Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Pirula

Szeva Alucat!
Egy pár nagyon fontos kérdésem lenne:
Mi a rituális véleményetek arról hogy a burgonyát sok helyen krumplinak hívják? Az édesburgonya milyen szerepet tölt be a kultuszotokban? A sárga, vagy a piros héjú burgonya útja vezet az örökkévalóságba?
(Légyszi vagy az Offtopicba, vagy a Vallás, filozófia, ezoteria témába válaszolj, mert különben kimoderálják ezt a magvasnak induló eszmefuttatást.)

Ramiz

Üdv Alucat!
A hentai-t felvállalod? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Alucat

#2042
Quote from: RamizÜdv Alucat!
A hentai-t felvállalod? :D

Csont nélkül. Soroljam?
Bible Black
Behind Closed Doors
Kitty Pleasure Pack 2
Words Worth
First Lovers
Almiony Hunter

asszem egyenlõre ennyi :D

EDIT: Oh-hooo tudom már honnan ismerõs a te neveeeed :P :D
(Roshi forum) :D

Bocs, hogy nem ismertelek meg elsõre :)
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Feldin

Üdv! Nézz Azut!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rosalind

ÜDV!!!

Megint itt^^

A nevem Judit és és jelenleg 2 fõ hobbym az anime és egy Ragnarok nevû online játék^^( ajánlom mindenkinek)
Minden animet szeretek, de fõleg a baromságokat:D Szeretek jókat bõgni vagy nevetni rajtuk. Chrno Crusade után most a One Piece címû kipihent marhaságot nézem, de már sok sorozatot elfogyasztottam/fogyasztok. Ezek közül a kedvenceim Sailor Moon, amit még mindig boldogan veszek elõ a szekrénybõl; Fruits Basket, 7 Samurai  :jee:  , Naruto :zen:  (aminek felgyorsíthatnák a leadását úgy napi 10 részre) , Van Helsing, Snow Fairy Sugar, Love Hina, Full Matel Panic  :lul:  GTO, Evangelion, Rurouni Kenshin és még sokat tudnék sorolni, de nem akarom túlzásba vinni. (Angelic Layer, Fushigi Yuugi, Whisper of the Hearth, Inuyasha, Berserk, Air Master, Star Ocean, Golden Boy, Gundam...)

Nnah^^ Ezek a fontosabbak^^ Még nem olvastam végig az egész forumot, ezért bocsi, ha olyat mondanék ami márt elhangzott. Már pár thread folyamatban van:)

....ez mi ?_? --> :linsux:
Unod a géped? Tönkre kell tenni? Hívj! :jee:

Fazék

Kezit csókolom Rosalind kisasszony. Üdvözlöm köreinkben.
(diszgráfiájával együtt :D - bocsánat, "néha"(=mindig) kicsit gonosz vagyok  :__devil: :) )

Pirula

Üdvözlégy Rosalind!
Ha szereted a baromságokat akkor az Excel Saga már mehet is a letöltési listádba. :)

 :linsux: <-- Ez pedig egy golyóálló pingvin akit egy dühös emberke lövöldöz piros paintballgolyókkal a kifogyhatatlan puskájából.

Manitu

Üdv Rosalind!

(most veszem észre, hogy ilyen topic is van :D majd egyszer írok ide is valamit :D)


Djinn

Üdvözlet Rosalind!  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Suszi

Üdv körünkben Rosalind!  :jee:

Damnatus

Hali!

Üdv köztünk Rosalind! :)

.Attila

Hajimemashite Rosalind!
 :linsux: <--- a pingvin a linux-ot reprezentálja ;)

Moha

Üdvözlet a fedélzeten Rosalind!

Ramiz

Üdv Rosalind!
A One Piece nem is marhaság! :)
Ez egy pingvin, aki god-módban játszik, ezért a smiley nem tudja megölni, hiába olyan dühös. Az egyik szemével még pimaszul kacsintgat is (már csak azért is, hogy ne folyjon bele a pixelvér).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Wilkommen Rosalind!  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Meske

Üdv Rosalind!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kvikveg

Szia Rosalind!

Nezzel Trigunt! "Love&Peace!"
Meg Hellsinget, hogy hu legyek onmagamhoz! :D :__devil:
(Van Helsing??!  Ha az nem a fenti, akkor mindjart meg is keresem...)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Feldin

Quote from: RosalindÜDV!!!

Megint itt^^

A nevem Judit és és jelenleg 2 fõ hobbym az anime és egy Ragnarok nevû online játék^^( ajánlom mindenkinek)
Minden animet szeretek, de fõleg a baromságokat:D Szeretek jókat bõgni vagy nevetni rajtuk. Chrno Crusade után most a One Piece címû kipihent marhaságot nézem, de már sok sorozatot elfogyasztottam/fogyasztok. Ezek közül a kedvenceim Sailor Moon, amit még mindig boldogan veszek elõ a szekrénybõl; Fruits Basket, 7 Samurai  :jee:  , Naruto :zen:  (aminek felgyorsíthatnák a leadását úgy napi 10 részre) , Van Helsing, Snow Fairy Sugar, Love Hina, Full Matel Panic  :lul:  GTO, Evangelion, Rurouni Kenshin és még sokat tudnék sorolni, de nem akarom túlzásba vinni. (Angelic Layer, Fushigi Yuugi, Whisper of the Hearth, Inuyasha, Berserk, Air Master, Star Ocean, Golden Boy, Gundam...)

Nnah^^ Ezek a fontosabbak^^ Még nem olvastam végig az egész forumot, ezért bocsi, ha olyat mondanék ami márt elhangzott. Már pár thread folyamatban van:)

....ez mi ?_? --> :linsux:
Üdv Rosalind!

Nézz Azumangát!!!!!!!!!!!

Az meg szerintem linux ellenes smile :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Megértem a Windows-gyalázó embereket, de mégis: megérdemelnék, hogy Linux legyen a gépükön... :linsux:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Jajajajajajaj!

De rég voltam.
Itt.
Meg amúgy is.

Üdv "újoncok"! Hajimemashite! Grüss Gott! Meg egyebek. Kézcsók és ahoyy, kinek-kinek belátása szerint.
Jahm.

Master Psycho

Üdv minden új tagnak!
 :linsux:  --> Ez egy komisz kölyök, aki az állatkertben paradicsommal bombázza az ártatlanul bezárt pingvineket.
"In tanem corra, gan langar Sciak!"

Rin

Sziasztok!
Szóval...
én egy 14. életévét majdnem betöltött lány vagyok,a nevem Dia. Tavaly õsszel kezdtem el animéket nézni, az elsõ a Slayers volt, aztán jött a többi...
Én a lazábbakat kedvelem, amiken sokat lehet röhögni, de az Elfen Lied-et is szeretem. Kedvencem nincs, mert még elég keveset néztem végig, véleményt majd akkor nyilvánítok ha nagyobb tudás birtokában leszek :)    
Hobbym a lovaglás, olvasás és anime nézés. Amúgy Darkstar húga lennék :rolleyes:
Na, röviden ennyi...

Pirula

Hellóhalló Rin!
Üdv a csapatban!
(Slayers nagy király :jee: )

Raggie

Quote from: RinSziasztok!
Szóval...
én egy 14. életévét majdnem betöltött lány vagyok,a nevem Dia. Tavaly õsszel kezdtem el animéket nézni, az elsõ a Slayers volt, aztán jött a többi...
Én a lazábbakat kedvelem, amiken sokat lehet röhögni, de az Elfen Lied-et is szeretem. Kedvencem nincs, mert még elég keveset néztem végig, véleményt majd akkor nyilvánítok ha nagyobb tudás birtokában leszek :)    
Hobbym a lovaglás, olvasás és anime nézés. Amúgy Darkstar húga lennék :rolleyes:
Na, röviden ennyi...
Légy üdvözölve szerény társaságunkban!
Az EL-t a mit láttál legutóbb, hogy tetszett topicban ne nagyon említsd, mert már fightoltak rajta egy sort! :) Egyébként mi békések vagyunk! :D :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

#2065
Quote from: Rin(...) de az Elfen Lied-et is szeretem.
:eeek: Ööö... izé...

Opsz, elnézést, nagy ledöbbenésemben elfelejtettem köszönni:
ÜDV!!! (Milyen szép szín-név... Deep Sky Blue.)
Jó fórumozást! Járjál fel sokat! Vigyázz, addiktív! ;)
Nagyon kawai* az avatarod! (Majdnem olyan kawai, mint az enyém. :D **)

* : kávájíííí! ***
** : gyökér humor, tudom. nem tehetek róla. majd megszokod. :) ***
***: imádok csillagos megjegyzéseket tenni. ****
****: de gondolom ezt már észrevetted. *****
***** : ideje abbahagynom, mielõtt kitörlik ezt a postot, mely funkciója voltaképpen csak üdvözlésed volt.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Üdv Hugi!  :)

(Látod Ramiz, az EL ragadós!  ;)  )
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Velem ez nem fordulhatna elõ: tisztán tartom a cd-imet és a dvd-imet. :hehe: :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizNagyon kawai* az avatarod! (Majdnem olyan kawai, mint az enyém. :D **)

* : kávájíííí! ***
** : gyökér humor, tudom. nem tehetek róla. majd megszokod. :) ***
***: imádok csillagos megjegyzéseket tenni. ****
****: de gondolom ezt már észrevetted. *****
***** : ideje abbahagynom, mielõtt kitörlik ezt a postot, mely funkciója voltaképpen csak üdvözlésed volt.
Nem gyõzlek dorgálni:
negyedszerre is :D :Ramiz te debil!

Legalább az újoncokat egybõl ne ijeszd el!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Darkstar

Quote from: RamizVelem ez nem fordulhatna elõ: tisztán tartom a cd-imet és a dvd-imet. :hehe: :__devil:

Magas labda volt.  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん