Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Bruce

Üdv köztünk! Arra az albumra meg hamarosan (azaz kb. tíz percen belül :) ) idõt szakítok!

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Kilteh

Üdv a fedélzeten, Aeternus! :D :tezsvir:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Marfy

Aeternus légy üdvözölve!

Damnatus

Hali!

Akkor hivatalosan is üdv körünkben :)!

Rounin

Ahoyy Aeternus! Nevedhez méltó ideig légy aktív tagja a fórumnak ;)

Mattanja

Üdv, Aeternus!  :tezsvir:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Aeternus

köszi nektek! eddigi tapasztalataim alapján jó helynek tûnik ez a fórum... többi helyen mindenhol marakodás volt, meg idióta témák, szal azokat hamar meguntam,... ez sokkal kulturáltabbnak tûnik :)

Bruce

Quote from: Aeternusköszi nektek! eddigi tapasztalataim alapján jó helynek tûnik ez a fórum... többi helyen mindenhol marakodás volt, meg idióta témák, szal azokat hamar meguntam,... ez sokkal kulturáltabbnak tûnik :)
Az is. Ismerõs érzés, hogy mindenhol alig voltam pár hétig, aztán nem is néztem többé feléjük... De itt határozottan jól érzem magam :D

Ja, megnéztem az albumod. Elég kettõs érzésem van vele kapcsolatban, mert a zenei része nagggyon tetszik, csak a (és plíz most ne sértõdj meg, mert ez csak magánvélemény!) "hörgõs" részével nagyon nem vagyok kibékülve! Hiába, nagyon nem csípem a black-metalt... Azért sok sikert, mert szvsz megér egy próbát valami kiadónál :)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Suszi

Hali Aeternus. Jó, hogy még egy értelmes emberrel bõvült a fórum! :jee:

Kalibur

Hali Aeternus ^^ , Isten hozott a csapatban :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Dragon

Quote from: Aeternusmeg én is zenélgetek itthon, egyetlen elkészült albumom van eddig, ami demo státuszban van, kiadót nem kerestem.. bár akinek mutattam, azoknak tetszett eddig :) amolyan doom-black metal zene, ha érdekel vkit: http://sparklingpain.fpn.hu

Hát, ha megengedsz egy pár kritikát, de tényleg csak építõ jelleggel, nem :_piszka:ként:
1. a szinti részek nagyon jók, ott tökéletes a hangzás
2. a többinek szvsz nincs túl jól eltalálva a hangszerelése, a vokál elnyomja a hangszereket, néhol pedig pont fordítva
3. én szerény személyem szerint hiányolom a mély hangokat
4. kicsit "nyers"

Nekem ugyan bejön az MDB-féle stílus, de egy idõ után kicsit vontatottnak találom, vagy lehet, hogy csak most nem vagyok olyan hangulatomban.
Egyébként tetszett. Szövegkönyv van?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Aeternus

Quote from: BruceAz is. Ismerõs érzés, hogy mindenhol alig voltam pár hétig, aztán nem is néztem többé feléjük... De itt határozottan jól érzem magam :D

Ja, megnéztem az albumod. Elég kettõs érzésem van vele kapcsolatban, mert a zenei része nagggyon tetszik, csak a (és plíz most ne sértõdj meg, mert ez csak magánvélemény!) "hörgõs" részével nagyon nem vagyok kibékülve! Hiába, nagyon nem csípem a black-metalt... Azért sok sikert, mert szvsz megér egy próbát valami kiadónál :)
én fórumos pályafutásomat MMP fórumon kezdtem, ott minden jó volt, míg pár barom el nem kezdte bontani a rendet, így hamar lezüllött az egész... aztán mentem im fórumra röhögni :D de már meguntam... ott is találtam értelmes embereket, de azokkal msn-ezek, mert fórum az értékelhetetlen... egy ideig bírtam, hogy vallási és egyéb más vitákban mindenkit porig aláztam, mert nem tudtak válaszolni.. de egy idõ után untam, hogy nem értik a mondataimat :D meg kedvenc témájuk a 13 éves csajoknak a szopási technikájuk.. ez valahogy engem nem köt le :)

a zene még eléggé kiforratlan, meg már nem is vagyok ilyen doom-hangulatban...

Aeternus

Quote from: bpka000Hát, ha megengedsz egy pár kritikát, de tényleg csak építõ jelleggel, nem :_piszka:ként:
1. a szinti részek nagyon jók, ott tökéletes a hangzás
2. a többinek szvsz nincs túl jól eltalálva a hangszerelése, a vokál elnyomja a hangszereket, néhol pedig pont fordítva
3. én szerény személyem szerint hiányolom a mély hangokat
4. kicsit "nyers"

Nekem ugyan bejön az MDB-féle stílus, de egy idõ után kicsit vontatottnak találom, vagy lehet, hogy csak most nem vagyok olyan hangulatomban.
Egyébként tetszett. Szövegkönyv van?

 hát egyrészt technikailag olyan lehetõségeim vannak, hogy számítógép, SBL Live hangkártya (amit nem erre terveztek), és egyéb szg-es programok + gitár + effekt, de gitár olyan iszonyú gányul hangzik, hogy borzalmas :( bár msotanában sikerült szebb hangzást is kicsikarnom, de az a szám nincs még kész... a dob hangzást elszúrtam kicsit, azt megcsinálom újból, utána felrakom, ha érdekel, de ének az nincs még rajta.
Stúdióban persze, h szebben szólna az egész... ja és a mikrofonom egy szar dinamikátlan 1500 Ft-os philips hulladék :D

Dragon

Quote from: Aeternushát egyrészt technikailag olyan lehetõségeim vannak, hogy számítógép, SBL Live hangkártya (amit nem erre terveztek), és egyéb szg-es programok + gitár + effekt, de gitár olyan iszonyú gányul hangzik, hogy borzalmas :( bár msotanában sikerült szebb hangzást is kicsikarnom, de az a szám nincs még kész... a dob hangzást elszúrtam kicsit, azt megcsinálom újból, utána felrakom, ha érdekel, de ének az nincs még rajta.
Stúdióban persze, h szebben szólna az egész... ja és a mikrofonom egy szar dinamikátlan 1500 Ft-os philips hulladék :D

Hát, kell keresni egy stúdiót, csak az nem olcsó mulatság, de lehet, hogy egy ilyen demó után lesz valaki aki befizet téged egy menetre.

Szóval, ez nem is hörgés volt, csak így szól a philips mikrofon? :lol:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

.Attila

Ejha, nagyon aktív személyiség :)
Hajimemashite Aeternus!

Aeternus

Quote from: bpka000Hát, kell keresni egy stúdiót, csak az nem olcsó mulatság, de lehet, hogy egy ilyen demó után lesz valaki aki befizet téged egy menetre.

Szóval, ez nem is hörgés volt, csak így szól a philips mikrofon? :lol:
nem igazán van pénz a metal zenében itthon... a jobb zenészek örülnek, ha a hangszerek szállítását kifizetik ,vagy ingyen játszhatnak... Magyarországon ilyesmire semmi esély
:D hörgés volt az :D :D csak pl éneket is vettem vele fel, és hát iszonyú a dinamikája :(

felraktam egy új számot, amirõl írtam, ha érdekel:
http://dani.fpn.hu/vm01.mp3

Moha

Quote from: BruceAz is. Ismerõs érzés, hogy mindenhol alig voltam pár hétig, aztán nem is néztem többé feléjük... De itt határozottan jól érzem magam :D
Igen, igen. Velem is ugyanez a helyzet! Ez az egy olyan fórum van, ahol értelmesek az emberek, nem ugatja le mindenki a másikat, és átlátható is, mert nincs 10 000 fölösleges thread (= jól végzik a dolgukat a moderátorok)

Üdvözöllek a körünkben Aeternus! Érezd jól magad, kellemes fórumozást!

Dragon

Quote from: Aeternusfelraktam egy új számot, amirõl írtam, ha érdekel:
http://dani.fpn.hu/vm01.mp3
Ühümmm, na, ennek jó volt a hangszerelése.
És ügyesen lett megoldva benne az elején elõforduló ritmusmegállításos idegesítés, szép munka...
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Mattanja

Quote from: Aeternushttp://dani.fpn.hu/vm01.mp3
Az ének továbbra sem tetszik, de ez a szám is :whoah:!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Marfy

BOLDOG 22.-et Noriko

Meske

Kicsit megkésve bár, de azért üdvözöllek Aeternus!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Rounin

Quote from: BruceAz is. Ismerõs érzés, hogy mindenhol alig voltam pár hétig, aztán nem is néztem többé feléjük... De itt határozottan jól érzem magam :D

Mivel mindenki ide menekül azokról a helyekrõl :rolleyes: :D

Kvikveg

Ezexerint en vagy nagy mazlista vagyok, vagy jok az osztoneim: rogton ide jottem.  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Damnatus

Hali!

Quote from: KvikvegEzexerint en vagy nagy mazlista vagyok, vagy jok az osztoneim: rogton ide jottem.  :D

Nagy Mázlista vagy ;)  :hehe:

Feldin

Üdv Aeternus!

És hogy az új hagyományt is tartsam: Nézz AZU-t!!!!! :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin

Quote from: FeldinÜdv Aeternus!

És hogy az új hagyományt is tartsam: Nézz AZU-t!!!!! :D

De az BETEG!!! ( de tetszik ;) )

Feldin

Quote from: RouninDe az BETEG!!! ( de tetszik ;) )
Nani? Mi az hogy beteg???? :morci:
De élhetsz mert tetszik :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Meske

Quote from: FeldinÜdv Aeternus!

És hogy az új hagyományt is tartsam: Nézz AZU-t!!!!! :D
És persze Love Hinát is! ;)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Moha

#1558
Quote from: RouninDe az BETEG!!!
Ha az Azu beteg, akkor az FLCL-re mit mondasz? :rolleyes:
Edit: Bocs az off-ért!

.Attila

Quote from: MohaHa az Azu beteg, akkor az FLCL-re mit mondasz? :rolleyes:
Excel Saga? Sõt, kontrázom! Puni Puni Poemi?