Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: DamnatusHali!

Én pl. nem szeretem a sört.
Detto. Meg a többi alkohol tartalmút sem.

Marox

Na ne mondjátok, hogy még egy üveg Heinekent sem innátok meg.  :rolleyes:

.Attila

Quote from: MaroxNa ne mondjátok, hogy még egy üveg Heinekent sem innátok meg.  :rolleyes:
Akkor mondom: nem.
Kezd nagyon :_off: lenni.

Kalibur

Quote from: Marox3.) Hát ez meg egy egyértelmû kérdés, amire egyértelmû a válasz is.  :)  Igggeeen.  :)
Ez miért olyan fene egyértelmû  :confused: ...én se szeretem, pedig nem vok alkoholellenes, mint Trivi (bizony még az alkoholmentes sört sem szeretem...)
Egyébként üdv errefelé ^^
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Kvikveg

Quote from: Marox3.) Hát ez meg egy egyértelmû kérdés, amire egyértelmû a válasz is.  :)  Igggeeen.  :)
Nekem is egyertelmu: neeeeeeeeeeeeem!  :hehe:
Az egyetlen alkoholtartalmu, amit onkent megiszom, az a Baileys.
De csak tenyleg unnepi alkalmakkor.
Remelem 28.-an is ihatok majd.
Diplomavizsga.
Brrrr. :eeek:

Najo, legutobb egy jeles csaladi esemenynel ittam 1 kis vorosbort, de akkor narancslevet inni ego lett volna.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Shadowolf

#1835
Ezt ha lehet az offtopicban folytassátok...

Amúgy sok szerencsét a diplomavizsgádhoz. ;)

Marox

Na jó, szerintem is hagyjuk abba az offolást, állapodjunk meg abban, hogy nem egyértelmû, és senki sem szereti az alkoholt.  :hehe:  :rolleyes:

Rounin

Quote from: KaliburUgye megengeded, hogy minden pontban csatlakozzak hozzád?

Hümm... nos...ehh, legyen. Nem lesz nagy tolongás ;)

Jahm. Szóval Grüss Gott Marox!

Feldin

Üdv újak!!!!!
Nézzetek Azut!!!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Pirula

Na, mekkora bunkó vagyok, minden nap itt porosodok aztán nem is köszönök az új tagnak. De most pótolom:

Helló Marox!

A Slayers és sör iránti rajongásod megnyugtat. :) Ismét jó ember került a csapatba.

Marox

Quote from: PirulaNa, mekkora bunkó vagyok, minden nap itt porosodok aztán nem is köszönök az új tagnak. De most pótolom:

Helló Marox!

A Slayers és sör iránti rajongásod megnyugtat. :) Ismét jó ember került a csapatba.

Hát erre nem tudok mit írni, csak mosolygok.  :)  :rolleyes:

Haruka

Sziasztok!!!
Én is új vagyok errefelé ( legalábbis a fórum részen ) Nem nagyon tudok így elsõre mit írni, szóval - ha már ez egy bemutatkozó topic - akkor talán annyit, hogy 16 múltam, kb. 1 éve vagyok "tudatosan" anime rajongó, egyébként már ovis korom óta  :hehe:  Kedvenc anime-im; Ayashi no Ceres, Weiss kreuz, Yami no matsuei, Video Girl Ai, Fushigi yuugi, és még sok minden  :)

.Attila

Hajimemashite Haruka!

Djinn

Quote from: HarukaSziasztok!!!
Én is új vagyok errefelé ( legalábbis a fórum részen ) Nem nagyon tudok így elsõre mit írni, szóval - ha már ez egy bemutatkozó topic - akkor talán annyit, hogy 16 múltam, kb. 1 éve vagyok "tudatosan" anime rajongó, egyébként már ovis korom óta  :hehe:  Kedvenc anime-im; Ayashi no Ceres, Weiss kreuz, Yami no matsuei, Video Girl Ai, Fushigi yuugi, és még sok minden  :)
Üdvözlet!
Érezd jól magad errefelé.  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Animal

#1844
Quote from: HarukaSziasztok!!!
Én is új vagyok errefelé ( legalábbis a fórum részen ) Nem nagyon tudok így elsõre mit írni, szóval - ha már ez egy bemutatkozó topic - akkor talán annyit, hogy 16 múltam, kb. 1 éve vagyok "tudatosan" anime rajongó, egyébként már ovis korom óta  :hehe:  Kedvenc anime-im; Ayashi no Ceres, Weiss kreuz, Yami no matsuei, Video Girl Ai, Fushigi yuugi, és még sok minden  :)

Szia Haruka! Üdv a csapatban!  :)

EDIT: Nézz sok Ghiblis filmet (ha még esetleg eddig nem tetted meg)!

Moha

Üdvözöllek a fedélzeten Haruka!
Érezd jól magad a fórumon és nézz sok jó animét! :)
A Video Girl Ai tényleg jó! De ezért Shiroi is biztos meg fog majd dícsérni. :D

Tudnám még ajánlani ezeket: Love Hina, Ultra Maniac, Kimi ga nozomu Eien...
a többiek majd ajánlanak mást is (hagyok nekik is)

Xaga


Shadowolf

Quote from: Mohaa többiek majd ajánlanak mást is (hagyok nekik is)

De nem itt (nincs kedvem megint átírni/törölni 25 hozzászólást mert nem idevaló :rolleyes: ). Amúgy üdv errefelé Haruka! :)

Marfy


Ramiz

Üdv Haruka!
Megkérdezném, hogy szereted-e a sört, de félek, hogy elõbb-utóbb kibannolnak.  :rolleyes: :D Úgyhogy csak: üdv! Gyere meetre!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Mélységes tiszteletemmel átitatott szerény üdvözletemet küldöm igen Tisztelt Haruka! :hopp:
Remélem aktiv leszel itt is, mint ahogy az animék nézésében is :)

Ramiz: még csak 16 éves, nem ihat alkoholt :hehe:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Udv Haruka.
Mint ramiz mondta elottem, gyere sorre, err, azaz meet-re, nem sorre.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Damnatus

Hali!

Üdv a körünkben Haruka!

Mattanja

Üdv, Haruka! :)
Quote from: MohaA Video Girl Ai tényleg jó! De ezért Shiroi is biztos meg fog majd dícsérni. :D
:lol:
Bizony, bizony, plussz pontot kapsz a VGAI-ért, Haruka - persze csak ha a mangát is olvastad!  :hehe:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Meske


The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Haruka

Persze, hogy olvastam a mangát ( mármint Video Girl Ai-t ) Bár sajnos nekem csak egy van - nem gépen, Ausztriából, de angolul  :hehe:  
És köszi, hogy ilyen kedvesen fogadtatok! Meetre majdnem minden héten járok - szóval lehet, hogy ismerlek is Titeket látásból - akkor majd mostantól személyesen is  :)  Azt nem tudom, hogy mirõl fogjuk megismerni egymást... jobb esetben kerítek egy képet. Ez viszont egy másik topic.
A sört... hát, nem nagyon szeretem - azért csak nem dobtok ki emiatt... ugye???  :beken:  ( mentségemre mondom, hogy lány vagyok!!! Ha a nevembõl ez nem egyértelmû.. szóval, nem iszom el elõletek a sört- nem kell félni ^_^)

Itachi

Quote from: HarukaPersze, hogy olvastam a mangát ( mármint Video Girl Ai-t ) Bár sajnos nekem csak egy van - nem gépen, Ausztriából, de angolul  :hehe:  
És köszi, hogy ilyen kedvesen fogadtatok! Meetre majdnem minden héten járok - szóval lehet, hogy ismerlek is Titeket látásból - akkor majd mostantól személyesen is  :)  Azt nem tudom, hogy mirõl fogjuk megismerni egymást... jobb esetben kerítek egy képet. Ez viszont egy másik topic.
A sört... hát, nem nagyon szeretem - azért csak nem dobtok ki emiatt... ugye???  :beken:  ( mentségemre mondom, hogy lány vagyok!!! Ha a nevembõl ez nem egyértelmû.. szóval, nem iszom el elõletek a sört- nem kell félni ^_^)
Ritkán köszöntök, új tagokat, de most kivételt teszek.Végre valaki aki pont úgy nem szereti a sört mint én.Mondjuk én más alkoholt sem szeretek/bírok, de az más tál tészta.Szóval akkor üdv már nem is olyan kicsi körünkben, remélem jól fogod magad érezni.UFF!
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Fazék


Master Psycho

Üdv Haruka!
Érezd jól magad köztünk!
"In tanem corra, gan langar Sciak!"

Ramiz

Quote from: BaldyRamiz: még csak 16 éves, nem ihat alkoholt :hehe:

Természetesen alkoholmentes sörre* gondoltam. Minek néztek ti engem?!? :D (Nem kérek választ.)

Haruka: lehet, hogy mi is ismerünk látásból. Tettél fel képet a galériába? Mert akkor mi is fel tudunk ismerni téged. És hozd egy barátnõdet is, mert a végén még elnyomva érzed magad az usteames asztalnál (csupa fiú). ;)

----------------------
*: Megjegyzés, mielõtt valaki megvádol: Blöeeh! ... Sose próbáljátok ki! Egyszer autóval mentem horgászni, vittem alkoholmentes sört... AZ EGY MERÉNYLET! Olyan messze van a sörtõl, mint Makó Betelgeuzétõl...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!