Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Bruce

Quote from: RouninBár nem nekem szólt, de arigatou :D
Mindenkinek szólt, akinek hosszú! (Mármint a haja  :hehe: ) Szal neked is éppúgy mint Pirulának :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Pirula

Jegyzetelek...
Szóval lesz egy Love Hina, aztán Azumanga, plusz még sokáig is maradok...
Jelentkezõ esetleg aki zh-t ír és vizsgázik a nevemben? :D

Bruce

Quote from: PirulaJegyzetelek...
Szóval lesz egy Love Hina, aztán Azumanga, plusz még sokáig is maradok...
Jelentkezõ esetleg aki zh-t ír és vizsgázik a nevemben? :D
Azt nem, elég az a zh- és vizsgamennyiség amit nekem kell írnom, de felírom a listádra a Chrno Crusade-t :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Pirula

Quote from: BruceAzt nem, elég az a zh- és vizsgamennyiség amit nekem kell írnom, de felírom a listádra a Chrno Crusade-t :D

Asszem holnap megyek a szemorvosommal konzultálni hogy egészségesen be tudjam osztani ezeket. :rolleyes:

Kvikveg

Quote from: BruceÜdv Pirula! Hosszú haj forever!!!  :whoah:
Hehe, en most 'kuzdok' erte, azaz megkuzdok magammal, hogy ne menjek levagatni...
Tenyleg ki van meg itt, akinek volt hatkozepig ero haja is(alt isk 8), es tarkopasz is (tavaly aug)?
Nem, nem vagyok skinhead, csak golyatabor volt  :__devil:  :rotflol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bruce

Quote from: KvikvegHehe, en most 'kuzdok' erte, azaz megkuzdok magammal, hogy ne menjek levagatni...
Tenyleg ki van meg itt, akinek volt hatkozepig ero haja is(alt isk 8), es tarkopasz is (tavaly aug)?
Nem, nem vagyok skinhead, csak golyatabor volt  :__devil:  :rotflol:
Hm... más sorrendben, de még vagy három és fél éve nekemestek egy nullással... azóta fodrász nem látott (igaz addig sem ;) ) most már a derekamat verdesné, ha nem ugrana ösze :D

(Közben azon töprengek, hogy vajon belefér-e ez a Bemutatkozások címszóba... bár végülis bemutatjuk, hogy hogy nézünk ki  :hehe: )

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Mattanja

Üdvözöllek!
Quote from: PirulaAsszem holnap megyek a szemorvosommal konzultálni hogy egészségesen be tudjam osztani ezeket. :rolleyes:
Várj csak! Nézd meg a Berserk-et is, és ha még mindíg látsz, akkor olvasd el a Video Girl Ai mangát(kb. 1700 oldal)!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Pirula

Quote from: KvikvegHehe, en most 'kuzdok' erte, azaz megkuzdok magammal, hogy ne menjek levagatni...
Tenyleg ki van meg itt, akinek volt hatkozepig ero haja is(alt isk 8), es tarkopasz is (tavaly aug)?
Nem, nem vagyok skinhead, csak golyatabor volt  :__devil:  :rotflol:

Fordított sorrendben volt nekem is. Na jó, nem tarkopasz, csak félcenti. Aztán elkeveredtem egy motorostalálkozóra olyan '97 táján és lám mi lett belõlem. (Majd felteszem a képcsarnokba ha olyanom lesz.)  :)

Quote from: BruceKözben azon töprengek, hogy vajon belefér-e ez a Bemutatkozások címszóba... bár végülis bemutatjuk, hogy hogy nézünk ki  
Simán. :D

Quote from: ShiroiVárj csak! Nézd meg a Berserk-et is, és ha még mindíg látsz, akkor olvasd el a Video Girl Ai mangát(kb. 1700 oldal)!

Á, idõközben úgyis kidolgozok valami technológiát amivel megoldom. Átvariálom magam kiborgnak és nem lesz ilyen gondom, az ftp-rõl saját memóriámba töltöm le a filmeket, aztán a szemhéjam belsejére vetítem, és így majd bárhol, bármikor nézhetem.
Kér még valaki ilyen átalakítást?

Shadowolf

Srácok, nem akarom megint a fél topicot törölni szóval az anime ajánlgatást ha lehet, ne itt tegyétek. Köszi.

Amúgy üdv Pirula. :)

Meske

Quote from: KvikvegHehe, en most 'kuzdok' erte, azaz megkuzdok magammal, hogy ne menjek levagatni...
Tenyleg ki van meg itt, akinek volt hatkozepig ero haja is(alt isk 8), es tarkopasz is (tavaly aug)?
Nem, nem vagyok skinhead, csak golyatabor volt  :__devil:  :rotflol:
Nekem régen derékig érõ hajam volt, majd levágta anyukám általános suli vége felé, de azóta megint növesztem, s azt szeretném, ha megint a derekamig érne, bár kedves anyucikám megint le akarja vágatni, de én nem akarom! Tudom, hogy kócos, de hát, ha rövid, akkor is kócos lesz... Ez van, az én hajam mindig ilyen, ha frissen meg van mosva, akkor azért, ha zsíros, akkor meg azért kócolódik össze két perc alatt. Ez van, ezt kell szeretni... Na szóval, most hosszú a hajam!!! :whoah: És remélhetõleg az is marad, sõt hosszabb lesz!!!

És hogy az ontopic jellegét is kimutassam: ez most a hajam bemutatkozása volt! :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

.Attila

Quote from: MeskeEz van, az én hajam mindig ilyen, ha frissen meg van mosva, akkor azért, ha zsíros, akkor meg azért kócolódik össze két perc alatt.
Sorstárs! :D
Nálam csak az segít, ha mindössze pár centis a hajam, ezért van rövid hajam, kivéve, amikor anyámnak nincs kedve levágni :ejj:

Moha

Ha már a hajnál tartunk: párszor gondoltam rá, hogy megnövesszem, de olyan hülye hajam van, hogy hátulra nem akar nõni: elöl már majd' a szemembe lógott,  hátul meg semmi. Nomeg nem tudom, hogy néznék ki hosszú hajjal.
(Shadowolf, ha túl offnak tartod a postomat, töröld nyugodtan)

Feldin

Quote from: ShiroiÜdvözöllek!

Várj csak! Nézd meg a Berserk-et is, és ha még mindíg látsz, akkor olvasd el a Video Girl Ai mangát(kb. 1700 oldal)!
Shiroi! Oda adtam a Video Girl Ai mangát egy barátomnak. (szintén anime fan)
fél órát anyázott nekem a telefonban hogy 3 napja nem tud aludni :D
Mostmár én is elkezdem :)

Ja, Pirula! Olvass Yatsubato mangát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon :LOL:!
Az Azu alkotóitól :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kilteh

Welcome to the Club, Pirula! :D  :tezsvir:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Basara Neki

Nya bemutatkozok:

Basara Neki alias Basara a Chocobo alias Czifra László

Az egész anime rajongásom a Macross: az ûrcsatahalyó megnézésével kezdödöt... le voltam nyügözve a robotok és a történet által... aztán szépen ki lettek kölcsönözve a videotékábol(isten áldja fateromat) más animek... Voltrán, Mazinga filmek, Ûramazonok... stb stb... természetesen kialakult bennem a Mecha szeretet ezek a filmek után. majd csomo év telt el... és a fejemböl sosem tudtam kiverni a filmek emlékeit...  mindig azokat akartam látni... az osztálytársaim idegére mentem néha napján amikor megrohantak az emlékek... aztán jött a Dragon Ball... már tudtam, hogy animenek hívták ezeket... a filmeket... majd amikor a neten képeket kerestem... megakadt a szemem egy dvd reklámon... Super Dimensional Fortres Macross: Do you remember love?... azota is anime rajóngo vagyok :)
Kedvenc anime:
Macross sorozat
Gundam sorozat
Bubble Gum Crisis
Slayers sorozat
Armitage 3
Kite
MD Geist
stb stb stb(több oldalnyi anyime)
-Some wounds never heal-
-Some tears never dry-

FF7: AC:)

Gundamel, Macrossal és más mecha kérdésel forduljatok hozzám ^_^

Mattanja

Üdv a klubban, Basara Neki!  :tezsvir:
Jöhet az a több oldalnyi anime is (csak legfeljebb egymás mellé írva)!  :rolleyes:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Basara Neki

Quote from: ShiroiÜdv a klubban, Basara Neki!  :tezsvir:
Jöhet az a több oldalnyi anime is (csak legfeljebb egymás mellé írva)!  :rolleyes:

Köszönöm a megtiszteletést :)  :tezsvir:
-Some wounds never heal-
-Some tears never dry-

FF7: AC:)

Gundamel, Macrossal és más mecha kérdésel forduljatok hozzám ^_^

Damnatus

Hali!

Üdv köztünk Basara Neki!

.Attila

Hajimemashite Basara Neki! :)
A "szeretnék visszatérni ahhoz a feelinghez" érzést azt hiszem itt mindenki ismeri. Én a legtöbb romantikus vígjátékkal, drámával így vagyok.
Onegai sorozat, Ranma, Love Hina, Noir (habár ez nem az a stílus :)), Ai Yori Aoshi stb.

Xaga


Kvikveg

Udvozollek Basara Neki!

A meg egyszer akarom azt az erzest en speciel nem ismerem, mar ha ara gondolsz, hogy 'gyerekkoromban lattam, es...'.

Hellsing? /Nem bujhatok ki a borombol :rotflol: /

Erdekes, en pont a mechak elol menekulok...
Pl. a Full metal panic-nal jo kis kinoshelyzetes vigjatekra szamitottam, de inkabb mechazas ment. Ellentete Escaflowne, ahol azert volt mellettuk boven mas is.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: TriviHajimemashite Basara Neki! :)
A "szeretnék visszatérni ahhoz a feelinghez" érzést azt hiszem itt mindenki ismeri.
Igen, igen. Ez nálam is így van. Pl a Love Hina és a Kimi esetében tipikusan...


Üdv a körünkben Basara Neki! Érezd jól magad, jó fórumozást kívánok!

Marfy

Quote from: MohaÜdv a körünkben Basara Neki! Érezd jól magad, jó fórumozást kívánok!

Csatlakozom elõttem szólóhoz!
Nézz Chobis-ot és Furi Kuri-t!  :hopp:

Rounin

Grüss Gott Basara Neki! (csak eszembe jutott :hehe: )

EDIT: A Furi Kurit még mindig senki nem mondta el nekem, mi az (egy éve nem tudom már). Azt hiszem ideje utánanéznem SK :rolleyes:

Bruce

Hali Basara Neki! Jó helyre jöttél :D

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Basara Neki

Oh tejesen meg vagyok hatva... és gondoltam a bemutatkozáshóz hozzávágom a kedvenc zenéjimet is: Nightwhis, Stratovarius, Iron Maiden, Daft Punk :hopp:
-Some wounds never heal-
-Some tears never dry-

FF7: AC:)

Gundamel, Macrossal és más mecha kérdésel forduljatok hozzám ^_^

Pirula

Quote from: Basara NekiOh tejesen meg vagyok hatva... és gondoltam a bemutatkozáshóz hozzávágom a kedvenc zenéjimet is: Nightwhis, Stratovarius, Iron Maiden, Daft Punk :hopp:

Hévi métl! :whoah:

Helló Basara!
Te vagy az elsõ akit fórumtagként köszönthetlek. Exxtrakülönleges alkalom.  :)  :tezsvir:

Quote from: FeldinJa, Pirula! Olvass Yatsubato mangát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mangát nem nagyon olvasgatok, elég nehéz is lenne hozzájutnom. Kölökkoromban mondjuk nagy képregényfan voltam, megvan a teljes Nils Holgersson sorozat, néhány Pókember (nem a mostani), Robotzsaru, Batman és természetesen Fantom (a legjobb)!

Köszönöm még az utolsó ittlétem óta befutott köszöntéseket, nem hittem volna hogy ennyi aktív tag van itt.  :eeek:

Moha

Quote from: Basara Nekigondoltam a bemutatkozáshóz hozzávágom a kedvenc zenéjimet is: Nightwhis, Stratovarius, Iron Maiden, Daft Punk :hopp:
Helyes! Úgy látom, aki már erre a fórumra téved, az az igényes zenét szereti.  :tezsvir:
(Bár jómagam nem vagyok kimondott metal-os, de rock+metal jön be leginkább, a "tüc-tüc" stílustól meg a falra mászok)

Bruce

Quote from: Basara NekiOh tejesen meg vagyok hatva... és gondoltam a bemutatkozáshóz hozzávágom a kedvenc zenéjimet is: Nightwhis, Stratovarius, Iron Maiden, Daft Punk :hopp:
Egyetértek Mohával: örülök az igényes zenét kedvelõ érkezõnek :) (Rhapsody-t ismered? Nightwish mellett a nagyon nagy kedvencem! :whoah: )

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Basara Neki

Quote from: Bruce(Rhapsody-t ismered? Nightwish mellett a nagyon nagy kedvencem! :whoah: )

Hmm... azt pont nem... de érdekel  :whoah:
-Some wounds never heal-
-Some tears never dry-

FF7: AC:)

Gundamel, Macrossal és más mecha kérdésel forduljatok hozzám ^_^