Need some help! & problems - Archive - 2003-09 - 2006-12

Started by Nameless, 2003-09-23, 15:39:09

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Masold be, ujrainditas emlekeim szerint.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fazék

#331
Quote from: KvikvegMasold be, ujrainditas emlekeim szerint.
hmm pedig gyanítottam, hogy kellhet hozzá, csak letöltés miatt nem volt kedvem megpróbálni, de ha te is ezt mondod, akkor egy próbát megérhet :)

szerk: sajnos nem vált be :(

Zsokni

Hi!

Újra megy, köszike! :jee:

Vincent

Hi!

Volna egy problémám a One Piece 165. részével. Ha megpróbálom letölteni azt írja ki, hogy Permission Denied.:confused:  Minden más tökéletesen müxik csak ezzel az egy résszel csinálja. És az attributumai is mások mint a többi fájlnak úgyhogy valszeg a másolás (is) le van tiltva annál a fájlnál. Remélem hogy véletlen ha igy van.:) Megköszönném ha valaki megnézné.

zolan43

Quote from: VincentHi!

Volna egy problémám a One Piece 165. ... Permission Denied. ...
A méretével is gond van: 229.39MB-nak kéne lennie.

Vincent

Az mp4 és nem avi kiterjesztés. :p Így lehet, hogy a mérettel nincs gond.:)

zolan43

Quote from: VincentAz mp4 és nem avi kiterjesztés. :p Így lehet, hogy a mérettel nincs gond.:)
Az éjjel letöltöttem a [K-F]_One_Piece_165_[574EBC01].mp4.torrent-et és a mérete 240.532.790k.
De már az FTP-n is ekkora.

elvis

sziasztok. problem a következő:
letöltöttem a codecpackot, és az ogm-eket frankón le is játsza, de az mkvékat egyáltalán nem. azt írja, ki hogy:
[COLOR="Red"]"Acces violation at adress 02AE572B in module ffshow.ax. Write of acces 000000CD"[/COLOR]  .
 Bsplayerben zöld képernyővel indít, aztán szépen lassan kibontakozik valami dropoutos, kivehetelen diribdarabos dolog, aminek a videónak kéne lennie, a hang rendbe van, sávokat is tudok váltani. plz help. köszi!
p.s.:
ha van help/faq fórum, akkor kérlek szóljatok.:lazza:
See you later Space Cowboy! :lazza:

Moha

Szerintem használj Mplayer-t. Annak nem kell semmilyen codecpack. ;)
A segítség threadet pedig itt találod.

Kuroi Tenshi

Van Külvilág/Help, de ha már itt vagyunk ;)
Milyen codec pack?
ffdshow-nak töltsd le újabb változatát, esetleg ogm directshow filtert is.
Próbáld meg bsplayer helyett Media Player Classic-et vagy mplayer egy "instant" verzióját

elvis

#340
Quote from: Kuro_TenshiVan Külvilág/Help, de ha már itt vagyunk ;)
Milyen codec pack?
combined community codec pack, al-playback (=amik az ftpn fent vannak)
Quote from: Kuro_Tenshiffdshow-nak töltsd le újabb változatát, esetleg ogm directshow filtert is.
honnan? tudsz sitetot mondani?
Quote from: Kuro_TenshiPróbáld meg bsplayer helyett Media Player Classic-et vagy mplayer egy "instant" verzióját
a mpc-t az előző hozzászólás óta kipróbáltam, dettó, mint a bsplay, mplayerbe meg lusta vagyok belevágni, de ha minden kötél szakad, megpróbálom.
kösz a segítséget(előre és utólag is). Moha neked is.
---
edit, 15 percel később: találtam egy ffdshow torrentet, meglássuk.
See you later Space Cowboy! :lazza:

via_mala

Be van állítva néhány thread, hogy napi, ill. heti összesítésben küldje el nekem a  postokat, de kb. egy hónapja nem jönnek a postok. Mi lehet a baj?

Volt egy aktiváló e-mail, amiben a linkre kattintottam, és kiírta, hogy újra aktiválta az azonosítómat, de mégse jönnek a levelek...
Lehetséges, hogy valamiért a freemail lenyeli õket?
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

zsozso

Quote from: via_malaBe van állítva néhány thread, hogy napi, ill. heti összesítésben küldje el nekem a  postokat, de kb. egy hónapja nem jönnek a postok. Mi lehet a baj?

Volt egy aktiváló e-mail, amiben a linkre kattintottam, és kiírta, hogy újra aktiválta az azonosítómat, de mégse jönnek a levelek...
Lehetséges, hogy valamiért a freemail lenyeli õket?
A maillog szerint a level elmegy.

Nov 11 15:31:36 usteam postfix/smtp[33686]: B04DA14C10F4: to=, relay=fmx.freemail.hu[195.228.242.194], delay=3, status=sent (250 ok 1131719474 qp 56526)
Nov 11 18:18:07 usteam postfix/smtp[49823]: 7F32514C106B: to=, relay=fmx.freemail.hu[195.228.242.194], delay=3, status=sent (250 ok 1131729465 qp 88977)
Nov 15 14:42:20 usteam postfix/smtp[20550]: BEB8514C10AA: to=, relay=server03.citromail.hu[193.202.83.245], delay=7, status=sent (250 ok 1132062152 qp 8330)
Nov 21 18:37:47 usteam postfix/smtp[35048]: 1B71514C1049: to=, relay=server02.citromail.hu[193.202.83.244], delay=25, status=sent (250 ok 1132594735 qp 28267)
Death is the only redemption

Moonshiner

Végre van bittorrent, de most megállt a tudomány. Megnyitottam a torrenttel a fájlt, de a töltés nem indul el. Mit kell ilyenkor csinálni? NAGYON NAGYON NEED HELP!:( :comp: :beken:

Xipe

Quote from: MoonshinerVégre van bittorrent, de most megállt a tudomány. Megnyitottam a torrenttel a fájlt, de a töltés nem indul el. Mit kell ilyenkor csinálni? NAGYON NAGYON NEED HELP!:( :comp: :beken:


ilyenkor var az ember Seed-re.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moonshiner

#345
Quote from: Xipeilyenkor var az ember Seed-re.
Ha nem haragszol, akkor megkérdezném, hogy mi az a seed? Mennyi ideid kell várni?? Ezt nem lehet bírni idegekkel!

Manitu

Quote from: MoonshinerHa nem haragszol, akkor megkérdezném, hogy mi az a seed? Mennyi ideid kell várni?? Ezt nem lehet bírni idegekkel!
A seed olyan emberke, akinek megvan az egész cucc, ami a torrentben van, és tölti felfele másoknak. Hogy mennyit kell várni? Változó, lehet hogy pár perc múlva fellép valaki seedelni, de lehet hogy várhatsz rá az örökkévalóságig, meg egy kicsit tovább.
Próbálj keresni másik torrentet ugyanahoz a mangához, amihez seed is van.


Moonshiner

Köszönöm a segítséget. Habár még minden elég sötét. :comp: :ejj:

zsozso

Quote from: MoonshinerKöszönöm a segítséget. Habár még minden elég sötét. :comp: :ejj:
Szia ezt olvasd at valoszinuleg segiteni fog: http://aoianime.animehq.hu/index.php?oldal=helpbittorrent
Death is the only redemption

via_mala

Quote from: zsozsoA maillog szerint a level elmegy.

Nov 11 15:31:36 usteam postfix/smtp[33686]: B04DA14C10F4: to=, relay=fmx.freemail.hu[195.228.242.194], delay=3, status=sent (250 ok 1131719474 qp 56526)
Nov 11 18:18:07 usteam postfix/smtp[49823]: 7F32514C106B: to=, relay=fmx.freemail.hu[195.228.242.194], delay=3, status=sent (250 ok 1131729465 qp 88977)
Nov 15 14:42:20 usteam postfix/smtp[20550]: BEB8514C10AA: to=, relay=server03.citromail.hu[193.202.83.245], delay=7, status=sent (250 ok 1132062152 qp 8330)
Nov 21 18:37:47 usteam postfix/smtp[35048]: 1B71514C1049: to=, relay=server02.citromail.hu[193.202.83.244], delay=25, status=sent (250 ok 1132594735 qp 28267)
Na most már jön. Lehet, hogy elég volt csak szigorúan ránézni a maillog-ra!
Mindenesetre: köszönöm!:)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Pikkon

Chao mindenki!
Egy kis segítséget kérnék és sztem ez eléggé megfelelõ topic hozzá!
A Shaman-king nevû animét próbálom megszerezni, eddig csekély sikerrel, szóval, ha vki tudna egy jó helyet, hogy az egész eddigi sorozatot le tudjam szedni, az kérem dobjon meg vmi jó linkkel! A legjobb lenne japán DVD rip angol felirattal, de mást is elfogadok :D
elõre is hálám neki!

Egyébként mi a véleményetek az animérõl (SK)?
Igaz, hogy laza, de sztem a legpoénosabb és még magyar szinkronnal is élvezhetõ! sajna csak TV-be tom nézni, de nagyon kéne a gépre
Meg a story is bejön!!! Harmadik kedvencem az animék közt(meg minden mást beleértve is)! :whoah:
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

zsozso

Quote from: PikkonChao mindenki!
Egy kis segítséget kérnék és sztem ez eléggé megfelelõ topic hozzá!
A Shaman-king nevû animét próbálom megszerezni, eddig csekély sikerrel, szóval, ha vki tudna egy jó helyet, hogy az egész eddigi sorozatot le tudjam szedni, az kérem dobjon meg vmi jó linkkel! A legjobb lenne japán DVD rip angol felirattal, de mást is elfogadok :D
elõre is hálám neki!

Egyébként mi a véleményetek az animérõl (SK)?
Igaz, hogy laza, de sztem a legpoénosabb és még magyar szinkronnal is élvezhetõ! sajna csak TV-be tom nézni, de nagyon kéne a gépre
Meg a story is bejön!!! Harmadik kedvencem az animék közt(meg minden mást beleértve is)! :whoah:
Ha ide nem kerult fel akkor sejtheto a velemeny :p
Death is the only redemption

Pikkon

Jól van ez van, de attól még aki tud segíthet, elvégre azért van ez itt! :P :D
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Guramy

Hello mindenki!

Most elõször fordult elõ velem két dolog:
1. olyan anime sorozatot szereznék be, ami még nincs befejezve (konkrétan a Karin érdekelne)
2. még egy darabja sincs fenn a USTEAM ftp-n

Talán ebbõl is látszik, hogy nincs túl sok (elég) idõm anime nézésére, mert mindig célirányosan választok.
A torrentet eddig mellõztem, bár ezért a pár, már meglévõ részért képes voltam hajnalban telepítgetni, h na most megpróbálom, de olyan zombi voltam, h ez nem jött össze :)
De megkérdezném, h tudnátok-e segíteni, pl fenn van-e vhol ftp-n.

Elõre is kösz!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Feldin

Segítség!
ahq-ról szedtem Yatsuba mangát.
Ez milyen fájlformátum?
.cbz
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: Kvikvegpm ment
Nekem is! ezekhez még én is láma vagyok :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Manitu

Quote from: FeldinSegítség!
ahq-ról szedtem Yatsuba mangát.
Ez milyen fájlformátum?
.cbz
Egy CDisplay nevû progival lehet lejátszani, de tulajdonképpen egy zip fájl átnevezve :) Progit én dc-n találtam még baromi régen, manganézéshez nagyon praktikus :)


Ramiz

Fontos kérdés! NTSC DVD-t itthon vásárolt asztali lejátszó visz? És gépen át lehet konvertálni valahogy PAL-ra, ha nem?
Köszi elõre is!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: RamizFontos kérdés! NTSC DVD-t itthon vásárolt asztali lejátszó visz? És gépen át lehet konvertálni valahogy PAL-ra, ha nem?
Köszi elõre is!
ööö hirtelen fogalmam sincs mirõl beszélsz, DVD-kkel kapcsolatban még nem hallottam használni az NTSC és PAL kifejezéseket, de azért belemakogok, szóval dvd-knél nem simán a régió számít? azt pedig több occsó dvd lejátszó szinte figyelembe se veszi állítólag :)