Main Menu

Gundam

Started by chilip, 2007-10-14, 02:35:34

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

#480
Volt sok robbanás, meg dráma, ahogy az előrelátható volt, de nem ájultam el a résztől. Az elején volt több JUST AS PLANNED egy rakáson, a második fele meg khmm... erősen emlékeztetett a Destiny egyes eseményeire...
Ja, és a SEED-ből átvettek egy h4x-et:[spoiler]Louise MA-ja ugyanazt a görbülő sugarat tudja, mint a SEED-ben a Forbidden Gundam[/spoiler]

White SeeD

végre végre végre Eljött amire már mindannyian (na jó legyen, majdnem mindannyian) vártunk. ráadásúl úgy ahogyan vártuk.
/m/ ünnepel, viszont most sokan kifogytak  az egyetlen indokból amiért nézték :D
:jee:  :appl:[spoiler]Igen, megdöglött a ribanc, és úgy ahogyan kell.[/spoiler] :cool:
Persze ez nem 100% hiszen Sunrise, karakterek könnyen mennek vagy jönnek. De [spoiler]a képekből ítélve nemsokmaradt a gépből pár kis darabon kívül.[/spoiler]
[spoiler=Louise] Csöppet bepöccent a végére. De jó ez így. Talán így már nem annyira vérszomjas, hogy a bosszúját beteljesítette. Így nagyobb az esély egy Lpuise X Saji endre[/spoiler]
Ha már itt tartunk, mi a perfect happy end?
[spoiler]LouiseXSaji a 00-ban Princessz nagylemezével keringenek a föld körül, és ontják a szeretetet magukból. Innovétororok belátják hogy hibát követnek el, lelövik magukat. A föld egyesül, peace and love mindenütt [/spoiler] :D
Az oni-sama csöppet meglepett ::)

BTW, muszály mindenkiből innovétort csinálni?
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2009-03-01, 17:22:11
végre végre végre Eljött amire már mindannyian (na jó legyen, majdnem mindannyian) vártunk. ráadásúl úgy ahogyan vártuk.
/m/ ünnepel, viszont most sokan kifogytak  az egyetlen indokból amiért nézték :D
:jee:  :appl:[spoiler]Igen, megdöglött a ribanc, és úgy ahogyan kell.[/spoiler] :cool:
Persze ez nem 100% hiszen Sunrise, karakterek könnyen mennek vagy jönnek. De [spoiler]a képekből ítélve nemsokmaradt a gépből pár kis darabon kívül.[/spoiler]
[spoiler=Louise] Csöppet bepöccent a végére. De jó ez így. Talán így már nem annyira vérszomjas, hogy a bosszúját beteljesítette. Így nagyobb az esély egy Lpuise X Saji endre[/spoiler]
Ha már itt tartunk, mi a perfect happy end?
[spoiler]LouiseXSaji a 00-ban Princessz nagylemezével keringenek a föld körül, és ontják a szeretetet magukból. Innovétororok belátják hogy hibát követnek el, lelövik magukat. A föld egyesül, peace and love mindenütt [/spoiler] :D
Az oni-sama csöppet meglepett ::)

BTW, muszály mindenkiből innovétort csinálni?

Nem t'om, valahogy olyan üresnek hatottak azok a jelenetek.
[spoiler]Hiába purcant ki mindkét ribi, valahogy mégsem érztem, hogy örömujjongásban kéne kitörnöm, pedig az esküvő óta vártam pszichoribi halálára. (Lehet, hogy nem volt elég hosszú és fájdalmas a haldoklása? :__devil: )
Arra meg az eddigieknél is kevesebb reményt látok, hogy Louise és Saji jól jöjjenek ki a dologból, L. ugye elég rendesen begolyózott, miután elérte célját... [/spoiler]

fraglimiter

Quote from: White SeeD on 2009-03-01, 17:22:11
BTW, muszály mindenkiből innovétort csinálni?
[spoiler]Amikor Setsuna a resz elejen Saji-val beszelt es a szeme elkezdett csillogni azt gondoltam biztos Libbons erte ezt el azzal a lovedekkel amivel Ali meglotte anno, biztos abban volt vmi anyag amin keresztul uralma ala tudja vonni az embereket mint mondjuk Louise-t. De aztan jott az a pont ahol a "gonosz haro"-n keresztul elkezdett beszelni Neena-val majd Setsuna a GN Univerzumban beszelt Graham-el. Ezek utan mar nem tudom mit higgyek, most akkor Libbons keze van a dologban vagy Setsuna tenyleg rajott valamire? A ket (még eletben maradt) Innovator pilota is ezen beszelgettek.[/spoiler]

Saji es Louise happy end a vegen? Ketlem. Setsuna megmondta mikor Anew-rol volt szo: "...the same goes to Louise." Marpedig a szőke nem ugy tunik mintha most jobban erezne magat az elozoekhez kepest.

SaiyaGin

Quote from: fraglimiter[spoiler]Amikor Setsuna a resz elejen Saji-val beszelt es a szeme elkezdett csillogni azt gondoltam biztos Libbons erte ezt el azzal a lovedekkel amivel Ali meglotte anno, biztos abban volt vmi anyag amin keresztul uralma ala tudja vonni az embereket mint mondjuk Louise-t. De aztan jott az a pont ahol a "gonosz haro"-n keresztul elkezdett beszelni Neena-val majd Setsuna a GN Univerzumban beszelt Graham-el. Ezek utan mar nem tudom mit higgyek, most akkor Libbons keze van a dologban vagy Setsuna tenyleg rajott valamire? A ket (még eletben maradt) Innovator pilota is ezen beszelgettek.[/spoiler]


[spoiler]Az talán a golyó és a 00 Gundam összhatása. Ribbons azzal számolt, hogy Setsuna állapota a 4 hónap alatt nagyon leromlik (úgy emlékszem, arra tippelt, hogy Setsunának már haldoklania kellene), sz'al nincs a tervei közt Setsuna irányítása. Legalábbis még nincs, esetleg lehet, ha majd Revive elmondja neki a tapasztalatait. Abban se vagyok biztos, hogy képes lenne átvenni a hatalmat Setsuna felett, mert ugye Setsunator nem olyan, Ribbons (vagy Schenberg, vagy akárki más)által tervszerűen megteremtett Innovator, mint a többiek.[/spoiler]

chilip

[spoiler]setsunának még nincsenek erős quantum brainwave-jei így kommunikálni se tud, csak a gondolkodása meg reakciója "javul" egyenlőre csak csata alatt [/spoiler]

Dreamcleaver

ep 19-20-21:

Sokáig kerestem a megfelelő kifejezést, míg végül ráleltem:
[spoiler=ZOMG!!!] EVERYBODY FUKKEN DIIIIIIIES!!![/spoiler]

Azért poén lett volna, ha Lyle hátba lövi Setsunát, utána meg magát fejbe.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Dreamcleaver on 2009-03-03, 15:04:12
ep 19-20-21:

Sokáig kerestem a megfelelő kifejezést, míg végül ráleltem:
[spoiler=ZOMG!!!] EVERYBODY FUKKEN DIIIIIIIES!!![/spoiler]

Azért poén lett volna, ha Lyle hátba lövi Setsunát, utána meg magát fejbe.

Á, Setsunán most már biztos nem fognak a mezei pisztolygolyók.  :D

Más: a S2 regényváltozata (mivel van olyan is) első kötetéből - ami az első néhány részt foglalja magába -, kiderül pár olyan részlet, ami a sorozatba nem fért bele:
http://ninteenpointzerofour.wordpress.com/2009/02/26/00-s2-novel-1/

Zelda

#488
Nahát igen, ez már nagyon nagyon közeledik a végéhez. Őszintén szólva Setsunával kapcsolatban már nem is vártam mást. Nem ez volt a legfőbb tippem, de benne volt a pakliban, úgyhogy nem nagyon lepett meg, de így most már arról fogalmam sincs, miféle befejezés lesz a vége...
Na a legújabb rész:
Leopard-Raws - Gundam 00 - 22.avi (280MB)

Frissítve:
Nos le a kalappal, egészen megrendítően tartalmas volt ez a 22. rész!
[spoiler]Végre megjöttek az új cuccok a Gundam-okra, A 00 új kardja egész jól néz ki. Na de más: Érdekes volt látni, hogy most a Katharon menti meg a CB-t, örültem, hogy Goodman végre kinyiffant, és végre újra felbukkant Kati Manequin is.
A vége meg a ráadás: hogy Regene fejbelövi Ribbons-ot! tökély a köbön!!![/spoiler]
Kíváncsi vagyok mi jöhet még!

SaiyaGin

Quote from: Zelda on 2009-03-03, 23:07:01
Nahát igen, ez már nagyon nagyon közeledik a végéhez. Őszintén szólva Setsunával kapcsolatban már nem is vártam mást. Nem ez volt a legfőbb tippem, de benne volt a pakliban, úgyhogy nem nagyon lepett meg, de így most már arról fogalmam sincs, miféle befejezés lesz a vége...
Na a legújabb rész:
Leopard-Raws - Gundam 00 - 22.avi (280MB)

Frissítve:
Nos le a kalappal, egészen megrendítően tartalmas volt ez a 22. rész!
[spoiler]Végre megjöttek az új cuccok a Gundam-okra, A 00 új kardja egész jól néz ki. Na de más: Érdekes volt látni, hogy most a Katharon menti meg a CB-t, örültem, hogy Goodman végre kinyiffant, és végre újra felbukkant Kati Manequin is.
A vége meg a ráadás: hogy Regene fejbelövi Ribbons-ot! tökély a köbön!!![/spoiler]
Kíváncsi vagyok mi jöhet még!

Ja, jó rész volt. Persze hogy is lehetne rossz egy olyan rész, amiben a Halhatatlan Colasour visszatér?  :lazza:
[spoiler]Azt hittem, hogy a Graham elleni harc egy kicsit hosszabb lesz, de így se volt rossz.
A "tömeggyártott" Innovatorokra kíváncsi leszek.[/spoiler]
Viszont ha ezt az új szerelmi szálat komolyan gondolják, azzal jó eséllyel alulmúlják még az eddigieket is...  ::)
[spoiler]Mikor is volt Setsuna és Feldt utolsó közös jelenete? Az S1 24. részében? [/spoiler]

Puru²

[spoiler]Mondjuk az a fejlövés is érdekes volt ,mível Ribbons benne van a következő rész előzetesében is[/spoiler]

chilip

Quote from: Puru² on 2009-03-08, 18:46:52
[spoiler]Mondjuk az a fejlövés is érdekes volt ,mível Ribbons benne van a következő rész előzetesében is[/spoiler]

biztos az elnyomott kiközösített gyerekkora lepereg a szeme előtt mielőtt meghal :D

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2009-03-08, 18:56:07
Quote from: Puru² on 2009-03-08, 18:46:52
[spoiler]Mondjuk az a fejlövés is érdekes volt ,mível Ribbons benne van a következő rész előzetesében is[/spoiler]

biztos az elnyomott kiközösített gyerekkora lepereg a szeme előtt mielőtt meghal :D

Lehet.  :D

[spoiler]Vagy klónozta saját magát is, és Regene csak egy klónt lőtt le. Vagy a ződ haj itt is halhatatlanságot jelent, pár rész alatt meggyógyul, és az utolsó részben mindenki meglepetésére visszatér. :D[/spoiler]

Zelda

Hát majd a következő részekből kiderül :D
Mindenesetre el sem tudom képzelni, hogy ezt még mivel tudják fokozni, hogy a sorozathoz mérten reális alapokon maradjon.

SaiyaGin

Quote from: Zelda on 2009-03-08, 23:03:25
Hát majd a következő részekből kiderül :D
Mindenesetre el sem tudom képzelni, hogy ezt még mivel tudják fokozni, hogy a sorozathoz mérten reális alapokon maradjon.

Reális alapok? Olyanok szerintem a 00 Raiser megjelenése óta nincsenek.

Zelda

De legalább megközelítőleg...
Azért nem szeretném ha ennél jobban elhalmoznák az embereket és a gépeket képességekkel. Az már túl...

White SeeD

Hmm, mivel lehetne még überelni. Tényleg nem könnyű kérdés, elvégre már az első sorozat legelső részétől gyak az összes gundam sorozat "reálisságát" meghazudtoló cheatekkel volt teletömve és mindez 3 részenként überelve :D
De nézzük.
Pl: Setsuna nem csak sima inovátor, de nem ám, hanem a főgonosz klónja, azzal a különbséggel hogy más színű a haja. többek közt ezért is "választotta őt" a 00 pilótájának.
Őt nem zavarja hogy ebben a részben [spoiler]lelőtték, elvégre:
1, vagy van pár klónja
2, Setsuna lesz az új teste
[/spoiler]

A Gundamok teljesítményét már nincsen hova überelni, elvégre már a bolygót is ketté tudnák vágni ha nagyon akarnák. Bár dicséretes hogy így a végére sikerült a sorozat elején szereplő pajzstörő torpedók rakéta változatát összehozni, így a hajójukat újfent sikerült kilyuggatni. :smile:
Bár a végén úgy sem a dps lesz a döntő hanem a bolygóméretű mindblow.
Ráadásúl már itt a vége, nincs több idő a tápolásra.

Nem volt rosz rész. Bár szokásos gay jelenet kezd sok lenni, utolsó részben pucér pilóták lesznek mindenütt. Most fáj legjobban a női pilóták hiánya :mad:

btw
[spoiler]Már előre látom ahhogy Grehem a legutolsó részben berobban a semmiből és megmenti Setsunát a főbosstól, majd hősi halált hal[/spoiler] :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2009-03-09, 00:14:34
cheatek

főgonosz

Most fáj legjobban a női pilóták hiánya :mad:


>Cheatek: ja.  :tezsvir:

>Ribbons: szerintem inkább [spoiler]Louise testét venné át, végülis belőle tényleg akarattal csinált Innovatort.[/spoiler]

>Most fáj legjobban a női pilóták hiánya :mad:
:ejnye: Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie Marie
Ha nem is pilóták, de az űrhajókon van több női szereplő. Egyébként is várható hogy marinának lesz még egy Komoly Beszélgetése Az Élet Értelméről És A Békéről Setsunával. :D
Különben Ribbons megtehetné, hogy [spoiler]rászabadít egy rakás klónozott Anew-t a CB-re. Lyle biztos örülne. .D[/spoiler]



White SeeD

Ugyan, az az 1 db flat girl nem számít. Meg semmit nem mutatnak belőle. Néha bevillan, de semmi extra. Többet szerepelt mikor még a másik oldalon állt.
Az űrhajón lévők meg már unalmasak, és nem csinálnak semmi lényegeset, csak néha villannak be. A mostani próbálkozás is elég gyenge volt. Setsunának meg fölösleges beszélni, mivel I love gundam because i am gundam esete áll fent :angyali:

Igen tudom, CG túlzottan elkényeztetett bennünket ezen a téren, de akkor is...
Bezzeg a Zeta tökig volt nőkkel, sőt főbossok voltak. :frown:

Ribons meg szerintem meg fogja tenni. Most hogy az egyik legerősebb haderőt kiiktatták, jöhet  [spoiler]a saját gyártású klónhadseregével. Kíváncsi vagyok lesznek-e eddig ismeretlen extrásabb járműveik, vagy a szabványokkal fognak jönni.[/spoiler]

Amit nemigazán értek, hogy honnan van ezeknek ekkora hatalmuk? Jó, adta a technológiát, de a cuccok gyártását ki szponzorálta?
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

chilip

[spoiler][/spoiler]

[spoiler][/spoiler]

a gitároson nagyot röhögtem :D

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2009-03-09, 12:52:08
[spoiler][/spoiler]

[spoiler][/spoiler]

a gitároson nagyot röhögtem :D

[spoiler]Koncertet ad a pokolban? :D[/spoiler]

smash++

A héten kezdtem el nézni. most vagyok a 10. résznél
Jó anime meg minden, de amit eddig leművelnek az szánalmas... a 10-es rész pedig viszi a szánalom zászlaját

Marha nagy erőfölényük van és egy rakás semmi az összes Gundam Majonéz :)
Kereshettek volna alkalmasabb ebereket is. Beképzeltek, enyhén bolondok

Remélem ettől többet is tud az anime.

chilip

Quote from: smash++ on 2009-03-12, 22:47:21
A héten kezdtem el nézni. most vagyok a 10. résznél
Jó anime meg minden, de amit eddig leművelnek az szánalmas... a 10-es rész pedig viszi a szánalom zászlaját

Marha nagy erőfölényük van és egy rakás semmi az összes Gundam Majonéz :)
Kereshettek volna alkalmasabb ebereket is. Beképzeltek, enyhén bolondok

Remélem ettől többet is tud az anime.

:lol:

majd Setsuna upgrade-el S2 végén, Halleluja meg degrade-el S1 végén... többiek maradnak :)

SaiyaGin

Quote from: smash++ on 2009-03-12, 22:47:21
A héten kezdtem el nézni. most vagyok a 10. résznél
Jó anime meg minden, de amit eddig leművelnek az szánalmas... a 10-es rész pedig viszi a szánalom zászlaját

Marha nagy erőfölényük van és egy rakás semmi az összes Gundam Majonéz :)
Kereshettek volna alkalmasabb ebereket is. Beképzeltek, enyhén bolondok

Remélem ettől többet is tud az anime.

Nyugi, onnantól már javul, a 17. résztől fogva pedig már  :lazza:  :whoah:  :Kiraly:

White SeeD

Quote from: smash++ on 2009-03-12, 22:47:21
A héten kezdtem el nézni. most vagyok a 10. résznél
Jó anime meg minden, de amit eddig leművelnek az szánalmas... a 10-es rész pedig viszi a szánalom zászlaját

Marha nagy erőfölényük van és egy rakás semmi az összes Gundam Majonéz :)
Kereshettek volna alkalmasabb ebereket is. Beképzeltek, enyhén bolondok

Remélem ettől többet is tud az anime.

Nyugodtan kihagyhatod az első 20 részt az első szezonból, végig ez fog menni. Aztán a készítők rájöttek a tévedésükre és valami használhatót összehoznak onnantól.
Sajnos a másodiknál is megcsinálod ugyanezt, ott is felejtős a sorozat első fele, ugyanazok a hibák, ugyanaz a szánalom.
Az is nemrég kezdett el elviselhető szintet megütni. :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2009-03-13, 09:09:57
Nyugodtan kihagyhatod az első 20 részt az első szezonból, végig ez fog menni. Aztán a készítők rájöttek a tévedésükre és valami használhatót összehoznak onnantól.
Sajnos a másodiknál is megcsinálod ugyanezt, ott is felejtős a sorozat első fele, ugyanazok a hibák, ugyanaz a szánalom.
Az is nemrég kezdett el elviselhető szintet megütni. :smile:

Ellenvélemény: szerintem meg az S2 épp jól kezdődött, és később került leszállóágba.

SaiyaGin

Egyre abszurdabbá válik az egész.  ::)
[spoiler]A klónoknak annyi a szerepe, hogy a több ezer sorozatgyártott Gadessaféleségükkel Trans-Ammal (Billy ajándéka) lekamikazézzák a Ptolemy-t.
[/spoiler]

(Bocs a duplapostért.)

White SeeD

Én jót mulattam rajta. :D
De dicséretes, hogy már néhány darab lepattogott a külső borításról Gundaméknál. Kivéve persze Setsuna.
Valahogy a 3 algundam csöppet háttérbe szorúlt az utóbbi időben. Valahogy elmúlt a god mode hatása. ::) Setsuna viszont egyre tápabb. De most elég töketlen volt. Nem sütötte el a főágyút pedig jóljött volna.

Annál a jelenetnél nekem CG érzésem volt, bár az tizedennyire sem volt szánalmas.[spoiler]Lehet hogy a klónok olcsóbbak mint egy rakétafej + iránítószerkezet :D
btw, kiváncsi vagyok hogy a túlélőboy most túléli, vagy tényleg leszedték.
[/spoiler]

Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

SaiyaGin

Quote from: White SeeD on 2009-03-15, 21:28:40
Én jót mulattam rajta. :D
De dicséretes, hogy már néhány darab lepattogott a külső borításról Gundaméknál. Kivéve persze Setsuna.
Valahogy a 3 algundam csöppet háttérbe szorúlt az utóbbi időben. Valahogy elmúlt a god mode hatása. ::) Setsuna viszont egyre tápabb. De most elég töketlen volt. Nem sütötte el a főágyút pedig jóljött volna.

Annál a jelenetnél nekem CG érzésem volt, bár az tizedennyire sem volt szánalmas.[spoiler]Lehet hogy a klónok olcsóbbak mint egy rakétafej + iránítószerkezet :D
btw, kiváncsi vagyok hogy a túlélőboy most túléli, vagy tényleg leszedték.
[/spoiler]

Izé, az Anew elleni csatában a Cherudimból nem sok maradt a pilótafülkén kívül, és Louise is leszedte az Arios felét, szóval ezek a Gundamok se sérthetetlenek. (Egyébként azóta, hogy Graham leszedte a Throne Eins karját, folyamatosan sérültek.  ;) )
Allelujah már kb. a 8. rész óta háttérben van és Lyle is csak Anew miatt vált fontossá egy időre....
[spoiler]A Halhatatlan meg nem azért halhatatlan, hogy pár láma klón elintézze. :lazza: Amikor az első sorozat végén Tieriával lestrapálták egymás gépét, akkor is élve maradt, pedig ott is telibe kapott egy lövést. Most meg lenyomott egy Trans-Amos ellenséget egy GN-XIII-ban. Majd a házimunkával/gyerekneveléssel eltöltött hosszú évtizedek fogják legyűrni.[/spoiler]

chilip

Quote from: SaiyaGin on 2009-03-15, 20:37:17
Egyre abszurdabbá válik az egész.  ::)
[spoiler]A klónoknak annyi a szerepe, hogy a több ezer sorozatgyártott Gadessaféleségükkel Trans-Ammal (Billy ajándéka) lekamikazézzák a Ptolemy-t.
[/spoiler]

(Bocs a duplapostért.)

nem néztem még végig a részt de a röhögést alig tudom abbahagyni :D volt egy szög mikor mutatták a dolgot, mintha Tower Defense flashjáték lenne  :lol: