T0rren1es Kincsesbánya Oldalak (film, zene, sorozat etc)

Started by Ramiz, 2008-10-04, 00:56:44

Previous topic - Next topic

Fazék

ami oldalakat régen használtam: nforce.nl és vcdquality.com (még régebben isonewz-t is)
namármost ezeken egyetlen 720p-s filmről sem található infó. hol van olyan nfo file gyűjtőoldal, ahol HD filmekről talál az ember hasznos információkat?
thx.

Cloud

Hm. Ez a demonoid egész jó kis oldal. Már szedtem le pár dolgot, de az arányom még mindig 0.0.  :D
Ez így is fog maradni akkor? Írtátok hogy szarul számolja a le- feltötést, de nekem eddig még nem is számolta.

Selmo

IP alapján számol, tehát ahhoz, hogy számoljon, mászkálnod kell az oldalon vagy 15 percet, hogy hozzádrendelje.

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Quote from: Cloud on 2008-11-22, 23:07:02
Hm. Ez a demonoid egész jó kis oldal. Már szedtem le pár dolgot, de az arányom még mindig 0.0.  :D
Ez így is fog maradni akkor? Írtátok hogy szarul számolja a le- feltötést, de nekem eddig még nem is számolta.

Tényleg rengeteg cucc van rajta.
A szabályzatukban benne van, hogy tudnak a problémáról, ezért nem nézik a töltési arányt.

Majomparádé viszont érdekes. Kaptam ingyen 5GB feltöltést, aztán most 6,35GB-on áll, a letöltést pedig lenullázta.

Cloud

Quote from: Fazék on 2008-11-22, 21:30:18
ami oldalakat régen használtam: nforce.nl és vcdquality.com (még régebben isonewz-t is)
namármost ezeken egyetlen 720p-s filmről sem található infó. hol van olyan nfo file gyűjtőoldal, ahol HD filmekről talál az ember hasznos információkat?
thx.
Esetleg ez jó?
rlslog.net
Bár nem olyan mint amiket felsoroltál de szerintem ez is használható.


Fazék

Quote from: Cloud on 2008-11-23, 19:46:04
Quote from: Fazék on 2008-11-22, 21:30:18
ami oldalakat régen használtam: nforce.nl és vcdquality.com (még régebben isonewz-t is)
namármost ezeken egyetlen 720p-s filmről sem található infó. hol van olyan nfo file gyűjtőoldal, ahol HD filmekről talál az ember hasznos információkat?
thx.
Esetleg ez jó?
rlslog.net
Bár nem olyan mint amiket felsoroltál de szerintem ez is használható.
tökéletesen megfelel :merci:

szerk: ez a link vmi isteni! átváltok köetschög leecher módra, ezek a rapidshare, megaupload és társaik link-tömegek kiváltják a torrent-ezésem jó részét és ezeket így munkahelyről is gond nélkül le tudom kapni :D

:hail:

Selmo


A tökéletesség unalmas.

.Attila

Quote from: Selmo on 2008-11-25, 16:28:47
http://carpathians.hu/ új magyar oldal, freereg van.

:merci:

Mintha az oldal ugyanazt a motort használná, mint a HDpre.
Egyébként új oldal 1226 torrenttel?

chilip

a válaszlevél érthetetlen, összes ékezetes betűt lecserélte =A9=C6 meg hasonlókra szóköz nélkül... nagy nehezen kivettem az aktiváló sort, de az meg nem működik :(

Nakedape

Quote from: chilip on 2008-11-25, 17:00:06
a válaszlevél érthetetlen, összes ékezetes betűt lecserélte =A9=C6 meg hasonlókra szóköz nélkül... nagy nehezen kivettem az aktiváló sort, de az meg nem működik :(
nekem rendbe volt
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo

Quote from: .Attila on 2008-11-25, 16:44:19

:merci:

Mintha az oldal ugyanazt a motort használná, mint a HDpre.
Egyébként új oldal 1226 torrenttel?
Igen, ugyanaz, elég sok oldal használja, csak más skinnel. Kb. 1 hónapos.

Quote from: chilip on 2008-11-25, 17:00:06
a válaszlevél érthetetlen, összes ékezetes betűt lecserélte =A9=C6 meg hasonlókra szóköz nélkül... nagy nehezen kivettem az aktiváló sort, de az meg nem működik :(
Levél átváltása UTF-8 kódolásba segíthet.

A tökéletesség unalmas.

chilip

átváltottam nézetben az encode-ot UTF-8-ba már akkor és semmi sem változott :)

Cloud

Quote from: Fazék on 2008-11-23, 19:54:09
Quote from: Cloud on 2008-11-23, 19:46:04
Quote from: Fazék on 2008-11-22, 21:30:18
ami oldalakat régen használtam: nforce.nl és vcdquality.com (még régebben isonewz-t is)
namármost ezeken egyetlen 720p-s filmről sem található infó. hol van olyan nfo file gyűjtőoldal, ahol HD filmekről talál az ember hasznos információkat?
thx.
Esetleg ez jó?
rlslog.net
Bár nem olyan mint amiket felsoroltál de szerintem ez is használható.
tökéletesen megfelel :merci:

szerk: ez a link vmi isteni! átváltok köetschög leecher módra, ezek a rapidshare, megaupload és társaik link-tömegek kiváltják a torrent-ezésem jó részét és ezeket így munkahelyről is gond nélkül le tudom kapni :D

:hail:

Örülök hogy segíthettem. Én már régóta ezt az oldalt használom. :D

Bicskei

Quote from: .Attila on 2008-11-19, 17:39:32
Nekem a szinkronos filmek kellenének, de alig van olyan, ami érdekelne.
Ráadásul 0byte-os torrentfile-ok jönnek csak le.

ha magyar szinkronosokra gondolsz akkor ajánlom a cinemstore-t
sztem ilyen tekintetben a legjobb oldal..
most nincs meghívóm d eha lesz gondolok rád..
Ultras liberi

kikuchiyo

Failure is the default option

Zsiga

Van két meghívóm SDbits-re, ha valakinek kell szóljon.
Sértődések elkerülése végett még most írom hogy megválogatom kinek adok, egyrészt ha az illető csal vagy nem tart megfelelő (0,5+) arányt akkor engem is kivágnak az oldalról. Másrészt aki nem szándékozik le/fel tölteni rendszeresen (átlagban heti egy film le, 0,5-ig visszaosztva) annak inaktivitás miatt úgyis törlik majd az accountját szóval ne is jelentkezzen.

Draconire

Megkaphatom az egyiket?
Mellékeljem az önéletrajzomat? :D

Zsiga

Quote from: Draconire on 2008-12-12, 16:00:04
Megkaphatom az egyiket?
Mellékeljem az önéletrajzomat? :D
Dobj egy emailcímet privátban. :) (Lehet hogy csak este tudom küldeni, 5 perc múlva indulok vidékre.)

Fazék


Moha

Quote from: Fazék on 2008-12-26, 02:19:32
bit hu n szabadrablás van 31-ig
Jaja. Én meg épp most kaptam rá meghívót. :D Kaptam is le szép sok filmet, de sajna az uploadom még csak 4GB.
Egy másik oldalhoz is most kaptam +hívót, onnan viszont alig akar csorogni valami, és asszem onnan soha nem fogok meghívót küldeni, mert 2 TB upload kell hozzá. :eek: Komolyan mit gondolnak? Még ha havi 100GB-ot töltenék fel, akkor is majdnem 2 év...
A 3 és fél éves Box-os accountomon van össz 78 giga upload. :haha:

Ja igen:
magyarázza már el nekem valaki, hogy miért jó berarolva feltenni torrentre a filmeket? Mert így kénytelen vagyok kitömöríteni, hogy megnézzem és 2x annyi helyet foglal, ha seedelni is akarom.  :mittomen:

NLZ

Ez ilyen scene faszság. Ostoba http warez hagyomágyok miatt minden szervezettebb kiadás darabolva, nfo-val érkezik, mert csak. De ez így van, játékkal, filmmel, programmal, sorozattal, mindennel. Tény, így a torrent időszakban már hanyagolni kéne.
[reserved]

Fazék

Quote from: Moha on 2008-12-30, 23:56:37Ja igen:[/b] magyarázza már el nekem valaki, hogy miért jó berarolva feltenni torrentre a filmeket? Mert így kénytelen vagyok kitömöríteni, hogy megnézzem és 2x annyi helyet foglal, ha seedelni is akarom.  :mittomen:
én speciel azért szeretem rar-olva, mert akkor 99.99% hogy hibátlan file-hoz jutottam, így garantáltan egy módosítatlan/módosulatlan kiadványt "kapok kézhez".
a csak sima 1 avi/mkv akármi letöltéssel régebben rengeteg olyan file-ba botlottam, ami tartalmazott pár hibát, ami jelentkezett apró hang-/képhibaként, vagy akár kritikus lejátszási hibaként is, esetleg 2-3 perc használhatatlanná vált a filmből, stb.
ezt csak úgy lehetne kiküszöbölni, ha minden egyes scene kiadvány avi-hoz/mkv-hoz ahogy anidb-n is van, létezne egy hivatalos crc/md5 érték, de erre nem teljesen értem miért, de képtelenek...

NLZ

Na jah, ez az egyedüli előnye, hogy tudod, hogy "gyári". Bár a gyári is lehet szar, azért is van sokszor proper (real proper, repack, real repack, proper real repack :D) kiadás, főleg sorozatoknál és játékoknál.

De még így is el tudják játszani, hogy a fake cuccot bedarabolják, szal igazából ez se számít.
[reserved]

Moha

Pedig mibe lenne beleírni az avi file nevébe a CRC32 értéket, mint az anime release-ek esetében...  :3x3:

Ami még vicc, hogy amennyire láttam, nem igazán van szabályozás a feltöltött cuccokra vonatkozólag. Pl. ugyanaz a film 5-6 féle verzióban. Persze fogalmad nincs, melyiket szedd le, ami még le is ér... Miért nem lehet úgy csinálni, mint pl Boxtorrents-en. Egy cuccból egy féle release. Vagy pl. egy fimből lehet egy DVD meg egy XviD verzió és kész.

Fazék

Quote from: Moha on 2008-12-31, 00:27:21
Pedig mibe lenne beleírni az avi file nevébe a CRC32 értéket, mint az anime release-ek esetében...  :3x3:

Ami még vicc, hogy amennyire láttam, nem igazán van szabályozás a feltöltött cuccokra vonatkozólag. Pl. ugyanaz a film 5-6 féle verzióban. Persze fogalmad nincs, melyiket szedd le, ami még le is ér... Miért nem lehet úgy csinálni, mint pl Boxtorrents-en. Egy cuccból egy féle release. Vagy pl. egy fimből lehet egy DVD meg egy XviD verzió és kész.
nem mindenkinek van annyi ideje, mint egy anime-snek egy ilyen portálon rendet tartani :__devil:

amúgy sima vacak dvd rip-ekből én erre az oldalra szoktam hagyatkozni: vcdquality.com
persze általában ezek a kiadványok meghalnak pár hónap után és csak a tömegtermelő axxo és társai rip-ek érhetőek el...

NLZ

A sorozatoknál és a játékoknál van ilyen korlátozás, csak filmeknél nincs. De egy animét is feliratozhatnak többen, amiatt is lehetne panaszkodni. :P  Ezért van a sample, az alapján el lehet dönteni, hogy melyiket éri meg letölteni.
[reserved]

Zsiga

Normális helyről kell tölteni, pl. SDbits&HDbits, ott nincs felesleges dupe, amiből több van ott is egyértelműen el lehet dönteni hogy mire van szükséged. (720p vagy 1080p, encode vagy sauce, internal vagy scene, h264 vagy XviD/wmv)

Fazék : Az apróbb képhibák az esetek 99 százalékában nem hibás letöltés hanem szar kódolás eredményei. Többek között ezért éri meg minőségi, zárt trackerekről tölteni internal releaseket, ott az ilyenért nuke jár.

Cloud

Esetleg  total véletlenül nincs valakinek bitgate-es meghívója?  ^^" :redface:
Már kaptam. :D

Nakedape

nem torrent, de talán ide a lgjobb:
http://www.jamendo.com

halom legal ingyen zene, egy jót találtam, most turkálok :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Anno elég sokat töltöttem onnan. Tényleg jók vannak és mind CC licenszes. :)