Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Nephilim

Harr!

400-as számú elítélt jelentkezik, Nephilim formátumban...

Kimondottan régen hozott össze a sors néhány akkor még elmebetegnek gondolt anime stuffal, amiből csak annyit értettem, hogy gusztustalan izék néha ártatlan lányok életére törnek, majd azok mosolyogva véres pempőt hajtogatnak belőlük, angyali szárnycsapkodások közben, és a világ folyamatosan megmenekül. Persze aztán komolyra ferdült a dolog, s jöttek a jobbnál jobb témák: NGE, Kite, GITS, Nausicaa, Mononoke hime, Hellsing, Lodoss, Blood, Love Hina, Gun Smith Cats, Bubble Gum Crissis, Akira és még sok-sok hasonlatosság... Ezek közül mindenekelőtt az NGE volt rám nagy hatással.

No és főleg FF rulez!!! 7-10ig all. És a film. Meg az anime is.

Az elmúlt néháy évben sikeresen hasonultam :hopp: , így már elvonási tüneteket is tudok produkálni, ha meg***ztanak a napi anime adagjaimtól :ejj:

Hát üdv mindenkinek!
"God's in his heaven. All's right with the world."

Saori

Üdvözöllek köreinkben!
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Kalibur

QuoteOriginally posted by Nephilim
Az elmúlt néháy évben sikeresen hasonultam :hopp: , így már elvonási tüneteket is tudok produkálni, ha meg***ztanak a napi anime adagjaimtól :ejj:
Akkor ne hagyd magad !
Különben meg üdv errefelé :p
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

Üdvözlünk Nephilim,köreinkben! :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Sky

QuoteOriginally posted by Nephilim
Harr!

400-as számú elítélt jelentkezik, Nephilim formátumban...

Kimondottan régen hozott össze a sors néhány akkor még elmebetegnek gondolt anime stuffal, amiből csak annyit értettem, hogy gusztustalan izék néha ártatlan lányok életére törnek, majd azok mosolyogva véres pempőt hajtogatnak belőlük, angyali szárnycsapkodások közben, és a világ folyamatosan megmenekül. Persze aztán komolyra ferdült a dolog, s jöttek a jobbnál jobb témák: NGE, Kite, GITS, Nausicaa, Mononoke hime, Hellsing, Lodoss, Blood, Love Hina, Gun Smith Cats, Bubble Gum Crissis, Akira és még sok-sok hasonlatosság... Ezek közül mindenekelőtt az NGE volt rám nagy hatással.

No és főleg FF rulez!!! 7-10ig all. És a film. Meg az anime is.

Az elmúlt néháy évben sikeresen hasonultam :hopp: , így már elvonási tüneteket is tudok produkálni, ha meg***ztanak a napi anime adagjaimtól :ejj:

Hát üdv mindenkinek!

Mintha téged már láttalak volna korábban valahol...(esetleg másik fórum...)
Mess with the best,
Die like the rest...

Itachi

QuoteOriginally posted by Nephilim




Az elmúlt néháy évben sikeresen hasonultam :hopp: , így már elvonási tüneteket is tudok produkálni, ha meg***ztanak a napi anime adagjaimtól :ejj:

Hát üdv mindenkinek!
Háát igen ezzel én is így vagyok...régen mikor még nem volt gépem és nem animeztam a usteam en és egyéb helyeken komoly depressziót váltott ki belőlem a hétvége mivel olyankor sem az RTL2 ön sem a VOX on nem ment anime....(régen még a TELE5 ön..)most már jobb mivel mindig van vagy 30 gigányi anime előre letöltve az anime-nélküli unalmas hétvégékre...Ja és FF rulez!Egyébként meg üdv! :D :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Oh-oh, külön üdvözlöm új tagunkat, shampoo-t. Remélem van annyira atraktív, mint az a szereplő, akinek a nevét felvette (pláne, ha még inkább az :rolleyes: ), ugye Titkos? :D

NuDLy

hello all! sajnos nem volt shampoo-s avatar, de azért ez is nagyon kawaii ;) kedvenc animék: ranma (ki gondolta volna?:D) inuyasha, nge. :angyali:



.Attila

#308
QuoteOriginally posted by shampoo
hello all! sajnos nem volt shampoo-s avatar, de azért ez is nagyon kawaii ;) kedvenc animék: ranma (ki gondolta volna?:D) inuyasha, nge. :angyali:

Plíz, egy kicsit bővebben!
Avatar-t tudsz csinálni magadnak, keress egy képet, nyomd le 128X128-ra, és akkor berakhatod. Shampoo-s képed meg biztosan van ;)

edit: de neveletlen vagyok. :ejj:  Üdv körünkben Shampoo!

Shock12

Üdv körünkben shampoo ! Nagyon dícséretes, hogy írtál egybõl, és megtaláltad a témát... nomeg a hozzád szóló felhívást :D !

Titkos®

QuoteOriginally posted by Trivi
Oh-oh, külön üdvözlöm új tagunkat, shampoo-t. Remélem van annyira atraktív, mint az a szereplő, akinek a nevét felvette (pláne, ha még inkább az :rolleyes: ), ugye Titkos? :D

Hát, nagyon remélem!:D :hopp:

Én is üdvözöllek Shampoo!
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Chronos

QuoteOriginally posted by shampoo
hello all! sajnos nem volt shampoo-s avatar, de azért ez is nagyon kawaii ;) kedvenc animék: ranma (ki gondolta volna?:D) inuyasha, nge. :angyali:
Hmm...:D
Ez is te vagy? :)
http://aoianime.animehq.hu/forum/viewtopic.php?p=12385&highlight=#12385  
Mert a stílus hasonló...;)

Amúgy üdv köreinkben...:)

CHRONOS

Baldy

QuoteOriginally posted by shampoo
hello all! sajnos nem volt shampoo-s avatar, de azért ez is nagyon kawaii ;) kedvenc animék: ranma (ki gondolta volna?:D) inuyasha, nge. :angyali:

Szia shampoo, örülök, hogy a köreinkben köszönthetlek :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Sky

Mess with the best,
Die like the rest...

Kono

Üdv az újaknak ^^ Meg szépjóreggelt mindenkinek!
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Saori

"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

phr0zen

QuoteOriginally posted by Chronos
Hmm...:D
Ez is te vagy? :)
http://aoianime.animehq.hu/forum/viewtopic.php?p=12385&highlight=#12385  
Mert a stílus hasonló...;)

Amúgy üdv köreinkben...:)

CHRONOS

Te Chronos,kétlem hogy ez is ő lenne,mert nekem csak ennyi van odaírva:

"Ki lettél tiltva erről a Fórumról
További információért vedd fel a kapcsolatot a webmesterrel, vagy az Adminisztrátorral"

Zelmor

QuoteOriginally posted by phr0zen
Te Chronos,kétlem hogy ez is ő lenne,mert nekem csak ennyi van odaírva:

"Ki lettél tiltva erről a Fórumról
További információért vedd fel a kapcsolatot a webmesterrel, vagy az Adminisztrátorral"

Nos, ige. Adminja válogatja, hogy hol mit tűrnek meg, és mit nem...;)n

Chronos

QuoteOriginally posted by phr0zen
Te Chronos,kétlem hogy ez is ő lenne,mert nekem csak ennyi van odaírva:

"Ki lettél tiltva erről a Fórumról
További információért vedd fel a kapcsolatot a webmesterrel, vagy az Adminisztrátorral"
;) ;) ;)
És semmi többet nem tudok mondani, csak annyit, hogy akkor vedd fel a kapcsolatot az administrátorral...:p

CHRONOS

phr0zen

QuoteOriginally posted by Chronos
;) ;) ;)
És semmi többet nem tudok mondani, csak annyit, hogy akkor vedd fel a kapcsolatot az administrátorral...:p

CHRONOS

Chronos,hát milyen ötlet ez?Honnan veszed ezt a baromságot?"B*MMEG TE NEM VAGY EMBER!":hopp:

Chronos

QuoteOriginally posted by phr0zen
Chronos,hát milyen ötlet ez?Honnan veszed ezt a baromságot?"B*MMEG TE NEM VAGY EMBER!":hopp:
Hát ezt írja a fórummotor, nem? :hehe:
Na mindegy, hagyjuk, mert OFF...;)

CHRONOS

Kalibur

Jobb későn mint soha mottóra : Üdv shampoo ;)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

NuDLy

Yoo dolog az IP, ugye? :hehe:



Moloko

Ave!
tekintve hogy a forum neve "bemutatkozasok"... :)
no en a sailormoonnal kezdtem, de elotte meg ilyen disney rajzfilmeket neztem ( a kedvenc a Chip & Dale - de csak mert van benne egy feltaláló :)) . azota lattam mindenfelet ... foleg az olyanokat szeretem, amiben vannak jelen normalis emberi erzelmek (ez asszem majdnem az osszesre igaz :)
ami nagyon benne van a top?-emben az a Nausicaa, Naruto, Fruits Basket, (Project ARMS, Witch Hunter Robin, ...)
Van egy folyamatosan epulo honlapom, folyamatosan bovulo animereszleggel... folyamatosan emelkedo szinvonallal :)
Legutobb a Rurouni Kenshint neztem meg mindenestul - kovetkezmenye egy ujabb lap lett - kb 400 screencappel az OVAbol... akit erdekel...

.Attila

Légy üdvözölve körünkben, Angel!

Shock12

QuoteOriginally posted by Angel

Hoy ! Üdv nálunk, remélem találsz magadnak néhány dolgot, ajánlom figyelmedbe az AMV szek(sz)ciót, van ott Kenshin-OVA amv... vagylegalábbis összefutottam vele... de lehet, hogy az a megboldogult HQn volt (?!:confused:!?) ...

Nephilim

QuoteOriginally posted by Angel
... foleg az olyanokat szeretem, amiben vannak jelen normalis emberi erzelmek

Üdvöz légy Angel!

(asszem még régről ismerhettelek, még fönn, azóta az Úr lejjebb vitte a dolgom, heh :angyali: )

Ezek szerint bejön neked a Hellsing? :bsd:
(lesd meg jól, ha még nem láttad :D )
"God's in his heaven. All's right with the world."

Sephiroth

Én is csatlakoznék az előtem állokhoz.
Üdv, Angel.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

.Attila

QuoteOriginally posted by Shock12
Hoy ! Üdv nálunk, remélem találsz magadnak néhány dolgot, ajánlom figyelmedbe az AMV szek(sz)ciót, van ott Kenshin-OVA amv... vagylegalábbis összefutottam vele... de lehet, hogy az a megboldogult HQn volt (?!:confused:!?) ...

Fent van a Kenshin Oro-collection, még anno az őszi seregszemlén szereztem valakitől, és raktam fel az ftp-re.

Saori

Üdvözlet Angel!
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"