Main Menu

Gundam

Started by chilip, 2007-10-14, 02:35:34

Previous topic - Next topic

chilip

#240
itt megemlítette néhány egyén hogy wing így meg úgy, meg oooolyan jóóóó volt hogy összecsinálták maguk a gyönyörtől, de sztem kifejezetten béna volt... [spoiler=oltás 1000el, lehet leszólni érte]kezdve azzal a szétszedhető über-shotgun-ágyúval amit kétfelé tartott az eggyik gundam és elkezdett forogni vele alatta is meghaltak a mobil suitok, majd összecsapta a 2-t és a kolóniát 1 lövéssel kiszedte  :wtf: a gundamek is érdekesen néztek ki (bár azért nem is annyira szarul, kivéve azt a tsápos kezűt :D ), a szereplők jellemei elég szarok voltak, elég unszimpatikus banda volt az egész. a filmben szereplő szárnyas gundamet ne is említsük. felkerült a gundamekre a kiegészítés, hogy űrben is tudjanak normálisan harcolni, eggyik gundamre csak 2+ forgótár került fel semmi más  :zomg: ... sztem a 00 jobb, és annál is jobb a SEED, SEED Destiny kicsit ugyan elmarad az elődjétől, de az is tetszett.[/spoiler]

White SeeD

Ha az egyes egyének alatt rám is gondolsz, szólnék, hogy én sem voltam oda a wingtől. Ott is elöntött a hányinger, mikor 5 db gundam ledarálta az egész bolygót :rolleyes:
Nálam a sorrend:
G (szimplán fail) < 00 (majd ha vége lesz kifejtem mi nem tetszett) < wing (sok hiba, de voltak jó pillanatok, főleg a végefelé) < seed desteny (túlssok recap, de jó) < seed (jó volt) < turn (kicsit kilóg a gundamok közül, de nagyon élvezetes) < Zeta (az istencsászár :D)
A filmeket és minisorozatokat nem írom. És persze most jön az eredeti, már ha végigszubolják. Állítólag az is jó, valószínű top 3ba kerül be nálam.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

hát a 00 nem megy eposzi magasságokba, de nekem eddig tetszik. bár lehet most megint nagy pwn-olás lesz  ::) god-mode be, de még bizakodom. Még nem is volt a 10 fake-GN Driveos osztag VS Original Meisters. SEED meg SEED Destinybe az eggyetlen nagyobb hiba nekem az volt, hogy ugyan azt a jelenetet többször felhasználták máshol (pl egy hajó felrobbanása). Az kimondottan zavart, de összességébe bejött mind2 (kivéve Shinn, pszihopata hülyegyerek, nagyon nem tudtam sajnálni).

fraglimiter

#243
Ma reggel sikerult megnezni a 22es reszt a 2es metron ulve, miutan haverom irt koran reggel egy sms-t, idezem:
"ZOMG 22es Gundam!!!!
Al-TERRORISTAVAGYOKESARAB-Assaid got pwnd by SetsunaMeister!
Nezd meg ba**meg!"

Majdnem felugrottem es uvoltottem egyet amikor [spoiler=ha meg ezen forum jeles tagjai nem lattak volna]Setsunanak bekapcsolt a Trans-Am![/spoiler]
Dark Saji nagyon gonoszra sikerult  :__devil:
Kis ovodas csoport meg nagy szemekkel bamulta h ez a hulye 21eves meg miert nez "meseket" a metron?
Osszessegeben 12/10
Mi lesz itt a 25. reszben ha ilyen volt a 22?  :lazza:

White SeeD

Quote from: fraglimiter on 2008-03-10, 14:07:34
Mi lesz itt a 25. reszben ha ilyen volt a 22?  :lazza:

[spoiler]Állítólag kinyírják a ribancot. Akkor lesz a pezsgőbontás :D[/spoiler]
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Puru²

Azért remélem inkább nem nyírják ki ,elég hasznos tagja lehetne a CB-nek ,pl radart jól tud zavarni .  :appl:

White SeeD

Hát, a 4chanos előrejelzés amit a múltkor láttam mind bejött eddig. :__devil:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Puru²

Márc. 29-én jön az uccsó rész ,nah krokodil könnyeket azért nem fogok érte hullajtani mert rá 1 hét múlva kezdődik a Code Geass 2. évadja .   ^^

Meg egy jó hír is : SEED mozifilm forgatókönyve végre elkészült nem soká hozzá látnak a készítéséhez .  :appl:

SaiyaGin

#248
Folyamatos akció, nagyon jó rész volt, de nagyon szomorú is.  :bruhuhu:
[spoiler=szereplőhalálok]Lockon visszaszerezte azt, amire a mi világunk a "gar" fogalmát használja. Harcolt Alival, talán meg is ölte, bár ha sikerült volna, akkor Setsuna nem tehetné meg, szóval valószínűleg Gary Biaggi ma még nem a Pokolban vacsorázik. A harcukba beleszólt a Graham-fanboy, aki túl későn jött rá, hogy ez nem volt túl jó ötlet...
[/spoiler]

A GN Arms csalódás volt azután, hogy már a 15. részben is beszéltek róla...

Egy kérdés: ha így halad a vérengzés, a 2. évadban kik fognak harcolni? (Főleg, ha bizonyos állítólagos spoilerek beigazolódnak a fennmaradó 2 részben.)

Ja, egyébként az FMP-regény 1. kötetéből kiderül, hogy Gauron specialitása is a késsel való hadonászás volt...

White SeeD

Quote from: SaiyaGin on 2008-03-15, 19:39:53
Egy kérdés: ha így halad a vérengzés, a 2. évadban kik fognak harcolni? (Főleg, ha bizonyos állítólagos spoilerek beigazolódnak a fennmaradó 2 részben.)

Abbahagyják.
Előszedik a polcról a jólbevált Gundam recepteket, és aszerint csinálnak egy újj király sorozatot :D
/
Hagyják az egészet, mert rájönnek, hogy a CG2 és a Macross Frontiner mellett úgy sem nézné senki :angyali:
/
Azért a szereplőgárda nagyrésze életben marad majd és folytatják. Bár most úgy csinálták mint kedves politikusaink szokták. Az első 3/4része a sorozatnak maga a szívás, utána az utolsó 10-15% megcsinálják úgy, hogy a következő évadba is nézzék, és úgy emlékezzenek a rövid memóriájúak, mintha isteni lett volna az egész :__devil:
/
A 2 seasonban a harcok úgy is a föld népei között fognak zajlani, a Gundamokra úgy sem elsz senki kiváncsi :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Cobra

Szólok, ha valaki még várna rá: kijött végre a Conclave-Mendoi féle ep20 és 21.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

SaiyaGin

Quote from: Cobra on 2008-03-16, 00:22:54
Szólok, ha valaki még várna rá: kijött végre a Conclave-Mendoi féle ep20 és 21.

Kösz!
Kijött a Nyoron ep23 is, ha még valakit érdekel.

Puru²

Ez valami istenesen jó rész volt ,gyakorlatilag végig folyt a csata . 

[spoiler]
RIP Lockon(again) - úgy nézz ki hiányzott a Meister iskolából mikor  azt  a leckét vették hogy nem szabad sérülten ,fél szemmel egyedül nekivágni a túlerőben lévő seregnek . ^^"
[/spoiler]

Most már tényleg kíváncsi leszek mit fognak alkotni a készítők a maradék 2  részben .Jah még valami ,akik a Nyoro mkv-t szedték le ,nálatok is elment  a kép mikor az ED jött mert így lemaradtam a következő rész előzeteséről.  :zomg:

White SeeD

De lassan jön a sub, de lassan...
A spoilerek alapján már megint mindenholi hullanak, csak az az egy nem akinek kéne :ejj:

Nem igazán értem ezt a mészárlást. 22 részen át sneki nem hal meg most meg felszámolnak mindnekit :wtf:
Ha az a céljuuk hogy ezzel akarják megmenteni a sorozatot, inkább csak rontanak a helyzeten.
Ha Lockon megint túléli, beszúrom a megflelő képet, ami elég 5letes :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Puru²

#254
Nyoro már kint van ,legalább is nálam most csorog .

Amúgy igen tényleg elég hirtelen kapcsoltak rá a hulla gyártásra ,gyanús nekem hogy Seiji Mizushima el akarja hódítani Tomino-tól a "Kill 'em all" becenevet .  :ejnye:

SaiyaGin

#255
Quote from: White SeeD on 2008-03-23, 19:45:53
De lassan jön a sub, de lassan...
A spoilerek alapján már megint mindenholi hullanak, csak az az egy nem akinek kéne :ejj:

Nem igazán értem ezt a mészárlást. 22 részen át sneki nem hal meg most meg felszámolnak mindnekit :wtf:
Ha az a céljuuk hogy ezzel akarják megmenteni a sorozatot, inkább csak rontanak a helyzeten.
Ha Lockon megint túléli, beszúrom a megflelő képet, ami elég 5letes :D

A halálozások tkp. már a 17. részben elkezdődtek, bár mészárlássá szerintem is csak most vált, szóval  :tezsvir:
Amikor a rész elején elkezdtek [spoiler] beszélgetni, meg nyomatták a szomorú-romantikus háttérzenét, akkor már sejtettem, hogy Ma Valaki Meghal Közülük. [/spoiler] A sorozat elején nagyon zavart a sok szereplő, most már azon gondolkozom, hogy ha így haladnak, ki marad a második 25 részr- hoppá, ezt már az előző résznél is leírtam.  ^^"
Lockon? [spoiler]Ő tényleg meghalt.[/spoiler]

Flaser

Azt elég nehéz lesz, a Space Runaway Ideon végén ugyanis MINDENKI MEGHAL.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

chilip

hát remélem nem lesz olyan visszatérés, mint a seed destinyben volt. az kicsit durva volt.seed-be felrobban a gundamje annak a nem coordinator pilótának (nevét sajna elfelejtettem), sisakja az ŰRBEN lebeg, és seed destinyben volt asszem pár vágás, karcolás az arcán és életben volt  :gyagya:

Puru²

#258
OMG!!!OMFG!!!!!!! Ez minden téren EPIC volt!Tényleg nem semmi mészárlást hoztak itt össze a végére . :he:
Most már 100% hogy nem ússzuk meg atom cliffhanger nélkül az évad végét.

Venom

Ehh, kicsit morcos vagyok a készítőkre. Sikerült belecsalni egy olyan csapdába, amiről azt hittem, ki tudom kerülni. Aztán kiderült, hogy mégsem. Képesek voltak annyira felingerelni a sorozat alatt, hogy konkrétan élveztem ezt a részt és ahogy gyilkolják őket. Chris meg is jegyezte, hogy "Jééé, ez az első alkalom, hogy magunkról is beszélünk az űrhajón és talán az is lehet, hogy van személyiségünk!" Persze aztán nem lett igaza, mert belehaltak a nagy önmegvalósításba, egyedül az érdekesebb karaktereket mentették át. De ki számít érdekesnek? A következő részben kiderül! (Hülye Setsuna biztos túléli. :/ )


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

SaiyaGin

Quote from: Venom on 2008-03-23, 23:13:11
Ehh, kicsit morcos vagyok a készítőkre. Sikerült belecsalni egy olyan csapdába, amiről azt hittem, ki tudom kerülni. Aztán kiderült, hogy mégsem. Képesek voltak annyira felingerelni a sorozat alatt, hogy konkrétan élveztem ezt a részt és ahogy gyilkolják őket. Chris meg is jegyezte, hogy "Jééé, ez az első alkalom, hogy magunkról is beszélünk az űrhajón és talán az is lehet, hogy van személyiségünk!" Persze aztán nem lett igaza, mert belehaltak a nagy önmegvalósításba, egyedül az érdekesebb karaktereket mentették át. De ki számít érdekesnek? A következő részben kiderül! (Hülye Setsuna biztos túléli. :/ )

Engem az zavar, hogy megint előjött az, ami anno Howardnál, hogy akikről eddig alig tudtunk valamit, kaptak néhány perc szerepet, de csak azért, hogy utána ki lehessen írni őket a szereplők közül. Már a SEED-ben is volt egy ilyen eset, ott se tetszett.
A másik meg az, hogy néhány szereplőt tkp. csak azért hoztak be, hogy meghaljanak:Howard és Daryl esetében kilométerekről látszott, hogy Graham bosszúvágyának felélesztése miatt el fognak patkolni... Most meg itt van ez a Moreno doki, akinek asszem 1 mondata volt összesen(Lockonnak legalább 3 hétig pihennie kéne a megvakulása után), arra az egyre is magasról tettek.

De egyébként nekem is tetszett a rész.

White SeeD

Jó rész volt, leszámítva a már leírtakat.
Én még hozzátenném hogy erősen zavart annak a kicsi sz@rnak a tűzereje, ami kb a Reqviem-ével (Seed Desteny holdágyú :) ) volt egyenlő... És akkor az átlőheteten GN fieldről nem is beszéltem..
De most tényleg. Mi lesz a 2 seasonban? jönnek az AT fieldes, vorlon biopáncélos gundamok akkora tűzerővel mint egy vorlon bolygóölő? :wtf:
Jó lenne ha most már tényleg tudnának valami mértéket felálltani :gyagya:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2008-03-24, 12:30:52
Jó lenne ha most már tényleg tudnának valami mértéket felálltani :gyagya:

Igen, egy picit talán elszálltak a tápolással...  ^^"
Az a fura, hogy tkp. nagyon élvezem a részeket, de mégis szinte mindig találok egy csomó dolgot, amire panaszkodni tudok, a fent említteteken kívül még egy bajom volt. Már eddig is zavart, hogy folyton ugyanabban a ruhában voltak a srácok, amikor nyugi volt, de a rész elején ugye volt egy visszaemlékezés arról az időről, amikor Sumeragi bemutatta Setsunát a másik háromnak. Már akkor ugyanezeket a ruhákat viselték! :zomg:

White SeeD

Jó, hát űrhajón kicsi a hely, nincsen elég szekrény a ruháknak. Meg minek nekik több, nem kell divatosan öltözködni az űrben.
Bár tény, hogy hülyén néz ki, ahogyan Setsunával együtt tágult a ruhálya :smile:
Bezzeg a Seed és Destany. Ott aztán volt divatshow rendesen... Igaz voltak nők is szép számmal. :D
Ha már ruha. Annak a lánynak, aki most halt meg. Néha a felsője olyan volt mintha nem lett volna rajta semmi, csak simán kiszinezték a testét :redface:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2008-03-24, 15:14:37
Jó, hát űrhajón kicsi a hely, nincsen elég szekrény a ruháknak. Meg minek nekik több, nem kell divatosan öltözködni az űrben.
Bár tény, hogy hülyén néz ki, ahogyan Setsunával együtt tágult a ruhálya :smile:
Bezzeg a Seed és Destany. Ott aztán volt divatshow rendesen... Igaz voltak nők is szép számmal. :D
Ha már ruha. Annak a lánynak, aki most halt meg. Néha a felsője olyan volt mintha nem lett volna rajta semmi, csak simán kiszinezték a testét :redface:


Én úgy emlékszem, hogy ott se öltözködtek nagyon változatosan, de az idő jelentős részében amúgy is egyenruhákat viseltek.
Christina testhezálló ruházata szerintem is sajátságos volt, mondjuk Sumeragi mellett egyes cuccaira  visszagondolva nem tűnt olyan extrémnek. Tieriát már meg se említem. :D

Puru²

Quote from: White SeeD on 2008-03-24, 12:30:52
Jó rész volt, leszámítva a már leírtakat.
Én még hozzátenném hogy erősen zavart annak a kicsi sz@rnak a tűzereje, ami kb a Reqviem-ével (Seed Desteny holdágyú :) ) volt egyenlő... És akkor az átlőheteten GN fieldről nem is beszéltem..
De most tényleg. Mi lesz a 2 seasonban? jönnek az AT fieldes, vorlon biopáncélos gundamok akkora tűzerővel mint egy vorlon bolygóölő? :wtf:
Jó lenne ha most már tényleg tudnának valami mértéket felálltani :gyagya:
Biztos lesznek még mechák bőven ,hisz még nem láttuk a címadó dábülÓht de még a simát se.

SaiyaGin

Quote from: Puru² on 2008-03-24, 15:44:01
Biztos lesznek még mechák bőven ,hisz még nem láttuk a címadó dábülÓht de még a simát se.

Az 0 ("Ó") az volt, amelyik megmentette Setsunát az első részben.

Venom

Amikor bemutatják Setsunát a többieknek, az Exiát Gundam-001-nek hívják, nem? Gondolom a mostani típusok sorozatszáma a 00x-es, innen a sorozat címe. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Dreamcleaver

#268
Megnéztem 22-ig, ameddig van Mendoi-conclave sub, és egész jól felpörgött a sorozat. Mondjuk Saji tesóját elég gyorsan elintézték, kicsit elhamarkodottnak tünt, meg a két Throne pilóta is hipp-hopp behalt, de ez ilyen Gundam sorozat sajátosság asszem. Remélem azért Setsuna végre a 23-ban elintézi azt az arab pszichót, mert már nagyon a bögyömben van. Amúgy érdekes, hogy mennyire megváltozott a "jó/rossz" felállás. A sorozat elején pl mindenki Tieriát gyűlölte, de a mostani főg*cikhez képest már egy angyal. Mondjuk azt azért remélem, hogy a Throne-os kiscsajt is megszivatják azért, amit annó művelt Saji barátnőjével.

Ja és Vörös Exia rulez. Lockon rulez. Feldt meg kawaii.  :D

Illetve kíváncsian várom a GN drive tuningos FLAG-et. A HRL squadron meg nagyon tud az új GN suitokkal. Látszik mi a különbség, ha amatőrök helyett profi pilóták vezetik őket.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

White SeeD

Hát, a megfelelő spoilertopic átböngészése után a következők várhatók az utolsó részre:
:falba: :wtf: :mad: :morci:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6