Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

Cloud

Ok köszi. Megnézem akkor játékot meg filmet is. Ki vagyok éhezve egy kis borzongásra, és Silent Hill sorozaton kívül nem nagyon találok más paráztatós játékot pc-re. ( ami viszonylag új)

bimanc

Quote from: Cloud on 2009-07-07, 22:33:18
Ki vagyok éhezve egy kis borzongásra, és Silent Hill sorozaton kívül nem nagyon találok más paráztatós játékot pc-re. ( ami viszonylag új)

http://isohunt.com/download/67549101/cryostasis.torrent

Szerintem elég hatásos, bár nem nagyon szoktam horrorjátékokkal játszani.

Zen

Quote from: Cloud on 2009-07-07, 22:33:18
Ki vagyok éhezve egy kis borzongásra, és Silent Hill sorozaton kívül nem nagyon találok más paráztatós játékot pc-re. ( ami viszonylag új)
Thief: Deadly Shadows
The Cradle
DO IT
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

Quote from: Zen on 2009-07-07, 22:47:32
Thief: Deadly Shadows
The Cradle
DO IT
Nem annyira jó az a pálya, nemtom mért van oda érte annyira mindenki...Kezdjük ott hogy effektíve észrevehetetlen vagy... Én inkább röhögtem rajta hogy mennyire egyszerű, mivel az egész pálya töksötét.
Az én ajánlatom a Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth.

Liquid Snake

Quote from: Zsiga on 2009-07-07, 22:56:37
Az én ajánlatom a Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth.

Bizony, bizony, az minden szempontból egy göngyszem, First Person nézetű, nagyon nagy játék. Ha Horror kell mindenképp próbáld ki Cloud :)

Zen

The Suffering, az se rossz. Van 2. része is, de azzal nem játszottam.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: Zsiga on 2009-07-07, 22:56:37
Az én ajánlatom a Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth.

Tipp: amint megszerzed az első lőfegyvert, töröld a fenébe. Odáig viszont: :jee:

+Penumbra

Liquid Snake

Így visszagondolva, nem is olyan kevés a jó horror játékok száma :D

Zen

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-07, 23:44:18
Így visszagondolva, nem is olyan kevés a jó horror játékok száma :D
És nekem még mindig olyan érzésem van h vmit kifelejtettünk.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Liquid Snake

Hát mellesleg ha a Resident Evil 4-el nem tolta akkor azt is nagyon ajánlom :D Grafikai patch csak + az amúgyis nagyszerű játék mellé :)

kelvor

Cliv Barker's Undying is nagyon jó a horror műfajban. Nem egy mai darab, de évekkel ezelőtt simán össze*** magam rajta.  :smile:

Cloud

Felraktam Dead Space-t, megnézni hogy milyen. Csak nekem furcsa kicsit  a kameranézet?  :eek:
Végig ilyen "hátammögöttoldalrólmutatomafőhőst" kamerabeállítás lesz? :hopp:


Este megnézem filmet aztán nekiesek. :D

Liquid Snake

Hát elvégre TPS :D De amúgy igen, ilyen lesz végig. Sztem nem zavaró, megszokod hamar majd te is :)

Cloud

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-09, 20:57:39
Hát elvégre TPS :D De amúgy igen, ilyen lesz végig. Sztem nem zavaró, megszokod hamar majd te is :)
Egyáltalán nem tudtam hogy milyen nézetű a játék. Végig azt hittem hogy fps. :D

Zsiga

Hamachiról áthozva:
Quote from: /meaz a mechwarrior trailer sztem fail btw. mi az hogy húsz méterre állnak egymástól és gyakják egymást percekig mire az egyik végre megfekszik? ilyen távon az éli túl az első 3 másodpercet aki előbb tenyerel rá az alpha strike gombjára...
Quote from: Zenlaccik te se mw-ztel velünk
Quote from: /me
lehet akkor jól jártatok hogy nem játszottam veletek :D de most komolyan, ilyen távról becélzod a pilótafülkét -  mondjuk legyen két másodperc, mert láma vagy - majd rátenyerelsz az A-strikera, és bumm, volt mech nincs mech.
meg hogy ott ül az Atlas egy ordas nagy halom srm tetején, és két percig nem jut eszébe hogy esetleg pofán lehet lőni azt a csúnya gonosz ellent velük?
Quote from: Zenszted mér visitott a fickó folyamat h "nem birom feltartani, nem birom feltartani"?
Quote from: /meakkor baze elfut, fedezéket keres, stb, nem áll és néz az arcába bele. bevárja az erősítést, megkerüli, becsalja gankre, kihasználja az ellenség hátrányait és a saját előnyeit (az Atlas pl. döglassú), akármi. és értem én hogy visít hogy nem bírja tartani, én is ezt mondom hogy mégis mi a véres faszért bírta ennyi ideig mégis tartani? mért nem lőtt az Atlas pilótája?
Discuss.

Rounin

Kezdő pilóták.

Bezzeg egy 'trueborn' nem vackolt volna ennyit. ::) :angyali:

Amúgy a rakéták későn bevetése Atlas részről nekem is feltűnt, ahogy az is, hogy hős pilótánk gépe csak a 0%-ot elérve robbant, mintha a sérülés egyenlő mértékben oszlott volna el a mech-en.

Ettől függetlenül KELL.

Zen

Quote from: /meaz a mechwarrior trailer sztem fail btw. mi az hogy húsz méterre állnak egymástól és gyakják egymást percekig mire az egyik végre megfekszik? ilyen távon az éli túl az első 3 másodpercet aki előbb tenyerel rá az alpha strike gombjára...
Alpha strike vs felváltva lődözlek gauss puskákkal h megugorjon a célkereszted.

Quote from: /me
meg hogy ott ül az Atlas egy ordas nagy halom srm tetején, és két percig nem jut eszébe hogy esetleg pofán lehet lőni azt a csúnya gonosz ellent velük?
Tény, de ennyiből azt mondom h a gyerek se rakétázott a light 'Mech óta. És MW 4ből kiindulva, alpha strike se öl feltétlenül egy lövéssel.

Quote from: /meakkor baze elfut, fedezéket keres, stb, nem áll és néz az arcába bele. bevárja az erősítést, megkerüli, becsalja gankre, kihasználja az ellenség hátrányait és a saját előnyeit (az Atlas pl. döglassú), akármi. és értem én hogy visít hogy nem bírja tartani, én is ezt mondom hogy mégis mi a véres faszért bírta ennyi ideig mégis tartani? mért nem lőtt az Atlas pilótája?
Ha elolvasod az interjút, megtudod h a főszereplő full kezdő. Egész pontosan "edzések" helyett piálni járt, és csak azért nem döglött meg a családjával, mer előtte fater elküldte a francba pótolni.

[spoiler]Arról nem is beszélve h ez az egész trailer kiadók nyálcsorgatására van, amire egy 17 mp-s videó nem nagyon lett volna elég.[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

Attól függetlenül, hogy fikázod Zsiga, még kurvára kell! DO FUKKEN WANT! :whoah:

Zsiga

Quote from: Rounin on 2009-07-09, 21:33:28
mintha a sérülés egyenlő mértékben oszlott volna el a mech-en.
Ami ugye ultragáz lenne ha így lenne a játékban majd... :) De bízzunk benne hogy nem, és akkor tényleg lehet hogy DO WANT lesz a vége.

Zen:
1. Felváltva ugrasztod a célkeresztem vagy kivégzel egy másodperc alatt? Én maradnék az utóbbinál. ;)
2. De, ilyen távról egy Atlas alpha strikeja simán öl egy lövésből ha nem Warhawkban vagy valami hasonló kaliberű cuccban van a segged. És bármilyen gépben egy azaz egy darab telitalálat a cockpitre azonnali halál.
3. Interjú helyett olvastam inkább pár könyvet. Ezekből kiderülnek olyan apróságok hogy pl. az Atlas ugye inner-sphere. Inner-sphere cuccot magára valamit is adó klán pilóta nem használ. => A "mi pilótánk" a klán-pilóta. Klán mechet csak trueborn vezethet. Trueborn nem lehet ennyire noob, prónak lett tenyésztve. És jó alaposan letesztelik mielőtt aláteszik a gépet. Your argument is invalid.
:D

Tycho : Legyen igazad, de én félek.

Rounin

#2179
Quote from: Zsiga on 2009-07-09, 23:26:00
Quote from: Rounin on 2009-07-09, 21:33:28
mintha a sérülés egyenlő mértékben oszlott volna el a mech-en.
Ami ugye ultragáz lenne ha így lenne a játékban majd... :) De bízzunk benne hogy nem, és akkor tényleg lehet hogy DO WANT lesz a vége.

Szerintem itt az a gond, amit Zen legutoljára mondott: ez egyelőre kiadó-bait.

A hármas pontodhoz:
3015.
Milyen trueborn vs. freeborn-ról beszélünk? :D
A Inner Sphere elvileg még csak nem is hallott a klánokról ezen a ponton. (amit én szívből fájlalok, de üsse kő)

szerk.: egyenlőre vs egyelőre... doh

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2009-07-09, 23:26:00
Interjú helyett olvastam inkább pár könyvet.

Aha, és emiatt egyből jobban is tudod a készítőknél, hogy mit
és hogyan is fognak készíteni?... :hehe:

Az interjút továbbra is ajánljuk elolvasásra :hehe:

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-09, 23:57:10
Quote from: Zsiga on 2009-07-09, 23:26:00
Interjú helyett olvastam inkább pár könyvet.

Aha, és emiatt egyből jobban is tudod a készítőknél, hogy mit
és hogyan is fognak készíteni?... :hehe:

Az interjút továbbra is ajánljuk elolvasásra :hehe:
0/10, mert nem csak szar troll vagy de most épp buta troll is.
Nem fogom jobban tudni hogy mit és hogyan fognak készíteni, de azt igen hogy mit és hogyan kéne... ::) Nem érdekel az interjú, könyörgöm ez egy kész kidolgozott univerzum, ha ebbe beleszarnak akkor elmehetnek a fenébe, játsszon a termékükkel akinek két anyja van, nameg a sok freebirth scum akiknek mindegy csak nagy robotokkal lehessen gyakni és legyen kúl a grafikája...

Rounin : Bocs, de ha nincs benne Clan vs. IS akkor az nem Mechwarrior. :) Ha ez tuti akkor részemről téma lezárva.

Rounin

Quote from: Zsiga on 2009-07-10, 00:20:58
Rounin : Bocs, de ha nincs benne Clan vs. IS akkor az nem Mechwarrior. :) Ha ez tuti akkor részemről téma lezárva.

Tőlem nem kell bocsánatot kérni, főleg, mert clan fanboiként meg tudom érteni. :szemuveges:
(jeee, MW3 telepítve \o/ viszlát, világ \o. )

Zen

#2183
Quote from: Zsiga on 2009-07-10, 00:20:58
all that zsiga failpost
Ha méltóztatnád elolvasni az interjút, letrollozás helyett, tudnád, 1: h 3015ben játszódik, amikor nincsenek is jelen a klánok, 2: egy büdös szóval nem mondta senki h klánpilótával mész.  :hehe:

Also, sokat érsz az egy lövéseddel, ha legrosszabb esetben 3 ppc-ből kettő vállon súrol. :P
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: Zen on 2009-07-10, 00:33:37
Ha méltóztatnád elolvasni az interjút, letrollozás helyett, tudnád, 1: h 3015ben játszódik, amikor nincsenek is jelen a klánok, 2: egy büdös szóval nem mondta senki h klánpilótával mész.  :hehe:

Teljes mértékben felesleges ehhez elolvasni az interjút.

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2009-07-10, 00:20:58


:appl:
Jordan Weissmannal készítették az interjút.
Vissza a feladónak.

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-07-10, 00:37:10
:appl:
Jordan Weissmannal készítették az interjút.
Vissza a feladónak.
George Lucas csinálta a SW 4-5-6 "felújított" változatot, meg az 1-2-3-at.
Te jössz.

Zen : Már leírtam hamán hogy mért vagy hülye, lusta vagyok mégegyszer. :)

Zen

Igen, elkezdtél light 'Mechekről hadoválni, amikor mondtam h tökmindegy mi lövi a 3 PPC-t. :hehe:

http://ve3d.ign.com/articles/news/48939/MechWarrior-4-To-Be-Re-Released-For-Free
Do you see
What I see?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga

Quote from: Zen on 2009-07-10, 00:46:05
Igen, elkezdtél light 'Mechekről hadoválni, amikor mondtam h tökmindegy mi lövi a 3 PPC-t. :hehe:
Igen, pontosan. Ugyanis nem tökmindegy mi lövi a 3 ppc-t (lol btw, a ParticleProjectorCannon  a fegyver neve, nem a lövedéké), mert pl. egy light mechre fel se fér, vagy ha mégis akkor kapásból felrobban amint csak ránézel az alphastrike gombra. Míg a szóban forgó Atlasra kb. tökmindegy mit raksz, ha tele van pakolva akkor ilyen távon semmi nem áll meg előtte.

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2009-07-10, 00:43:36
George Lucas csinálta a SW 4-5-6 "felújított" változatot, meg az 1-2-3-at.
Te jössz.

Kiemeltem a lényeget számodra, mert úgy látszik, még
mindig nem fogtad fel. Mi anyázhattunk bárhogyan az
új SW epizódok miatt, mégis elkészültek. Itt is jöhetsz
avval, hogy de nem, mert így, meg nem, mert úgy, de
a végén úgyse érsz vele semmit, mert az már csak rajtuk
múlik, hogy mennyire lesz hű az eddig kialakultakhoz --
akár tetszik az nekünk, akár nem.

A "szar, buta troll" hangnemen meg mint moderátor,
igazán elgondolkozhatnál.