Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Marfy

Üdv Poharka!!!

.Attila

#1351
Hajimemashite poharka!

Itachi

Quote from: TriviHajimemashite poharka!

Kötelező darabok:
Azumanga Daioh
Love Hina
Excel Saga (de ezt csak később, mert nagyon elvont :))
Trigun
Tenchi Muyo
Onegai Teacher
Onegai Twins
Kimi Ga Nozomu Eien
VanDread
Hellsing
Golden Boy
Slayers
Ranma
Ghibli filmek
és szerintem még: Ultra Maniac
mások szerint: Vampire Hunter D Bloodlust

Van mit nézned ;):D
Hagyd még ki az NGE t.... :ejj:  :p  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Xaga

#1353
!akráhop vdÜ

Damnatus

#1354
Hali!

üdv poharka!

.Attila

Quote from: ItachiHagyd még ki az NGE t.... :ejj:  :p  :zen:
Khm... nem lehet mindent egyszerre fejből felsorolni... bár tény, hogy itt díszeleg a doboz előttem :rolleyes: :D
És az NGE egy filozófikus darab is, az ilyenekbe előbb bele kéne edződni, mert különebb :wtf: lesz a vége ;)

Karma XXL

#1356
üdv Poharka!

Relunx

Ezeket meg én ajánlom:
Fatal Fury - The Motion Picture :D
Record of Lodoss War OVA
Words Worth - hentai
Bilbe Black - hentai
Silent Möbius
Golgo 13 - The Professional
Gunsmith Cats
Kite
Battle Angel Alita

Amit nem ajánlok:
3x3 Eyes (idő kell mig megérted, főleg a végét)
Street fighter Alpha

Relunx

poharka

Úgy néz ki megkaptam a házifeladatomat  :D
 :merci:


ui.: :zen:  <- mit jelent?

Exo

#1359
Hali poharka! Üdv a köreinkben, érezd itt jól magad! :D ;)

.Attila

Quote from: SysOP XXLAz eddigi lista jó, bár szerintem nagyon happy :D
Hehehe... azt hiszem, ez jellemző rám :D Én is néztem ugyan komolyakat (sőt, most az NGE-t nézem), de kapásból mindig a happyk jutnak eszembe :)

Kalibur

#1361
Üdv poharka
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

Quote from: KaliburÉs a Narutoval mi lesz  :confused:
Nem feltétlenül ajánlatos egy még befejezetlen sorozatba kezdeni, szvsz :)
Ha az ember nagyon megkedveli, akkor idegeskedhet minden héten, hogy mikor jön már ki a következő rész.

Karma XXL

Quote from: TriviNem feltétlenül ajánlatos egy még befejezetlen sorozatba kezdeni, szvsz :)
Ha az ember nagyon megkedveli, akkor idegeskedhet minden héten, hogy mikor jön már ki a következő rész.

Meghát akárhogy is nézem, akkor is 89 rész... Nem kis idő letölteni/végignézni - addig akár 4 másikat is meg lehet nézni  :rolleyes:

(Nem mintha nem lenne meg 1-89ig ;))

Kvikveg

Cowboy Bebopot ki ne hagyjatok!

NightWalker
Wolf's Rain

Ghibli studiotol eddig nekem minden bejott.
Hellsing! Hellsing! Hellsing!  :lol:  /ld avatarom/
De persze ezeket es sok mast mar irtatok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kalibur

Öööö... egyébiránt bocs, hogy ünnepet rontok, de nem látta erre valaki Chronost vagy Shadowolfot? Már csak azért, mert ennyi off mellett csoda hogy még nem jelentek meg... (és megtörtént... pedig én soha nem akartam... nem akartam offbejelentő lenni... bocsássatok meg  :beken: )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Xaga

Quote from: Kaliburde nem látta erre valaki Chronost vagy Shadowolfot?

De Chronost ma 06:07-kot látták utóljára Shadowolfot pedig 07-06-2004 19:25. Menyi idő után nyilvánítanak egy fajt kihaltnak  :hehe: :D

Moha

#1367
Üdv a köreinkben poharka! Érezd jól magad és az animéket. :)

Chronos

Quote from: XagaDe Chronost ma 06:07-kot látták utóljára Shadowolfot pedig 07-06-2004 19:25. Menyi idő után nyilvánítanak egy fajt kihaltnak  :hehe: :D
Elmegyek vizsgázni, azt már kihaltam? :]]]]]]]]]
Offokkat most elnézem, hiszen rengeteg dolgom lesz az elkövetkező hetekben, mondhatjuk azt is, hogy nekem nincsen "nyaram"...:) (értsd: munka, munka, munka, egészen addig, amíg nincs újra suli :()
Szóval tőlem ne várjátok a "piszkos" munka megcsinálását...egyhamar. :)

CHRONOS

Zanador

#1369
Quote from: SysOP XXLMeghát akárhogy is nézem, akkor is 89 rész... Nem kis idõ letölteni/végignézni - addig akár 4 másikat is meg lehet nézni  :rolleyes:

(Nem mintha nem lenne meg 1-89ig ;))

Nem azért, de ezt pont úgy modod, mint ha nem én szedtem volna le a 81. részig. (ez nem :_piszka: )  Persze hozzá kell tenni, hogy én meg megkaptam azokat, amiket õ szedett le addig. :D:D:D
Szerintem a Naruto megérte a sok idõt, és legalább nincs olyan probléma nála, mint más sorozatoknál, hogy "máris vége van?" :)
Chronos: én kb 5 hónapot hagytam ki, és még mindig élek. :D
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Chronos

Quote from: ZanadorChronos: én kb 5 hónapot hagytam ki, és még mindig élek. :D
:eek: :jee:

CHRONOS

Meske

Egyszerû és tömör leszek most:

Sziasztok újonnan jöttek!!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Rounin

Quote from: poharkaYo!

Már egy ideje csak olvasgatok, hogy ki találjam kihez lehet szólni, de túl sok ilyet találtam, szal már nem izgat nagyon:)

Üdv. Vagymi.

Meske

Szia Rounin! Érezd magad otthon! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Moha

Légy üdvözölve Rounin!

Exo

Hali Rounin!
Have a good time here! ;)

Damnatus

Hali!

Üdv Rounin! :)

Marfy


poharka


gabs

bemutatkozom

mit is mit is ,..
vénvagyok úgyhogy a koromról tiszteletlenség, tehát ne kérdezz,
majdnem olyan jóképû vagyok mint superman mikor még superboy volt, bp a tartózkodási hely, de ezt csak ide írom le,
anime lelkesedés akirából indulva, sokáig csak némi szemét, majd gits, és ninja scroll után hozzáférhetõ semmi így képregény irányultság (battle angel alita, ogenki clinic, és még egy harmadik aminek a címe nem jut most eszembe, és úgyis csak két szám van meg belõle, majd amerikai képregény "dömping" (hátha valaki ismeri: battle chasers, kaboom, stb. innen az avatar is Ed McGuiness superman-je, promo, nem tudom végül õ rajzolta-e a sorozatot, az már nem jutott el hozzám, bár amit elõzetesben nyomtak az dögös volt), majd a titanic filmfesztivál, és néhány mûegyetemi ftp-n elszórt jin-roh, end of evangelion stb. után  már jó ideje itt, mindeközben már évtizedek óta nyüstölöm a bme-t kettõnk közül már csak én hiszem el hogy lenyomom.

mitmég, mitmég...

alapvetõen CG-vel foglalkozom, ebbõl élek, és mindjárt éhen halok,
komoly, csak napok választanak el tõle, úgyhogy egy jótanács, mielõtt erre adjátok a fejeteket vigyetek be jó sok proteint, és szedjetek föl pár évnyi tartalékot, különben megjárjátok.

tisztelettel, gabS :comp: