Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Shadowolf

Srácok, következõ off-tól indul a törölgetés...

Pi-Tec

Üdv!! :uzi:

Asszem, már be sem kell mutatkoznom, mert elcseppentettem pár infót mindenfele... Na nem baj, azért itt vagyok, megmutatom magam és az én kis Lucy-met, szóval ennyit errõl, egyébiránt az agresszívabb nem képviselõje vagyok, nem a gyengédebbiké. Akinek nem tetszik, hogy nõ az avatarom, az meg így járt. Aki pedig sokat csípkelõdik, az meg :uzi: .
Lucy az én istennõm!
Long Live the Diclonius race!!! :__devil:

Marfy


Bruce

Csatlakozom az elõttem szólóhoz! Érezd jól magad! :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Kvikveg

Udv nalunk!
Az avatar miatt nem kell aggodni, en pl meg nem mondtam volna, hogy nonemu + sokan rohangasznak itt ellenkezo nemu avatarral. Pl en.  :hehe:
Az uzi allando jelzo?  :rotflol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Mattanja

Üdv, Pi-Tec!  :tezsvir:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Meske

Üdv nálunk Pi-Tec!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Marfy

Quote from: MeskeÜdv nálunk Pi-Tec!

Már csak 1 post az 500.-ig :).

Damnatus

Hali!

Üdv köztünk Pi-Tec! :)

.Attila

Hajimemashite Pi-Tec!
Anata wa tömeggyilkos desu ka? :hehe: :D

Kalibur

Quote from: TriviHajimemashite Pi-Tec!
Anata wa tömeggyilkos desu ka? :hehe: :D
Errõl mér jut állandóan egy malkavita az eszembe...  :rolleyes:
Ehh, mellékes!
Üdv Pi-tec! Ha szabad megjegyeznem, attól, hogy valaki történetesen hímnemû, még nem kötelezõen agresszívebb, mint egy nõ... az avatar pedig naon nem mérvadó... te nem lány vagy, én meg nem kísértetvámpír... sokaknál nem mérvadó. Nekem pl talán még egy igazán lányos avatarom nem volt, ha jól emlékszem.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

Az én avatarom sem nagyon fiús :)

Xaga

Én se mondhatom el ezt az enyimrõl,
!ceT-iP vdü ygúmA

Moha

Üdv a fedélzeten Pi-Tec!

Az avatar tényleg nem mérvadó. Pl jelenleg az enyém is ellenkezõ nemû... :D
Quote from: TriviAz én avatarom sem nagyon fiús :)
Igaz, bár aki nem ismeri a Noir-t az szerintem elsõre nem mondja meg, hogy lány.

Dragon

Quote from: Kalibur... az avatar pedig naon nem mérvadó... te nem lány vagy, én meg nem kísértetvámpír...
Én viszont egy bazi nagy fekete sárkány vagyok, és nagyon bonyolult a hatalmas karmaimmal gépelni ezeken a vacak kis humanoidokra tervezett billentyûzeteken. Ráadásul szétmaródik az egész, ha véletlenül rányáladzok.
 :lol:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Marfy

Én pedig egy Persocon vagyok akit az utcán találtak és nem emléxek semmire. :rotflol:  :lol: .

.Attila

Quote from: NokiÉn pedig egy Persocon vagyok akit az utcán találtak és nem emléxek semmire. :rotflol:  :lol: .
Nem is tudtam, hogy Haruko persocon :hehe:

Pirula

Jé, ilyen téma is van?

Akkor kezdem:
Az RTL Klub rajzfilmklubjával kezdõdött a pályafutásom, nem azért mintha nagyon érdekeltek volna, de oskola után, ebéd közben különösen építõ jellegûnek hatott a Pálya ördöge. Tetszett hogy futás közben egy focipályán is meg lehet látni a Föld görbületét. :)  Aztán késõbb a Dragonball, sima és a Z. Én az utóbbitól kapcsolódtam be, és még aláírást is adtam hogy ne vegyék le a mûsorról. :)
Aztán kollégiumba kerültem és egy szobatársam mondta hogy nézzem meg az NGE-t, mert az tetszeni fog a lelkivilágomnak.
Kivételes emberismeretrõl tett tanúbizonyságot, az End után véres szemmel ültem a monitor elõtt és csak néztem ki a fejembõl hogy ilyen nincs.
Aztán mondták hogy de, és azóta egy év megszakítással - kikerültem a koleszból és nem volt netem, de már van otthon - jöttek a többiek:
X
Mononoke Hime
Akira
Jin-Roh (mindenek felett!!!)
Slayers (A-tól Z-ig, rekeszizomgörcs)
Hellsing  :whoah:
Lain (Szigorú.)
Grave Of The Fireflies
Laputa
Chihiro

Ennyi jut hirtelen eszembe.
A képcsarnokot nézegettem, én is a hosszúhaj/szemüveg/szakáll tábort fogom gyarapítani.
Mûvészlélek is vagyok, mert zenekarban is játszom: REKLÁM
(Az oldal kellõ komolytalansággal veendõ...)
Meg szociálisan érzékeny közösségépítõ: REKLÁM

Kocsis Péter aka. Pirula

Moha

#1578
Hát akkor hivatalosan is üdv a fedélzeten Pirula!
Jó szelet a vitorlába! :D

Edit: Elolvastam a zenekar oldalán a jellemzésedet: :lol:

.Attila

Hajimemashite Pirula! :tezsvir:

Xaga


Bruce

Üdv Pirula! Hosszú haj forever!!!  :whoah:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Damnatus

Hali!

Üdv a körünkben Pirula!

Pirula

Micsoda királyi fogadtatás!  :)

Hasonló helyzetben vagyok én is mint Aeternus, eddig a metalforumon mozgolódtam, bár már huzamosabb ideje csak mint olvasó. Kész valóságshow az a hely.
Ez meg teccik.
Moha: az animés "pályafutásom" pont egy debreceni koleszból indult. Szeressem  azt a várost.  :cool:

Kalibur

Quote from: bpka000Én viszont egy bazi nagy fekete sárkány vagyok, és nagyon bonyolult a hatalmas karmaimmal gépelni ezeken a vacak kis humanoidokra tervezett billentyûzeteken. Ráadásul szétmaródik az egész, ha véletlenül rányáladzok.
 :lol:
Akkor max ne nézz hentait vagy ülj messze a billentyûzettõl/szerezz elõkét :D

A fõ téma pedig: Üdv Pirula !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Kvikveg

Quote from: Pirula...
Hellsing  :whoah:
...
:)  Az ilyen megjegyzeseket olyan jo latni! :rotflol:
Udvozollek!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Marfy

Quote from: TriviNem is tudtam, hogy Haruko persocon :hehe:

Upsz azóta avatar csere volt  :rotflol: .

Feldin

Üdv Pirula! Nézz Azut!!!!! :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin

Quote from: BruceÜdv Pirula! Hosszú haj forever!!!  :whoah:

Bár nem nekem szólt, de arigatou :D

Hajimemashite Pirula! Érezd jól magad (jó sokáig ;) )

Meske

Üdv Pirula!

Bizony, bizony Debrecen az nagyon-nagyon jó hely!!!  :hopp:

És persze nézz Love Hinát is!!! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.