Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Haruka

Ne aggódjatok - nem egyedül megyek!!! Viszont Titeket honnan foglak megismerni??? A galériát végignézni nem lesz egyszerû... azt nem lehetne, hogy Ti is feltesztek ma képet magatokról? Én különben sem merem  :beken:  Még egyet sem próbáltam... na jó, most az egyszer talán  :)

Shadowolf

Quote from: HarukaNe aggódjatok - nem egyedül megyek!!! Viszont Titeket honnan foglak megismerni??? A galériát végignézni nem lesz egyszerû... azt nem lehetne, hogy Ti is feltesztek ma képet magatokról? Én különben sem merem  :beken:  Még egyet sem próbáltam... na jó, most az egyszer talán  :)

Márpedig a legtöbbünkrõl van fenn kép. De hogy leegyszerüsítsem a dolgod, itt a telszámom: Spoiler:0620-358-1051/Spoiler. :D

.Attila

Quote from: HarukaPersze, hogy olvastam a mangát ( mármint Video Girl Ai-t ) Bár sajnos nekem csak egy van - nem gépen, Ausztriából, de angolul  :hehe:  
És köszi, hogy ilyen kedvesen fogadtatok! Meetre majdnem minden héten járok - szóval lehet, hogy ismerlek is Titeket látásból - akkor majd mostantól személyesen is  :)  Azt nem tudom, hogy mirõl fogjuk megismerni egymást... jobb esetben kerítek egy képet. Ez viszont egy másik topic.
A sört... hát, nem nagyon szeretem - azért csak nem dobtok ki emiatt... ugye???  :beken:  ( mentségemre mondom, hogy lány vagyok!!! Ha a nevembõl ez nem egyértelmû.. szóval, nem iszom el elõletek a sört- nem kell félni ^_^)
Ezek szerint Aoi-s vagy?

Haruka

Aoi-s?  :eeek: Lehet, hogy csak nagyon fáradt vagyok  :beken:  de ezt mire kérdezted? Amúgy nem vagyok az  :)

.Attila

Quote from: HarukaAoi-s?  :eeek: Lehet, hogy csak nagyon fáradt vagyok  :beken:  de ezt mire kérdezted? Amúgy nem vagyok az  :)
Azt mondtad, hogy meet-en már voltál párszor. USTeam-eseken kívül Aoi-sok szoktak odajárni, sõt, sajna azok vannak többen.

Exo

Quote from: HarukaSziasztok!!!
Én is új vagyok errefelé ( legalábbis a fórum részen ) Nem nagyon tudok így elsõre mit írni, szóval - ha már ez egy bemutatkozó topic - akkor talán annyit, hogy 16 múltam, kb. 1 éve vagyok "tudatosan" anime rajongó, egyébként már ovis korom óta  :hehe:  Kedvenc anime-im; Ayashi no Ceres, Weiss kreuz, Yami no matsuei, Video Girl Ai, Fushigi yuugi, és még sok minden  :)

Szia Haruka! :)

(bocs a megkésett köszönésért...én :lame: megfeledkeztem e topic böngészésérõl) Gomen! :)

Fazék

#1866
Quote from: TriviAzt mondtad, hogy meet-en már voltál párszor. USTeam-eseken kívül Aoi-sok szoktak odajárni, sõt, sajna...
bocsi, de és itt a vége, fuss el véle... :) (edit: szóval legalábbis sztem fölösleges folytatni :))

mégegyszer üdv Haruka! :)

katz

Quote from: Blimp
Quote from: TriviAzt mondtad, hogy meet-en már voltál párszor. USTeam-eseken kívül Aoi-sok szoktak odajárni, sõt, sajna azok vannak többen.
bocsi, de és itt a vége, fuss el véle... :) (edit: szóval legalábbis sztem fölösleges folytatni :))
Egyetértek.

Haruka: Üdv köztünk és ne figyelj Trivire. Õ egy "kicsit" :grrr: az Aoi-sokra ezért ilyen morcos...
(Aoi-s = az Aoi Anime közösségéhez tartozó. Õk meglehetõsen zajosak és "érdekesek" ezért a csapat nagy része nincs kibékülve velük.)

Ha jössz meet-re akkor elég könnyen megtalálsz minket. Csak keress 5 óra után a BK legfelsõ emeletén egy szinte teljesen feketébe öltözött fiúcsapatot. (Kivétel Baldy)

Baldy

Quote from: katzEgyetértek.

Haruka: Üdv köztünk és ne figyelj Trivire. Õ egy "kicsit" :grrr: az Aoi-sokra ezért ilyen morcos...
(Aoi-s = az Aoi Anime közösségéhez tartozó. Õk meglehetõsen zajosak és "érdekesek" ezért a csapat nagy része nincs kibékülve velük.)

Ha jössz meet-re akkor elég könnyen megtalálsz minket. Csak keress 5 óra után a BK legfelsõ emeletén egy szinte teljesen feketébe öltözött fiúcsapatot. (Kivétel Baldy)

A fene, tudtam, hogy nem lesz jó, ha kiderül én vagyok a képen :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Haruka

Hûha... tiszta feketében???  :eeek:  Haruka megijed... (bár ez nem garancia arra, hogy õ nem lesz feketében) És én nem igazán merek odamenni senkihez... de vsz. egy kisebb társasággal fogok üldögélni - kb. öt percenként nyitogatom az ablakot, fényképezõvel üldözöm a többi, ártatlan embert, és sokat eszem  :rolleyes: A fénykép után meg úgyis megismertek.  :)

Baldy

Quote from: HarukaHûha... tiszta feketében???  :eeek:  Haruka megijed... (bár ez nem garancia arra, hogy õ nem lesz feketében) És én nem igazán merek odamenni senkihez... de vsz. egy kisebb társasággal fogok üldögélni - kb. öt percenként nyitogatom az ablakot, fényképezõvel üldözöm a többi, ártatlan embert, és sokat eszem  :rolleyes: A fénykép után meg úgyis megismertek.  :)

Remélem nem a túlzsufolt szakaszba szoktál ülni, mert mi oda szinte sose megyünk :D
Majd keress minket az emelet középsõ részén. Általában a korlát mellett szoktunk ülni
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyRemélem nem a túlzsufolt szakaszba szoktál ülni, mert mi oda szinte sose megyünk :D
Majd keress minket az emelet középsõ részén. Általában a korlát mellett szoktunk ülni


a korlat mellett, mert onnan konnyu menekulni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: Xipea korlat mellett, mert onnan konnyu menekulni.

Jaja, csak egy ugrás az egész :)
Amugy átmehetnénk ezzel is most már az anime meet-be :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyJaja, csak egy ugrás az egész :)
Amugy átmehetnénk ezzel is most már az anime meet-be :)


de en vegulis bemutattam a gyors menekules utjat. :hopp:
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Shadowolf

Quote from: BaldyAmugy átmehetnénk ezzel is most már az anime meet-be :)

Támogatom.

Xipe: :ejnye:

Xipe

Quote from: ShadowolfTámogatom.

Xipe: :ejnye:


legalabb megprobaltam.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Lion Priest

#1876
Csövi!!Nos Anime,egy szóval: Fantázia,ezt jelenti nekem, meg talán az unalmas délutánok felettébb jó eltöltését. :)
Amúgy ez nálam a Dragon Ball-os idõkre vezethetõ vissza.A karakterek már szinte élõ alakokká való formálása Nagyon Állat!!Hoszan mondhatnék itt még példákat... :rolleyes:
Nevem elhivatottságot akarna.. :angyali:  kifejezni
Kedvenc Animéim a köv(nincs sok):Inuyasah;Hentai;Dragon Ball Z v. GT :grrr: ;+ még sok más... :hehe:  Astala Vista!!
"Vándor ki itt belépsz,
hagyj fel minden reménnyel,
mert a sötétség terjed,
s tégd aki megment:
Lion-Priest"        :hopp:

Xipe

Quote from: Lion PriestCsövi!!Nos Anime,egy szóval: Fantázia,ezt jelenti nekem, meg talán az unalmas délutánok felettébb jó eltöltését. :)
Amúgy ez nálam a Dragon Ball-os idõkre vezethetõ vissza.A karakterek már szinte élõ alakokká való formálása Nagyon Állat!!Hoszan mondhatnék itt még példákat... :rolleyes:
Nevem elhivatottságot akarna.. :angyali:  kifejezni
Kedvenc Animéim a köv(nincs sok):Inuyasah;Hentai;Dragon Ball Z v. GT :grrr: ;+ még sok más... :hehe:  Astala Vista!!


Hadd legyek az elso aki udvozol sorainkban:
Udvozollek.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Exo

Üdv a fórumon Lion Priest!

Djinn

Üdvözlet Lion Priest!
Érezd jól magad errefelé!  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Master Psycho

Üdv Lion Priest! Érezd jól magad minálunk!
"In tanem corra, gan langar Sciak!"

.Attila

Hali Lion Priest!

Moha

Quote from: Lion PriestKedvenc Animéim a köv(nincs sok):Inuyasah;Hentai;Dragon Ball Z v. GT :grrr: ;+ még sok más...
Üdv a fedélzeten Lion Priest!
Amúgy Hentai, mint kedvenc anime? :D Úgy, ahogy van, az egész mûfaj kedvenc? :hehe:

Ramiz

Quote from: Lion PriestCsövi!!Nos Anime,egy szóval: Fantázia,ezt jelenti nekem, meg talán az unalmas délutánok felettébb jó eltöltését. :)

És a SÖR?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Ahoy a fedélzeten Lion King!
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

Üdv nálunk Lion Priest!

Lion Priest

Quote from: RamizÉs a SÖR?
Ramiz:Hát barátom .. :)  Ez Nagyon Igaz!!! Köszi az észrevételt...
"Vándor ki itt belépsz,
hagyj fel minden reménnyel,
mert a sötétség terjed,
s tégd aki megment:
Lion-Priest"        :hopp:

Lion Priest

Master Psycho: Köszönöm mester, de A TOLVAJTÓL Óvakodj!!!!! Tudod hol??!!!!
"Vándor ki itt belépsz,
hagyj fel minden reménnyel,
mert a sötétség terjed,
s tégd aki megment:
Lion-Priest"        :hopp:

Lion Priest

Noki:Köszi szépen.. :)  Jó a neved!!! Remélem még hallok felõled!!
Csövi..
"Vándor ki itt belépsz,
hagyj fel minden reménnyel,
mert a sötétség terjed,
s tégd aki megment:
Lion-Priest"        :hopp:

Ramiz

Úgy látom, egy leendõ post-bajnokot köszönthetünk benned! ;)  ( vagy :hehe: ? :D )

UI: Éljenek a :cool: smiley-k! :hail: ( :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!