Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

Cloud


Xzone


Zen

Valaki felvilágosítana h miért olyan nagy szám h Mass Effect 2 végén meghalhat Shepard? Beletették a reklámkampányba, ettől van lenyűgőzve a sok marha?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

Spec nekem a kedvem veszi el a játéktól, hogy a brutál módon felmaxolt Shepard parancsnokom ki lesz nyírva és nem vele leszek a második rész nagyobb részében, ellentétben azzal, amit még az ME megjelenésekor mondtak. Bioware, I am dissappoint.

Zen

Csak a játék legvége felé döglik meg, ott is opcionálisan. (Legfrisebb infók szerint.)
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1


Tycho

Quote from: Zen on 2009-06-22, 19:20:01
Csak a játék legvége felé döglik meg, ott is opcionálisan. (Legfrisebb infók szerint.)
Leszedem úgyis, és kiderül :D

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kuroi Tenshi

Hehehe..
igen, szerintem is érdekes ez az idsoft-zenimax házasság;
viszont így maradhatnak egyben, ugyanis a zenimax egy
kicsit (bár egyre kevésbé) más vonalon mozog, és nem
fogják szétverni a bandát a saját egyéb projektjeiken való
közreműködés címén; valamint még mindig jobb, mintha az
EA vette volna meg őket...

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

thrall

Srácok az hogy lehetséges, hogy egy PS2 emu teljesen tökéletesen szaggatás nélkül viszi a játékokat, viszont a GC emumon meg úgy szaggat az összes játék, hogy nemigaz? (ami biztos, hogy nem a gépem hibája)

Rounin

Nem próbáltam még GC emut,  de simán lehet, ha nem szereti a géped, valamelyik plugint, az időjárást vagy a vallási hovatartozásod. :hehe:

thrall

Quote from: Rounin on 2009-06-26, 20:03:27
Nem próbáltam még GC emut,  de simán lehet, ha nem szereti a géped, valamelyik plugint, az időjárást vagy a vallási hovatartozásod. :hehe:
Vallási hovatartozással nincs gond, ateista vagyok. Aki meg az ateistákat nem szereti jó software nemlehet :D

Gondolom GC játékokat nem lehet Wiimote-tal játszani csak sima GC controlerrel Wii-n is

Bruce

A GC emuk mindig is el voltak maradva a PS2 emulátorok mögött. Állítólag (én mondjuk ilyen mélységeiben nem értek hozzá, de mivel olyantól hallottam, aki elméletileg igen, ezért állításainak cáfolásáig hiszek neki) az első probléma rögtön az, hogy a PowerPC procis rendszereket "kissé" nehéz emulálni (magyarázott valamit, hogy miért is, de az már régen volt). Arról nem is beszélve, hogy a PS2 processzora (az újabb modellekben) 299 MHz-es, és ehhez kellenek a mai, nagyságrendekkel durvább gépek, hogy zökkenőmentesen lehessen vele játszani. A Gekko, amit a GC használ, 485 MHz-es... lehet számolni. És akkor még mindig csak az egy processzornál tartunk, a többi alkatrészt meg se említettük...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

chilip

Quote from: Tycho on 2009-07-01, 09:26:20
SC2 + no LAN = FAIL. :lame:

mert nem tudsz csalni vele? :D

Kuroi Tenshi

Quote from: chilip on 2009-07-01, 10:59:05
mert nem tudsz csalni vele? :D

:facepalm:
lame troll is lame.
A "lanparty" fogalom mond valamit?

chilip

hát most battle.net 2.0 party lesz helyette

biztos lesz valami offline hálózatra is, lehet battle.net új verziója tudja majd kezelni

Próféta

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-01, 12:19:37
A "lanparty" fogalom mond valamit?
Ja, föl kell az egyiknek raknia a pvpgn-t.

Tycho

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-01, 12:19:37
Quote from: chilip on 2009-07-01, 10:59:05
mert nem tudsz csalni vele? :D

:facepalm:
lame troll is lame.
A "lanparty" fogalom mond valamit?
Kösz K_T :jee:

Nekem a legnagyobb fun a starcraftban mindig a lanparty volt... de így ez faszság...

Zen

Btw, terranoknál jól láttam a lángszórós terepjárókat?  :eek:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

már battle-reportban is volt korábban

thrall

Quote from: Tycho on 2009-07-01, 09:26:20
SC2 + no LAN = Írott játék csak single-re lesz használható
fix'd. Lanpaty-ra lehet a battlenet-et is használni. aki emg nemtud felmenni b.net-re, mert írott blizz játéka van annak  :uzi:

Zsiga

#2062
Quote from: thrall on 2009-07-01, 13:19:52
Quote from: Tycho on 2009-07-01, 09:26:20
SC2 + no LAN = Írott játék csak single-re lesz használható
fix'd. Lanpaty-ra lehet a battlenet-et is használni. aki emg nemtud felmenni b.net-re, mert írott blizz játéka van annak  :uzi:
Aztán mégis honnan szedsz olyan netet egy átlag lanparty helyszínen ami kiszolgálja az összes játékost? Konkrét példa, Fazékéknál a net tuti nem bírná el azt az átlag 10 embert aki együtt szokott játszani a fórumos lanpartykon. Vagy másik konkrét példa, anyám irodája ahol jelenleg net sincs, mégis volt már több 15 fős lanparty. Vagy ahol két hete voltam lanon ott se bírta volna az adsl, ahova jövő héten megyek ott meg megint nincs net.
Arról nem is beszélve hogy a lanon egymás közti 10 körüli pinget minek toljuk fel 200-ra csak azért mert a Blizzard teljesen elszállt magától a WoW miatt? Részemről feldughatják maguknak ha így hozzák ki.

Ramiz

Quote from: Zsiga on 2009-07-01, 13:26:05
Részemről feldughatják maguknak ha így hozzák ki.

Q.F.T.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

#2064
Quote from: Zsiga on 2009-07-01, 13:26:05
Quote from: thrall on 2009-07-01, 13:19:52
Quote from: Tycho on 2009-07-01, 09:26:20
SC2 + no LAN = Írott játék csak single-re lesz használható
fix'd. Lanpaty-ra lehet a battlenet-et is használni. aki emg nemtud felmenni b.net-re, mert írott blizz játéka van annak  :uzi:
Aztán mégis honnan szedsz olyan netet egy átlag lanparty helyszínen ami kiszolgálja az összes játékost? Konkrét példa, Fazékéknál a net tuti nem bírná el azt az átlag 10 embert aki együtt szokott játszani a fórumos lanpartykon. Vagy másik konkrét példa, anyám irodája ahol jelenleg net sincs, mégis volt már több 15 fős lanparty. Vagy ahol két hete voltam lanon ott se bírta volna az adsl, ahova jövő héten megyek ott meg megint nincs net.
Arról nem is beszélve hogy a lanon egymás közti 10 körüli pinget minek toljuk fel 200-ra csak azért mert a Blizzard teljesen elszállt magától a WoW miatt? Részemről feldughatják maguknak ha így hozzák ki.

Zsiga: :merci: Kb ugyenez lett volna a mondandóm, csak több bazmeggel :hehe:

Amúgy meg: your Blizzardcock loving fanboyism is showing again, USteam. :lame: - Szeretném meglobogtatni megint a véleményemet, hogy az SC2 szar lesz ;) ez volt az első kiskanál szar, amit le dugnak a torkunkon, amirite?

Kuroi Tenshi

Quote from: thrall on 2009-07-01, 13:19:52
írott [...] játéka van annak  :uzi:

Majd szólok nekik, hogy veled kezdjék ;)
A többire meg az, amit már Zsiga is leírt.

Régen szerettem a Blizzardot, de most már egyre kevésbé.
Darabokra bontott, külön, teljes áron megveendő kampány;
marha lassú fejlesztés, többéves csúszás; és most még a
lant is kiveszik belőle...

Próféta

Még egyszer, emberek: PvPGN.

Ismerős rászoktatott, hogy ezzel érdemes LANon SC-t vagy W3-at tolni, mert amúgy is sokkal megbízhatóbb, stabilabb a szimulált Battle.net-be belépni, mint a meglehetősen szeszélyes LAN módra bízni magunkat.

Persze macerásabb is, szóval ettől még egész nyugodtan feldughatja magának a Blizzard.

Zen

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-01, 14:16:19
marha lassú fejlesztés, többéves csúszás
Mintha ezelőtt nem csinálták volna.  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

thrall

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-01, 14:16:19
Quote from: thrall on 2009-07-01, 13:19:52
írott [...] játéka van annak  :uzi:
Majd szólok nekik, hogy veled kezdjék ;)
blizzről szóltam, a többi fanboi nyugodtan fejbelőhet azért, mert más kiadótól van írott CD/DVD-m ;)

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-01, 14:16:19
marha lassú fejlesztés, többéves csúszás
A blizzard eddíg is ezt tette.

Kuroi Tenshi

Quote from: Zen on 2009-07-01, 14:21:12
Mintha ezelőtt nem csinálták volna.  :D
Quote from: thrall on 2009-07-01, 14:25:33
A blizzard eddíg is ezt tette.

Számomra az eredeti SC és Diablo 1 és 2-vel ért véget a jó
Blizzard játékok sora, azóta nem érdekel :hehe: Azok meg
olyan régen voltak, hogy már nem emlékszem, mennyi késés
volt.

Quote from: thrall on 2009-07-01, 14:25:33
blizzről szóltam, a többi fanboi nyugodtan fejbelőhet azért, mert más kiadótól van írott CD/DVD-m ;)

::) te ám vérbeli fanboi vagy...