Hónap végi vizsgafelejtős filmmaraton

Started by Ramiz, 2008-01-06, 17:18:40

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Fazék on 2008-08-06, 19:16:05
amúgy arra kíváncsi lennék, hogy pontosan miért is nem vittem vissza neked a fényképezőgépedet...

Jé, tényleg... :haha: Meg volt szó valami Pentium babáról is.
Mondjuk én lapítok, mert én sem adtam vissza a kalandjátékaidat. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

megneztem a kepeket

ti alapvetoen nem vagytok normalisak :D :D

K_T meg khmm.... szoval.. nno...

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Makos

Quote from: Nakedape on 2008-08-07, 11:42:40
megneztem a kepeket

ti alapvetoen nem vagytok normalisak :D :D

K_T meg khmm.... szoval.. nno...



Véleményem ugyanaz :haha:

Ramiz

Arra gondoltam, lehetne egy nem nevetős filmmaratont tartani.
Büntetésül, amiért a Hard Boiled alatt is volt nevetés... :__devil:

Ez egy két órás film (Men Behind The Sun) emberkísérletekről:
http://www.youtube.com/watch?v=RZU0tvn1ds4&feature=related

Ez egy négy órás film (Phylosophy Of A Knife) emberkísérletekről:
http://www.youtube.com/watch?v=HNJKkpoqrxI&feature=related

Ez egy egy órás nagyon beteg film (Schramm) egy sorozatgyilkosról:
http://www.youtube.com/watch?v=Mgk-gBoa54o

Ez egy egy órás, igaz történetet feldolgozó, nézhetetlenül gusztustalan film (Flowers Of Flesh And Blood) egy fiatal nő szétszedéséről:
http://www.youtube.com/watch?feature=related&v=i6VFPI7HnwY

Ezek mellé megnézzük a Requiem egy álomértot levezetésképpen és máris volt egy garantáltan kacagásmentes napunk...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

teraflare

Quote from: Ramiz on 2008-08-22, 12:11:51
Ez egy egy órás, igaz történetet feldolgozó, nézhetetlenül gusztustalan film (Flowers Of Flesh And Blood) egy fiatal nő szétszedéséről:
http://www.youtube.com/watch?feature=related&v=i6VFPI7HnwY
I'm already fapping...

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-08-22, 12:11:51
Ez egy négy órás film (Phylosophy Of A Knife) emberkísérletekről:
http://www.youtube.com/watch?v=HNJKkpoqrxI&feature=related
Ez nem kamu? 1 atmoszféra kieséstől nem szokás kipukkadni. Egészségesnek nem egészséges, tüdősérüléseket meg mindent lehet szerezni, de nem kipukkadni. Ahhoz már mélybúvárkodásból kell feljönni, vagy valami.

Quote from: Ramiz on 2008-08-22, 12:11:51
Ezek mellé megnézzük a Requiem egy álomértot levezetésképpen és máris volt egy garantáltan kacagásmentes napunk...
Mi történt veled?  :frown:

Happy

Quote from: Próféta on 2008-08-22, 13:03:18
Mi történt veled?  :frown:
I think he needs a BIG HUG!!!!! Szeretünk Lamiz báci!!!

Kvikveg

Mivan Ramiz kitort rajtad a depresszio?  :ejnye:

Ki az a perverz allat, aki ilyenrol filmet csinal igy?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2008-08-22, 12:11:51
Arra gondoltam, lehetne egy nem nevetős filmmaratont tartani.
Büntetésül, amiért a Hard Boiled alatt is volt nevetés... :__devil:

Miért, azon a filmen lehetett nem röhögni? :D
"Mi-mi-fa-so-la"  :facepalm: "That's a fucking order!"  :facepalm: :lul: A 178-lövéses
pisztoly?  :facepalm: A végtelenül, ugyanott respawnoló terroristák? A shoti,
amivel ha középre lősz, a két szélen szinkronhalnak az emberek?  :facepalm: :rotfl:


Az emberkísérletes filmekkel kapcsolatos perverziódat kösz, kihagynám,
a tömeggyilkosos belefér.
Btw: He posted gore/guro! B&!

Ramiz

#609
Quote from: teraflare on 2008-08-22, 12:26:32
I'm already fapping...

Kiküldjük a többieket, berakom a filmet. Ha akár csak fel tudod állítani a farkad, miközben nézed, veszek neked egy üveggel a legdrágább whiskey-ből, amit kapni itthon.

Quote from: Próféta on 2008-08-22, 13:03:18
Ez nem kamu? 1 atmoszféra kieséstől nem szokás kipukkadni. Egészségesnek nem egészséges, tüdősérüléseket meg mindent lehet szerezni, de nem kipukkadni. Ahhoz már mélybúvárkodásból kell feljönni, vagy valami.
Nem tudom, hány atmoszféra nyomást alkalmaztak ott, de az emberi test legszélsőségesebb tűréshatárait feszegették (lépték át sokszor).
Amúgy meg érdemes megnézni a trailert is. Hatásvadász elemek ide vagy oda, nekem ettől totál freakout...
A youtube-on amúgy vannak normális dokumentumfilm-részletek is a Unit 731-gyel kapcsolatban.

Quote from: Happy on 2008-08-22, 14:05:12
GTFO.

Quote from: Kvikveg on 2008-08-22, 20:01:10
Ki az a perverz allat, aki ilyenrol filmet csinal igy?
Rátapintottál egy érdekes aspektusára ezen filmeknek: a Unit 731. által végzett kísérletekről máig kevés konkrétumot tudni, a japán kormány több mint 20 évig letagadta a létezésüket, míg egy antikváriumban fel nem bukkant egy ott dolgozó orvos emlékiratait tartalmazó könyv. A fenti filmek pedig, akármilyen hűvösek és távolságtartóak akarnak lenni, mégis az exploitation filmek jellegét hordozzák magukon, amennyiben úgyis azok az emberek fogják szörnyülködve megnézni ezen "dokumentarista játékfilmeket", akiket az ilyesféle szörnyűségek valamilyen mértékben foglalkoztatnak. És erre még rátesz egy lapáttal az, hogy muszáj hozzátenni fickiót is, mert nincs elég konkrét adat.

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-08-23, 16:20:08
Miért, azon a filmen lehetett nem röhögni? :D
"Mi-mi-fa-so-la"  :facepalm: "That's a fucking order!"  :facepalm: :lul: A 178-lövéses
pisztoly?  :facepalm: A végtelenül, ugyanott respawnoló terroristák? A shoti,
amivel ha középre lősz, a két szélen szinkronhalnak az emberek?  :facepalm: :rotfl:
Hihetetlen, hogy valaki ennyire ne lásson egy filmet, miután végignézte azt... vagy csak szerintem totál nem a lényeget figyelted? No mindegy, végül is nem muszáj, hogy mindenkinek ugyanaz legyen a hobbija, mint nekem. Csak furcsa, hogy az elvileg hardcore filmőrülteknek való, megterhelő filmmaratonból sokkal inkább fórumtali lett, ami sok, a filmek iránt még csak nem is különösebben érdeklődő embert vonz. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2008-08-23, 17:04:05
Hihetetlen, hogy valaki ennyire ne lásson egy filmet, miután végignézte azt... vagy csak szerintem totál nem a lényeget figyelted? No mindegy, végül is nem muszáj, hogy mindenkinek ugyanaz legyen a hobbija, mint nekem. Csak furcsa, hogy az elvileg hardcore filmőrülteknek való, megterhelő filmmaratonból sokkal inkább fórumtali lett, ami sok, a filmek iránt még csak nem is különösebben érdeklődő embert vonz. :)

kérlek magyarázd el, hogy mi volt abban a filmben a lényeges, vagy az
az elem, ami egyedivé, kiemelkedő műalkotássá teszi. Én nem találtam,
hacsaknem azt annak tekintjük, hogy annyira eltúlozta a szokásos
akciófilm-jeleneteket és kliséket, valamint annyi tipikus hibát ejtett,
hogy már szinte az akciófilm-műfaj paródiájának lehet tekinteni.
Történetében semmi egyedi, mondanivaló nincs, tanulság nincs,
jellemfejlődés nincs, karakterei kicsit felületesek és elég klisések.
Vér és halottak száma irreálisan nagy, az akcióra van kihegyezve,
ami szintén eltúlzott.

Bocs, hogy nem vagyok jó nézőközönség; ha "hardcore filmőrülteknek
való, megterhelő filmmaraton"-t szeretnél, legközelebb írd ki, hogy
"csak és kizárólag elvetemült hardcore filmőrülteknek, többieknek
belépés tilos!" :)

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-08-23, 17:31:19
Bocs, hogy nem vagyok jó nézőközönség; ha "hardcore filmőrülteknek
való, megterhelő filmmaraton"-t szeretnél, legközelebb írd ki, hogy
"csak és kizárólag elvetemült hardcore filmőrülteknek, többieknek
belépés tilos!" :)

De hát nem tilos.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Quote from: Ramiz on 2008-08-23, 17:04:05
Quote from: Próféta on 2008-08-22, 13:03:18
Ez nem kamu? 1 atmoszféra kieséstől nem szokás kipukkadni. Egészségesnek nem egészséges, tüdősérüléseket meg mindent lehet szerezni, de nem kipukkadni. Ahhoz már mélybúvárkodásból kell feljönni, vagy valami.
Nem tudom, hány atmoszféra nyomást alkalmaztak ott, de az emberi test legszélsőségesebb tűréshatárait feszegették (lépték át sokszor).
Amúgy meg érdemes megnézni a trailert is. Hatásvadász elemek ide vagy oda, nekem ettől totál freakout...
A youtube-on amúgy vannak normális dokumentumfilm-részletek is a Unit 731-gyel kapcsolatban.

Quote from: Kvikveg on 2008-08-22, 20:01:10
Ki az a perverz allat, aki ilyenrol filmet csinal igy?
Rátapintottál egy érdekes aspektusára ezen filmeknek: a Unit 731. által végzett kísérletekről máig kevés konkrétumot tudni, a japán kormány több mint 20 évig letagadta a létezésüket, míg egy antikváriumban fel nem bukkant egy ott dolgozó orvos emlékiratait tartalmazó könyv. A fenti filmek pedig, akármilyen hűvösek és távolságtartóak akarnak lenni, mégis az exploitation filmek jellegét hordozzák magukon, amennyiben úgyis azok az emberek fogják szörnyülködve megnézni ezen "dokumentarista játékfilmeket", akiket az ilyesféle szörnyűségek valamilyen mértékben foglalkoztatnak. És erre még rátesz egy lapáttal az, hogy muszáj hozzátenni fickiót is, mert nincs elég konkrét adat.

Hűvösek és távolságtartók? Csak egy részletet néztem meg a belinkeltek közül, de az éppenhogy a giccses, erőlködő hatásvadászat jeleit mutatta. A buta, kakofón zenével, a pocsékul kivitelezett kiomló belekkel és a "zergling rush" hangeffektekkel, stb.

A hűvösség és távolságtartás csak egy póz, amit ezek a filmek és a rendezői szeretnének felvenni, hogy valamelyest legitimitást adjanak a munkájuknak, de kivétel nélkül felsülnek, és hamar kiviláglik, hogy amit művelnek, az nem más, mint aljas perverziók kiszolgálása. A Halál ezer arca, a Cannibal Holocaust és a többi is mind leírható ezzel a formulával.
A másik irány, amit a hasonló filmek felvehetnek, az az, hogy eldobják a pózokat, és egyszerűen csak megpróbálnak elmenni a olyan messzire, amennyire csak tudnak - de általában ez a törekvés is csorbát szenved út közben.
Failure is the default option

teraflare

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-08-23, 16:20:08

Miért, azon a filmen lehetett nem röhögni? :D
"Mi-mi-fa-so-la"  :facepalm: "That's a fucking order!"  :facepalm: :lul: A 178-lövéses
pisztoly?  :facepalm: A végtelenül, ugyanott respawnoló terroristák? A shoti,
amivel ha középre lősz, a két szélen szinkronhalnak az emberek?  :facepalm: :rotfl:
A robbanó golyókat kihagytad  :haha:

Quote from: Ramiz on 2008-08-23, 17:04:05
Kiküldjük a többieket, berakom a filmet. Ha akár csak fel tudod állítani a farkad, miközben nézed, veszek neked egy üveggel a legdrágább whiskey-ből, amit kapni itthon.
Veled kettesben álló farokkal? kösz inkább nem  :ejnye:

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-08-06, 18:40:42
Jó hír: megvannak.
Rossz hír: kegyetlen szar minőségűek (régi gép, túl későn fotóztunk, nem volt elég fény).
Plusz a felbontás levételekor még szarabbak lettek (nem tudom, miért, annyira nem vettem le, hogy ez indokolt legyen...).

Mindegy, majd ha lesz Zsiga, lesznek jó képek.
http://rapidshare.de/files/40173448/2008_08_-_Kurtoskalacsos_Filmmaraton.zip.html
Megkesve bar, de vegre megneztem oket.
ÁááááÁÁÁááá!!! :D :D :D
A nyertes KT kollega a torulkozovel.  :appl:
De az is aranyos amikor a medencebol nez ki.  :haha:
:lol: :lul: :muhahah: :muhahah: :muhahah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

A következő filmmaratonra jelölném a Rambo 3-at. Most találtam 720p-ben az egyik vinyómon rendrakás közben.
Egy kis ízelítő: http://www.youtube.com/watch?v=IBRUwju-xl4
:lul:

Ramiz

#616
Elkezdem tervezni-szervezni a következő filmmaratont, mer' asszem már ideje, meg megy a barter is a háttérben (Zsiga kincsestárát például veszett mód raboltuk LAN partin, de még így sem sikerült befejezni az akciót néhányunknak :D).

Visszatérünk a szavazós megoldáshoz, mert kezdett egyre nagyobb káosz lenni és nem szereném, hogy bárki csalódottan menjen el (mármint úgy csalódottan, hogy nem is olyat néztünk, ami érdekelte - az, hogy a filmek milyenek lesznek, nem tudhatom :)).

A szavazást doodle-n fogjuk megejteni, az eredményt kiprintelem és azt fogjuk nézni, amit a jelenlevők a legnagyobb létszámban megszavaztak.

Egyelőre tippeket, ajánlatokat, kéréseket várok, hogy összeállíthassam a kb 10-12 elemű listát.

Ezt a posztot fogom frissítgetni, mer' az jó lesz nekünk, ámen.

Részemről vicces és akciódús filmeket neveznék (Russ Meier exploitation?), mert azok mennek jól ilyenkor szerintem. De ha kevesen leszünk és/vagy komoly társaság gyűlik össze, akkor nézhetünk egy eurokult filmet is (egy lepusztult, mocskos olasz krimit). De ha azon röhögés van, akkor kiveszem. Bármi máson tőlem lehet...

Lejött a Phylosophy of a Knife amúgy...

Ja igen, ha Zsiga fotóz, csinálok újra egy Képmutatót. :D





SZAVAZÓS LISTA

Trope de elite regisztrálva by Nakedape.
Rambo 3 regisztrálva by Zsiga.
Zombie Nation regisztrálva by Nakedape.
Transmorphers regisztrálva by Zsiga.
Invasion regisztrálva by Ramiz (Chuck Norris klasszikus)
Competitive Swimmers
Poultrygeist
Dirty Harry (+ folytatások?)
One Night In One City (esetleg csak részleteket?)
Adventures Of Baron Munchhausen
Brazil
American Astronaut
Flickering Lights
Őrült Stone, avagy 2008, a Patkány éve
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Feldin

Quote from: Ramiz on 2008-10-04, 01:36:14
Elkezdem tervezni-szervezni a következő filmmaratont, mer' asszem már ideje, meg megy a barter is a háttérben (Zsiga kincsestárát például veszett mód raboltuk LAN partin, de még így sem sikerült befejezni az akciót néhányunknak :D).

Visszatérünk a szavazós megoldáshoz, mert kezdett egyre nagyobb káosz lenni és nem szereném, hogy bárki csalódottan menjen el (mármint úgy csalódottan, hogy nem is olyat néztünk, ami érdekelte - az, hogy a filmek milyenek lesznek, nem tudhatom :)).

A szavazást doodle-n fogjuk megejteni, az eredményt kiprintelem és azt fogjuk nézni, amit a jelenlevők a legnagyobb létszámban megszavaztak.

Egyelőre tippeket, ajánlatokat, kéréseket várok, hogy összeállíthassam a kb 10-12 elemű listát.

Ezt a posztot fogom frissítgetni, mer' az jó lesz nekünk, ámen.

Részemről vicces és akciódús filmeket neveznék (Russ Meier exploitation?), mert azok mennek jól ilyenkor szerintem. De ha kevesen leszünk és/vagy komoly társaság gyűlik össze, akkor nézhetünk egy eurokult filmet is (egy lepusztult, mocskos olasz krimit). De ha azon röhögés van, akkor kiveszem. Bármi máson tőlem lehet...

Lejött a Phylosophy of a Knife amúgy...

Ja igen, ha Zsiga fotóz, csinálok újra egy Képmutatót. :D





SZAVAZÓS LISTA

Rambo 3 regisztrálva.

Mikor?
lan parti is érdekelne :(
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Fazék

Quote from: Feldin on 2008-10-06, 12:58:34
Mikor?
lan parti is érdekelne :(
hát maga még él? :D

filmmaraton időpontot majd Ramiz mondja, nézz be időnként ebbe a topic-ba.

lanparty sajnos múlt előtti hétvégén volt, és ahogy a társaság lelkesedéséből és ez évre maradt tanulnivalójuk fölemlegetéséből kivettem, a legközelebbi vmikor jövő év elején lehetne esedékes csak :(

Nakedape

mii miiind ramiiiz féle(iiiii) fiiiiiiiiilmaratont akrunk(iiiiii)
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-10-06, 13:39:20
mii miiind ramiiiz féle(iiiii) fiiiiiiiiilmaratont akrunk(iiiiii)
[spoiler][/spoiler]

:muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2008-10-06, 13:43:10
Quote from: Nakedape on 2008-10-06, 13:39:20
mii miiind ramiiiz féle(iiiii) fiiiiiiiiilmaratont akrunk(iiiiii)
[spoiler][/spoiler]

:muhahah:
najó, de én pl tényleg :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-10-06, 13:45:26
najó, de én pl tényleg :D

Jelezzetek igényeket, mondjatok filmeket etc.
A brazil akciófilm pölö befigyelhetne, nem?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

#624
Quote from: Ramiz on 2008-10-06, 14:04:24
Quote from: Nakedape on 2008-10-06, 13:45:26
najó, de én pl tényleg :D

Jelezzetek igényeket, mondjatok filmeket etc.
A brazil akciófilm pölö befigyelhetne, nem?

ok, brazil akciófilm bele, nagyon is

én igénylek rossz filmeket is, kb felébe, sokkal jobban kijön a társasággal a rosszak zamata, meg jót könyebb is egyedül élvezni.

de ha tematizálunk és csinálunk akciófilmesetfrom the world (brazil+eu+észak am+ 1-2 ázsia (kína?japán?korea? sőt india:)+afrika+ ausztrál)
az is komoly lenne, éls akkor nekikezdek feltúrni bollywodit, vagy afrikait:)

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga


Ramiz

#626
Quote from: Nakedape on 2008-10-06, 14:09:39
de ha tematizálunk és csinálunk akciófilmesetfrom the world (brazil+eu+észak am+ 1-2 ázsia (kína?japán?korea? sőt india:)+afrika+ ausztrál)
az is komoly lenne, éls akkor nekikezdek feltúrni bollywodit, vagy afrikait:)

Túrj fel nyugodtan, attól még nem muszáj minden mást is nézni. Amerikait mindenki látott, HK nem jött be nektek (pedig ők csinálják magasan a legjobbakat), a japánok meg debil akciófilmeket csinálnak (Ultimate Versus? :D).

Frissítettem a listát.

Úgy válasszatok rossz filmeket, hogy minden tényleg gagyi trashfilmre nézünk egy amerikai (Russ Meyer) vagy japán sexploitationt! :)

Ja és az ilyen jellegű filmekhez általában nem nagyon van felirat a neten. Engem nem zavar (ha nem értem a szövegek 20%-át :D), de ne filmezés közben találja ki mindenki, hogy ez így szar meg hogy így nincs értelme.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: Fazék on 2008-10-06, 13:31:58
Quote from: Feldin on 2008-10-06, 12:58:34
Mikor?
lan parti is érdekelne :(
hát maga még él? :D

filmmaraton időpontot majd Ramiz mondja, nézz be időnként ebbe a topic-ba.

lanparty sajnos múlt előtti hétvégén volt, és ahogy a társaság lelkesedéséből és ez évre maradt tanulnivalójuk fölemlegetéséből kivettem, a legközelebbi vmikor jövő év elején lehetne esedékes csak :(
él csak nincs időm.
és ide is ritkán jutok.
úh szóljatok azért ha lesz valami :)
Lanpartit sajnoálom :(
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Két kérdés:

1. Mit szólnátok a hosszú hétvégéhez?

2. Mit szólnátok, ha sorozatokat (is?) néznénk? Azokat aztán össze-vissza lehet keverni! Régebbi klasszikusokra gondoltam főleg, pl Knight Rider, Magnum PI, X-akták és ráadásnak egy-két Dallas. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-10-15, 01:56:08
Két kérdés:

1. Mit szólnátok a hosszú hétvégéhez?

2. Mit szólnátok, ha sorozatokat (is?) néznénk? Azokat aztán össze-vissza lehet keverni! Régebbi klasszikusokra gondoltam főleg, pl Knight Rider, Magnum PI, X-akták és ráadásnak egy-két Dallas. :D
1. Nekem OK. Mikor van hosszúhétvége btw? :)
2. Hát, Hoffot nehezen veszi be a gyomrom, Magnum az  :Kiraly:, X-Akták már tíz évesen is gagyisztikus volt, Dallas meg szimplán fos.