D.Gray-man /spoilers!!!/

Started by chilip, 2007-05-12, 20:10:51

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

#150
Quote from: Alkyra on 2008-07-31, 00:48:53
Há Cross azért fontos szereplő:
1. Generál - we have some more of those
2. Allen mestere - Who cares? He spilled the truth, no use for Allen anymore..
3. Dual Weaponje van.:) - OMG so what, Klaud has a monkey!!  O.o

Hogy tényleg megölik-e, nem tudom.Majd elválik.
Majd elválik XD

edit: Kijött a raw és nem értem mi van... [spoiler]Allen meg Cross veszekedtek :S És Allen olyan fejet vágott, hogy szerintem ezt még később bánni fogja.. tisztára mintha a kisgyerek énjét láttam volna, ami lehet azt jelenti hogy már nagyban megindult az átváltozása? :S Cross utolsó oldala meg valami iszonyat.. mondjuk nem tom az Ordernél ki fogja elhinni, hogy öngyilkos lett XDDD[/spoiler]

edit3: Egy kis álmatlanság és talán jön a színes is XD
[spoiler][/spoiler]

OMG edit2 script után: [spoiler]Allen veszélyes, el kell pusztítani wtf? : O Akkor valszeg Allen egyedül folytatja :S[/spoiler]

chilip

nu elolvastam, Cross még mindig eljátszhatja a halálát, mivel időben érezte hogy baj van. uccsó kép meg csak azt mutatta hogy vér van a falon, semmi seb vagy valami. Nem csodálkoznék ha kövi részben bemondanák hogy Cross eltűnt a szobájából...

LuckyDingo

Nah egy kis interview a mangakával:
http://community.livejournal.com/dgrayman/206582.html#cutid1
Képek is vannak :D Hoshino-sensei nem is néz ki rosszul.. aíg nem nyitja ki a száját XDD  :oops:
Nah a lényeg, hogy szinte semmi újat nem tudhatunk meg :( De az lol, hogy ha jól értem, akkor először a fanok előtt Németországban jelent meg O.O

Jah igen, a héten lesz rész, aztán két hétig megin nem -.-""" Pedig sztem ez a legjobb manga a heti mangák közül :/ Legalább is én ezt várom mostanában a legjobban XD A Narutot meg Bleachet meg úgy mellékesen elolvasom :D DGM után talán a Psyrent várom, mert az még akár érdekes ia lehet késsőbb :) De ez már off :)

Jah a fenti info BA fórumról van Zangetsutól :)

LuckyDingo

Csoda muris lezárása volt Cross halálának  :zomg: :lame:
Most nem értem: Azóta senki nem látta Crosst.. most örökre eltűnt, vagy arra a 10 napra amit ugrottak? :S

chilip

hát, mostmár biztos szerintem hogy a saját halálát rendezte meg. egy hulla nem veti ki magát az ablakon... :D

chilip

na már mindenki tudja hogy allen noah :)

chilip

hát darabig úgymond nyugi lesz, visszatértünk ezek szerint az innocence vadászatra.

LuckyDingo

Jah, átmentünk gagyiba :( Két hónap alatt semmi se történt.. Több Noah-t akarok XD Bár tudom hgy ők most sehogy se illenek ide :S  Remélem gyorsan áttérnek valami normálisabb storyra, mert ez a G-s nem tűnik egyelőre valami nagyon jónak :(

Maron

Nekem semmi bajom Phantom Thief G-vel. De ebben a kosztümösben mennyi lehetőség van, képzeljétek el, ha legközelebb pl. Kanda kapja azt a jelmezt :lul:

Titkos

Szerintem jó ez a mostani, a poénokkal nincs gond, meg emlékezzünk, az eleje is ilyen volt. ("Szellem" van a városban, egy másikban meg ugyanaz a nap játszódik le újra és újra, aztán a végén mindig kiderült, hogy egy Innocence kavart be.) Csak remélem, hogy a korábbi sztorik lelki oldala is megmarad. Korábban ugye volt Lala és Guzol szerelme, vagy Miranda lelki vívódása. Ha most ennek azzal lesz vége, hogy a gyerek csak szórakozni akart (mert most már tuti, hogy ez egy kölyök lesz), amihez az Innocence-t használta fel, ők meg "elfenekelik", annak nem annyira örülnék. :zomg:
A Noah-k nekem is hiányoznak amúgy, de ebbe a történetbe most valóban nem illenének bele, remélem ha újra feltűnnek, akkor majd annál nagyobbat "robbannak". :D Sheryl vagy hogy írják, ugyebár nagyon szervezkedett, amikor utoljára láttuk őket. (Háború kirobbantása.)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Zen

Jó volt ez az új ch.
Jó kis humor, hozzájuk illő pofák, és ígéret jövő héten egy fightra. :D
(És titkos lelki szál kérése is teljesülni tűnik.)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Titkos

Igen, tetszett is nagyon ez a mostani. :) Mondjuk az nekem totál új info volt, hogy Marie vak. O_o A vége pedig egy nagy csattanó, a lvl 4-be múltkor is majdnem mindenki belehalt, Cross segített be, és a másik 3 general, akik most valszeg nem fognak. ^^"
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


LuckyDingo

Igen, honnan került ez elő? és miért néz ki ugyanúgy, mint az előző.. majnem.. És hogy fogják lecsapni? :D Bár van egy olyan érzésem, hogy az újfiú majd átköltözik a lvl4esbe és mindenkit megment.. vagy ilyesmi :S

chilip

emlékeztek amikor az első lvl. 3-as felbukkant, abba is majdnem mindenki belehalt. utána már halomra ölték őket :)

Titkos

Én is gondolkodtam, honnan kerülhetett elő, de szerintem simán lehet, hogy az Earl betárazott párat, csak eddig nem használta őket. (Bookman azt mondta, hogy az első feljegyzett lvl 4-es, de az nem azt jelenti, hogy nincs több, vagy hogy előtte már nem volt. Csak a Bárkás részek óta húzták fel annyira az Earl-t, hogy bekeményítsen. :D) A külseje engem nem zavart, a lvl 3-asok is mind ugyanúgy néznek ki. ;)
A folytatásról: én is arra tippelek, hogy a srác fog valamit csinálni az Innocence-ével, lehet, hogy pont ezzel a megszállós módszerrel.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Maron

Na, kinn az új fejezet is, Allen-Link párbeszéd. :lol: És persze kiderült, hogy a Gróf nem ült ölbe tett kézzel, és nem hogy Allen szeme, de a bárka sem ért semmit. És persze a vége szokás szerint cliffhanger, ráadásul külföldi fórumokon rebesgetik, hogy jövő héten megint nem lesz új fejezet. :ejj:

LuckyDingo

Hajjaj veszélyben a DGM manga... Hoshino-sensei kórházb került. Valami örökletes belgyógyászati nyavalyája van és nem lehet tudni mikor kerül ki. A most jó ideig nem lesznek új fejezetek, amíg a mangaka jól nem lesz :S Kááár :(

chilip


chilip

doublepost :D

Quote from: OneMangaHere is a bit of info about regarding Katsura Hoshino, the author of D.Gray-man; she has been suffering from a wrist injury but has recovered quite a bit. Many people have sent in emails to us to confirm the report that she will be returning in April. So many thanks to you all for letting us know.
So there is still a few months before D.Gray-man will be back but at least Katsura Hoshino seems to be ok now which is great news.

yaaa~y  :jee:

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2008-11-24, 14:37:14
Valami örökletes belgyógyászati nyavalyája van

Quote from: OneMangashe has been suffering from a wrist injury but has recovered quite a bit..
Most akkor melyik? :confused:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Én anno arról tudtam, hogy az a gondja, most azt írják, hogy más... kitudja.. A lényeg, hogy csak áprilisban jön basszus hol van az még? :S Eddig se kapkodta el a dolgokat :D Aztán majd jön az, hogy még rehabilitáción van, szóval csak 10oldalas fejezeteket tud augusztusig megjelentetni XD

chilip

lényeg hogy lesz tovább manga és ne sírjatok  :ejnye:

Junchi

http://community.livejournal.com/exorcists_order/142922.html - Read this!

Btw épp tegnap vágtam bele ebbe a mangába (is) :3

LuckyDingo

Remek :D Akkor az már nincs is olyan messze :D

Titkos

Na igen, örülök, hogy nem tűnt el a süllyesztőben vagy ilyesmi, várjuk a folytatást. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


chilip

fuck YEAH! új chapter! timothy elég tápos lett... lvl2 no match for him. ha lvl4et is meg tud szállni akkor elég imba...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2009-03-06, 11:11:02
fuck YEAH! új chapter! timothy elég tápos lett... lvl2 no match for him. ha lvl4et is meg tud szállni akkor elég imba...

Itt az az érdekes, hogy a fordítás szerint Dark Matterből tud Innocense-et csinálni.. ez azért nem kis dolog. Simán fordíthat az álláson így :O

chilip

pár lvl 4-es innocence harcos és az Earl pakolhat :D

LuckyDingo

OMG! Allen feje mekkora volt, mikor A Noah átvette egy picit az irányítást.. picit nagyon :S

chilip

[spoiler][/spoiler]

tényleg nagyon jó kis fejezet volt, kiváncsi leszek mi lesz Allennel, meg hogy mi a Noahja erejének forrása (Ticky - Lust, Road - Dream, ... stb.)