Main Menu

OnePiece

Started by LuckyDingo, 2007-05-02, 00:09:16

Previous topic - Next topic

blackronin

1103
A várakozásnak megfelelően megkaptuk még idén a NAGYON korán a 1103-ast.
Elolvasva jöttem rá rögtön, hogy mennyire hiányzott már a jelenben lévő események, a flashback tényleg egy kicsit túl hosszúra sikerült.
Bonney továbbra se került be a kedvenc karaktereim közé, hiába a megható története és a többi.
Egész egyszerűen nem jön be, a mostani arc-ban megvolt a szerepe az tény, de ha esetleg soha többet nem látnám ezután akkor nem zavarna...
Saturn-os rész érdekes volt, a DF-ekkel való kísérletezgetés mindig nem várt hatássokkal jár.
Kuma megjelenése a végén pedig EPIC volt, nincs okom a panaszra.  :whoah:

Persze mindez most azt jelenti, hogy január közepéig nincs új fejezet, de magam részéről kibírom simán.

Boldog Új Évet mindenkinek, remélem az OP szempontjából remek év lesz a 2024-es is (mondjuk kevesebb break-el)!  :smile:

Squazee2005

Én bírtam a flashbacket és örültem a hosszúságának is. Mostanában annyi minden volt skippelve, hogy féltem, itt is csak ugrabugrálunk. Szerencsére nem így lett. Remélem, jövőre sem spórol Oda a jó fejezetekkel és nem fél kibontani szálakat. A sok szünet ellenére szuper OP évünk volt.  :whoah:

Boldog Újévet kívánok én is, szuper OP fejezetekkel fűszerezve.

blackronin

#4532
1104
Kijött az idei év első fejezete, ami nagyon elégedett vagyok.
Azt kaptam, amit reméltem, így nincs ok a panaszra.  :smile:
Kuma ütése király volt, de Kizaru viselkedése volt érdekes, aki próbál lazának tűnni, de igazából eléggé kellemetlenül érzi magát amiatt, ahogyan az események alakulnak...
Jövő héten nincs break, ami remek hír.  :whoah:

edit:
1105
Rövid, de akciódús fejezet, én élveztem.
A vége talán legérdekesebb, persze most is vannak már bőven tippek, hogy ki lesz a harmadik fél, aki becsatlakozik a küzdelmekbe és felkavarja a dolgokat...

Ja és jövő héten még mindig nincs break, ami remek hír!  :whoah:

edit:
1106
Jó fejezet volt és akciódús.
Annyi kritikám van csak, hogy Bonney "igazából elrejtettem a Pacifistákban, hogy neked mindenképpen engedelmeskedjenek" féle dolog egy kicsit a semmiből jött, valamint nem éppen a leglogikusabban alkalmazva az arc-ban.
Emellett örülök Dory-nak és Brogy-nak, de az utolsó spread közel sem lett annyira epic, mint ahogyan a spoiler-t megosztók beharangozták.

Sajnos break, de várható volt...

edit2:
1107
Egy nagyon ütős fejezetet kaptunk a break után, nem lehet ok a panaszra.  :smile:
Az óriások királyak voltak, valami ilyesmit vártam múltkor tőlük, valamint több szál is előkerült, ami felkavarta az állóvizet (BB kalózok, Caribou).
Jövő héten cover és color spread!  :whoah:

Squazee2005

Az utóbbiak közül valóban az 1107-es volt a legjobb. Már az elbaphiak felbukkanása is király volt, de ez a mostani kellett nagyon.
Kizarut fura és jó látni szenvedni továbbra is.

blackronin

#4534
1108
Ahhoz képest, hogy kb. másfél hete bukott le az a csapat, akiknek köszönhettük a korai RAW fejezeteket, a mostani is komolyabb gond nélkül kijött a mai napon...
Szóval nagy veszteség nem ért minket.

Maga a fejezet rövid volt, de tömött, elégedett vagyok vele.
Saturn Zoan formája elég ijesztő, valamint kiderültek a Vice-Admiral-ok nevei is (akiket eddig nem ismertünk).
Az óriások elég jól állják a sarat, szóval jó hogy itt vannak segíteni Luffy-éknak.
Vegapunk pedig, bár sejteni lehetett, nem fogja valószínűleg megúszni a kalandot, eléggé úgy tűnik, hogy felkészült a halálra.

Szerencsére jövő héten fejezet, még nincs break.  :smile:

edit:
1109
EPIC fejezet volt, mindenki Vegapunk üzenetére vár...
Figyel az egész világ, de a 5 Elders úgy látszik, hogy nem akarja ennyiben hagyni a dolgot.

Jövő héten break, de ekkora cliffhanger kapcsán teljesen érthető.

edit2:
1110
Oda elég durván tért vissza a break után, simán kijelenthető az OPIC jelző a fejezetre.  :whoah:
Gorosei teljes debütálása önmagáért beszél, kezdenek a többieknek is leesni az, hogy itt már nem szabad szórakozni, el kell hagyni Egghead-et minél hamarabb.
Jövő héten cover és spread, ami biztosan ütős lesz, de maga a fejezet is nagyon várós!  :smile:

Squazee2005

Nagyon durva fejezeteken vagyunk túl, s majdhogynem a New World Top 3, ha nem Top 2 arcja közé tartozik ez. Fantasztikus dolgok vannak A-z-ig. Igazán kár a 3-hetes szünetért, de amit eddig kaptunk, az pompás volt.

blackronin

1111
Quote from: Squazee2005 on 2024-03-24, 19:04:49Nagyon durva fejezeteken vagyunk túl, s majdhogynem a New World Top 3, ha nem Top 2 arcja közé tartozik ez. Fantasztikus dolgok vannak A-z-ig. Igazán kár a 3-hetes szünetért, de amit eddig kaptunk, az pompás volt.
:tezsvir:

Csak most írok, mert megint Japánban voltam, ezúttal a sakura virágzáskor...
Kár hogy a rossz idő miatt csak kicsit tudtam belőle élvezni, de ne legyünk telhetetlenek.

Az OP-hez visszatérve teljesen érthető Oda döntése, elvégre a mentora és egyben közeli barátja halt meg.
Nem várható el senkitől, hogy elvonulás nélkül dolgozza fel az eseményeket.

blackronin

#4537
Letelt a 3 hetes rendkívüli Oda break végre...

1112
Inkább átvezető fejezet volt a mostani, de legalább folytatódik végre a történet.
A Gorosei egész jól állja a sarat, de Luffy-ékat se kell félteni ha szerencséről van szó.
Jövő héten cover és color spread!  :whoah:

edit:
1113
Egy sokkal jobb fejezetet kaptunk, mint múltkor, végre Vegapunk is elkezdett beszélni.
Valamint a Vegapunk elég jól átverte a Gorosei-t, így az üzenetet átadását már nem nagyon lehet megakadályozni.
Az üzenet kezdete pedig elég érdekes, kíváncsi vagyok hogy ez a helyzet köszönhető-e a World Government-nek vagy más okra vezethető vissza...

Jövő héten sajnos Golden Week, így a Jump break miatt nem lesz fejezet.