Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Shock12

#270
QuoteOriginally posted by Baldy
Csináljunk mi is egy csatornát!
Legyen US.Team a neve, és menjen rajta egész nap anime :D:D:D Tény, semmivel sem lenne jobb, mint a Fix.Tv, de szerintem ennek több nézője lenne :D
No mielőtt valaki azért erre a beszólásomra válaszolna, szólok: csak vicc volt :)

Viszont nem rossz vicc... végülis töménytelen mennyiségû kódolt jpop-jrock klipp mehetne, meg AMV... és lehetne kérni, mint más kívánságmûsorban... ha persze íly egyszerû lenne... de álomnak nem rossz ;) !

(A fix-nél az m1 teletex-e is nagyságrendekkel jobb... :D )

De ez is offtopic volt... miért ide postoltál ?? :confused:

Baldy

QuoteOriginally posted by Shock12
Viszont nem rossz vicc... végülis töménytelen mennyiségû kódolt jpop-jrock klipp mehetne, meg AMV... és lehetne kérni, mint más kívánságmûsorban... ha persze íly egyszerû lenne... de álomnak nem rossz ;) !

(A fix-nél az m1 teletex-e is nagyságrendekkel jobb... :D )

De ez is offtopic volt... miért ide postoltál ?? :confused:

Erre egy közismert amierikai sorozatban hangzott el a legjobb válasz: "Mert Joey vagyok" :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

Nem is tudom, ide írtam-e valaha, de most nem nézegetek ^^"

Szóval én elég öreg motorosnak számítok ezen táborban, bár nem éppen szeretem magam mutogatni... Először asszem 86ban láttam animet - Macross - tudatosan 90től számítok fannak (13 év... Az soknak, számít? ^.^) és fogalmam sincs már hányat ismerek. USTEAMre már a régi formában rátaláltam, aztán eltűntem egy évre és mire visszajöttem már nagyon elszaladt az egész, lemaradtam a fórumról is, így nehéz volt beilleszkedni... (Eléggé le is teszek róla még mindig sajnos :( ) Legelején azzal kezdtem, hogy Zsozso felhívást írt támogatásra, amennyire tudtam énis beszálltam, amiért büszke is vagyok, az egyik legjobb helyek egyike lett ^^

Ja még annyit, hogy 22 éves, pesti (20.ker) srác vagyok és....szóval azt nem mondhatom amit akartam, amíg nem leszek biztos benne...

Nos, ennyi elég bemutatkozásnak? ^^

Edit: ezért lehet meg fogtok kövezni, de én Aoi törzsvendég vagyok, főként ott lehet elérni.
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

Üdvöz légy ismét nálunk Kono :)
És hogy az AOI-n is tag vagy, csak azt jelenti, hogy tényleg nagyon szereted az animet, nem csak kóstolgatod, bár az, hogy '90 óta animefan vagy, jelzi, hogy már rég túlmentél a kóstolgatásos részén a dolognak :):):)
No de mindegy, a dolog lényege, hogy visszataláltál ide :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

QuoteOriginally posted by Baldy
Üdvöz légy ismét nálunk Kono :)
És hogy az AOI-n is tag vagy, csak azt jelenti, hogy tényleg nagyon szereted az animet, nem csak kóstolgatod, bár az, hogy '90 óta animefan vagy, jelzi, hogy már rég túlmentél a kóstolgatásos részén a dolognak :):):)
No de mindegy, a dolog lényege, hogy visszataláltál ide :)


Köcce neked is, tudod azért mostanában vannak megint nagyobb szakadékok, de sajna v.mikor melózni és egyéb dolgokat is el kell végezni... De azért igyekszem ezen a téren is fejlődni ^^

Edit: Uhh, remélem senki se morog le a sok post miatt, de nem tudtam aludni...
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Chronos

#275
Oké, akkor tisztázzunk valamit:

1. Nem utálja itt senki az Aoi-t, és az Aoi-s fórumozókat sem...
2. Tisztelünk mindenkit aki betéved fórumunkba...

// Az offtopic hozzászólásokat viszont töröltem, mert nem tudok áthelyezni postokat... //

CHRONOS

Kono

QuoteOriginally posted by Chronos
Oké, akkor tisztázzunk valamit:

1. Nem utálja itt senki az Aoi-t, és az Aoi-s fórumozókat sem...
2. Tisztelünk mindenkit aki betéved fórumunkba...

// Az offtopic hozzászólásokat viszont töröltem, mert nem tudok áthelyezni postokat... //

CHRONOS


Jól bemutatkoztam ez tény.... Szóval elnézést kérek, csak a hangulatom újabban ilyen!
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

QuoteOriginally posted by Kono
Jól bemutatkoztam ez tény.... Szóval elnézést kérek, csak a hangulatom újabban ilyen!

Nem szabadna ennyire negativnak lenned! Az sosem jó. Én is igy jöttem rendbe a legutóbbi kapcsolatomból nagyon hamar. Ha már előre siránkozol, akkor később még rosszabb lesz. Szóval röviden és tömören: Don't worry, be happy!
És hogy ne legyen annyira :_off: , amit irtam:
23 éves vagyok, családállapotom nőtlen, és a torz tükörben még néha szépnek is látszam, ha félhomály uralkodik a szobában, szóval lányok, hajrá, szabad préda vagyok :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

Ha már bemutatkozás, inkább a scifi felé húzódom anime szempontból, bár kis shoujo sosem át, vagy a keveréke ^^ Bár érdekelnek a fantasy (főként a vámpírosak utóbbi időben) művek is... Leginkább a komolyabbak.
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Ramiz

QuoteOriginally posted by Baldy
Ha már előre siránkozol, akkor később még rosszabb lesz. Szóval röviden és tömören: Don't worry, be happy!

A siránkozás nem segít, de a don't worry szöveg csak akkor használ, amikor az ember hajlamos rá, hogy ne bánkódjon, akkor meg úgyis tökmindegy, nem?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Ehh de csunya dolog... :(
Az új tagok már be sem mutatkoznak? :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

QuoteOriginally posted by Baldy
Ehh de csunya dolog... :(
Az új tagok már be sem mutatkoznak? :(
Lásd így van ez...
Bezzeg a mi időnkben... :D

Kono, a VHD Bloodlustot láttad? Ha nem, tudom ajánlani! (nálam jelen pillanatbn abszolut favorit :p )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Kono

QuoteOriginally posted by Kalibur
Kono, a VHD Bloodlustot láttad? Ha nem, tudom ajánlani! (nálam jelen pillanatbn abszolut favorit :p )


Láttam ^^ Az spec nekem nagyon bejött ^^ Kéne v.mi hasonló kategóriás, amit még nemláttam... Szal ne a végtelenségig húzott fajta.
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

.Attila

Következő memberünk lesz a 400.!!!

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
Következő memberünk lesz a 400.!!!

Őt majd idekényszerítjük :)
Akár tetszik neki, akár nem, fórumra fogjuk őt szoktatni :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Zelgadis

na figyeld meg, Lorenor majd csinál 1 újab accot, csak ezért :D
(bocs ;) )

Sephiroth

Hy everyone!


Gondoltam ha már erre járok illene nekem is bemutatkoznom (ha már úgy is ez a téma errefelé). Én volnék Sephiroth. Azt hiszem. Az az egy szárnyú angyal. Valójában a mű nevem Joseph B. Seph. Ezt használom általánoságban. Nem a valódi nevem nem szeretem, csak egyszerűen jó egy kis titokzatoság. Anime-vel ha jól emlékszem, még nagyon régen a Sky csatornán talákoztam. Anyira emlékszem, hogy az emberkék néha átalakultak három emeletes szörnyeké néha. Rémisztő volt.Mindig így mentem aludni utána :bruhuhu: . Igazából mikor tudtam is, hogy miről van szó Final Fantasy-in keresztül kerültem kapcsolatba. Imádom a FF sorozatot és megnéztem a rajzfilmet is (csak azért irtam, hogy rajzfilm, mert sokan összekeverik az animációs cuccal). Aztán hirtelen csak jött a többi: AKIRA, NGE, BLOOD - The Last Vampire, Hellsing, Love Hina, Gun Smith Cats, Bubble Gum Crissis, Inu Yasha, GITS, GUNNM, Kite, stb (Hadd ne soroljam fel please).

Egyébként régebben már jártam erre, csak nem volt időm mostanában (melló, game, anime, melló, anime, party,game, internet). Látjátok alig fér bele a netezés. Húúú már szerintem eleget írtam. Modjuk tudnék még mit kisajtolni magamból, de inkább nem untatlak titeket.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shock12

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Hy everyone!

Üdvözlet körünkben, szép lista, ráadásul a komolyabb fajtából ! ;)

Baldy

Üdvözlet körünkben Seph!
Amugy egy kérdés: Melyik FF rész tetszett neked a legjobban? Ugye a VII-s? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Sephiroth

Hát izé! Erre a kérdésre nem tudok mást mondani, mint azt, hogy igen. De a X. részt is nagyon eltalálták. Nem tudom, hogy az X-2 milyen, de elég gyanusan kacsingatok arrafelé.;)
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Sky

Hail to you!
Légy üdvözölve, és FF Rules!
Mess with the best,
Die like the rest...

Saori

"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kalibur

Üdvözlet Sephirot ! Helyrajzilag honnan az avatar (azt tudom, miből) ?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

.Attila

Willkommen Sephiroth!
Nekem is az egyik kedvencem az FFVII (első PSX-es játékom volt). A valaha készített egyik legjobb hangulatú játék. Csak 2x, 3x játszottam végig.

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Kalibur
Üdvözlet Sephirot ! Helyrajzilag honnan az avatar (azt tudom, miből) ?

PC-s verzónál mikor megy az install akkor adja be. De most keresek valami újatt az FF VII Advent Childrenből. Arról tudtok már valamit? Most jön le a trailer-je.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Kalibur

QuoteOriginally posted by Sephiroth
PC-s verzónál mikor megy az install akkor adja be. De most keresek valami újatt az FF VII Advent Childrenből. Arról tudtok már valamit? Most jön le a trailer-je.
Nem sokat... van tán egy AMV-m, meg a visual arts collectiopn, amit az ftp-ről húztam le...
De ha te majd többet tudsz, megoszthatod velünk (velem)!
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Kono

Üdv énis Sephi ^^ Szeressem a nevedet adó karaktert ^^
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

Azért ne feledkezzünk meg a FF VIII-ról sem :) Szerintem az is nagyon jó volt. Az első PSX-s játék, amit kipróbáltam egy ismerősömnél :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

StabWest

QuoteOriginally posted by Baldy
Azért ne feledkezzünk meg a FF VIII-ról sem :) Szerintem az is nagyon jó volt. Az első PSX-s játék, amit kipróbáltam egy ismerősömnél :)
FF VIII:cool: , pedig nekem a PC-s változat van meg. És innen már nem offtopic. Az első japán rajzfilm, amit láttam, a 12 hónap volt (1980 valahányban). Igaz, akkor még nem foglalkoztatott az a gondolat, hogy ez anime. Aztán a(z 19)90-es években az RTL2-n láttam a Lady Oscart. Az ismétlést is végignéztem:) . Akkoriban már tetszettek a japán stílusú karakterek. Majd jött a FF VIII, utána a FF X. Elkezdtem "AMV"-ket babrálni a játékok mozijaiból. Mivel kifogytam az ötletekből, gondoltam, ráállok az anime-kre. Kb. 1 éve gyűjtögetem őket. Nagyobb kedvencek: Vampire Hunter D: Bloodlust (ez látszik:) ), Lady Oscar, Rurouni Kenshin OVA, Akira, Fatal Fury, GITS, Angel Sanctuary, Grave Of The Fireflies... Van még mit megnéznem...
Szeretem a jrockot (itt most nem tartok felsorolást  - pár kedvenc olvasható egy másik topic-ban).
A nőnemet képviselem és budapesti vagyok.

Baldy

Én pár Jrockot hallottam eddig, de azok bejöttek :)
Amugy ha nem mondtam volna: én is bp.-i vagyok, akárcsak öcsém (nagyon meglepő módon) :) És minő meglepetés: pasi vagyok :D Szóval Stabwest: ha van kedved, gyere te is ilyen bulikra, mint amilyenről szó volt a Jpop,Jrock threadben :) Bár nem lepődnék meg, ha azt mondanád, hogy már voltál ott :) (csak megérzés)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.