A legszebb anime lányok

Started by Che, 2003-08-21, 11:34:59

Previous topic - Next topic

Soridan

Quote from: VóbertÉs az miért baj? hogy hátteret iderak valaki?

Nem baj... kucc. Az a szöveg csak egy amolyan folyamattovábbvivő töltelékmondat volt, amolyan 'nosza, írjunk ide is valamit' stílusban :rolleyes: vagymi :) Szóval semmi értelme nincs, de ki akartam tölteni a helyet :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Vóbert

Quote from: SoridanNem baj... kucc. Az a szöveg csak egy amolyan folyamattovábbvivő töltelékmondat volt, amolyan 'nosza, írjunk ide is valamit' stílusban :rolleyes: vagymi :) Szóval semmi értelme nincs, de ki akartam tölteni a helyet :D

Ja most már értem :D Sorry, nem akartam semmi extra dologba belemenni :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Xellos

Ha már ez a topic, had soroljam ide Miyu-t is^_^
I'm Xellos, the tricker priest^_^

Kilteh

Nekem most Sango a kedvencem (Inu Yashaból)... Na lépek is, nézegetni a háttérképem :D (http://usteam.uw.hu/pictures/w/pics/1078494496628.jpg) (Persze még sok szép anim hölgy él - vagy kevésbé, ld. Hellsing :D - és virul, de most elköteleztem magam :D )
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Shock12

Quote from: KiltehNekem most Sango a kedvencem (Inu Yashaból)... Na lépek is, nézegetni a háttérképem :D (http://usteam.uw.hu/pictures/w/pics/1078494496628.jpg) (Persze még sok szép anim hölgy él - vagy kevésbé, ld. Hellsing :D - és virul, de most elköteleztem magam :D )
Nagyon helyes :) !! Aranyos is Sango, az Inu Yasha, mint rajzfilm kiváló... csak még nem tudni, hány rész lesz belőle... :) (3 movie van, készül a 4. is, szerveren 2 van fenn...)

Titkos®

Quote from: KiltehNekem most Sango a kedvencem (Inu Yashaból)... Na lépek is, nézegetni a háttérképem :D (http://usteam.uw.hu/pictures/w/pics/1078494496628.jpg) (Persze még sok szép anim hölgy él - vagy kevésbé, ld. Hellsing :D - és virul, de most elköteleztem magam :D )

Egyetértek, Sango-t szeressük! :hopp:
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Kilteh

Quote from: Shock12Nagyon helyes :) !! Aranyos is Sango, az Inu Yasha, mint rajzfilm kiváló... csak még nem tudni, hány rész lesz belőle... :) (3 movie van, készül a 4. is, szerveren 2 van fenn...)
Hmmm... Most így a második film után visszanézve ismerős valahonnan az Avatarod... :D
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Exo

Elkezdtem nézni a Golden Boy-t és tele van szépecskékkel...:D:D:D
( Kormányzó lánya [sajna nemt'om a nevét] naggyon RULEZ!!! :cool: :p :D )

Totya

Quote from: ExoElkezdtem nézni a Golden Boy-t és tele van szépecskékkel...:D:D:D
( Kormányzó lánya [sajna nemt'om a nevét] naggyon RULEZ!!! :cool: :p :D )

A mocis csaj is ott van, kimono-ban nagyon  :jee:
Teacher Banzai!!!

Exo

Quote from: TotyaA mocis csaj is ott van, kimono-ban nagyon  :jee:

Na igen, a Bimota-s csaj nem kicsit RULEZ :cool: :jee:

Exo

Sana az Angel Sanctuary-ból szvsz nagyon aranyos + szép is. :D :cool:
(De a főangyalnéni se néz ki rosszul :))

Vóbert

Quote from: TotyaA mocis csaj is ott van, kimono-ban nagyon  :jee:

Jaja :) Mindegyik nagyon ott van :)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: ExoSana az Angel Sanctuary-ból szvsz nagyon aranyos + szép is. :D :cool:
(De a főangyalnéni se néz ki rosszul :))

Valamit nem értek, hogy az Angel Sanctuary-ban miért mondja, hogy brother, amikor az max sister lehetne... vagy éppenséggel angyaloknál mind1?
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Tac-csont

Quote from: VóbertValamit nem értek, hogy az Angel Sanctuary-ban miért mondja, hogy brother, amikor az max sister lehetne... vagy éppenséggel angyaloknál mind1?

Na látod ez az évezred kérdése.
Úgynézki angyalkáknál ennyire
nem számít már semmi  :hopp:


 :bsd:  By:Tac-csont

Kilteh

Quote from: Tac-csontNa látod ez az évezred kérdése.
Úgynézki angyalkáknál ennyire
nem számít már semmi  :hopp:


 :bsd:  By:Tac-csont
Ha jól sejtem az angyalok az egyik nemhez sem - vagy ha jobban tetszik mindkettőhöz - tartoznak... Persze lehet, hogy tévedek... :eek:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Feldin

Quote from: KiltehHa jól sejtem az angyalok az egyik nemhez sem - vagy ha jobban tetszik mindkettőhöz - tartoznak... Persze lehet, hogy tévedek... :eek:
Nagyon remélem!!!!
Angyal lányok RULEZ!!!!!!!!!! :hopp:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vóbert

Akkor ezek szerint jó kérdést tettem fel :) Érdekes egyébként hogy soxor használnak ellenkező nemű jelzőt... és nem csak itt, de jobbár a angyalok esetében...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Tac-csont

Nyah mind1 nekem Angyalcsaj max lehetőleg Bukotacsaj  :)
Tudod kinek apap kinek a papné.


 :bsd:  By:Tac-csont

Soridan

Quote from: KiltehHa jól sejtem az angyalok az egyik nemhez sem - vagy ha jobban tetszik mindkettőhöz - tartoznak... Persze lehet, hogy tévedek... :eek:

Az anygalok nemtelenek biza. De leányzóként mennyivel jobban festenek, mint arc nélküli alakként. Nem? De :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Vóbert

Quote from: SoridanAz anygalok nemtelenek biza. De leányzóként mennyivel jobban festenek, mint arc nélküli alakként. Nem? De :)

Ez mind szép és jó... de nem értem, hogy miért nevezi brothernek, és közben nő.... egyértelműen látni, hogy női alakja van... ez az emberek félrevezetése :D... na jó nem háborgok... :)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Quote from: VóbertEz mind szép és jó... de nem értem, hogy miért nevezi brothernek, és közben nő.... egyértelműen látni, hogy női alakja van... ez az emberek félrevezetése :D... na jó nem háborgok... :)

Angyaléknál sose tudni. Majd ha hat szárnyam lesz, felvilágosítalak :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Feldin

Quote from: SoridanAngyaléknál sose tudni. Majd ha hat szárnyam lesz, felvilágosítalak :)
Nem fogsz te annak örülni Soridan!
Gondolj bele! Hímnős leszel!!! :hopp:
És!!!  Rá se fogsz nézni a lyányokra!!!
És!!!!!!!! Szárnyakra nem húzol lovagi páncélt!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vóbert

Várjunk csak... angyal? HAT szárny??? Az Angel Sanctuary-ban is csak 3 szárnya volt, és az jelentette az igaz angyal jelenlétét... akkor neked 6??? :D :D :D  Nem rossz... ezt az ambíciót :D

Egyébként egyetértek Feldin-el :)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Saori

A keruboknak van 6 szárnyuk nem? :confused:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Vóbert

Quote from: SaoriA keruboknak van 6 szárnyuk nem? :confused:

 :confused:  :confused:  :confused: És ők kik??? Szép hölgyek? :D :D :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Saori

Quote from: Vóbert:confused:  :confused:  :confused: És ők kik??? Szép hölgyek? :D :D :D

Neeem..legalábbis hölgy kerubról még nem hallottam.. ők férfiak..bölcs, tapasztalt férfiak :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

roderick

Quote from: Vóbert:confused:  :confused:  :confused: És ?k kik??? Szép hölgyek? :D :D :D

aka. szeráfok (seraphim), az angyalok legfelsöbb rendje, 3 pár szárnnyal, de az ASben eléggé máshogy mennek a dolgok, mint az eredeti bibliában... és tényleg azért keverik a mangában nemeket a megszólításoknál, mert nekik mindegy, elvileg úgyse lehet gyerekük és a nemüket nagyrészt saját maguk döntik el...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Vóbert

Quote from: SaoriNeeem..legalábbis hölgy kerubról még nem hallottam.. ők férfiak..bölcs, tapasztalt férfiak :D

Ja értem... csak mert azt hittem, hogy hölgyek lesznek... érdekes módon az angyalok általában nőneműként jelennek meg szerintem az emberekben először... és az animében is talán ez az, ami miatt mindenki furcsállja az általam írt dolgot is...

Quote from: roderickaka. szeráfok (seraphim), az angyalok legfelsöbb rendje, 3 pár szárnnyal, de az ASben eléggé máshogy mennek a dolgok, mint az eredeti bibliában... és tényleg azért keverik a mangában nemeket a megszólításoknál, mert nekik mindegy, elvileg úgyse lehet gyerekük és a nemüket nagyrészt saját maguk döntik el...

ez rendben van, csak ugye az ábrázolás igencsak megtévesztő... mert inkább nőre hajaznak, mint férfira...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Saori

Bár így most utólag belegondolva meg kicsit utánanézve: vannak nőkinézetű/nemű szeráfok is, de jóval kevesebb dolgot találni róluk mint hímkinézetű társaikról..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kilteh

Quote from: SoridanDe leányzóként mennyivel jobban festenek, mint arc nélküli alakként.
Azt hiszem ebben egyetérthetünk  :tezsvir:  Habár a hölgy fórumozók lehet, hogy pasi angyaloknak jobban örülnének... :rotflol:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D