Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

.Attila

Hajimemashite sirtomi! :)

Exo


Damnatus

Hali!

Üdv sirtomi!

Marfy

Üdv minden új fórumtagnak!

Kvikveg

Quote from: sirtomi...
Kb. egy éve láttam a Viva zeneadón egy anime sorozatból egy részt.
...
Udv! En is ugyanigy jartam, csak a nemet MTV-n a Vision of Escaflowne c opusszal  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Légy üdvözölve, sirtomi!  :tezsvir:

Meske

Akkor kedves Ner-san üdvözlünk a fórumon!

A Love Hinát mindenképpen nézd meg!!!
(A Hentait én sem szeretem... Röviden és tömören a véleményem róla: pfúúúúúúúj! [Kivéve a Buttobi CPU-t, azt még én is megnéztem, pedig elvileg Hentai lenne. Másik hentait ne is próbáljon soha senki rámfûzni, mert úgyse fogom megnézni!!]) Na jó ez már egy kicsit offosra sikeredet... Ezért Bocsi. :o

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Exo

Quote from: Ner-sanSzóval:
Elõször kb. '94-ben láttam animét, ekkor még jött nálunk az MCM nevû francia zenecsatorna, és abban volt egy MangaZone c. mûsor, ahol animékbõl és mangákból mutattak részeket, jelenetek. Bár azt sem tudtam, hogy mirõl beszélnek(francia kommentárok, francia felirat, eredeti japán szinkronos jelenetek) természetesen rögtön bele is szerettem. Sajnos a körülöttem lévõ emberek közül senki nem ismerte ezt a mûfajt(vagymit), és csak 1 embert sikerült feljebb tolnom az evolúciós lépcsõfokon azzal, hogy felhomályosítottam ennek a csodának a létérõl. A mûsor idõvel átváltott konzoljátékok bemutatására, és mi ketten ott áltunk a semmi közepén, kezünkben 5 órányi videóval (számos anime és mangajelenet felvéve a tv-bõl.). Szép lassan kezdtünk lemondani róla, hogy valaha is átélhetjük egy teljes film varázsát(ugyanis a DragonBall nem igazán tett minket boldoggá), aztán jött a net! És persze TI!!!  :merci: Még csak 2 hónapja töltögetek, de azért próbálom tartani a lépést(16k-val nem könnyû - de már elegem van, ma elõfizettem egy kicsit gyorsabb netre...).

Eddig láttam:
Angel Sanctuary
Animatix
Bastard
Blood The Last Vampire
Da Capo
Escaflowne Movie
FLCL
Gantz The First Stage
Ghost In The Shell
Ninja Scroll Movie + TV
Onegai Teacher
Onegai Twins
The Guyver
Vampire Hunter D
Happy World
Neon Genesis Evangelion
Folyamatban:
Ez az, amit sokáig tartana felsorolni, ugynis minden érdekel (a hentaion kívül... :hehe: ), és elég sok mindent töltök.
Jó, nem untatlak TITEKET tovább, ennyi voltam, kérlek majd nézzétek el, ha béna vagyok és értetlen :lame:

Üdv!!! :)
Szép kis lista! ;)

Exo

Üdv Ner-san!!!

Szép kis lista! ;)

Kalibur

Üdv Ner-san, sirtomi !
Sajnálom, hogy csak így lemaradva, de ez az én formám ^^°
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Xaga


.Attila


Marfy


Feldin

Üdv az újaknak!!! Nézzetek Azumangát!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: FeldinNézzetek Azumangát!!!!
Na ez már kész :rotflol:

Moha

Quote from: TriviNa ez már kész :rotflol:
Nem baj. Én majd ajánlom a Love Hina-t, te meg a Noir-t. ;)

Üdv a körünkben, Ner-san!

Manu

Hello-hello!

HA már így ajálgatunk, akkor ezt neked! :)

Feldin

Quote from: ManuHello-hello!

HA már így ajálgatunk, akkor ezt neked! :)

Nani????
Azu részletekben????
Gyalázat!!! Egyben sokszor!!!! :)
Trivi! Segíts! Terjesszük az igét!!!! :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Marfy

Kár lenne az Azu közé szünetet tenni :).

Damnatus

Hali!

Üdv Ner-san! :)

Manu

Quote from: FeldinNani????
Azu részletekben????
Gyalázat!!! Egyben sokszor!!!! :)
Trivi! Segíts! Terjesszük az igét!!!! :D


A whisky jó magában, de csak az igazán finomból lehet jó koktélt keverni kivételes alkalmakra :lazza: (félek, megint én fogok kikapni offolásért :(, pedig  nem én kezdtem, csak befejezem:))

PearlClaw

Már egy ideje olvasgatom a fórumot, de úgy érzem itt az ideje, hogyakkor én is bemutatkozzak. Elsõ animés élményem, még anno a sailor moon volt... akkor még nem tudtam mi is az amit nézek..neten kezdtem el utána keresgélni..és találtam egyre több oldalt..végül eljutottam az animevilágra...onnan kezdtem el töltögetni elõször...majd különféle külföldi oldalakról..irc-rõl..és végül idetaláltam :)
Elég sokmindent láttam már, mostanában bakuretsu tenshi-t, naruto-t és elfen lied-et nézek.. de nemrég néztem, kimi ga nozomu eien-t, onegai teacher-t, da capo-t.

Egyszóval: Üdv !

Manu

Üdv PearlClaw!

Szólíthatlak inkább gyöngyszemnek?  :bsd:  :)

PearlClaw

Quote from: ManuÜdv PearlClaw!

Szólíthatlak inkább gyöngyszemnek?  :bsd:  :)

Hát nem teljesen gyöngyszem, de egye kutya :)

Manu

Quote from: PearlClawHát nem teljesen gyöngyszem, de egye kutya :)

Akkor gyöngyvirág? Olyan zord az a pearlclaw? :angyali:

Na jó, befejezem! Isten hozott! :tezsvir:

Xaga

:tezsvir: walClraeP vdÜ

Meske

Üdv a körünkben PearlClaw!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Exo


Damnatus

Hali!

Üdv PearlClaw :) !

Marfy