Kötetlen beszélgetés játékokról

Started by SlEePwAlKeR, 2003-08-03, 19:11:50

Previous topic - Next topic

Tycho

van valakinek egy működő c&c3 cr4ckje?

Draconire

Quote from: Tycho on 2007-08-30, 20:22:42
van valakinek egy működő c&c3 cr4ckje?
http://gamecopyworld.com/

És ezt miért a hírekben kellett kérdezni?^^

Tycho

#482
Quote from: Gmer on 2007-08-30, 20:35:37
Quote from: Tycho on 2007-08-30, 20:22:42
van valakinek egy működő c&c3 cr4ckje?
http://gamecopyworld.com/

És ezt miért a hírekben kellett kérdezni?^^
upsz :haha: jogos :haha: :merci: a linket

"összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel" ... lol wut?

Soldier

azt hiszem itt várták páran a BioShock-ot , most jo nagy kavar utan állitolag megvan a végsö megoldás hogy lehet elinditani :

1. Letöltöd pl Bioshock-Onehitwonder release-t, a Daemon Tools 4.10-et,a maxi image-t (például innen), és a cracket (jelszó: stansdad.com).
2. Felrakod a DT 4.10-et, bemountolod egyszerre, két külön meghajtóra a Maxi image-t, és a játék image-t.
3. Telepítesz, megvárod, amíg feltelepíti, és megpatcheli a netről a játékot.
4. Letöltöd a crack-et, lefuttatod a registry bejegyzést, átmásolod a bioshock.exe-t és a paul.dll-t.
5. Játszol, és örülsz

elméletileg ez 90% bar már müködö , nincs probléma a save gammel illetve a loadal se.+nincs fagyás mint az eddigi 10millio fake,nuked crackkel/verzioval

Próféta




chilip

a Two Worlds játékkal valaki játszott? mien? most szedem a 8 gigáját, de ha szar, akkor hagyom. képek alapján egész pofás...

Soldier

Quote from: chilip on 2007-09-06, 23:07:13
a Two Worlds játékkal valaki játszott? mien? most szedem a 8 gigáját, de ha szar, akkor hagyom. képek alapján egész pofás...

annyit hallotam hola hogy isszonyatosan bugos,optimizálatlan.jomagam meg nem probaltam,de nekem nem ert 8GB amikor meg uj volt^^

Draconire

Quote from: chilip on 2007-09-06, 23:07:13
a Two Worlds játékkal valaki játszott? mien? most szedem a 8 gigáját, de ha szar, akkor hagyom. képek alapján egész pofás...
Egy felejthető Gothic klón, irreális harcrendszerrel, és idióta ai-val.
A main theme-je viszont gyönyörű, le is szedem gyorsan, ha már így eszembe juttattad.^^

chilip


Draconire


chilip


Tycho

#493
azon túl, hogy baromira érdekel a bioshock, egy apró kérdésre nem találtam választ (talán hanyagságból): XP alatt is elfut?  :angyali:

ED: a zero punctuation review nagyon :lol:

Puru²

Quote from: Tycho on 2007-09-07, 10:14:30
azon túl, hogy baromira érdekel a bioshock, egy apró kérdésre nem találtam választ (talán hanyagságból): XP alatt is elfut?  :angyali:

ED: a zero punctuation review nagyon :lol:
Én XP-n játszok vele és tökéletesen fut ,Vista csak akkor ajánlot hozzá ha nagyon rá vagy izgulva a DX10-re.

Kuroi Tenshi

XP alatt is vígan elfut, nagyjából hasonló FPS-eseket produkálva Dx10-el is;
Dx10-ben most még csak a füst és a víz javult, bár azok helyenként látványosan.
Itt még egy jó tweak guide, ha érdekel.

Soldier

Quote from: Fazék on 2007-09-09, 20:26:16
Quote from: Soldier...
hááát nem tudom. emlékezetem szerint 1024x768-ban, ha mindent minimumra vettem, még akkor is akadozva ment. pont ezért  nem értem, amikor mindenki azt mondja, hogy mennie kéne a gépemen gond nélkül, mert én sajnos nem ezt tapasztaltam
de ezzel a témával lehet hogy át kéne mennünk másik topic-ba már :redface:

hátt az gázos akkor vmi nem koser , vagy az megsem egy 9600xt vagy nem egy 3.0ghz proci .. mert 95% hogy ezek a bealitasok 40+fps felletivel kéne hogy menjen.. notikhoz en nem ertek  szvl sry ^^,de a bealitasok egy hasonlo teljesitményü asztalnial tökéletesek elméletben..

itt joh a topic? :redface: vagy még mindig nem ?^^

Fazék

Quote from: Soldier on 2007-09-09, 20:29:28
itt joh a topic? :redface: vagy még mindig nem ?^^
ja itt jó sztem.

szóval így lanparty-ra készülésként próbálok a 40 GB-os vinyón csinálni helyet CS:S-nek és fölrakom újból, kipróbálom az általad és K_T által javasolt beállításokat, hátha csak rosszul emlékszem...
köszi a tippeket, majd még visszatérünk erre a témára, ha már lesz mire alapoznom a kijelentéseimet :)

Selmo

Hozzámvágtak egy Half-Life Antologiát, feltettem, és most valami Steam akar valami accot létrehozni. Mi a fene ez, kell ez egyáltalán nekem? :confused:

A tökéletesség unalmas.

Soldier

Quote from: Selmo on 2007-09-10, 18:58:27
Hozzámvágtak egy Half-Life Antologiát, feltettem, és most valami Steam akar valami accot létrehozni. Mi a fene ez, kell ez egyáltalán nekem? :confused:

ha eredeti kell , netes gamehez(hirtelen nem tudom ez meik rész szvl ha nincs benne online akkor meg tök8) , de ha kölcsön kaptad valsznü mar valaki csinalt hozzá,ha masolt akkor nem kell .. es nem is tudod csak steam offlineal elinditani a gamet

Selmo

Ööö... Antológia: Half-Life, Opposing force, Blue-shift, Team fortress. De nincs hozzá semmiféle kód vagy ilyen.

A tökéletesség unalmas.

Fazék

Quote from: Selmo on 2007-09-10, 19:05:30
Ööö... Antológia: Half-Life, Opposing force, Blue-shift, Team fortress. De nincs hozzá semmiféle kód vagy ilyen.
ez erősen gyanús, mert a Half-Life-hoz 100% hogy kell kód.
nincsen a manual hátulján véletlenül, vagy a belső oldalon, vagy ilyesmi helyeken is nézted?

Selmo

Semmi, csak 1 db DVD, de már regisztráltam és nem kért kódot. Legfeljebb van egy valve accom, amit sosem használok.

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Selmo on 2007-09-10, 19:21:06
Semmi, csak 1 db DVD, de már regisztráltam és nem kért kódot. Legfeljebb van egy valve accom, amit sosem használok.
A Steam acchoz nem kell kód mivel a Steam-ről is lehet bankkártyával venni Valve játékokat. Majd ha játszani akarsz valamelyikkel akkor fog kelleni.

Selmo

Ja, de ebben nincs semmilyen manual, vagy kód, asszem valaki át lett vágva.

A tökéletesség unalmas.

Soldier

Quote from: Selmo on 2007-09-10, 19:46:26
Ja, de ebben nincs semmilyen manual, vagy kód, asszem valaki át lett vágva.


nah jah ,ez eleg valszinü sajnos


Selmo

Uninstallja fatal errorral ellszállt, erről a játékról is ennyit. :comp:

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: Solid Snake on 2007-09-13, 14:23:16
Pedig érdemes végigjátszani legalább az 1-et, az ugyanis PSX-en anno megérdemelten alkotott meg egy mérföldkövet.

http://en.wikipedia.org/wiki/Metal_Gear_Solid
MGS mint mérföldkő? Miért?

Tycho

#508
***
szerk by KT: áthozva innen, itt jobb helye van
***


Quote from: Én on 2007-09-13, 23:13:48
Lost Planet
Még csak bele-belekóstolgattam, de tetszik. A story dióhéjban: az emberiség elköltözik egy új bolygóra (nem bírom megjegyezni a nevét, pedig csak rövidítés), ahol kolonizálódik. Igen ám, de minő meglepetés, feltűnnek a helybéli lakosok, akik történetesen droidika módra előguruló bazinagy féreg-cuccok. Őket el is nevezik valaminek, ami A-val kezdődik, de sajna ezt sem jegyeztem meg :P  Reménytelennek tűnik a harc, de rájönnek, hogy a dögök teste értékes hőenergiaforrás, és ezen felbuzdulva harcolnak ellenük, mi több kifejlesztenek egy harci mechát is ellenük, ami a Vital Suit (VS) nevet kapja. Irtják egymást, de az emberek jobbnak tűnnek.
Aztén egyszercsak Wayne szerepében találjuk magunkat, aki egy harcedzett katona fia, és maga is katona. Első küldetésünkkön apját kinyírja egy rejtélyes, és egyben baromi nagy szörny, ami a "Green Eye" nevet kapja. Wayne elmenekül a jégsivatagba, de még mielőtt halálrafagyna, megtalálja 3 katona, akinek épp jól jön a VS vezetői tudása.

Sablonos, de jó :P Tetszik, hogy ilyen fontos szerepet kap a termal energy, tetszenek a dögök, a robotok. A grafika elég jó (nagyon jó) a zene hangulatos, de a megszokott űrlényölős-fps-zene. Így az elején még valami rejtélyesség is lejön nekem, meglátom mi sül ki belőle. :jee:

ha PCn kijött már, akkor fut XP-n? also sauce? szemezgettem ezzel, de akkor még csak failbox360on volt kint... (kell egy sablonos hentelős game.. nincs kedvem újra doom3azni  :muhahah: )

Zsiga

Quote from: Tycho on 2007-09-13, 23:15:28
(kell egy sablonos hentelős game.. nincs kedvem újra doom3azni  :muhahah: )
Quake4? :) Rendszeresen előszedem ha egy kis agyatlan hentre van szükségem, de épp nem akarok adrenalin-túladagolásban megdögleni UT közben. :D