Need some help! & problems - Archive - 2003-09 - 2006-12

Started by Nameless, 2003-09-23, 15:39:09

Previous topic - Next topic

Yuna

Meg az ogmmel is vacakol vmit... A felénél megakad és nem megy tovább a kép, meg a hang se jó...

Stairan

Quote from: YunaMeg az ogmmel is vacakol vmit... A felénél megakad és nem megy tovább a kép, meg a hang se jó...
Ja, le kell tölteni külön a kodekeket az mplayerhez, töltsd le ezt, majd tömörítsd ki az mplayer codecs mappájába, utána jónak kell lennie.

Yuna

Nekem az mplayer mappában noncs is Codecs mappa... Na mind1 azért megpróbálom valahova betenni...

zsozso

Quote from: YunaNekem az mplayer mappában noncs is Codecs mappa... Na mind1 azért megpróbálom valahova betenni...
Ezt szedd le:
http://www.mplayerhq.hu/MPlayer/releases/win32-beta/MPlayer-mingw32-1.0pre5.zip
Death is the only redemption

Yuna

Quote from: zsozsoEzt szedd le:
http://www.mplayerhq.hu/MPlayer/releases/win32-beta/MPlayer-mingw32-1.0pre5.zip
Nagyon köszi, mostmár jó minden... :)

Itachi

Nos amit én most nem igazán értek, az az, hogy volt egy format c m, ami miatt újból fel kellett raknom az ac3 filtert.Ez nem is volna baj, csak valamilyen okból kifolyólag a bsplyaer em options/filters menüpontja alatt nem szerepel, avagy nem használja a progit.Megnéztem már sok helyen, de sehol semmit nem ír ilyesmi esetén.Na mármost így ac3 nélkül POCSÉK a hang!Gondoltam hát beírok ide, hátha tud vki segíteni.Elõre is köszönöm. :merci:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Ja és még hozzátenném, hogy a 0.70 est használom.(ac3 filter)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Cobra

BSPlayer helyett WMP ? Jobb ötletem nincs, nem ismerem a BSPlayert. Esetleg installáld újra a codecket, de gondolom ezzel már próbálkoztál.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Itachi

Quote from: CobraBSPlayer helyett WMP ? Jobb ötletem nincs, nem ismerem a BSPlayert. Esetleg installáld újra a codecket, de gondolom ezzel már próbálkoztál.
Igen már egy párszor újra raktam.Nem baj azért köszi a segítséget. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

zsozso

Quote from: ItachiIgen már egy párszor újra raktam.Nem baj azért köszi a segítséget. :zen:
Use the force^H^H^H^H^H mplayer luke!
Death is the only redemption

Damnatus

Hali!

Log Outra kattitntva a következõ üzenetet kapom és nem lép ki:
Argument #2 is not an array in /usteam/forum/includes/functions.php on line 3615

Itachi

Quote from: ItachiNos amit én most nem igazán értek, az az, hogy volt egy format c m, ami miatt újból fel kellett raknom az ac3 filtert.Ez nem is volna baj, csak valamilyen okból kifolyólag a bsplyaer em options/filters menüpontja alatt nem szerepel, avagy nem használja a progit.Megnéztem már sok helyen, de sehol semmit nem ír ilyesmi esetén.Na mármost így ac3 nélkül POCSÉK a hang!Gondoltam hát beírok ide, hátha tud vki segíteni.Elõre is köszönöm. :merci:  :zen:
Ja és hozzátenném ,hogy az ac3 fel van installálva.A start menü/programoknál ott van, csak az aktuális player nem használja amit nem igazán értek miért. :wtf:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Gábor83

Nem tudjátok véletlenül miért lassult le mostanában a letöltésem, míg másoknak megy rendesen maximális sebességgel? Olyan 5-20k között tölt a szokásos 90 helyett. Chellos vagyok, de a korlátot még nem ütöttem meg.

zsozso

Quote from: Gábor83Nem tudjátok véletlenül miért lassult le mostanában a letöltésem, míg másoknak megy rendesen maximális sebességgel? Olyan 5-20k között tölt a szokásos 90 helyett. Chellos vagyok, de a korlátot még nem ütöttem meg.
Nalamis tapasztalhato ez a lassulas, valszeg megint chellol power van -_-
Death is the only redemption

Gábor83

#224
Quote from: zsozsoNalamis tapasztalhato ez a lassulas, valszeg megint chellol power van -_-

Rendszeres panaszosuk vagyok, biztos fognak holnap reggel örülni a telefonnak
 :grrr:

Apropó, melyik kerületben laksz?

Gábor83

Most beszéltem chello ügyf.szolg-tal, a srác 2mbites vonalon alig tudott tölteni letöltõprogival, 20kval ment, míg explorer letöltõvel majd teljes sebességgel! Lehet vmi nem stimmel az uw háza táján?

Isi101

nem az uw háza táján...
Az upc nél.
Szvsz a http, ill az ftp két külön protokoll.(ha valaki tudja engem is felvilágosíthat)
P2p nekem is alig megy már napok óta, szakadozik, ingadozik a sebesség is...
míg a http alapú dolgok nálam is jól mennek.

Gábor83

Quote from: Isi101nem az uw háza táján...
Az upc nél.
Szvsz a http, ill az ftp két külön protokoll.(ha valaki tudja engem is felvilágosíthat)
P2p nekem is alig megy már napok óta, szakadozik, ingadozik a sebesség is...
míg a http alapú dolgok nálam is jól mennek.

Igen meglepõ,hogy az explorer gagyi letöltõ progija max sebességgel viszi, míg flashfxp, flashget meg csak vánszorog! Én ezt nem értem!

zsozso

Quote from: Gábor83Igen meglepõ,hogy az explorer gagyi letöltõ progija max sebességgel viszi, míg flashfxp, flashget meg csak vánszorog! Én ezt nem értem!
Korlatozza a upc az ftpt, a filecserelo portokat stb -_-
Death is the only redemption

Moha

Quote from: Gábor83Igen meglepõ,hogy az explorer gagyi letöltõ progija max sebességgel viszi, míg flashfxp, flashget meg csak vánszorog! Én ezt nem értem!
Csak egy kósza ötlet, de nem lehet, hogy passzív módban megy normálisan? Az explorer az ftp-t mindíg passzív módban nyitja meg, és lehet, hogy úgy megy rendesen.

zsozso

Quote from: MohaCsak egy kósza ötlet, de nem lehet, hogy passzív módban megy normálisan? Az explorer az ftp-t mindíg passzív módban nyitja meg, és lehet, hogy úgy megy rendesen.
Az erdekes lenne mivel aktiv modban nemtod elerni az ftpt ;)
Death is the only redemption

Moha

Quote from: zsozsoAz erdekes lenne mivel aktiv modban nemtod elerni az ftpt ;)
Akkor sumimasen. Én speciel mindig Total Commandert használok, nekem nem volt vele gondom.

Cobra

Na végre vagyok. Az Axelero is alakított egyet a hétvégén. Pénteken átállították az IP-t teljesen másra, és azóta nem tudtam feljönni az Usteamre. Ma küldtem egy e-mailt nekik, és bár választ nem kaptam, de végre itt vagyok :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Gábor83

Total comanderrel töltök azóta a kis malõr óta, azzal jön rendesen  :wtf:

Mostanában az anime-mx munkák amiket láttam késlekedõ felirattal rendelkeznek, pl last exile ill x tv series. A hiba vajon a lejátszóimban van (bsplayer, mplayer) vagy más is tapasztalta ezeknél a filmeknél?

Daryoon

Hali!

 Nem tudom természetes jelenség e, de ha Highspeed userként vagyok fent, folyamatosan megszakad a letöltés.
 Lehet, ez szerverterheltség miatt is?

Köszi!
Gyuri

zsozso

Quote from: DaryoonHali!

 Nem tudom természetes jelenség e, de ha Highspeed userként vagyok fent, folyamatosan megszakad a letöltés.
 Lehet, ez szerverterheltség miatt is?

Köszi!
Gyuri
Regebben 200k ra volt allitva 1 script, ha nem erted el a 200k-t akkor kivagott, mar levettem 100k ra de teljes terheles alatt nemer semmit. Annyira tul van terhelve az egesz rendszer hogy tegnap nekemse jott csak 10k val -_-
Death is the only redemption

zsozso

Quote from: CobraNa végre vagyok. Az Axelero is alakított egyet a hétvégén. Pénteken átállították az IP-t teljesen másra, és azóta nem tudtam feljönni az Usteamre. Ma küldtem egy e-mailt nekik, és bár választ nem kaptam, de végre itt vagyok :)
Milyen iprol nemtudtad elerni?
Death is the only redemption

Chronos

Quote from: Gábor83Total comanderrel töltök azóta a kis malõr óta, azzal jön rendesen  :wtf:

Mostanában az anime-mx munkák amiket láttam késlekedõ felirattal rendelkeznek, pl last exile ill x tv series. A hiba vajon a lejátszóimban van (bsplayer, mplayer) vagy más is tapasztalta ezeknél a filmeknél?
A sub DVD-s, szóval nem késhet...:)
Beállításoknál nézz körül...:)

CHRONOS

Manu

Örömmel láttam, hogy felkerült a AXP-s Saikano a serverre, ám amikor nekiálltam tölteni, azt mondja: permission denied/transfer failed. Minden más jön, ezzel meg próbálkozatam egész nap - sikertelenül. Kérhetnék egy kis segítséget e helyzet orvoslására, vagy lámerságom helyreigazítására? Esetleg ennek letöltése engdélyköteles?:)

Manu

Mûxik. Nagyon köszönöm!