Need some help! & problems - Archive - 2003-09 - 2006-12

Started by Nameless, 2003-09-23, 15:39:09

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: zsozsoMeg jo, hogy ket olyat ajanlasz ami tiltva van a serverrol.
:lol: Nem töltünk több szálon  :ejnye: Ha úgy állítod be a TC-t, ahogy Cobra írta, mennie kell.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

zsozso

Quote from: Darkstar:lol: Nem töltünk több szálon  :ejnye: Ha úgy állítod be a TC-t, ahogy Cobra írta, mennie kell.
Csak aztnem ertem, hogy az emberek ftphez miert nem ftpkliensel probalkoznak? :o
Death is the only redemption

Manitu

Quote from: Miurasziasztok
nekem az lenne a problémám,hogy próbálok total commanderrel csatlakozni az usteamre és az animehq-ra be is enged látom a könyvtárrendszert,az animéket,de majd amikor átmásolnám a a könyvtáramba az adott animét,akkor mindig kiírja,hogy retry wait 5 sec..szal nem akar elindulni a letöltés...
valaki tudja esteleg,hogy mi lehet a probléma,vagy van valami jobb program mint a total commander?
linux alatt van a mc,volt a régi norton commander is..van valami hasonló  windowsra is(leszámítva a total commandert)?
Tudom ajánlani a CuteFTP-t. Köze nincs a Total Commanderhez, viszont elég jó FTP kliens.


Kvikveg

Nekem Windows Commanderrel semmi gondom nincs.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Miura

Quote from: CobraIgy kéne kinéznie a beállításnak: http://web.axelero.hu/cobracmd/Usteam.gif

kösz az infót remélem,hogy már így müködni fog..
(most nem tudom kipróbálni..várom hogy lejöjjön az a fránya suse linux..)
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

krilin

Quote from: zsozsoMeg jo, hogy ket olyat ajanlasz ami tiltva van a serverrol.
?????:confused: Eddig úgy tudtam, hogy csak arra kell vigyázni, hogy egyszerre csak egy szálon és egyszerre csak egy valami töltõdjön. Ezt mind a kettõnél be lehet állítani. Vagy rosszul tudom? :eeek: Most már van szoftver korlátozás is? :eek:
Krilin

zsozso

Quote from: krilin?????:confused: Eddig úgy tudtam, hogy csak arra kell vigyázni, hogy egyszerre csak egy szálon és egyszerre csak egy valami töltõdjön. Ezt mind a kettõnél be lehet állítani. Vagy rosszul tudom? :eeek: Most már van szoftver korlátozás is? :eek:
Nem csak mar a puttonyom televan azzal, hogy levelek/stb-k garmadat kapom, hogy nembirnak letolteni a serverrol, aminek a 95%-a az ilyen fosokkal van.
Nemertem miert nembirnak vmi ertelmeset hasznalni, pl flashfxp. Azzal mindent meglehet csinalni amit letoltesbruzolok tudnak...
Death is the only redemption

Xipe

Quote from: zsozsoNem csak mar a puttonyom televan azzal, hogy levelek/stb-k garmadat kapom, hogy nembirnak letolteni a serverrol, aminek a 95%-a az ilyen fosokkal van.
Nemertem miert nembirnak vmi ertelmeset hasznalni, pl flashfxp. Azzal mindent meglehet csinalni amit letoltesbruzolok tudnak...


en USteam-re csak FilleZilla-t hasznalok, mas ftp-s dologra meg FlashFXP-t.
szinten ajanlom mindkettot, marcsak azert is mert nagyon konnyu kezelni.
kiveve ha nagyon  :lame:  tetszik lenni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Moha

Quote from: zsozsoCsak aztnem ertem, hogy az emberek ftphez miert nem ftpkliensel probalkoznak? :o
Gondolom a legtöbben túl süketek hozzá, hogy megértsék, mi a különbség a web és az ftp közöt... :rolleyes:
Btw, én Total Commander-t használok és sosem volt vele bajom. Egy szál, passzív mód, ennyi az egész. Nem is tudom, mikor használtam utoljára flashget-et, de baromi régen :p

Damnatus

Hali!

Én flashgetet használok, és semmi gondom nincs vele.

Dragon

Quote from: DamnatusHali!

Én flashgetet használok, és semmi gondom nincs vele.
Én is, kijelölöm a TC-ben ami kell, átdobom FG-be, ahol be van állítva az USTeam 1 szálasra, így TC-ben tovább tudok böngészni, amíg töltök.
Hozzánemértõ usernél is csak a beállítással van a gond. Ahhoz meg aztán hülyebiztos program kell. A flashFXP tényleg jó, még SSL-t is tud, de sztem egy tök kezdõ úgy elveszik benne, mint a huzat.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Miura

Quote from: CobraIgy kéne kinéznie a beállításnak: http://web.axelero.hu/cobracmd/Usteam.gif

köszi szépen,most már nagyszerûen mûködik ;)
nagyon köszi szépen a segítséget!!!!
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Damnatus

Hali!

FlashGetnél ha F7-et nyomsz elõjön a böngészõ, azzal még egyszerûbb a letöltést beállítani. ;)

Miura

sziasztok!

nem tudtam,hogy hová írjam,szal ide írom: ;)
probléma következõ letöltöttem a vandread season 1-et az 5. részig,az elsõ részt rendesen lejátsza a Bs2playerem(tehát nem lehet codec hiba),de az összes többit nem hajlandó,elindítom a részt,és kb 5 mp múlva kifagy(érts úgy hogy kb 5 mp-ig van hang,és a kép kockás)..valami hülye error üzenettel,hogy a program az "xyz" memóriacímre hivatkozott,és ott nem végezhetõ az a mûvelet,hogy read.. :bruhuhu:
és persze ha leokézom,szépen kifagy a Bs2player
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Cobra

Nézd meg, hogy ugyanakkora-e byte-ra pontosan a letöltött file, mint ami a szerveren van. Ha akkora és nem találtál megoldást, akkor ajánlom egy másik lejátszó kipróbálását. Ha nem akarsz codecket telepíteni (OggDS meg Matroska pack kellene hozzá) akkor még megpróbálhatod a Media Player Classicot vagy az Mplayert.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

Üdv!
Tudtok olyan (natürlich ingyenes) progit, ami közvetlenül a képernyõrõl videó fájlba tudja menteni a "történéseket"? (Mint a képlopók, csak videóval.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Bár nem ingyenes, de azzá tehetõ :)  a FRAPS
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Feldin

Segítség!!!!!
Szeretném 1 filmnke leszedni a hangját és csinálni egy ogm-et úgy hogy ráteszem ugyanannak a filmek az eredeti hangos képes verziójára.
Hogy tegyem?
Válaszokat légyszi pm-ben!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

#288
Kösz, Cobra, rákeresek erre a FRAPS-ra.

Új kérdés :) : volt már veletek olyan, hogy nem jöttek be az ftp oldalak? Lövésem sincs, mi a baja. Se Explorer, se Sajátgép ablakból, se Total Commander...
"425 Unable to build data connection: Operation timed out."

EDIT: a FRAPS csak játékprogikból tud képet menteni? Explorer ablakból flash file-t nem?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Assassin

Sziasztok!

Nekem az lenne a hatalmas kérésem, hogy lenne-e kedve valakinek, magyar feliratokat korrigálni velem, az anime vetítésre kellenének, ami két hetente van a Siriusban, ha lenne köztetek önként vállalkozó, aki segítene, (és szereti is ezt csinálni persze... tudnátok-e ajánlani jó feliratok lelõhelyeit, az se lenne rossz szempont, párat tudok, de több mindig jól jön  :) ), annak nagyon örülnék.


Elõre is köszi!
" There is no sin to know their sins."

Fazék

Quote from: AssassinSziasztok!

Nekem az lenne a hatalmas kérésem, hogy lenne-e kedve valakinek, magyar feliratokat korrigálni velem, az anime vetítésre kellenének, ami két hetente van a Siriusban, ha lenne köztetek önként vállalkozó, aki segítene, (és szereti is ezt csinálni persze... tudnátok-e ajánlani jó feliratok lelõhelyeit, az se lenne rossz szempont, párat tudok, de több mindig jól jön  :) ), annak nagyon örülnék.


Elõre is köszi!
Én szívesen segítek, de max nyelvtani helyesség ellenõrzésében, illetve hasonló apró munkákban, mert korábban is ígértem segítséget ilyen fordításoknál felelõtlenül, aztán semmit se csináltam... :ejj: szóval ha úgy érzed valamivel kész vagy, én szívesen átnézem. :)

Ramiz

Én meg szívesen rábólintok - akár látatlanban is. ;) :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Assassin

Blimp, Ramiz:

Mindkettõtöknek hálásan köszönöm a segítséget :merci: . Pm-ben a részletek.
" There is no sin to know their sins."

Ramiz

Nem tudja valaki, hogy lehet kiszedni az MSN Messenger 7.0-bõl a vírusvédelmet? Nem enged *.exe file-okat átküldeni, mert "lehet, hogy vírusos"...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizNem tudja valaki, hogy lehet kiszedni az MSN Messenger 7.0-bõl a vírusvédelmet? Nem enged *.exe file-okat átküldeni, mert "lehet, hogy vírusos"...

ugy kell kiszedni,hogy visszatoltod a 6.2-ot.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Oké, kösz. :)

Valaki el tudja mondani röviden, hogy hogy lehet használni az eMule-t? Hány szerverre lehet egyszerre csatlakozni, hogyan lehet keresni?
Kaptam egy ilyen címet:
film: ed2k://|file|Kiss_Kiss_Bang_Bang.(2000).DivX-Piratsvin.ShareReactor.avi|733982720|1a203a8ab7178eac363028bb4f69a0e9|
Ezt hogy tudom felhasználni?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizOké, kösz. :)

Valaki el tudja mondani röviden, hogy hogy lehet használni az eMule-t? Hány szerverre lehet egyszerre csatlakozni, hogyan lehet keresni?
Kaptam egy ilyen címet:
film: ed2k://|file|Kiss_Kiss_Bang_Bang.(2000).DivX-Piratsvin.ShareReactor.avi|733982720|1a203a8ab7178eac363028bb4f69a0e9|
Ezt hogy tudom felhasználni?

Click here ,Remélem tudtam segiteni. :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fenrir

Mióta új porton van az usteam nem tudok csatlakozni rá...suliból töltögetek, és gyanítom egy tûzfal koppint mindig az orromra. Van valakinek ötlete hogy a berlini fal mintájának követésére hogy vehetném rá a mocskot?
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Ramiz

Hát ez teljesen káosz nekem... :(
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Sinistro

Quote from: RamizOké, kösz. :)

Valaki el tudja mondani röviden, hogy hogy lehet használni az eMule-t? Hány szerverre lehet egyszerre csatlakozni, hogyan lehet keresni?
Kaptam egy ilyen címet:
film: ed2k://|file|Kiss_Kiss_Bang_Bang.(2000).DivX-Piratsvin.ShareReactor.avi|733982720|1a203a8ab7178eac363028bb4f69a0e9|
Ezt hogy tudom felhasználni?

Bár ezt te is biztos ismered, a fórumon Chronos írt egy rövid útmitatót: http://usteam.hu/forum/showthread.php?t=377&highlight=emule .
Kicsit másképp, de még mindig magyarul találsz leírást róla itt: http://www.mp3portal.hu/index.php?module=ProdReviews&func=showcontent&id=26 , illetõleg ha benézel a hely fórumába, még további leírásokat, linkeket, segítséget találsz.
Szerverre csak egyre lehet csatlakozni, de az összes szerver kapcsolatban áll egymással, tehát másik szerveren lévõ anyagokat is le lehet tölteni.
Ha megtetszik a program és úgy döntesz, hogy használni fogod, akkor szükséged lesz egy olyan oldalra, ahol letölthetõ dolgokra mutató linkeket találsz. Szerintem a legjobb ilyen oldal már megszûnt /ShareReactor/, de a korábbi "fenntartója" csinált egy tájékoztató oldalt (http://www.freereactor.com/ ), ahol nagyon komoly gyûjteményét találod olyan oldalaknak, amik edk2 linkeket tartalmaznak.
Más, mint a Bittorent, lassabb is, de egyáltalán nem rossz. Szóval kitartás, ne add fel!  :jee: