T0rren1es Kincsesbánya Oldalak (film, zene, sorozat etc)

Started by Ramiz, 2008-10-04, 00:56:44

Previous topic - Next topic

Makos

Ramiz ncore-os linket javítsd mert megváltozott az oldal címe:
ncore.cc
tartalékcím: ncore.nu

.Attila

Szép és jó ötlet ez, de most komolyan, mit érünk a meghívós oldalak címeivel? Csak idegesít, hogy nem tudok torrentezni onnan.

Ramiz

Quote from: .Attila on 2008-11-01, 15:47:35
Szép és jó ötlet ez, de most komolyan, mit érünk a meghívós oldalak címeivel? Csak idegesít, hogy nem tudok torrentezni onnan.

This topic is now about nerving .Attila.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga


.Attila

Quote from: Zsiga on 2008-11-07, 15:06:28
HDpre-n freereg és freeleech van.  :Kiraly:

Azt mondja, hogy az email cím már használatban van. Mi van? Ki használja az email címemet?

Másikkal megcsináltam. Kösz a figyelmeztetésért :)

Zsiga

Quote from: .Attila on 2008-11-07, 15:10:15
Másikkal megcsináltam. Kösz a figyelmeztetésért :)
Nincs mit, nekem csak jó ha minél többen vagyunk az oldalon. :)

Szerk.: Látom DS is regelt. :D

.Attila

Kapásból bannolt torrent kliens. Bár sehol sem írták, hogy a vuze-t (aka azureus) tiltanák.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga


Cloud

Demonoid: registration is free.
Csak gondoltam szólok.  :lazza:

szerk: aktiváló mail-nek mennyi idő után is kell megérkeznie? Fél órája várom.

Member

Megkaptam 10 sec alatt. Érdekes. Viszont már minden név foglalt. :/

Cloud

Hm. Érdekes. Már két mail címről is regisztráltam, de aktiváló mail egyikre se jött. Valami ötlet? :falba:

Member

Regelj egy hotmailt gyorsan, arra csak már küldik.

NLZ

Ez a HDpre nagyon kész. Regeltem, asszondja már be is léphetek az oldalon. Megpróbálom, de nem engedi. Mondom jó, megpróbálom előbb aktiválni. Meg is jött az aktiválós levél, rákattintok, erre visszadob, hogy már aktiváltam, ne akarjam újra aktiválni. De belépni még mindig nem tudok (nem, nem írtam el a jelszót). Akkor jelszó emlékeztetővel próbálkozok. Beírom emailemet, jön egy email, rákattintok benne a linkre, küld még egy emailt, benne új jelszóval. De mikor azzal a jelszóval próbálok belépni, azt írja, hogy a felhasználónevem ki lett tiltva. :D
[reserved]

Zsiga

Quote from: NLZ on 2008-11-09, 14:55:01
Ez a HDpre nagyon kész. Regeltem, asszondja már be is léphetek az oldalon. Megpróbálom, de nem engedi. Mondom jó, megpróbálom előbb aktiválni. Meg is jött az aktiválós levél, rákattintok, erre visszadob, hogy már aktiváltam, ne akarjam újra aktiválni. De belépni még mindig nem tudok (nem, nem írtam el a jelszót). Akkor jelszó emlékeztetővel próbálkozok. Beírom emailemet, jön egy email, rákattintok benne a linkre, küld még egy emailt, benne új jelszóval. De mikor azzal a jelszóval próbálok belépni, azt írja, hogy a felhasználónevem ki lett tiltva. :D
Béna vagy.

Én

Quote from: NLZ on 2008-11-09, 14:55:01
Ez a HDpre nagyon kész. Regeltem, asszondja már be is léphetek az oldalon. Megpróbálom, de nem engedi. Mondom jó, megpróbálom előbb aktiválni. Meg is jött az aktiválós levél, rákattintok, erre visszadob, hogy már aktiváltam, ne akarjam újra aktiválni. De belépni még mindig nem tudok (nem, nem írtam el a jelszót). Akkor jelszó emlékeztetővel próbálkozok. Beírom emailemet, jön egy email, rákattintok benne a linkre, küld még egy emailt, benne új jelszóval. De mikor azzal a jelszóval próbálok belépni, azt írja, hogy a felhasználónevem ki lett tiltva. :D
Cookie-k ugye engedélyezve vannak?

NLZ

Na regeltem újra, most jó. Úgy néz ki, hogy a Kaspersky Internet Security kavarhatott be.
[reserved]

Cloud

Quote from: Member on 2008-11-09, 12:26:29
Regelj egy hotmailt gyorsan, arra csak már küldik.
Mire regeltem új mail cimet, regisztráció bezárult. Hogy rohadjon meg. Bánatért nem tetszik neki se gmail se freemail.
Valakinek esetleg van meghívója?

NLZ

HDpre-re? Az első regelésem freemail volt, aztán pedig gmail. :D
[reserved]

Én

Quote from: Cloud on 2008-11-09, 20:30:21
Quote from: Member on 2008-11-09, 12:26:29
Regelj egy hotmailt gyorsan, arra csak már küldik.
Mire regeltem új mail cimet, regisztráció bezárult. Hogy rohadjon meg. Bánatért nem tetszik neki se gmail se freemail.
Valakinek esetleg van meghívólya?
Gmail nekem ment...

Zsiga

Én is gmail-lel próbáltam, de nem jött nekem se az aktiváló levél.

NLZ : Olvass vissza.

NLZ

[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2008-11-09, 20:44:58
HDpre-re? Az első regelésem freemail volt, aztán pedig gmail. :D
Nem HDpre. Demonoid.  Két mail-el is regiztem egyikre se jött aktiváló mail. :S

NLZ

[reserved]

Cloud

Quote from: Cloud on 2008-11-09, 20:30:21
Quote from: Member on 2008-11-09, 12:26:29
Regelj egy hotmailt gyorsan, arra csak már küldik.
Mire regeltem új mail cimet, regisztráció bezárult. Hogy rohadjon meg. Bánatért nem tetszik neki se gmail se freemail.
Valakinek esetleg van meghívója?



Megköszönném. XD   PÜ. ment.

noriko

Quote from: Cloud on 2008-11-08, 21:23:54
Demonoid: registration is free.
Csak gondoltam szólok.  :lazza:
Noooooo! lemaradtam!!
pont azért néztem fel, hogy ide kunyizzak meghívót ^^" Tud valaki adni esetleg nekem is? *reményked

(épp iráni filmet töltök brazil peer-ektől  :Kiraly:)

----
támogatok egy olyan gyűjtést is, ami speciális témájú torrentoldalakat szed össze, ha valami olyat keresne valaki, ami nincs fent az általánoson. Pl. tegnap kerestem húgomnak a fent említett iráni filmet, és véletlenül botlottam bele egy iráni torrentes oldalba. Ha legközelebb is specifikus tartalmat keresek, akkor egyből lenne iránymutatás, és nem csak mázlival, ha lenne ilyen kis gyűjtés :)

amiket én említenék:
iráni témájú torrentek - http://www.iraniantorrents.com
[Spoiler]ingyenes regisztráció. vannak külső források, azokat nem számolja, és saját források, ott van ratio, de nem tudom, hogy működik a ban, és van-e. regisztráció után kapsz 1Gb feltöltést kezdeti keretnek.[/spoiler]

ázsiai témájú torrentek - http://www.avistaz.com/
[spoiler]ingyenes regisztráció. ban-ról nem tudok, mert szerintem én már kiérdemeltem, de még bent vagyok... :angyali:[/spoiler]

japán, koreai, kínai sorozatok - http://www.d-addicts.com/
[spoiler]nincs reg. a keresője nem a legjobb...[/spoiler]

(és még akartam adni egy bollywood-os oldalt, de most látom, hogy fizetős reg lett  :ejj: )

"I wish I could, but I don't want to."

Bicskei

a majomparaden nyitva a reg csak gondoltam szólok.
Ultras liberi

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én

Azért vicces, hogy egy ilyen okból most freereg van... :D

.Attila

Nekem a szinkronos filmek kellenének, de alig van olyan, ami érdekelne.
Ráadásul 0byte-os torrentfile-ok jönnek csak le.