Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: NLZ on 2009-07-05, 15:36:11
Brühü, egyébként meg pont azért nincs tekintélye a moderátornak, mert egy szinten va a júzerekkel. Haverkodik, nem szigorú, így azok sem tisztelik, akik nem rajonganak érte. Nem azt mondom, hogy ne írjon a fórumra, de ne viselkedjen úgy, mint a fórum legalja és szó nélkül rakjon rendet. Legalábbis jópáréves netes komolyabb (nyílt, 10+ fő) netes közösségek megfigyeléséből ezt szűrtem le.
Amikor meg ez volt, akkor mindenki emiatt tépte a száját. /care

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-05, 15:48:52
Sajnos Zsozso nem enged senkit bannolni, pedig de szívesen kezdenénk veled...
Idd :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Liquid Snake

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-05, 03:47:36
Komolyan, eddig azt hitten, normálisabb vagy. Nagyot csalódtam.

Az is vagyok. Egy olyan "burkolt beszólás" amit Zen kapott nem tudtam, hogy ekkora indulatokat vált ki. Anime, manga topicban rengeteg ilyen kisebb beszólás van, aminek semmi jelentőssége elolvassa az ember és továbbgörget max reagál egy hasonló szintű kissebb beszólással de ettől még semmi baj nincs. Ahogy mondtad Zsiga megszokott hangnemben beszélt, elnézést kérek, hogy felkaptam a vizet mert valaki megszokásból bekussoltat :) Én nem szoktam meg. Én már túl léptem rajta de ezt még úgy éreztem h le kell, hogy írjam. Igaz már nagy OFF, egyik ilyen "vita" se tartozik ebbe a topicba, úgyhogy többet erről a témáról nem írok ide.

NLZ

Quote from: Darkstar on 2009-07-05, 15:54:30
Quote from: NLZ on 2009-07-05, 15:36:11
Brühü, egyébként meg pont azért nincs tekintélye a moderátornak, mert egy szinten va a júzerekkel. Haverkodik, nem szigorú, így azok sem tisztelik, akik nem rajonganak érte. Nem azt mondom, hogy ne írjon a fórumra, de ne viselkedjen úgy, mint a fórum legalja és szó nélkül rakjon rendet. Legalábbis jópáréves netes komolyabb (nyílt, 10+ fő) netes közösségek megfigyeléséből ezt szűrtem le.
Amikor meg ez volt, akkor mindenki emiatt tépte a száját. /care
Mondjuk tény, hogy ebből az állapotból kb lehetetlen kilábalni. Nem lehet az ismert modikat ismeretlenné varázsolni, se elfelejtetni, hogy melyik épp milyen közönséges, egyszerű lélek.
[reserved]

Selmo


A tökéletesség unalmas.

NLZ

[reserved]

Liquid Snake

#2135
Na próbálom valahogy megtörni a feszültséget :)

Szóval:

Trine

Egy maximum 500mb-os játék sokkal több játékélményt tud nyújtani mint az akkori idők "nagyként" emlegetettjei pl. Prototype... Hogy melyik ez a játék? A Trine. Csodálatos volt a grafika, minden pálya annyira egyedire volt megcsinálva. 15 van belőlük. Zene sztem nagyon hangulatos, hangok jók, és töltöképernyőnél a mesélő, hangja engem különösen megfogott, egy nagy awesome fairytale rpg szerű sidescroller az egész. Egyetlen egy baj van vele, hogy végigtoltam. Persze újra lehet játszani bármikor más nehézségi fokozaton, ami arra késztet, hogy még sokáig fentlegyen a gépemen :) ( Medium-ban toltam elsőnek )
Így mediumban is elég challenging volt bár ez ugye játékos skilltől függ kinek mi az :D (lehet másnak pl hardon meg se kottyan :) ) 14 pálya kisebb halálokkal lassulásokkal ment, viszont a 15 pálya iszonyat kemény lett... Good fuckin' luck with that everyone. Nekem kb 14-15ödjére sikerült elérnem a checkpointot, aki majd ott ját megérti miről beszélek. Viszont az is azt mutatja, hogy mennyire jó játék, hogy mikor meghaltam nem otthagytam mert felidegesített hanem annál nagyobb volt a vágy bennem, hogy megcsináljam :D Történet ugye egyszerű, egy artifact megérintésével összefonódik egy varázsló, tolvaj, lovag lelke, és így 3 test használja az összefonódott egy lelket, ezért lehet váltogatni ugye. A küldetésünk célja, megtörni ezt a varázst. Egyszerű de jó kis story sztem :) A fentebbi áradozásokból kiderül, hogy ez a játék nálam mindenképp:       

                                                                                                                                                                                               10/10




edit: inkább a Mivel játszottál legutobb, hogy tetszett topicba illene, tudom.... De ezzel próbáltam vhogy visszaterelni a topicot az eredeti kerékvágásba :S
Ha baj átrakom abba a topicba :)


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cloud


Zen

Quote from: Cloud on 2009-07-05, 18:22:15
Quote from: Zen on 2009-07-05, 17:44:53
Quote from: chilip on 2009-07-05, 17:42:39
Quote from: Liquid Snake on 2009-07-05, 17:34:15
Trine

most teszem fel  :Kiraly:
Most szedem le. Baszki de lassan jön.  :zomg:
[spoiler]http://www.rlslog.net/trine-cpy/[/spoiler]
A sok link közül valamelyik talán gyors. :D
Kösz, de a netem szenved vmiért. Random ugrálgat 0.2 és 120 k/s között, nagyrészt az előbbin tartózkodva.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Trine nagyon jó  :haha: marha jó a hangulata  :cool:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

kikuchiyo

Ki akartam próbálni ezt a Trine-t, de azt írja ki indulás helyett, hogy "physxloader.dll not found. Re-installing the application may solve the problem."

Re-installing the application did not solve the problem.

Rákeresve erre a dll-re csak dll-download.notvirus.ru jellegű kamu-oldalakat találtam, meg egy linket az NVidia honlapjára a PhysX telepítőhöz, de azt még nem akarom elsőre felrakni.

Megoldás? Vagy tegyem fel azt?
Failure is the default option

Liquid Snake

Tedd fel, sokaknak volt vele probléma, felrakták a Physx-et és jó lett mindenkinek. Sztem neked is meg kell, hogy oldja a problémát. Mellesleg semmi rosszat nem csinál ha fentvan a gépen :)

NLZ

Rakd fel a PhysX drivert, mindenhol azt írják. Nekem elindul, de új játék kezdésénél, mikor a tolvajról kezd el regélni az intro, hibaüzenettel kivgág, memóriacímhibára hivatkozva. De szerintem csak az a gondja, hogy 9600XT-m van, aztán a minimum X800-at komolyan golndolta. Na mindegy, majd új géppel kipróbálom.
[reserved]

Alkyra

Quote from: NLZ on 2009-07-06, 22:51:14
Rakd fel a PhysX drivert, mindenhol azt írják. Nekem elindul, de új játék kezdésénél, mikor a tolvajról kezd el regélni az intro, hibaüzenettel kivgág, memóriacímhibára hivatkozva. De szerintem csak az a gondja, hogy 9600XT-m van, aztán a minimum X800-at komolyan golndolta. Na mindegy, majd új géppel kipróbálom.

Az nvidia-s kártya? Nézzétek el, hogy hülye vagyok. Én laptopról játszom max grafikán (Dell Vostro 1500, core2dou T8300, 2 gb ram, Nvidia 8600GT 256 ram) s semmi gond nincs vele...Jómagam a Disciplines 2-vel szívok, mert nem képes futni. Villan egyet a kép s ennyi. EREDETI Gold változat. Erről csak annyit írtak, hogy szar a driverem s kapjam be. Valakinek van esetleg más ötlete?

Liquid Snake

A 9600Xt az ATI, olyan Geforce 5700 Ultra szinten van ha jól tudom... Nekem is 8600GT-m van ha megtalálom a Disciples 2-CD-met megnézem h nekem műxik-e. Vista van a laptopon? Nem lehet h amiatt nem megy?

kikuchiyo

xp, laptop, nvidia 7400go. Teszek egy próbát ezzel a physx-szel.

(a másik lehetőség holnap a munkahelyi gép, de az egy kicsit pofátlanság lenne :))
Failure is the default option

Alkyra

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-06, 22:58:02
A 9600Xt az ATI, olyan Geforce 5700 Ultra szinten van ha jól tudom... Nekem is 8600GT-m van ha megtalálom a Disciples 2-CD-met megnézem h nekem műxik-e. Vista van a laptopon? Nem lehet h amiatt nem megy?

Xp.^^ Jó öreg xp-n minden megy s nem volt kedvem a vista-val játszani.

Liquid Snake

Na megnéztem, nekem megy minden hiba nélkül. Lehet tényleg vmi driver a gond, a legújabb van fent?

kelvor

Kipróbáltam én is a Trine-t, nagyon jó!  :smile: Esetleg arra lenne ötlet, hogy miért van az, hogy a játék tökéletesen, akadás mentesen fut, de amikor átvezető animációk vannak (például az elején, amikor megérinti a három karakter a ládát) rettenetesen beszaggat a kép és a hang?

NLZ

Mert HD videó. Launcherben az advanced résznél vedd ki a pipát (letöröltem, már nemtom pontosan mi volt, de valami video, észre fogod venni).
[reserved]

kelvor

Kivettem, de ugyanaz. Mindegy, játszom vele így. Azért köszönöm a tippet.

Liquid Snake

Az is lehet, hogy szimpla codec gond, mondjuk ha a HD filmek/animek/videók nem szaggatnak a gépeden akkor ennek sem kéne :)

Cloud

Dead Space véleményeket kérnék szépen. Tényleg paráztatós? Megéri leszedni?

(bár nem tudom minek, most úgyis elvagyok DMC4, Longest Journey, COD4, Stalker kombóval) :D

kelvor

A Dead Space nálam nem indult el sajnos de amennyit láttam belőle havernál, az alapján azt mondanám, mindenképp próbáld ki. Viszont előtte nézd meg a filmet, hogy képben legyél story ügyben.

Cloud

Quote from: kelvor on 2009-07-07, 22:09:18
A Dead Space nálam nem indult el sajnos de amennyit láttam belőle havernál, az alapján azt mondanám, mindenképp próbáld ki. Viszont előtte nézd meg a filmet, hogy képben legyél story ügyben.
Filmet? Van film belőle?

Liquid Snake

Anime, de végülis egy Movie... Én a játék után néztem és úgy is értettem a játékot. Megleszel nélküle. Viszont a játékot sztem mindenképp próbáld ki, nem csak azért mert nem nagyon van jó horror játék PCre mostanság hanem azért mert ez tényleg faszára sikeredett :)

Rounin

Egy nem túl nagy eresztés animációs film, jah.

Draconire