Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Moloko

QuoteOriginally posted by Nephilim

Ezek szerint bejön neked a Hellsing? :bsd:
 

abszolut :) csak sajnos darabokban lattam es a vege fele mar azt se tudtam mi volt az eleje :)
de azert bejon... egyszer a suliban az egyik csaj satanistanak nezett mert az az otagu csillag volt a kezfejemre rajzolva, ami a vampirnak a keztyujen van :)

Nephilim

QuoteOriginally posted by Angel
abszolut :) csak sajnos darabokban lattam es a vege fele mar azt se tudtam mi volt az eleje :)
de azert bejon... egyszer a suliban az egyik csaj satanistanak nezett mert az az otagu csillag volt a kezfejemre rajzolva, ami a vampirnak a keztyujen van :)

Pontosan tudom, mire gondolsz.
Én minden reggel így kelek fel. :D
"God's in his heaven. All's right with the world."

Moloko

QuoteOriginally posted by Nephilim
Pontosan tudom, mire gondolsz.
Én minden reggel így kelek fel. :D
ezt mire ertetted?

Baldy

NNo mint későnjövő én is csatlakoznék a bagázshoz, és üdvözlöm körünkben az angyali Angel-t :)
A honlapodat megkuksiztam, és amit láttam belőle, az tetszik, mert elég közvetlen a hangneme, szóval csak ennyit: Hajrá kislány! :)

Edit: Na jó, már nagylány :) Amugy jó az avatarod is :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

Szióka Angel! Újabban mennyi nagyalt látok ^^
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
NNo mint későnjövő én is csatlakoznék a bagázshoz, és üdvözlöm körünkben az angyali Angel-t :)
A honlapodat megkuksiztam, és amit láttam belőle, az tetszik, mert elég közvetlen a hangneme, szóval csak ennyit: Hajrá kislány! :)

Edit: Na jó, már nagylány :) Amugy jó az avatarod is :)
a-ri-ga-to-u
(mar el is felejtettem, hogy milyen jo normalis emberekkel kommunikalni... - es ehhez az erzeshez leginkabb ez a kep tarsithato -> attach)

Nephilim

QuoteOriginally posted by Angel
ezt mire ertetted?

Általában az indulásnál kissé később szoktam ébredni, és a ruházatom erősen közelíti a vámpírvagdaló fószerekét. Huhh, milyen tekintetek szoktak néhol meredni rám :D
Eccerűen fantastic!

S most megnézem a honlapod, (Kis nagylány? Hú, ez jól hangzik :D )
"God's in his heaven. All's right with the world."

Sky

Hoi!

Egyébként miből is van az avatárod?
Mess with the best,
Die like the rest...

Nephilim

QuoteOriginally posted by Sky
Hoi!

Egyébként miből is van az avatárod?

Hmm... találtam. Még keresem a forrást, mert nem tudom mihez kötni :D

De nekem nagyon bejött.
"God's in his heaven. All's right with the world."

Sky

én tk Angelre gondoltam, de a tied se rossz...:D
Mess with the best,
Die like the rest...

Spectre

Mivel ritkán nézek be ide, azért meg is ragadom az alkalmat: üdv az újaknak! Ha gondoljátok, gyertek majd be a chatre is (a főoldalról is elérhető, de célszerűbb a saját kliens), mert mostanában elég nagy pangás van
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Moloko

QuoteOriginally posted by Sky
Hoi!

Egyébként miből is van az avatárod?

hat en morisato megumire tippelek, az oh my goddessbol, de egyebkent halvany fogalmam sincs :) talan majd egyszer megtalalom azt a kepet amire gondolok, es akkor majd meglatom, hogy o-e. :)

kiskrampusz

Asszem a lenyege ertheto a topiknak!

Azt a celt szolgalna, hogy az usteam foruman forumozok kozelebbrol is megismerjek egymast, vagyishat gondolom akik regebb ota forumoznak itt, azok mar ismerik egymast, de ok is irhatnanak ide magukrol par szot hogyha esetleg egy-egy ujabb forumozo feljon ide, akkor az ezt a topikot elolvassa kulonbozo infokat tudjon meg az emberekrol...

Baldy

QuoteOriginally posted by kiskrampusz
Asszem a lenyege ertheto a topiknak!

Azt a celt szolgalna, hogy az usteam foruman forumozok kozelebbrol is megismerjek egymast, vagyishat gondolom akik regebb ota forumoznak itt, azok mar ismerik egymast, de ok is irhatnanak ide magukrol par szot hogyha esetleg egy-egy ujabb forumozo feljon ide, akkor az ezt a topikot elolvassa kulonbozo infokat tudjon meg az emberekrol...

Nem akarlak megbántani, de szerintem a bemutatkozás thread ezért lett kitalálva... De azért jó az ötlet, csak sajna kicsit megelőztek vele...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xaga

Hi all

Xaga vagyok a 394-es számú regisztrált fórumozó.

Én dragonball-val kezdtem majd jött a dragonball betiltása után a digimon és még pár másik anime amit az RTL II-ön adtak, de láttam pokemont is:D Majd egy ideig (jó sokáig) nem néztem animet, mivel levete a szolgáltató az RTL II és még jópár német adót. Aztán nyáron sulinet táborban ajálnlották hogy nézzem meg a Hellsing-et és az NGE-t. (gyerek kicsitt vámpír fan igy egész táborban a vámpírokról szoló történeteket halgattam, de még mindig jobb volt mint a star-trek fan dumái amiben minden 5. szó star-trek). Szóval mily véletlen a német Viván ép elkezdték a Hellsinget, úgyhogy nem volt mit tenni, megnéztem. Majd rátaláltam az Usteam-re és végre megnézhettem az NGE-t. Láttam még a Bastard-ot Ranmát (egészet, thx hogy kicsréltétek a hibás fileokat) és most Slayers-et nézek. Szeretnék megtanulni japánul, nem tudtok olyan oldalakat ajálnlani ahol azt megtehetném.(Japanese Online-on kívül) és olyan linkeket ahol meg lehet tanulni az anime stílusú rajzolást.(én olyan béna vagyok hogy tutorial kell hozzá).

Köszönöm hogy végigolvastad:D  Ajándékként küldöm:
"Darkness beyond twillight, crimson beyond blood that flows.
Buried in the flow of time...
In the greater name, i pledge myself to darkness.
All the fools who stand in our way shall be destroyed by the power you and i possess."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Xaga
Hi all

Xaga vagyok a 394-es számú regisztrált fórumozó.

Láttam még a Bastard-ot Ranmát (egészet, thx hogy kicsréltétek a hibás fileokat) és most Slayers-et nézek. Szeretnék megtanulni japánul, nem tudtok olyan oldalakat ajálnlani ahol azt megtehetném.(Japanese Online-on kívül) és olyan linkeket ahol meg lehet tanulni az anime stílusú rajzolást.(én olyan béna vagyok hogy tutorial kell hozzá).

Köszönöm hogy végigolvastad:D  Ajándékként küldöm:
"Darkness beyond twillight, crimson beyond blood that flows.
Buried in the flow of time...
In the greater name, i pledge myself to darkness.
All the fools who stand in our way shall be destroyed by the power you and i possess."

Dragonslave!!!!!

Először is isten hozott köreinkben (bár ha jól látom te előbb regisztráltál mint én, sebaj). Japán tanulás gyanánt ajánlom az
//www.animevilag.hu nevű oldalt (egyszerű nyelvleckék), de a főoldalon vannak más linkek is. Rajzolásssal kapcsolatban most hirtelen nem jut eszembe oldal, de nézd meg a többi linket, hátha találsz köztük egyet. :)

Nephilim

QuoteOriginally posted by Xaga
Hi all

Szeretnék megtanulni japánul, nem tudtok olyan oldalakat ajálnlani ahol azt megtehetném.(Japanese Online-on kívül) és olyan linkeket ahol meg lehet tanulni az anime stílusú rajzolást.(én olyan béna vagyok hogy tutorial kell hozzá).
 

'sten hozott! (Bár én is későbbi vagyok :D )

Ha komolyan akarsz japánul tanulni, akkor a nyugatinál a Crazy Cafe után van egy teaház, aminek neve nem ugrik be (a cotton club mellett)... Hmm... szégyenlem is magam :ejj:
Én pár hónapja leltem ott röpcetlit telefonszámmal. Magántanulóként lehetséges a dolog. Egy próbát talán megér!
"God's in his heaven. All's right with the world."

Shock12

QuoteOriginally posted by Xaga
Hi all

Xaga vagyok a 394-es számú regisztrált fórumozó.

megtehetném.(Japanese Online-on kívül) és olyan linkeket ahol meg lehet tanulni az anime stílusú rajzolást.(én olyan béna vagyok hogy tutorial kell hozzá).


Dragonszlévu !

Szia ! Üdv nálunk... ! Ajánlom figyelmedbe a fórum japán problémákkal foglalkozó topicját  . Lapozdd végig (elején nem japánról van szó :D ... annó nem volt még külön szelektálva az offtopicness), találni fogsz nagyon sok linket!

Sephiroth

Hy Xaga!

Üdv köreinkben;) !
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Baldy

Üdvözlünk köreinkben Xaga!
Amugy én még ajánlom neked az Excell Saga-t :)
Kifejezetten jó dolog, főleg ha szereted a nagyon Iq-tlan hülyeségeket :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Saori

Üdvözlégy köreinkben Xaga!
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Moloko

üdv Xaga! (bar en is kesobb regisztraltam...)
tovabbi japantanulasi lehetoseg a japan alapitvany (http://www.jfbp.org.hu/), ha komolyan gondolod...
mangarajzolashoz meg letezik valahol egy olyan kiadvany hogy "how to draw manga" azt nem tudom hogy jelenleg hol erheto elneten, de ugy remlik hogy nemetfoldon megjelent nyomtatasban is....

Xaga

Thanks all.
(mondanám japánul ami inkább idevágob de nem tudom, ha jól szedtem ki az animekből akkor: arigatto gozejmasz valami ilyesmi, javítsatok ki ha tévedtem)
japánul ingyenes forrásból szeretnék tanulni, ősök nem finanszirozzák nekem nincs keretem rá ugyhogy marad a net. amugy köszi a segítséget.

How to draw manga -t hol lehet beszerezni ha lehet inkább angolul mint németül, és nem az ugyanaz nevü oldalról megrendelve.

Baldy

QuoteOriginally posted by Xaga
How to draw manga -t hol lehet beszerezni ha lehet inkább angolul mint németül, és nem az ugyanaz nevü oldalról megrendelve.

Most töltöttem le netről az anyagot... Nem kis mennyiség, mit ne mondjak... Eddig már tudom, hogy kell női testet rajzolni, meg hajat... Most jön a többi :)
A köszönöm pedig többek között lehet: domo arigato
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
Most töltöttem le netről az anyagot... Nem kis mennyiség, mit ne mondjak... Eddig már tudom, hogy kell női testet rajzolni, meg hajat... Most jön a többi :)
A köszönöm pedig többek között lehet: domo arigato
hajráhajrá :) aztán a fejleményeket majd tessék feltolni netre :)
jo dolog figyelni a fejlodest :D

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Eddig már tudom, hogy kell női testet rajzolni, meg hajat...

Ezzel már kétszer többet tudsz mint én! :D Amúgy a képeidet várjuk a fanart topicban. :)

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Ezzel már kétszer többet tudsz mint én! :D Amúgy a képeidet várjuk a fanart topicban. :)

Én még csak az elméletet tudom, a gyakorlatot még nem :)
De ime egy kis izelitő az anyagbol :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xaga

Baldy honan szedted le?

Shock12

bemutatkozások... off, vagy fanart...

Kalibur

QuoteOriginally posted by Xaga
Baldy honan szedted le?
Engem is érdekelne, de ha le is írod télleg vagy az offtopicba vagy a fanartba küldd, mert kezd erősen eloffulni erre a téma, azt pedig ugye nem mindenki nézi jó szemmel...:rolleyes:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."