Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Xaga

!deeS etihW vdÜ

Quote from: White SeeDEkkor ugyanis bejutottam a Gyõri egyetem mûszaki infos bsc szakára,
Részvétem.
Quote from: White Seedami kellemes kollégiummal is ellátott.
Küldõ vagy Belsõ koli???

Manu

Szia WS!

Csatlakoznék a "Ha te öreg, akkor én mi..."-t vallók felháborodott társaságához "fiacskám" :D

Orion

Üdv mindenkinek!

Hosszú-hosszú idõ után elérkezett a pillanat, hogy információkkal lássam el a rám kíváncsi tagokat. Hm, igazából az ilyen ténykedések nem tartoznak az erõsségeim közé. Talán kezdeném azzal ,hogy miket láttam eddig:
- Hellsing
- Vampire hunter D-Bloodlust
- Ghost in the Shell (movie)
- Berserk
- Naruto
- Battle Angel Alita
- Escaflowne (movie)
- DearS
- Ninja Scroll (movie)

Mindenem a zene. (Ez alatt metált értek.) Közel állnak hozzám a szerepjátékok, minden mennyiségben (Vampire:The Masqurade, M.A.G.U.S., Cthulhu) és amikor épp nincs leamortizálva a lábam, akkor mászkálni erdõk, hegyek közé. Imádom a jó könyveket. Fantasy minden mennyiségben, egy-két sci-fi és a jobb horror/thriller.
Mostanában megfogtak a filozófikusabb tartalommal rendelkezõ írások is. Lowecraft nyomában én is próbálkozom a tollforgatással. Egy novellám már megosztottam az Írások thread-ben, ha van türelmetek elolvasni kíváncsi vagyok a kritikátokra.
Filmek terén is a "bugyutább" mûvek tetszenek, mint az Equlibrium, Dark City, 13. emelet; továbbá a Gyûrûk ura trilógia, Kill Bill és egyébb Tarantino mûvek, és a sírva röhögõs vígjátékok.
Sport terén pedig szinte mindenevõ vagyok, de a csúcsok-csúcsa nálam az atlétika. Volt szerencsém pár évig gyakorolni is eme hivatást és azóta is visszasírom a "siker" éveit. :bruhuhu: :beken:
Ja, és nem szeretem a sört! :)
Liberate tuteme ex infrenis!

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Üdvözlet Orion!! :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Marfy

Üdv nálunk Orion! :tezsvir:

Moha

Isten hozott a fedélzeten Orion!

.Attila

Hajimemashite Orion!

Damnatus

Hali!

Üdv Orion!

Xaga


Animal


Exo


Marox

Üdv Orion!  :tezsvir:

Ramiz

Szerbusz!
Lovecraft nem w-vel van! (No offense! ;) )
Tetszik az ízlésed! :cool: Sokban hasonlít az enyémhez! Kivéve persze... tudod, mit. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Csakhogy ne maradjak le :)
Mályságes üdvözletem mindkét Úrnak: White-Seed és Orion
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: White SeeDDjinn: Azumangarajongó?:D
Quote from: XipeDjinn, te fiatal es orokgyermek vagy.
Rendkívül helyes meglátások :lazza:  
Sasszemetek van :D:D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

zsolti123

rászántam magam a bemutatkozásra én is végre ...
szeged tanulok és másodéves progmatos vagyok, amúgy tolna megyében egy kis faluban élek a hétvégéken, hobbijaim a zenehallgatás (leginkább drumandbass és hiphop, de egy kis breakbeat/minimal/nujazz/reggae/dub/dancehall is), animenézés, filmnézés, mangaolvasás. az elsõ anime amit láttam valószínüleg a dragonball volt még az rtles idõkben, de igazán az indított el amikor egy dnb partiban a vetítés a battle angel alita volt :D aztán szépen elkezdtem megnézegetni az "alapmûveket" (gits, ninja scroll, vhd, stb.), hamar rájöttem hogy a futurizmus nagyon tetszik nekem (akárcsak a zenében), szóval leginkább ezek érdekelnek, de azért néha mást is nézek. mangákat is a battle angel alita miatt kezdtem el olvasni, egyszerûen érdekelt a további történet. aztán belekóstoltam kicsit a lánymangákba is :D (love hina, i"s), jó volt, de elég volt ez a kettõ, nem igazán az én stílusom. most épp 5 teljesen különféle mangát olvasok, amik még nem fejezõdtek be :D kedvenc animém most éppen a samurai champloo (a zenéje miatt is), úgyhogy elég sûrûn nézegetem az oldalakat hogy mikor jön már a következõ rész mindenbõl. ha ki kellene emelnem egy-egy animét és mangát, ami a legjobban tetszett, akkor a lain és a monster lenne az a 2. most. film pedig a hana-bi.

Djinn

Quote from: zsolti123rászántam magam a bemutatkozásra én is végre ...
Welcome
Üdvözlet zsolti123!!!
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Üdv Zsolti! Az '123' mit jelent? Így szoktad inni a söröket? "Zsoltiiii: egy... kettõ... három... aztamindenit! {taps}" :D Vagy prózai ok: a zsolti név mindenhol foglalt? Vagy 123 éhes vagy? Vagy szeretsz dobolni az ujjaiddal a billentyûzeten? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: zsolti123aztán belekóstoltam kicsit a lánymangákba is :D (love hina)
lánymanga... :ejj: Kösz, a kedvencem  

Üdv köztünk!

Moha

Quote from: katzlánymanga... :ejj: Kösz, a kedvencem
Nekem is! Love Hina-t tessék "békénhagyni"! :p

Isten hozott a fedélzeten zsolti123!

Ramiz

Quote from: katzlánymanga... :ejj: Kösz, a kedvencem

Nem elég, ha valaki fegyvermániás - ha közben "lánymangákat" olvas, minden hiába... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Marox

Üdv zsolti123!  :tezsvir:

zsolti123

Quote from: RamizÜdv Zsolti! Az '123' mit jelent? Így szoktad inni a söröket? "Zsoltiiii: egy... kettõ... három... aztamindenit! {taps}" :D Vagy prózai ok: a zsolti név mindenhol foglalt? Vagy 123 éhes vagy? Vagy szeretsz dobolni az ujjaiddal a billentyûzeten? :D

a második :D
sört én se szoktam inni, inkább bort.

a lánymangát nem minõsítésként vagy lekicsínylésként értettem  :rolleyes:
a love hina pedig nagyonis tetszett  :haha:

Orion

Quote from: zsolti123rászántam magam a bemutatkozásra én is végre ...

Üdv zsolti123! Szaporodnak a progmatosok... :)
Liberate tuteme ex infrenis!

Marfy

Hali zsolti123 :tezsvir:

Pirula

Akkor csak szép sorjában:
Üdvözlégy White SeeD!
Helló Orion!
Szevasz zsolti123!
Kellemetes idõtöltést a sorainkban! :)

Mattanja

Üdv zsolti123!
Quote from: OrionSzaporodnak a progmatosok... :)
;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Meske

Üdv Orion és zsolti123!


White SeeD:Sorstárs! :) Én sem tudom sosem megjegyezni a neveket. Legalábbis nagyon nehezen. Éppen ezért még vagy ezerszer utánna szoktam nézni, hogyha valakinek a nevét nem tudom...

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Master Psycho

Isten (na meg a net...) hozott minden új tagot!
"In tanem corra, gan langar Sciak!"