Need some help! & problems - Archive - 2003-09 - 2006-12

Started by Nameless, 2003-09-23, 15:39:09

Previous topic - Next topic

Cobra

Quote from: zsozsoMilyen iprol nemtudtad elerni?
Kcsit elkéstél a kérdéssel  :)
Egyébként mostanában már megy a 84.0.4-5.x-rõl is.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Kicsit unstable lett az oldal, az ftp meg egyáltalán nem megy, csak néha jött be. Mi a baja? zsozso, rendezkedsz?

Cobra

Szerintem nem bírja a szerver a folyamatos 101%-os terhelést.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Mattanja

Quote from: CobraSzerintem nem bírja a szerver a folyamatos 101%-os terhelést.
Hai. Tényleg itt az ideje támogatni...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

zsozso

Quote from: TriviKicsit unstable lett az oldal, az ftp meg egyáltalán nem megy, csak néha jött be. Mi a baja? zsozso, rendezkedsz?
1ik vinyo bemondta az unalmast, szal bekellett menjek. Lebackupoltam rola a dolgokat kozben 1000fele hibauzenet icrc error reading fsbn xy, meg egyeb nyalanksagok. Rebootoltam aztan megszuntek a hibauzenetek :o Nemtom meddig fogja meg birni :( Dehat most 1xuen nincs penzem vinyora is :((( Ilyenkor ugylatszik minden osszeeskudik az ember ellen :o
Death is the only redemption

.Attila

:(:(:(
Maxtor vinyó?

zsozso

Quote from: Trivi:(:(:(
Maxtor vinyó?
Termszetesen :p Meg van vagy 6db de nagyon surgosen szeretnek megszabadulni toluk. Tenyleg nemkell vkinek gazdasagos maxtor hdd?
Death is the only redemption

Damnatus

Hali!

Szarok a vinyók, vagy jók? Mekkorák? Lehet, hogy érdekelne! Csak nem jött meg az ösztöndíjam, így még nem vagyok vásárlóképes :(!

Damnatus

Hali!

zsozso
Most akkor csak egy szálon szabad tölteni, és max 200-zal jön?
Azt nem lehetne megoldani hogy helyette inkább 2X100-zal lehessen tölteni?

Moha

Quote from: DamnatusAzt nem lehetne megoldani hogy helyette inkább 2X100-zal lehessen tölteni?
Szerintem is jobb lenne úgy.

Zsozso: vinyók milyen idõsek és mekkorák?

zsozso

Quote from: MohaSzerintem is jobb lenne úgy.

Zsozso: vinyók milyen idõsek és mekkorák?
Sajnos valtozo van amelyik tokuj van amelyik 1.5 eves.
120-160-200-250 meretben vannak.
Death is the only redemption

Dragon

Quote from: DamnatusMost akkor csak egy szálon szabad tölteni, és max 200-zal jön?
Azt nem lehetne megoldani hogy helyette inkább 2X100-zal lehessen tölteni?

vagy 2x50 is elég lenne
a két szál azért kellene, hogy lehessen böngészni miközben töltesz

a highspeed egyébként szerintem nyugodtan lekerülhet, és helyette lehetne személyre szóló fizetõs highspeed, amíg a helyzet nem rendezõdik
tudom, ez ellentétes az elveiddel, sõt, az enyéimmel is, de a kisebb sávszél megmaradna ingyenesnek, és inkább ez, minthogy ne legyen semmi, vagy te menjél tönkre
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Mattanja

Quote from: bpka000a highspeed egyébként szerintem nyugodtan lekerülhet, és helyette lehetne személyre szóló fizetõs highspeed, amíg a helyzet nem rendezõdik
tudom, ez ellentétes az elveiddel, sõt, az enyéimmel is, de a kisebb sávszél megmaradna ingyenesnek, és inkább ez, minthogy ne legyen semmi, vagy te menjél tönkre
Csatlakozom! Te csak jól járnál, nekünk pedig szerintem megér ennyit.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Damnatus

Hali!

zsozso
Akkor meg akarsz szabadulni a vinyóktól? Ha igen, akkor küldök pm-et!

zsozso

Quote from: DamnatusHali!

zsozso
Akkor meg akarsz szabadulni a vinyóktól? Ha igen, akkor küldök pm-et!
Hat igazsag szerint 1elore csak a 120 asoktol szeretnek mivel meretben azok a legkissebbek. De sajnos csak ugy tudom cserelni oket, ha tudok helyettuk cserevinyot venni pl 200 asokat. Viszont most van 1 120 as amit kivettem es elado.
Death is the only redemption

Tutegal

Quote from: zsozsoHat igazsag szerint 1elore csak a 120 asoktol szeretnek mivel meretben azok a legkissebbek. De sajnos csak ugy tudom cserelni oket, ha tudok helyettuk cserevinyot venni pl 200 asokat. Viszont most van 1 120 as amit kivettem es elado.

Szia Zsozso!

Ez a 120-as még olyan amelyikben 2 mega a cache? Ha ilyen széria, nekem kellene. Van nálam egy ugyanilyen (Maxtor 6y120Lxx), amiben felrobbant a vezérlõchip, egy azonos típusú donorral vissza tudom menteni a cuccaimat.

Tutegal

dotyo

Udv!

Uj vagyok meg, kicsit nehezkesnek talalom a forumot. (pl nem jottem ra, hogy ezt hogyan kellene ide irni.)

A gondom az, hogy letoltottem a Super Dimensional Fortress Macross
elso reszet, es nincs hangja. Vegigprobaltam aid0-9 ig, arra hibauzenet jott,
csak siman inditva pedig ezt irta ki:
Opening audio decoder: [mp3lib] MPEG layer-2, layer-3
AUDIO: 44100 Hz, 2 ch, 16 bit (0x10), ratio: 4000->176400 (32.0 kbit)
Selected audio codec: [mp3] afm:mp3lib (mp3lib MPEG layer-2, layer-3)
==========================================================================
Opening video filter: [pp]
==========================================================================
Opening video decoder: [ffmpeg] FFmpeg's libavcodec codec family
Selected video codec: [ffdivx] vfm:ffmpeg (FFmpeg DivX ;-) (MS MPEG-4 v3))
==========================================================================
[PP] Using external postprocessing filter, max q = 6.
Checking audio filter chain for 44100Hz/2ch/16bit -> 44100Hz/2ch/16bit...
AF_pre: af format: 2 bps, 2 ch, 44100 hz, little endian signed int
AF_pre: 44100Hz 2ch Signed 16-bit (Little-Endian)
Audio: no sound
Starting playback...

Ha barmilyen MP3-at akarok lejatszani, az szol, es a vezerlopult szerint nincs hiba gepen. Hogyan lehetne hangot is hallani? Kep es felirat az van, de nekem keves...

kosz,
Viktor

Marfy

Quote from: dotyoUdv!

Uj vagyok meg, kicsit nehezkesnek talalom a forumot. (pl nem jottem ra, hogy ezt hogyan kellene ide irni.)

A gondom az, hogy letoltottem a Super Dimensional Fortress Macross
elso reszet, es nincs hangja. Vegigprobaltam aid0-9 ig, arra hibauzenet jott,
csak siman inditva pedig ezt irta ki:
Opening audio decoder: [mp3lib] MPEG layer-2, layer-3
AUDIO: 44100 Hz, 2 ch, 16 bit (0x10), ratio: 4000->176400 (32.0 kbit)
Selected audio codec: [mp3] afm:mp3lib (mp3lib MPEG layer-2, layer-3)
==========================================================================
Opening video filter: [pp]
==========================================================================
Opening video decoder: [ffmpeg] FFmpeg's libavcodec codec family
Selected video codec: [ffdivx] vfm:ffmpeg (FFmpeg DivX ;-) (MS MPEG-4 v3))
==========================================================================
[PP] Using external postprocessing filter, max q = 6.
Checking audio filter chain for 44100Hz/2ch/16bit -> 44100Hz/2ch/16bit...
AF_pre: af format: 2 bps, 2 ch, 44100 hz, little endian signed int
AF_pre: 44100Hz 2ch Signed 16-bit (Little-Endian)
Audio: no sound
Starting playback...

Ha barmilyen MP3-at akarok lejatszani, az szol, es a vezerlopult szerint nincs hiba gepen. Hogyan lehetne hangot is hallani? Kep es felirat az van, de nekem keves...

kosz,
Viktor
Szvsz nem bonyolult pedig a forum.
Milyen lejátszóval próbáltad?
Nézd meg Bsplayerrel annak van beépített hangkodekje.
Ha nem megy sehogy akkor Mplayer ;).

.Attila

Quote from: NokiSzvsz nem bonyolult pedig a forum.
Milyen lejátszóval próbáltad?
Nézd meg Bsplayerrel annak van beépített hangkodekje.
Ha nem megy sehogy akkor Mplayer ;).
Az mplayer írta ki neki. Ezt a kiírást az mplayer csinálja mindig a film indításánál ;)

Marfy

Quote from: TriviAz mplayer írta ki neki. Ezt a kiírást az mplayer csinálja mindig a film indításánál ;)
Nem tudtam nekem még soha nem írt ki ilyet még mindent lejátszott :).
Akkor passz, vannak itt tõlem jóval okosabb emberek ebben a témában majd õk segíteni fognak.

dotyo

Koszi, megoldodott. Mplayert kellett lecserelni Mplayer98me-re.

Madder

Remélem jó helyre írok a fórumon.
Csak annyi lenne, hogy épp most próbáltam leszedni FTP rõl a Neon Genesis Evanglion 2003 (remastered) TV Seriest 1-26 részeit és azt írta ki hogy nincs meg a könyvtár. Ha törölve lett akkor nem is próbálgatom tovább, de ha csak valami hiba akkor meg csak szólni akartam hogy észrevettem.

Üdv. mindenkinek!

Moha

Egy dologra gondolok: lehet, hogy zsozso átállította, hogy csak torrenten lehessen szeni. Próbáld meg torrenten (http://usteam.uw.hu:6969)

Bmester

Jónaposidõt!

Lenne 1 kér(d)ésem!
Meg tudnátok oldani, hogy a gépemrõl is tudjak Arcképet feltölteni? A jó kis saját gyártmányú-manga-avatarjaimmal szeretnék nyomulni!  :hopp:
Kitartás, így tovább!

Xipe

Quote from: BmesterJónaposidõt!

Lenne 1 kér(d)ésem!
Meg tudnátok oldani, hogy a gépemrõl is tudjak Arcképet feltölteni? A jó kis saját gyártmányú-manga-avatarjaimmal szeretnék nyomulni!  :hopp:
Kitartás, így tovább!


ez meg van engedve.
lemesz a lap aljara es onnan fel tudsz tolteni sajt avatart, csak a meretekre figyelj oda.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moha

Quote from: Xipelemesz a lap aljara
Mármint a User CP-n belül az Edit Avatar menüpont oldalának legaljára, hogy egész pontos legyen. ;)

Miura

sziasztok
nekem az lenne a problémám,hogy próbálok total commanderrel csatlakozni az usteamre és az animehq-ra be is enged látom a könyvtárrendszert,az animéket,de majd amikor átmásolnám a a könyvtáramba az adott animét,akkor mindig kiírja,hogy retry wait 5 sec..szal nem akar elindulni a letöltés...
valaki tudja esteleg,hogy mi lehet a probléma,vagy van valami jobb program mint a total commander?
linux alatt van a mc,volt a régi norton commander is..van valami hasonló  windowsra is(leszámítva a total commandert)?
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Cobra

Igy kéne kinéznie a beállításnak: http://web.axelero.hu/cobracmd/Usteam.gif
Hide and fear, Cobra Commander is here !

krilin

Quote from: Miurasziasztok
nekem az lenne a problémám,hogy próbálok total commanderrel csatlakozni az usteamre és az animehq-ra be is enged látom a könyvtárrendszert,az animéket,de majd amikor átmásolnám a a könyvtáramba az adott animét,akkor mindig kiírja,hogy retry wait 5 sec..szal nem akar elindulni a letöltés...
valaki tudja esteleg,hogy mi lehet a probléma,vagy van valami jobb program mint a total commander?
linux alatt van a mc,volt a régi norton commander is..van valami hasonló  windowsra is(leszámítva a total commandert)?
Próbáld a Flashget-et http://www.amazesoft.com/download.htm vagy a GetRight-ot http://www.getright.com/get.html.
Krilin

zsozso

Quote from: krilinPróbáld a Flashget-et http://www.amazesoft.com/download.htm vagy a GetRight-ot http://www.getright.com/get.html.
Meg jo, hogy ket olyat ajanlasz ami tiltva van a serverrol.
Death is the only redemption