Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Moha

Üdv a fedélzeten, Rin!

Fazék

Üdv Rin!
Nézz sok jó anime-t! :)

sidenote: EL-rõl most már nyugodtan lehet írni, a többségnek már kifejtettem a véleményemet és meg is gyõztek, hogy fölösleges emiatt idegeskednem :) szóval abbahagytam az EL témát véglegesen ;)

Damnatus

Hali!

Üdv köztünk Rin!

Xaga


Feldin

Quote from: RinSziasztok!
Szóval...
én egy 14. életévét majdnem betöltött lány vagyok,a nevem Dia. Tavaly õsszel kezdtem el animéket nézni, az elsõ a Slayers volt, aztán jött a többi...
Én a lazábbakat kedvelem, amiken sokat lehet röhögni, de az Elfen Lied-et is szeretem. Kedvencem nincs, mert még elég keveset néztem végig, véleményt majd akkor nyilvánítok ha nagyobb tudás birtokában leszek :)    
Hobbym a lovaglás, olvasás és anime nézés. Amúgy Darkstar húga lennék :rolleyes:
Na, röviden ennyi...
Üdv Darkstar húga Rin!!!!
Nézzél Azut!!! (csak azért is :D)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kvikveg

Udv Darkstar huga, Rin, ki 12 evvel vagy fiatalabb nalam. Jezusom... :eeek:
Lovaglas? Respect. En par ev repulestanfolyam utan abbahagytam... :eeek: /hidegrazos smiley nincs?/ Naja, egy illuzioval kevesebb...
Nezzel Hellsinget! :D :__devil:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Manitu

Üdv Rin!
Látom gyûlnek itt az EL rajongók:D
Mindenesetre kíváncsi lennék hogy jött ez a "lazább" animék közé:)


Rin

Quote from: RinÉn a lazábbakat kedvelem, amiken sokat lehet röhögni, de az Elfen Lied-et is szeretem.
Nem véletlen az a de... :)

.Attila

Hajimemashite Rin! :)
Van egy Rin-chan a Maburaho-ban ;)
Ha tényleg a könnyed, humoros anime-ket szereted, akkor elsõként én is kapásból az Azumanga Daioh-t tudo javasolni. De ajánlom még az Ultra Maniac-et is, szintén nagyon könnyed és aranyos sorozat :)

katz

Quote from: RinAmúgy Darkstar húga lennék :rolleyes:
Akkor te vagy a kicsiny, fényes csillag a nagy sötét mellett :haha: Üdv köztünk!

Ajánlom megtekintésre a Love Hinát! ;)

Rin

Köszi mindenkinek az üdvözlést és az ajánlatokat!!! Az Ultra Maniac felén már túl vagyok, a Love Hina és az Azumanga Daioh pedig felkerül a "listámra" :)

Quote from: katzAkkor te vagy a kicsiny, fényes csillag a nagy sötét mellett Üdv köztünk!

Ez nagyon teccik...

Raggie

Quote from: katzAkkor te vagy a kicsiny, fényes csillag a nagy sötét mellett :haha: Üdv köztünk!
Nyalizós!  :hehe:  :__devil:
Egyébként nézzél sok .... ja már mondták!(egy páran!) :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonNyalizós!  :hehe:  :__devil:

Ne féltékenykedj! :hehe: Inkább találj ki te is ilyen szép üdvözlést!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RinSziasztok!
Szóval...
én egy 14. életévét majdnem betöltött lány vagyok,a....
Üdvözlet Rin! :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Suszi

Hi Rin.  :gevumezs:

Rounin

Grüss Gott Rin! Hajimemashite! Meg egyebek...

katz

Quote from: Raggie GordonNyalizós!  :hehe:  :__devil:
Ha egy korombeli fiu egy korabeli lánynak nyalizik, azt Pedo Ber- nek hívják és nem nyalizosnak...

Ha stílusos akartál volna lenni akkor vmi hasonlót írhattál volna:
Üdvözöllek Rin, te kicsiny virág, ki a Sötét csillag árnyékában nyitja ki ifjú bimbóját.

Raggie

Quote from: katzHa stílusos akartál volna lenni akkor vmi hasonlót írhattál volna:
Üdvözöllek Rin, te kicsiny virág, ki a Sötét csillag árnyékában nyitja ki ifjú bimbóját.
Idealista/naív!  :__devil:  :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Meske

Üdv Rin!
De jó, még egy testvérpár! ;)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Kalibur

Éljen, mégegy lovasember ^^
Isten hozott, Rin :D !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Ramiz

Quote from: katzHa egy korombeli fiu egy korabeli lánynak nyalizik, azt Pedo Ber- nek hívják és nem nyalizosnak...

Ez most beismerés? :D

Quote from: katzHa stílusos akartál volna lenni akkor vmi hasonlót írhattál volna:
Üdvözöllek Rin, te kicsiny virág, ki a Sötét csillag árnyékában nyitja ki ifjú bimbóját.

Hú de belejöttél... :lazza: (Nagyon :cool: bókok... úgy látszik, van romantikus oldalad is. :) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Ismét fight! :D
popcorn+cola(most már én is ezt mondom!)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Quote from: KaliburÉljen, mégegy lovasember ^^
???????  :confused:
(lemaradtam valamirõl?...)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Darkstar

Quote from: Rin...Hobbym a lovaglás...

Csak errõl.  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

Gomen!!! Én vagyok a hibás! Prédikálok itt a figyelmes olvasásról és pont én nem vagyok képes rá! :lame:
Így már értem! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rin


Raggie

Quote from: RinSemmi gond :D
A bátyus már kiokosított! :D
Ja, egyébként nekem nem sok emlékem van a lovaglásról(... nem az olyanra gondolok!!!... rossz az aki rosszra gondol! :__devil: ), mivel egyszer voltam csak egy valami "túralovagáson", vagy valahogy így hívták, de a lovam állandóan füvet zabált és nem lehetett 3Km/h-nál gyorsabb tempóra nógatni, egészen addíg míg a lucernaföld mellé nem értünk és az áramos kerítés meg nem rázta az orrát!... Nna akkor aztán volt rohanás!... Le is estem kb tíz méter után, de azalatt lepörgött elõttem az életem!..
Asszem inkább maradok a sörözésnél! :D Az sokkal veszélytelenebb, hidegebb és habosabb! :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rin

:lol:
Eséses emlékem nincs, de velem is történtek már érdekes dolgok, többek közt miattam estek le egyszerre 3-an :__devil:

Manitu

Quote from: Rin:lol:
Eséses emlékem nincs, de velem is történtek már érdekes dolgok, többek közt miattam estek le egyszerre 3-an :__devil:
Azt hogy lehet elérni? Had okuljak :__devil: Hátha egyszer még jól jön:D


Rin

Hát a mögöttem jövõ csaj megijesztette a lovamat, az meg úgy megindult, hogy azzal voltam elfoglalava, hogy én ne essek le. Kit érdekeltek akkor a többiek? :haha:
(Nem vagyok még valami nagy profi...) :)