AMV = Anime Music Video

Started by VASH, 2003-09-10, 20:27:57

Previous topic - Next topic

AMV?

HAGGYÁ BÉKIBEN:D
9 (9.5%)
AMV=Megnézem, de ennyi...
29 (30.5%)
AMV for Prezident
57 (60%)

Total Members Voted: 94

Fazék

Quote from: KvikvegJol latom, hogy a Shameless Rock es a Speed King amv tulkepp ugyanaz??! A mereten kivul nem sok kulonbseget lattam.
úgy emlékszem ugyanaz a kettõ... nem ez az egyetlen eset, hogy valami 2-3x van fent az ftp-n, elég nehéz kiszûrni õket

Damnatus

Hali!
Quote from: KvikvegCsak 1et nem ertek: mi a halal nott ki a fejebol??! :eeek:
Nézd meg az animét, akkor rájössz! :D
Egyébként kedvet csináltatok hozzá, hogy megnézzem ezt az amv-t!

.Attila

Quote from: KvikvegJol latom, hogy a Shameless Rock es a Speed King amv tulkepp ugyanaz??! A mereten kivul nem sok kulonbseget lattam.

edit: Megneztem a Various Anime - Aerosmith - Dude Looks Like a Lady.mpg-t. Ez fajt! Nemelyik egeszen brutalisan nez ki!  :eeek:
De az otlet jo, mert hat... Tenyleg. Shinjit abban a voros ruhaban egy amv-ben kapasbol csajnak neztem...
Minden bizonnyal, mert a Shameless Rock video zenéje: Deep Purple - Speed King :)
Egyébként ezt kérdeztem tegnap, hogy lejátszam-e, de nem kaptam rá pozitív választ.

Kvikveg

Quote from: BonciMinden bizonnyal, mert a Shameless Rock video zenéje: Deep Purple - Speed King :)
Egyébként ezt kérdeztem tegnap, hogy lejátszam-e, de nem kaptam rá pozitív választ.
A kovetkezo alkalommal feltetlenul! :D

Itt az aktualis amv toplistam, nem sorrendben:

Kodocha - Caffeine Encomium (Kevin Caldwell).mpg
Cowboy Bepop_-_Beatles_-_Yesterday.mpeg
Ghost in the Shell - Smashing Pumpkins - Eye.mpeg
mononokehime-mummersdance.mpg
Evangelion-Rammstein-Engel-Remastered.avi
Goldenboy - Limp Bizkit - Faith.mpg  :lul:
Love Hina - Life's Gonna Suck.mpeg

A legujabbak:
SFS-The Amv Before Halloween.avi
Pokemon_-_Bi-tches(Otaku_Vengeance_-_Eric).asf
FLCL - Absolute Destiny - Shameless Rock Video.avi
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#724
Többen is írták, hogy Evangelion-Rammstein-Engel-Remastered.avi húderohadtjó. Letöltöttem, megnéztem, törlöm. Nekem nem jön be, a lip-sync-et ritkán szeretem, bár tény hogy itt igényesen volt megvalósítva, viszont nagyon gyenge poénnak érzem ezt a nõ-férfi énekhang szereplõvel párosítás fordítva ötletet... Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy nem hallgatok Rammstein-t és nagyon kevés számukat szeretem, ez például egy elég béna számnak is tûnik, annak ellenére, hogy vszleg a rajongóknak pont az egyik kedvence, vélhetõen már csa ezért se vagyok Rammstein fan... :)
Ha már Eva amv akkor egyértelmûen
[ice3-04]_End-of-All-Hope_-_The-End-Of-Evangelion.avi
ill. van egy ugyanilyen, csak más videóbevágásokkal, az talán jobban tetszett, kár hogy borzalmas minõségû volt.

edit: még ez is egy nagyon jó NGE-s amv:
AMV_-_NGE_-_Earshot_-_Not_Afraid_HQ.avi

.Attila

Na, csak egyetért velem vki végre az Engel amv-vel kapcsolatban :) Én is elég unalmasnak tartom, hogy végig arról szól az egész amv, hogy felcserélik a férfi-nõi hangot, semmi más nincs benne.

Damnatus

Hali!

Ízlés kérdése!
Nekem az FLCL - Speed King nem jött be pl. Bár a szerkesztés jónak tûnt.

Dragon

Nem vagyok én sem egy kifejezett Rammstein rajongó, de Nightwish rajongó sem vagyok.
Azonban nekem mindkét szám tetszik, tehát ez alapból egy plusz mindkét AMV-hez, meghát az a tény, hogy NGE a videó alatta, az mindent elsöpör nálam.
Egyébként nem igaz, hogy csak a hangok felcserélése a "trükk", az "engel", mint az NGE-es angyalok asszociáció nem tûnik fel senkinek?
Egyébként meg full "tribute to Asuka" az egész :)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

katz

Quote from: bpka000Nem vagyok én sem egy kifejezett Rammstein rajongó, de Nightwish rajongó sem vagyok.
Azonban nekem mindkét szám tetszik, tehát ez alapból egy plusz mindkét AMV-hez, meghát az a tény, hogy NGE a videó alatta, az mindent elsöpör nálam.
Egyébként nem igaz, hogy csak a hangok felcserélése a "trükk", az "engel", mint az NGE-es angyalok asszociáció nem tûnik fel senkinek?
Egyébként meg full "tribute to Asuka" az egész :)
Kedvencem mindkettõ...
Ami még nagyon bejön NGE, az a köv kettõ (variációk egy témára):
Evangelion - Farmer Boys - End Of All Days (Neon_Genesis_Evangelion_-_Farmer_Boys_-_End_Of_All_Days.avi)
Evangelion - Prodigy - Breathe (Evangelion_-_Prodigy_-_Breathe.mpg)

.Attila

Quote from: bpka000Egyébként nem igaz, hogy csak a hangok felcserélése a "trükk", az "engel", mint az NGE-es angyalok asszociáció nem tûnik fel senkinek?
De feltûnt. Nálam efajta egyszerû párhuzamok semmiféle pluszt nem nyújtanak. Nekem egyszerûen nem illik össze a szám meg a video, és ráadásul végig egy kaptafára megy az amv, to omoimasu.

Rounin

Quote from: BlimpTöbben is írták, hogy Evangelion-Rammstein-Engel-Remastered.avi húderohadtjó. Letöltöttem, megnéztem, törlöm. Nekem nem jön be, a lip-sync-et ritkán szeretem, bár tény hogy itt igényesen volt megvalósítva, viszont nagyon gyenge poénnak érzem ezt a nõ-férfi énekhang szereplõvel párosítás fordítva ötletet... Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy nem hallgatok Rammstein-t és nagyon kevés számukat szeretem, ez például egy elég béna számnak is tûnik, annak ellenére, hogy vszleg a rajongóknak pont az egyik kedvence, vélhetõen már csa ezért se vagyok Rammstein fan... :)
Ha már Eva amv akkor egyértelmûen
[ice3-04]_End-of-All-Hope_-_The-End-Of-Evangelion.avi
ill. van egy ugyanilyen, csak más videóbevágásokkal, az talán jobban tetszett, kár hogy borzalmas minõségû volt.

edit: még ez is egy nagyon jó NGE-s amv:
AMV_-_NGE_-_Earshot_-_Not_Afraid_HQ.avi

Nu. Engem nem érdekel a nõi-férfi hang cserélgetés. Egyszerûen az összevágást tartom jónak, a képi hatásokat a szöveggel - plussz a szám is tetszik. Ennyi :)

Evangelion - Prodigy - Breathe (Evangelion_-_Prodigy_-_Breathe.mpg)

Ez is hangulata miatt tetszik annyira. Pedig Prodogy abszolút nem kedvencem :rolleyes: itt viszont nagyon is bejön.

Kvikveg

Quote from: katzKedvencem mindkettõ...
Ami még nagyon bejön NGE, az a köv kettõ (variációk egy témára):
Evangelion - Farmer Boys - End Of All Days (Neon_Genesis_Evangelion_-_Farmer_Boys_-_End_Of_All_Days.avi)
Evangelion - Prodigy - Breathe (Evangelion_-_Prodigy_-_Breathe.mpg)
A Farmer Boys szam jo, de maga az amv nekem nem jott be annyira.

A Rammsteinesben a szoveg tetszett, es az osszevagasok. pl amikor a hajon Asuka balra suttogja gonoszul, hogy "ganz fest"  :jee:  Viszont az amv-k utan lattam csak magat a sorozatot.

A Prodigyset vagy nem lattam, van nem tetszett...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikvegpl amikor a hajon Asuka balra suttogja gonoszul, hogy "ganz fest"  :jee:  ...

Üssenek meg ha nem, de nekem pont ez jut eszembe elsõnek, ha errõl az AMVrõl van szó :] (másodiknak : Asuka leüvölti Shinji fejét az EVA kommunikácós csatornáján)

Kvikveg

Quote from: RouninÜssenek meg ha nem, de nekem pont ez jut eszembe elsõnek, ha errõl az AMVrõl van szó :] (másodiknak : Asuka leüvölti Shinji fejét az EVA kommunikácós csatornáján)
Igen!!! :D Azt akartam meg irni! :jee:  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

CLR-Anime_Store-Ruadvin.avi
Gõzöm sincs már, hogy honnan szedtem, de február óta itt dekkolt a vinyómon, és most ráakadtam. Valami ász! :lol: Hadarós dalszöveg, és hozzá igazított mozgás, tök király. :D
Ha jól hallottam egy Weird Al szám megy alatta.

Rounin

amv-berserk-deadbodieseverywhere-xvid(by_chronos).avi

2003-as AMV verseny o.O

Tyû a mindenit! Nem csak Berserk, de a zene is jó és maga a klip ditto o.O Sajna ritkán látok Berserk AMV-t (eddig kettõt :D ) de ez más AMVkkel szemben is nagyon ott van a szeren :cool:

Mattanja

Quote from: RouninSajna ritkán látok Berserk AMV-t (eddig kettõt :D )
Most mondanám, hogy csak én egyedül kettõt feltettem már a serverre, de a jelen helyzetben ezzel nem mész sokra úgysem! :D
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Larrodan

Quote from: NokiEdit: Esetleg nem tudjátok mi az a zene ami alatta megy mert eddig még senki sem tudta.
Sajna nem láttam a klippet, de véletlenül nem a Metal Gear Solid theme-je az ?
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Chronos

Quote from: Rouninamv-berserk-deadbodieseverywhere-xvid(by_chronos).avi

2003-as AMV verseny o.O

Tyû a mindenit! Nem csak Berserk, de a zene is jó és maga a klip ditto o.O Sajna ritkán látok Berserk AMV-t (eddig kettõt :D ) de ez más AMVkkel szemben is nagyon ott van a szeren :cool:
Örülök hogy tetszett...:)
Ez az elsõ amv-m és õszintén szólva én azt hittem hogy nagyon rossz lett, de miután láttam hogy sokaknak tetszett kaptam egy kis önbizalmat, úgyhogy július-augusztus környékén csinálok még 2 amv-t...:)

CHRONOS

Fazék

Quote from: ChronosÖrülök hogy tetszett...:)
Ez az elsõ amv-m és õszintén szólva én azt hittem hogy nagyon rossz lett, de miután láttam hogy sokaknak tetszett kaptam egy kis önbizalmat, úgyhogy július-augusztus környékén csinálok még 2 amv-t...:)

CHRONOS
Én is megnéztem és sztem is a jobbak közül való. Ez a szám még manapság is pont tetszik a Korn-tól, a gyorsítások/lassítások elsõre furák voltak, de mégse zavartak ténylegesen, passzoltak a zenéhez. Van hangulata a klippnek! Eltettem a gyûjteményembe :)

Rounin

Quote from: ChronosÖrülök hogy tetszett...:)
Ez az elsõ amv-m és õszintén szólva én azt hittem hogy nagyon rossz lett, de miután láttam hogy sokaknak tetszett kaptam egy kis önbizalmat, úgyhogy július-augusztus környékén csinálok még 2 amv-t...:)

CHRONOS

Egyik Berserk lesz! Wakaru ka? :haha:

Shiroi : hát nem :D

Chronos

Quote from: BlimpÉn is megnéztem és sztem is a jobbak közül való. Ez a szám még manapság is pont tetszik a Korn-tól, a gyorsítások/lassítások elsõre furák voltak, de mégse zavartak ténylegesen, passzoltak a zenéhez. Van hangulata a klippnek! Eltettem a gyûjteményembe :)
Köszönöm!  :)
Quote from: RouninEgyik Berserk lesz! Wakaru ka?
Addig még sok víz folyik le a Dunán, de már terveztem hogy újracsinálom a Berserk amv-t más zenével, jobb vágással, jobb effektekkel, stb...

CHRONOS

Pikkon

Szerintem nagyon királyak az anime music videok
Nekem sajna még nincs olyan jó progim amivel tudnék szerkezteni egy igazán jó klippet, de imádom megnézni az ilyeneket
Például az Inuból az elsõ amit láttam egy amv volt és tetszett és aztán kezdtem el nézni a klipp miatt :D
Meg az is jó, hogy az atomjó zenék baró hangulatot adnak az amv-kben, fõleg a rock, de más is jó
Remélem itt az ftp-n is sok jó amv születik még majd
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Sinistro

Van valaki, ha jól emlékszem, portugál, Paul Nolasco-nak híják, a mûvészneve T0mb0ner és Noble Knights csoport tagja. Azért írom le ilyen részletesen, mert iszonyúan bejönnek az általa készített amv-k. Sajnos a honlapja sokáig nem mûködött, épp most láttam viszont, hogy újraindította a
http://nkode.com/   címen. Sajnos egyelõre csak 6 amv érhetõ el, viszont köztük van a Final Fantasy X - Romance is. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, számomra eddig ez az az amv, ahol a zene és a kép a legjobban összhangban van /persze ehhez szeretni kell Celine Dion-t/.
Ha rajtam kívül tetszenek valakinek az alkotásai, az animemusicvideos-on fent van az összes. /Vagy esetleg én is fel tudom tenni õket valahová/.

Thomasson88

Hát gyerekek AMV bõl azért már kicsit többet láttam mnit animebõl. Sajnos vannak elég gyenge összevágások fõleg házi user ek által. Viszont a Yugioh hoz (nem azért mert az a kedvenc Animem) olyan jó AMV t láttam mnit nagyon ritkán lát az ember. A történet amikor YUgi szellem játékot játszik Bakkuárval a Duelist Kingdom alatt és látszik ahogy mennek a szellemek a Shadow Realmba közben pedig a Ghost Bustert zenéje :) Nagyon jó kis mix :)
Ha vkit érdekel akkor PM rám és MSN en vagy FTP n keressztül megszerezheti tõlem :) vagy  :G
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

rudymester

Üdv mindenkinek. Elkészitettem életem elsõ AMV filmjét, igaz még csak béta verziós, a vágás nem jó és még egy deka effekt sincs, de nézzétek meg, kíváncsi lennék a véleménytekre. Egyébként a Chobitsból készült.
A filmet innen  tölthetitek le.

Thomasson88

Quote from: rudymesterÜdv mindenkinek. Elkészitettem életem elsõ AMV filmjét, igaz még csak béta verziós, a vágás nem jó és még egy deka effekt sincs, de nézzétek meg, kíváncsi lennék a véleménytekre. Egyébként a Chobitsból készült.
A filmet innen  tölthetitek le.
Én letöltöttem (350K val jött) :D ilyen sem volt még :) Viszont véleményt majd délután irok mert msot suliba kell mennem :) És ha megnézném akkro elkésnék :)
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Tyrael

Quote from: SinistroVan valaki, ha jól emlékszem, portugál, Paul Nolasco-nak híják, a mûvészneve T0mb0ner és Noble Knights csoport tagja. Azért írom le ilyen részletesen, mert iszonyúan bejönnek az általa készített amv-k. Sajnos a honlapja sokáig nem mûködött, épp most láttam viszont, hogy újraindította a
http://nkode.com/   címen. Sajnos egyelõre csak 6 amv érhetõ el, viszont köztük van a Final Fantasy X - Romance is. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, számomra eddig ez az az amv, ahol a zene és a kép a legjobban összhangban van /persze ehhez szeretni kell Celine Dion-t/.
Ha rajtam kívül tetszenek valakinek az alkotásai, az animemusicvideos-on fent van az összes. /Vagy esetleg én is fel tudom tenni õket valahová/.
http://epicalstudios.net/videos/
igy kicsit egyszerubb tolteni
:)

Tyrael

Pikkon

Quote from: SinistroVan valaki, ha jól emlékszem, portugál, Paul Nolasco-nak híják, a mûvészneve T0mb0ner és Noble Knights csoport tagja. Azért írom le ilyen részletesen, mert iszonyúan bejönnek az általa készített amv-k. Sajnos a honlapja sokáig nem mûködött, épp most láttam viszont, hogy újraindította a
http://nkode.com/   címen. Sajnos egyelõre csak 6 amv érhetõ el, viszont köztük van a Final Fantasy X - Romance is. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, számomra eddig ez az az amv, ahol a zene és a kép a legjobban összhangban van /persze ehhez szeretni kell Celine Dion-t/.
Ha rajtam kívül tetszenek valakinek az alkotásai, az animemusicvideos-on fent van az összes. /Vagy esetleg én is fel tudom tenni õket valahová/.

Jól hagnzik, letöltök onnan ezt azt, majd mondok róla véleményt, ha meglesz...
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Tyrael

en leszedtem parat, eleg jok
viszont ha valaki tud olyan naruto vagy bleach amv-t, amiben mar az uj reszeket dolgozzak fel, az ne habozzon ertesiteni :)

Tyrael