Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Shadowolf

Quote from: AdelaideLány vagyok, de ezt azért nem tartottam fontosnak leírni, mert a nevemből ki lehet találni, és az avatarom is eléggé erre utal.

Xaga csak azért kérdezte, mert volt már rá példa hogy valakiröl kiderült, hogy nem az mint aminek gondoltuk...^^"

Xaga

Quote from: ShadowolfXaga csak azért kérdezte, mert volt már rá példa hogy valakiröl kiderült, hogy nem az mint aminek gondoltuk...^^"

Pontosan, tapasztalat azt mutatja hogy avatárból nem lehet már megállapítani az egyén nemét. A nevekből pedig már nem bocsátkozom feltételezésekbe.

Aka-shi

Üdv Adelaide!

Mellesleg feltünt vkinek, hogy most a saját nevemben írok?
Persze ha tesóm az és nem én akkor most ő felejtett el kilépni és nem én csinaltam jól, és ő fog hülyén kijönni a dologból. SÖT az is lehet hogy én vagyok tesóm, csak nem tudok róla :hopp:
Találjátok ki, hogy ki az... :rotflol:  :rotflol:

Kalibur

Quote from: Aka-shiÜdv Adelaide!

Mellesleg feltünt vkinek, hogy most a saját nevemben írok?
Persze ha tesóm az és nem én akkor most ő felejtett el kilépni és nem én csinaltam jól, és ő fog hülyén kijönni a dologból. SÖT az is lehet hogy én vagyok tesóm, csak nem tudok róla :hopp:
Találjátok ki, hogy ki az... :rotflol:  :rotflol:
Ehm... szerintem erre vagy az a jó jelző, hogy szélmalomharc vagy az, hogy fárasztó... mindenesetre a válasz egy és ugyanaz: Találgasson a nyavaja...  :rolleyes: Én inkább meghagyom misztikumnak, úgy legalább valami titokzatos is költözik a fórum légkörébe :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Kilteh

Nah én benézek ide nagy naívan, hogy kik csatlakoztak újabban, erre egymás hegyén hátán az  :_off:  Engem nem zavar, csak megjegyeztem...

Üdv Adelaide! :)

Quote from: AdelaideLány vagyok, de ezt azért nem tartottam fontosnak leírni, mert a nevemből ki lehet találni, és az avatarom is eléggé erre utal.

Erre pl. én vagyok az élő ellenpélda. Én úgy vagyok vele, hogy ha azt akarnám, hogy az avatarom hasonlítson rám, betennék egy fényképet. De mivel nem ez a szent célom, ezért a kedvenc szereplőmről készült avatart tettem ide. (Sango-chan :p  :jee:  :hehe: )
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

DWz

Ja, ja, jobb egy kedvenc. Triela olyan aranyos, en meg nem. :)

Adelaide

Én sem hasonlóság alapján választottam...
És fogalmam sincs ki van az avataromon :)
Csak megtetszett a kép és betettem.
In the name of the God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Saori

"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Vóbert

Szia Adelaide!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Totya

Hajimemashite Adelaide!
Teacher Banzai!!!

Feldin

Üdv Adelaide!

Avatarról meg névről nem lehet ítélni. Én legalábbis már nem merek. :)
Erről jut eszembe! Lógok egy ígéretemmel hogy lesz avatárom. Hm. Hát lesz. Majd. :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xaga

Quote from: FeldinErről jut eszembe! Lógok egy ígéretemmel hogy lesz avatárom. Hm. Hát lesz. Majd. :)

Akko siessé és szerez egyet. Avatár nélkül kilogsz a sorból.

Bruce

Quote from: AdelaideÉs fogalmam sincs ki van az avataromon  
Üdv Adelaide! Nekem sem volt gőzöm se, hogy ki is vagyok... Aztán váltottam, és róla már tudom ki... He he he...
Quote from: XagaAkko siessé és szerez egyet. Avatár nélkül kilogsz a sorból.
Khm... Ezt mondhatod zsozsonak is  :hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Xaga

Quote from: Bruce579Khm... Ezt mondhatod zsozsonak is  :hehe:

Adminisztrátorral nem kötözködöm:D

Kilteh

Quote from: Bruce579Üdv Adelaide! Nekem sem volt gőzöm se, hogy ki is vagyok... Aztán váltottam, és róla már tudom ki... He he he...
Ismerős szitu :D
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Vóbert

Quote from: XagaAdminisztrátorral nem kötözködöm:D

Arany mondás :D :D :D ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Feldin

Quote from: XagaAdminisztrátorral nem kötözködöm:D
Egyenlőre kitartok zsozso mellett :)
De tényleg lesz már 1.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Totya

Quote from: AdelaideÉs fogalmam sincs ki van az avataromon :)

Utána néztem az avatarodnak :D , ha nem tévedek, akkor ő lenne Ceres az Ayashi no Ceres-ből.
Teacher Banzai!!!

Aka-shi

QuoteÉs fogalmam sincs ki van az avataromon

Ezért érdemes idövel saját magadról avatart rajzolni, meg azért is hogy tudjuk, hogy nézel ki(bár erre létezik az önarcképcsarnok, szóval már megint baromságot mondok...)Na mind1 :)

Feldin

Quote from: Aka-shiEzért érdemes idövel saját magadról avatart rajzolni, meg azért is hogy tudjuk, hogy nézel ki(bár erre létezik az önarcképcsarnok, szóval már megint baromságot mondok...)Na mind1 :)

Na ne!!!!
Aka-shi! Ne mond hogy te úgy nézel ki mint az avatárod!
Mit használsz? Hajólakkot?
:) :rotflol:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Soridan

Quote from: Aka-shiEzért érdemes idövel saját magadról avatart rajzolni, meg azért is hogy tudjuk, hogy nézel ki(bár erre létezik az önarcképcsarnok, szóval már megint baromságot mondok...)Na mind1 :)

Ilyen is kell, üdvözlünk a klubban ;)

Kézcsók Adelaide! Szép név :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Quote from: FeldinNa ne!!!!
Aka-shi! Ne mond hogy te úgy nézel ki mint az avatárod!
Mit használsz? Hajólakkot?
:) :rotflol:

Meg vörös kontaktlencsét...:D

Feldin

Quote from: ShadowolfMeg vörös kontaktlencsét...:D
:lol: :lol: :lol:
Erre mit fog írni? :hopp:
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Vóbert

Quote from: FeldinNa ne!!!!
Aka-shi! Ne mond hogy te úgy nézel ki mint az avatárod!
Mit használsz? Hajólakkot?
:) :rotflol:


 :rotflol:  :rotflol:  :rotflol:  MEGAROTFLOL :D :D :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Vörös kontaktlencse? Minek az? Ülj a monitor előtt naponta pár órát, és elégedettségtől (vagy mástól) sugárzó pillantással tekinthetsz a nagyvilágba :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

Megfejelve azzal, hogy éjszaka felcsavarod a fényerőt, nappal meg nem húzod be a függönyt és leveszed a fényt... tuti bekattan a szemed...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

Ok látom itt a legtöbben már tapasztalatból beszélnek. :D Viszont most már sztem ideje lenne befejezni (mindannyiunknak) az offolást...

Soridan

Quote from: RamizMegfejelve azzal, hogy éjszaka felcsavarod a fényerőt, nappal meg nem húzod be a függönyt és leveszed a fényt... tuti bekattan a szemed...

Höjj, mellékhatásként azért látni is szeretnék a lézershow mellett :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Aka-shi

:rotflol: Mi baj van azzal hogy így nézek ki? :rotflol:

ui.:Nem teljesen magamra gondoltam, bár úgy látom már rájöttetek:D

Damnatus

Sziasztok!

Most regisztráltam, bár már egy ideje olvasgatom a fórumot. Sajnos most - idő hiányában - nem tudok rendesen bemutatkozni, nézzétek el nekem, ígérem nem mulasztom el. Igyekszem a lehetőségeimhez képest aktívan részt venni a fórumozásban, meg amiben csak lehet  :) .
Szal örülök hogy közétek tartozom, s remélem ti si örülni fogtok nekem
 :)