Need some help! & problems - Archive - 2003-09 - 2006-12

Started by Nameless, 2003-09-23, 15:39:09

Previous topic - Next topic

.Attila

DC-n a Crazy Cat Girl hubon rengeteg Sailor Moon van.

Kamineko

Sziasztok!
Egy kis kereső segítségre lenne szükségem. Keresem Demon City Shinjuku angol, vagy német feliratát ( magyarra már nem is gondolok ;-) ). De az sem lenne rossz ha feliratosan kerülne fel ftp-re. Sajnos nem szeretem az angol dubbed verziókat, de csak ilyet találtam.

Shadowgirl

Quote from: TriviDC-n a Crazy Cat Girl hubon rengeteg Sailor Moon van.
Jó és mi az DC? Még nem hallottam róla

StabWest

Fájlmegosztó progi. Innen lehet letölteni: http://dcplusplus.sourceforge.net/index.php?page=download
Nagyon sok cucc van "rajta".

.Attila

Quote from: StabWestFájlmegosztó progi. Innen lehet letölteni: http://dcplusplus.sourceforge.net/index.php?page=download
Nagyon sok cucc van "rajta".
Kliensként használd a nextDC-t (nDC-ként is ismert) - magyar fejlesztés és lehetséges vele az egyszerre több felhasználóról való töltés... erre egyedül ez képes tudtommal. Amit ne használj: bcdc, indokolatlanul elkezdi rabolni a memóriát és cpu forrásokat.

Shadowgirl

Köszönöm a segítséget...

.Attila

zsozso, el tudnád mondani pár szóban, hogy mi történt az ftp-vel vasárnap? Asszem nem csak engem érdekel, ez az ftp nagyon sokat jelent nekünk, és kíváncsiak vagyunk, mi történik/történt vele :)

zsozso

Quote from: Trivizsozso, el tudnád mondani pár szóban, hogy mi történt az ftp-vel vasárnap? Asszem nem csak engem érdekel, ez az ftp nagyon sokat jelent nekünk, és kíváncsiak vagyunk, mi történik/történt vele :)
Maradjunk annyiban, hogy technikai problemak adodtak, de sikeresen meglettek oldva.
Death is the only redemption

Adelaide

Miért nem tudja a gép lejátszani az ogm fájlokat? :bruhuhu:
Légyszi mondja meg vki mit kell vele csinálni, hogy működjön...
Előre is nagyon kösz!
In the name of the God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Totya

Quote from: AdelaideMiért nem tudja a gép lejátszani az ogm fájlokat? :bruhuhu:
Légyszi mondja meg vki mit kell vele csinálni, hogy működjön...
Előre is nagyon kösz!

Szedd le hozzá az ogg codecet aszem oggds.exe a neve
Teacher Banzai!!!

Totya

Quote from: AdelaideMiért nem tudja a gép lejátszani az ogm fájlokat? :bruhuhu:
Légyszi mondja meg vki mit kell vele csinálni, hogy működjön...
Előre is nagyon kösz!

Például innen http://tobias.everwicked.com/
Teacher Banzai!!!

Adelaide

Nagyon szépen köszönöm! :kiraly:
In the name of the God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Shock12

Quote from: AdelaideNagyon szépen köszönöm! :kiraly:
hm... túl szép ahhoz az avatarod, hogy ne kérdezzem meg: esetleg egy bemutatkozást ? :)

Adelaide

Jó, majd megyek bemutatkozni, de előtte lenne még1 kérdésem. (látom sűrűn fogok ide járni) Szóval, töltöttem le Hellsinget és meg is tudom nézni. De Japánul van, és nem tudok rá tenni feliratot és a nyelvet se tudom átállítani... Vagy azt itt nem is lehet?
In the name of the God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

.Attila

Quote from: AdelaideJó, majd megyek bemutatkozni, de előtte lenne még1 kérdésem. (látom sűrűn fogok ide járni) Szóval, töltöttem le Hellsinget és meg is tudom nézni. De Japánul van, és nem tudok rá tenni feliratot és a nyelvet se tudom átállítani... Vagy azt itt nem is lehet?
ogm formátum, magában hordozza a feliratot és a több hangsávot is. Váltani vagy magával a lejátszóval, vagy egy VobSub nevű progival, vagy a tray ikonok közt megjelenő filmszalagra kattintva lehet.

Adelaide

Mindez biztos nagyon jó, csak sajna nem értek belőle egy szót se úgyhogy légyszi érthetően...
In the name of the God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Cobra

Milyen lejátszót használsz ?
Mindenesetre INNEN  letöltheted a VobSub nevű programot, ami megjeleníti a feliratokat.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Saori

Quote from: AdelaideMindez biztos nagyon jó, csak sajna nem értek belőle egy szót se úgyhogy légyszi érthetően...

Mikor elindítod a filmet.. a tálcán megjelenik egy kis ikon, a Vobsub ikonja.. itt jobb klikk majd állítsd be hogy subtitle -->English, Language -->Japanese (vagy maradhat akár angol is)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Adelaide

Köszi, mindenkinek már megvan...
Bocs, hogy állandóan piszkállak (meg piszkálni is foglak) benneteket az efféle problémáimmal, csakhogy ilyen téren én eléggé hülye vagyok (sajna).
De nem baj, az a szerencse, hogy 15 éves kor után is tud még az ember tanulni.... :rotflol:
In the name of the God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

sirtomi

Sziasztok.

Nekem egy olyan problémám van, hogy a meló helyemrõl simán elérem az oldalt, és az ftp szervert is, de otthonról azt írja, hogy a szerver nem válaszol, meg ilyeneket.
És nem csak nálam nem megy, hanem több helyrõl is próbáltam és nem tudtam elérni az oldalt.

Mi lehet a probléma? :beken:

Fontos lenne, mert sok letöltésem van félig kész, és még sok mindent szeretnék letölteni, meg elolvasni.

Segítsen, aki esetleg tudja, hogy mi a probléma.

Elõre is köszi.

Damnatus

Hali!

Ha az oldal nem jön be akkor vagy épp halogatott (mostanában), vagy ne írj be www-t a cím elé (simán usteam.uw.hu)

sirtomi

Quote from: DamnatusHali!

Ha az oldal nem jön be akkor vagy épp halogatott (mostanában), vagy ne írj be www-t a cím elé (simán usteam.uw.hu)
Nem írtam be elé www-t, de most mûködik az oldal is és az ftp is rendesen. Nem tudom mi lehetett a gond.
Kösz a tanácsot. :)

Damnatus

Hali!

Akkor azért mert épp halott volt.

Yuna

Nekem is lenne egy kis problémám, és szeretném ha segítenétek.
Letöltöttem a Neon Genesis filmeket, csakhogy teljesen japánul van, és nincs hozzá felirat. Letöltöttem hozzá az srt fájlokat is. Addig eljutottam, hogy VobSub kell hozzá, de arra már nem jöttem rá, mit kell csinálni vele...
Másik gondom az lenne, hogy innen nem akarja letölteni a final fantasy-t hiába kattintok rá. Nem tudjátok honnan lehet leszedni.
És végül az utolsó problémám: vannak bizonyos mpeg fájlok, amit nem akar megnyitni se a DivX se a Media Player. Ezekhez kell vmikülön kodek?

Stairan

Quote from: YunaNekem is lenne egy kis problémám, és szeretném ha segítenétek.
Letöltöttem a Neon Genesis filmeket, csakhogy teljesen japánul van, és nincs hozzá felirat. Letöltöttem hozzá az srt fájlokat is. Addig eljutottam, hogy VobSub kell hozzá, de arra már nem jöttem rá, mit kell csinálni vele...
Másik gondom az lenne, hogy innen nem akarja letölteni a final fantasy-t hiába kattintok rá. Nem tudjátok honnan lehet leszedni.
És végül az utolsó problémám: vannak bizonyos mpeg fájlok, amit nem akar megnyitni se a DivX se a Media Player. Ezekhez kell vmikülön kodek?
Szerintem próbáld meg mplayerrel megnézni, ahoz nem kell semmilyen kodek, szóval a lehetõ legjobb lejátszó. :)
Innen letöltheted.
Nekem a FF-eket letölti, kivéve a Legend of the Star Chaptert nem, mert az most nincs fenn.

Yuna

Hát ezzel se nagyon mennek. A hang megy, de a képek csak úgy bevillannak...
Na mind1 már csak a feliratokra kell rájönnöm...
Nagyon köszi...

Stairan

Quote from: YunaHát ezzel se nagyon mennek. A hang megy, de a képek csak úgy bevillannak...
Na mind1 már csak a feliratokra kell rájönnöm...
Nagyon köszi...
Hmm..Próbáld meg bemásolni ezt a config fájlt az mplayer/mplayer mappába.
Nem bíztos, hogy jó lesz, de hátha.

Yuna

Hát ez így csak egyre rosszabb. Az eredeti configot nem kéne kitörölni?

Stairan

Quote from: YunaHát ez így csak egyre rosszabb. Az eredeti configot nem kéne kitörölni?
Én ezt a config fájlt használom, nyisd meg ami neked van, töröld azt ki, és másold ezt be.
Vagy esetleg próbálj valamit állítani a Beállítások\Video-nál.

Yuna

De lehet, hogy csak a fájl sérült, mert a többi videót jól lejátsza...