "agyonhájpolták". Nekem nem a csatlakozás gondolatával, hanem ezekkel az idiótákkal van bajom, akik túlzásba viszik a dolgot. De ezt az AP-n már megszokhattuk.

Szerintem igen is csinosabb lett, jól állt rajta a ruha és a kiengedett haj. Stílusilag nagyon ott volt.

De, ha már választani kéne, inkább , mint a jellemtelen Margerite (akinek szintén búcsút inthettük, hál' égnek) vagy az a kretén Camie. Camie a leg-nem-viccesebb karakter, akit a One Piece-ben megértem.  :lame: Sajna most ismét viszont kell őt látnom, de remélem az új nakama valaki klassz lesz. Pl Jimbei tanítványa? Vagy, tegyük fel Jimbeit-t utálja egy fishman/merman/akármi és ellenfelek meg minden, de lesz egy nagyobb ellenség és Franky módjára tagjelöltté és taggá válna.

Ha neked tetszik Perona, az teljesen oké. Ha bejön az új rucija, akkor az is.
Egyéni ízlés, bár nálam nem jön be ez a gothic loli stílus, meg ez az "elkényeztetett hercegnő" viselkedés...
DE, mint ahogy írtam is, nekem is élvezhető volt a szerepe a TB arc alatt (s persze minden vele kapcsolatos poén is ütött, lásd negative hollow ökörségek a SH tagokkal. Azok tényleg bejöttek!), de úgy vélem, hogy az OP beli szerepét teljesítette akkoriban és többet nem lehet kihozni a karakteréből.
Én így látom. 

Margarate és Camie mint köv. nakama dolog persze teljesen baromság, úgy ahogy van.
Néhány idióta felvette az ötletet, mindenfajta gondolkodás nélkül és ennyi.
Camie mint vicces karakter? Ugyan már.
Nekem csak annyiban volt poénos a karaktere, hogy egy sellő, aki hülye és naív...  :D


Új nakama dolog (elképzelés persze):
Szívesen látnák egy olyan karaktert, aki (pont az ál SH csapat kapcsán jutott eszembe) tényleg csak Luffy hírneve miatt csatlakozna a csapathoz.
Tehát nem lenne semmilyen extra story, ami kapcsán jönne szóba a dolog, hanem csak megjelenne és kész.
Személyiségben pedig sokat dobna, ha egy nagyképű, öntelt és SH csapat hírnevével visszaélő tag lenne.
Akkor állandóan hencegne azzal, hogy kivel van.
Meg érdekes húzás lenne, ha az új tag "gonosz" lenne. Nem sötét múlttal rendelkező, mint Robin, hanem erőszakos, aki élvezi a harcokat, persze nem úgy, ahogy Luffy vagy Zoro... és ha nem úgy alakulna a harc, ahogy ő szeretné, akkor mindenféle piszkos trükköt bevetne a győzelem érdekében. (Usopp már szerintem nem lesz olyan ügyeskedő, mint régen, hiszen pont ezért edzett, így ez a fajta "trükkös harcos" karakter megint szabad lenne)
Tehát összeségében egy igazi szemétláda lenne, akit eleinte csak utálni lehetne.
Lenne sok összetűzése a SH tagokkal, de valamilyen okból kifolyólag (amit Oda-ra bíznák) mégis a csapattal kell maradnia.
+
Persze minden SH tagnak kell lennie egy olyan tevékenységének, ami kapcsán szerethető...
Ennek, az eleinte negatív, karakternek pedig a következő lenne, ami még a csapatnak is hasznos lenne:
Ő botanikus lenne, mert mindig szerette a növényeket és titkolná ezt a "gyengeségét" mindenki elől, s a többiek mindig ezzel cikiznék.

Tudom, hogy ez így elsőre nem hangzik túl bizalomgerjesztően, de Oda nem az átlagos karakterek létrehozásáról híres...
Hiszen elvégre sikerült neki szerethetővé tenni egy perverz kiborg-alvilági maffiavezér-hajóács-Ace Ventura hajjal-Popeye kezekkel rendelkező karaktert, meg egy szintén perverz bugyi szatír-halott-csontváz-koponya vicceket elsütő-rockstar-zenész-Michael Jackson-t utánzó-bálnabaráttal rendelkező karaktert is.  :P