Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: BaldyWow, most már én is felnézek :)
Végre valaki, aki olvasta az Alapitvány sorozatot! :) (katz azért rád is gondolok :D)
Dûnérõl no comment, abba nem vetettem bele magam annyira, bár ismerek egy-két fanatikus rajongót :)
Amugy Douglas Adams-l hogy vagytok?
En is olvastam az Alapitvany sorozatot, Dune fokonyv jo, a tobbit mellozom, eees 42!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Höjj!
Nagy-nagy ováció Djinnek és Animalnak!
Jó mókát itt a fórumon!

Djinn

Quote from: PirulaHöjj!
Nagy-nagy ováció Djinnek és Animalnak!
Jó mókát itt a fórumon!
Thx! Részemrõl meglesz, ha nem rúgnak ki elõbb, mert sokat 'dumálok'  :rotflol:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Rounin

Lusta vagyok. Igen. Nagyon. Elrekvirált petárdák az újaknak. Név szerint.. ehh, ti jobban tudjátok úgyis.
Szóval Grüss Gott Fremde!
Meg hajimemashite, hogy autentikus legyek :)

Damnatus

Hali!

Quote from: DjinnThx! Részemrõl meglesz, ha nem rúgnak ki elõbb, mert sokat 'dumálok'  :rotflol:

Attól függ mennyire veszélyezteted a postleadereinket ;)!

Meske

Légy üdvözölve Animal!
-ez a smiliey Djinn-nek és Master Psychonak is szól, mert elõzõleg lefelejtettem... :o

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Ramiz

Üdv Animal és Djinn!!! Örülök, hogy a békés avatarosok táborát erõsítitek! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kalibur

Quote from: RouninLusta vagyok. Igen. Nagyon. Elrekvirált petárdák az újaknak. Név szerint.. ehh, ti jobban tudjátok úgyis.
Szóval Grüss Gott Fremde!
Meg hajimemashite, hogy autentikus legyek :)
Ugye megengeded, hogy minden pontban csatlakozzak hozzád?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

Quote from: KaliburUgye megengeded, hogy minden pontban csatlakozzak hozzád?

Sziiiiijjjjjaaaaaa Kalibur baba!!!! Már hiányoltalak!!!! :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marox

Én is bemutatkoznék, bár én sem tudom igazán, hogy hogyan kezdjem.
Nevem teljesen véletlenszerûen jött, különösebb oka nincsen.  :)
Kb 2-3 hónapja nézek animet, a Slayerssel kezdtem és még most is az a  kedvenc sorozatom a Kiddy Grade mellett.  :rolleyes:  Filmek terén még nem vagyok valami járatos (bár az is igaz, hogy a sorozatok terén sem annyira  :rolleyes: ), eddig csak a Slayers filmeket néztem meg, amik nagyon tetszettek.
Na akkor egy picit magamról.
Szerintem én még viszonylag fiatal vagyok a körötökben, bár lehet, hogy ezt csak én érzem így  :rolleyes:, nem tudom hogy ti mikor kezdtétek. Na szóval én most vagyok 16 éves és középiskola 2. osztályba járok (ezért gondolom, hogy még fiatal vagyok  :rolleyes: ). Hobbijaim közé tartozik az anime nézés (ez természetes és elengedhetetlen  :) ), a zenehallgatás (konkrét stílusom nincs, minden jöhet, ami jó, de azért inkább a slágerzenék forognak nálam  :rolleyes: ), valamint a rajzolás (sajna csak most kezdtem és még nem vagyok valami jó  :beken: ) és természetesen a gépezés  :), mivel infó szakos vagyok. Azthiszem ennyi mostanra elég is.

Baldy

Üdvözlünk köreinkben Marox!
Amugy a kor nem számit, csak az, mennyire szereted az animéket :)
Ugyhogy nézz sokat, terjeszd az igét az ismerõseidnél, hogy miél többen szeressék, és persze irj sokat ide :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marox

Quote from: BaldyÜdvözlünk köreinkben Marox!
Amugy a kor nem számit, csak az, mennyire szereted az animéket :)
Ugyhogy nézz sokat, terjeszd az igét az ismerõseidnél, hogy miél többen szeressék, és persze irj sokat ide :hopp:

Hát akkor nem lesz semmi gond, mivel nagyon-nagyon szeretem az animeket.  :rolleyes:
Megfogadom a tanácsod, bár már eddig is sokat néztem, de ezután mégtöbbet fogok.  :)  Az igét pedig terjesztem, ahogy tudom és ahogy erõmbõl telik.  :)

Kalibur

Quote from: BaldySziiiiijjjjjaaaaaa Kalibur baba!!!! Már hiányoltalak!!!! :D:D:D
Lári-fári !!  :rolleyes:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

Quote from: KaliburLári-fári !!  :rolleyes:

Üdvözlet ujra köreinkben!
És hidd el, tényleg hiányoltalak már :)
Még a legutóbbi meetrõl is :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Meske


The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Djinn

Quote from: MaroxÉn is bemutatkoznék, bár én sem tudom igazán, hogy hogyan kezdjem...
Üdvözlet!
Szeretnélek megnyugtatni, hogy nem te vagy az egyetlen, aki pár hónapja keztett anime fan lenni. Én is.  :tezsvir:
A fiatalságról meg annyit, hogy az nem az évek számától függ  :hehe:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Üdv az új tagoknak.

Marox

Quote from: DjinnA fiatalságról meg annyit, hogy az nem az évek számától függ  :hehe:

Na hát ezzel teljes mértékben egyetértek.  :)

Marox

Quote from: DjinnSzeretnélek megnyugtatni, hogy nem te vagy az egyetlen, aki pár hónapja keztett anime fan lenni. Én is.  :tezsvir:

Örülök, hogy nem vagyok egyedül.  :rolleyes:

.Attila


Xipe

Quote from: MaroxÉn is bemutatkoznék, bár én sem tudom igazán, hogy hogyan kezdjem.
Nevem teljesen véletlenszerûen jött, különösebb oka nincsen.  :)
Kb 2-3 hónapja nézek animet, a Slayerssel kezdtem és még most is az a  kedvenc sorozatom a Kiddy Grade mellett.  :rolleyes:  Filmek terén még nem vagyok valami járatos (bár az is igaz, hogy a sorozatok terén sem annyira  :rolleyes: ), eddig csak a Slayers filmeket néztem meg, amik nagyon tetszettek.
Na akkor egy picit magamról.
Szerintem én még viszonylag fiatal vagyok a körötökben, bár lehet, hogy ezt csak én érzem így  :rolleyes:, nem tudom hogy ti mikor kezdtétek. Na szóval én most vagyok 16 éves és középiskola 2. osztályba járok (ezért gondolom, hogy még fiatal vagyok  :rolleyes: ). Hobbijaim közé tartozik az anime nézés (ez természetes és elengedhetetlen  :) ), a zenehallgatás (konkrét stílusom nincs, minden jöhet, ami jó, de azért inkább a slágerzenék forognak nálam  :rolleyes: ), valamint a rajzolás (sajna csak most kezdtem és még nem vagyok valami jó  :beken: ) és természetesen a gépezés  :), mivel infó szakos vagyok. Azthiszem ennyi mostanra elég is.


Udv itt minalunk.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Marfy

Érezd magad otthon Marox! :)

Mattanja

Üdvözöllek, Marox!  :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Damnatus

Hali!

Üdv köztünk Marox!

Xaga


Moha

Aye-aye! Üdvözlégy a fedélzeten Marox! :)

Ramiz

Üdv Marox!
Lányt vagy fiút üdvözölhetünk személyedben?
Jársz majd meetre?
Szereted a SÖRt?

(Ezek a fontos kérdések, amiket minden bemutatkozónak nekiszegezek. Nyugi, nincs "rossz válasz".)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Marox

Köszönöm mindenkinek a szíves fogadtatást.  :rolleyes:

Marox

Quote from: RamizÜdv Marox!
Lányt vagy fiút üdvözölhetünk személyedben?
Jársz majd meetre?
Szereted a SÖRt?

(Ezek a fontos kérdések, amiket minden bemutatkozónak nekiszegezek. Nyugi, nincs "rossz válasz".)

1.) Én fiú vagyok.
2.) Hát nem hiszem, mivel szegedi vagyok és az elég messze van Budapesttõl.
3.) Hát ez meg egy egyértelmû kérdés, amire egyértelmû a válasz is.  :)  Igggeeen.  :)

Damnatus

Hali!

Én pl. nem szeretem a sört.