Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Baldy

Újabb BME-s a köreinkben, juhhéj :)
Üdvözlet gabs!
Amiket leirtál amerikai képregényeket, azokat nem ismerem, de foglalkoztál Marvel Comicsal is?
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xaga


Exo

Hali gabs!
Töltsd kellemesen itt az idõd! :)

.Attila

Yo gabs!
Akkor te lenni informatikus?

Nephilim

Haj!

Szeretettel várjuk cg mûveidet a fanart topicba!!! Már ha olyan jellegûek is akadnak. Akadnak?
"God's in his heaven. All's right with the world."

Meske


The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

Hali!

Welcome gabs!

Manu

Üdv mindenkinek!

Én már egyszer voltam e nemes társaság tagja, csak azóta sok minden megváltozott - új gép, új rendszer, új szolgáltató, új e-mail cím - a passwordom meg rendesen elfelejtettem, zsozsot meg nem akartam zaklatni a serverrendezgetés mellett eltörtpülõ problémámmal, hogy bányássza elõ a profileomat, amivel egyébként sem postoltam olyan sokat. Meg néha jó tiszta lappal indulni, éljen a tabula rasa intézménye!  Tehát így megújult formában köszöntenék mindenkit.  :tezsvir:

Meske

Quote from: ManuÜdv mindenkinek!

Én már egyszer voltam e nemes társaság tagja, csak azóta sok minden megváltozott - új gép, új rendszer, új szolgáltató, új e-mail cím - a passwordom meg rendesen elfelejtettem, zsozsot meg nem akartam zaklatni a serverrendezgetés mellett eltörtpülõ problémámmal, hogy bányássza elõ a profileomat, amivel egyébként sem postoltam olyan sokat. Meg néha jó tiszta lappal indulni, éljen a tabula rasa intézménye!  Tehát így megújult formában köszöntenék mindenkit.  :tezsvir:
Én is köszöntelek téged Manu!!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Nephilim

'sten hozott! Már vártunk.  :lazza:
"God's in his heaven. All's right with the world."

Moha

Hajimemashite Manu-san!

.Attila

Yo Manu!
És ki voltál korábban?

Exo

Yoroshikune Maru! :)

Damnatus

Hali!

Üdvözlünk akkor újra, Manu!

Manu

Köszönöm e meleg fogadtatást! :tezsvir:

QuoteÉs ki voltál korábban?

A jelenlegi nevem mind formailag, mind hangzásában hasonlít az elõzõre, s még rímel is rá.  :haha: Az avatarom pedig egy "jóságos vén öregúr" volt (méginkább egy perverz vén kujon :hahaha: )

Damnatus

Hali!

Én nem részesítettelek "meleg" fogadtatásban.  :muhahah:

Manu

Hali!

Tõled még ez is megtisztelõ volt. Remélem ebben már nem találsz hibát!  :nagyere:  :haha:

Xaga

!unaM vdÜ :ik kajdaram es né ygoH

Moha

Quote from: Xaga
!unaM vdÜ :ik kajdaram es né ygoH
Hát te kész vagy! :rolleyes: Már fejlesztettél is a technikán: jobb oldalra írod... :D

Chronos

Quote from: ManuA jelenlegi nevem mind formailag, mind hangzásában hasonlít az elõzõre, s még rímel is rá.  :haha: Az avatarom pedig egy "jóságos vén öregúr" volt (méginkább egy perverz vén kujon :hahaha: )
A nevedet kérdeztük, nem azt, hogy mire hasonlít a mostani... :confused:
Szóval mi volt a "régi" neved? :)

CHRONOS

gabs

Quote from: ManuA jelenlegi nevem mind formailag, mind hangzásában hasonlít az elõzõre, s még rímel is rá.  :haha: Az avatarom pedig egy "jóságos vén öregúr" volt (méginkább egy perverz vén kujon :hahaha: )

tán csak nem??

ilyen rövid memóriával ez csak egyet jelenthet, politoxikománia!
eltaláltam?
ha igen akkor irj és elárulom a tippem

gabs

nem kell hogy írj, elolvastam néhány postot, tudom kivagy és nem menekülsz megmondom mindenkinek, hacsak belém nem fojtod a szót. lóvé, vagy minden anime-d, ennyi az egész, itt kérem közönséges zsarolásról van szó, persze ha valaki figyelmesen olvasgat minden thread-et az könnyen ráismer :jee:

Manu

#1402
Quote from: gabsnem kell hogy írj, elolvastam néhány postot, tudom kivagy és nem menekülsz megmondom mindenkinek, hacsak belém nem fojtod a szót. lóvé, vagy minden anime-d, ennyi az egész, itt kérem közönséges zsarolásról van szó, persze ha valaki figyelmesen olvasgat minden thread-et az könnyen ráismer :jee:

Politoxicománia mi?

Hiába, aki tud, az tud! :eek:

Van akinek meg hatalma van, úgyhogy ha egy moderator kérdezi megmondom: Ozu névre halgattam :haha:

Kalibur

Quote from: ManuVan akinek meg hatalma van, úgyhogy ha egy moderator kérdezi megmondom: Ozu névre halgattam :haha:
Hihi, Chronos hatásos tud ám lenni ha akar :D (no offens Chronos san ^^°)!
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Chronos

Quote from: KaliburHihi, Chronos hatásos tud ám lenni ha akar :D (no offens Chronos san ^^°)!
:gevumezs:  :gevumezs:  :gevumezs:
Manu: köszönöm...:)

CHRONOS

Feldin

Üdv mindenkinek aki új!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Meske

Quote from: FeldinÜdv mindenkinek aki új!!!
Ja, ja üdv. Csak sajna nem nagyon akarnak bemutatkozni, pedig szerintem illene, nem?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

sirtomi

Sziasztok!

Kb. egy éve láttam a Viva zeneadón egy anime sorozatból egy részt. Nagyon megtetszett, hogy rajzfilm, de mégse mesefilm.
Ezután kezdtem el keresgélni a neten anime-val kapcsolatos oldalakat, így jutottam el ide is.
Az elsõ anime-k amiket láttam:
  Candidate for Godess
  X
  Hellsing
,ezeket a viva-n néztem.
Azóta megnéztem többet is: Noir, Berserk, Agent Aika, Arjuna, Najica...
Szinte minden mûfaj tetszik, de fõként az elvontabb, nehezebben emészthetõk mint pl az X.
Nagyon tetszett még a Berserk, és az egyik kedvencem a GITS és mellette az Akira.
Azt hiszem elég nagy rajongó lettem. Ha van egy kis szabadibõm megnézek egy két részt az éppen aktuális(nekem) sorozatból, vagy egy egész estés filmet.
 :rolleyes:

Meske


The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Xaga

!!!imotris vdÜ

!!!t-EGN za ebdemleygif molnlájA