Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: RamizÜdvözlünk mindenkit. Tök jó, hogy ilyen sokan vannak ezen a fórumon (és azok is ilyen tevékenyek:) ).
Ha jól látom, te is beérted ennyivel:P Nem várhatod el komolyan, hogy... áhhh... na jó, esetleg... (Sirtomit mér nem szekálod?)
 Úgyis azt kapnám replynak, h nézzek Hellsinget, meg Cowboy Bebop-ot:D

Ramiz

Quote from: Kuro_TenshiVárom is ám... remélem jobb lesz, mint a trailer  :haha:
:ejnye: Remélem csak a felbontásra gondoltál...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: LythisHa jól látom, te is beérted ennyivel:P Nem várhatod el komolyan, hogy... áhhh... na jó, esetleg... (Sirtomit mér nem szekálod?)
 Úgyis azt kapnám replynak, h nézzek Hellsinget, meg Cowboy Bebop-ot:D
Nono!! Azért tessék csak bepötyögni valami bemutatkozó szöveget, és nem a régiek postjaiban turkálni!! :D :lazza:

sirtomi: neked is mondjuk, akkor(ha már Lythis így felemlegette[meg te is, ha jóllátom]): Tessék bemutatkozni!!!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Mit is tehetnék ehhez hozzá?
Ja igen: nézzetek Bebopot és Hellsinget. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

#3004
Sziasztok!

Közel az ezredik posthoz, akkor bemutatkozom :D

Pécsi vagyok, két éve végeztem a Pollackon, most programozóként dolgozom.

Az elsõ anime amit láttam az a Dragonball volt, bár akkor még nem tudtam, hogy ez anime.

Animek amiket láttam: Cowboy Bebop sorozat és film, Hellsing, X, Trigun, Haibane Renmei, Serial Experiments Lain, Iketeru Futari, Shingetsutan Tsukihime, Angel Sanctuary, GitS 1-2, NGE, Vampire Hunter D, Berserk, Grave of the Fireflies, Spriggan, Jin-Roh, stb.

Ja, és szeretem a sört!

Raggie

Quote from: sirtomiJa, és szeretem a sört!
:D Ezt csak így mellékesen a végére. :) (de azért jól kiemelve egy sor szünettel elõtte! ;) )

Btw, téged mintha már ismertelek volna... nem?!  :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kuroi Tenshi

Quote from: sirtomiAz elsõ anime amit láttam az a Dragonball volt, bár akkor még nem tudtam, hogy ez anime.
Szerintem azért a Niels Horgerson, Maya a méhecske és a Kalán néni meséi / Csip-csup csodák elõbb voltak, csak arról még kevesebben tudják, hogy anime - pedig japánok rajzolták.

sirtomi

Quote from: Kuro_TenshiSzerintem azért a Niels Horgerson, Maya a méhecske és a Kalán néni meséi / Csip-csup csodák elõbb voltak, csak arról még kevesebben tudják, hogy anime - pedig japánok rajzolták.
Ok. Errõl megfeledkeztem, pedig valaki már említette valamelyik topicban. Akkor eléggé elcsodálkoztam :)

Kvikveg

Quote from: Kuro_TenshiSzerintem azért a Niels Horgerson, Maya a méhecske és a Kalán néni meséi / Csip-csup csodák elõbb voltak, csak arról még kevesebben tudják, hogy anime - pedig japánok rajzolták.
:eeek:  *elhalo horges, levegokapkodas, dobbent tekintet*
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg:eeek:  *elhalo horges, levegokapkodas, dobbent tekintet*
Errõl jó lett volna egy kép  :lul:

Raggie

Szvsz nem attól anime az anime, hogy rajzfilm és japánok rajzolják! A japánok nyugodtan rajzolhatnak európai stílusban, nem?! Szvsz az az anime, ami úgy is néz ki... :zen:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Quote from: Raggie GordonSzvsz nem attól anime az anime, hogy rajzfilm és japánok rajzolják! A japánok nyugodtan rajzolhatnak európai stílusban, nem?! Szvsz az az anime, ami úgy is néz ki... :zen:

És az hogy néz ki? Hmmm? :zen:

Kuroi Tenshi

Quote from: Raggie GordonSzvsz nem attól anime az anime, hogy rajzfilm és japánok rajzolják! A japánok nyugodtan rajzolhatnak európai stílusban, nem?! Szvsz az az anime, ami úgy is néz ki... :zen:
Nagy kerek szemek? Check.
Nagy izzadtságcseppek? Check.
Tipikus arckifejezések (elpirul/zavarban van/stb)? Check.

Bocs, mit is mondtál? :p
 :zen:

Raggie

:_off:
Rounin+Kuro_Tenshi: Jó, errõl most ne vitatkozzunk, fõleg ne itt( :körülnéz modokat keresve: ), de szvsz a Maja a méhecske nem nagyon anime. Az anime, olyan rajzfilm, ami(nem feltétlen gyerekeknek készült) a régi japán festményekbõl létrejövõ új stílusban készül(ami mellesleg az amerikai képregények, filmek, kultúra hatása volt!), és nem pedig az európai kisgyerekek napi mesécskéje, amit minden kedden fél hatkor megnézhettek az mtv-n. Nem a nagy izzadtságcsöppek és nem a nagy szemek teszik az animét. Ha belenézel a carttoonetwork egy-két rajzfilmjébe, akkor látni fogod, hogy már a legtöbben mind lekoppintották ezeket(és azok aztán végképp nem animék, remélem ezt ti is elismeritek)!

Ezzel nem minõsítem az általatok említett rajzfilmeket, csak szvsz ebbe a kategóriába nem tartoznak bele.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

zsozso

Quote from: Raggie Gordon:_off:
Rounin+Kuro_Tenshi: Jó, errõl most ne vitatkozzunk, fõleg ne itt( :körülnéz modokat keresve: ), de szvsz a Maja a méhecske nem nagyon anime. Az anime, olyan rajzfilm, ami(nem feltétlen gyerekeknek készült) a régi japán festményekbõl létrejövõ új stílusban készül(ami mellesleg az amerikai képregények, filmek, kultúra hatása volt!), és nem pedig az európai kisgyerekek napi mesécskéje, amit minden kedden fél hatkor megnézhettek az mtv-n. Nem a nagy izzadtságcsöppek és nem a nagy szemek teszik az animét. Ha belenézel a carttoonetwork egy-két rajzfilmjébe, akkor látni fogod, hogy már a legtöbben mind lekoppintották ezeket(és azok aztán végképp nem animék, remélem ezt ti is elismeritek)!

Ezzel nem minõsítem az általatok említett rajzfilmeket, csak szvsz ebbe a kategóriába nem tartoznak bele.
Miert nem anime? http://anidb.info/a1351 ;)
Death is the only redemption

Ramiz

Quote from: zsozsoMiert nem anime? http://anidb.info/a1351 ;)
:3x3:  :haha:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: zsozsoMiert nem anime? http://anidb.info/a1351 ;)
:haha:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: zsozsoMiert nem anime? http://anidb.info/a1351 ;)
Hehe, ez jo.

Viszont most lattam valami eloszor animenek kinezo cuccot talan a Minimaxon, ami valami olyan szinvonaltalan koppintas volt, hogy fajt. Pocsek hatterek, pocsek rendezes, pocsek beallitasok, katasztrofalisan sablonos dumak, es a karakterdesignrol inkabb ne is beszeljunk. Nem vartam meg a veget... :eeek:  Ez fajt...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Feldin

Üdv újak!!!!!!

Nézzetek Azumangát!!!!
:D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

animoni

NÉZZETEK HELLSING-ET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Kvikveg

Quote from: animoniNÉZZETEK HELLSING-ET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
He, ez az en szovegem! :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Quote from: FeldinÜdv újak!!!!!!

Nézzetek Azumangát!!!!
:D

Quote from: animoniNÉZZETEK HELLSING-ET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
blablabla

Olvasastok Berserket!!!
:D


Üdv mindenkinek!

Ramiz

Ne terrorizáljátok szegély újoncokat! És különben is, BEBOPOT NÉZZETEK!!! :lol: (Csak vicceltem. Nézzetek, amit akartok. :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

animoni

ÖSSZEFOGLALÓ!!!!!!!!!!!
NÉZZETEK ANIME-T!!SOK-SOK ANIME-T!!!!!ÉS MÉG ANNÁL IS TÖBBET!!!! :haha:  :haha:
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Necrid^

Quote from: animoniÖSSZEFOGLALÓ!!!!!!!!!!!
NÉZZETEK ANIME-T!!SOK-SOK ANIME-T!!!!!ÉS MÉG ANNÁL IS TÖBBET!!!! :haha:  :haha:
De néha tanulásra is gondoljátok :D:D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: NecridDe néha tanulásra is gondoljátok :D:D
... csak hogy tudjátok, mit mulasztotok el. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Sidney

Quote from: zsozsoMiert nem anime? http://anidb.info/a1351 ;)
:)  :lul:  És én még láttam annak idején szlovákul is...

Meske

Üdv itt Kuro_Tenshi és ha már bemutatkoztál, neked is sirtomi! ;)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Taingeer

No sziasztok mindenkik akkor én is bemutatkoznék :)
Ne csak okoskodjak már bele a fórumokba :D

Szóval...
Magamról annyit, h 20 éves vagyok, pasi, imadom az animet, a hentait, meg a mangákat is!
Nem kifejezetten szeretem a gyerekes happy endeket egy amugy komoly sztorival megáldott sorozat, vagy film végén.  :)
Kb 12 éves koromban néztem végig a Blue Submarine-t imádtam, akkoriban már horrorokon csüngtem amikor csak tehettem, de az az anime teljessen új távlatokat nyitott az érdeklõdési köröm számára.
Itt fontosnak érzem megjegyezni, h nem vagyok sem Darkos, sem sátánista, sem semmi ilyen hülyeség amire ilyenkor talán asszociálni lehetne!  :lazza:
Jómagam amolyan amatõr novella író féle lennék, fentasykat írok csak, a scy-fit is imádom, de az nem menne igazán, ezért soha sem próbáltam meg... Tudom és kész. :P
No meg néha ha nagyon rámjön, akkor leírok egy-egy rövid verset, de ehhez hangulat kell, csak olyankor megy, ez amolyan kiélem az ölhetnékemet dolog szokott lenni... Nem psihopata sem vagyok, csak a szokásos, xar napom volt, szivatott a fõnököm, szívtam a suliban és még a párommal is összevesztem világvége fentasy versikék  :rolleyes:
A gyerekes vígjátékokat, és csupa rózsaszín happy end mangákat is meg szoktam nézni, de idönként igénylem az igazán sötét, és tragikus véget érõ dolgokat is... pl az EVA film változatának a kiadás elött többször átdolgozott útolsó része. Na az egy szép kis rúgás az ember lelkébe, aki végigizgulta már elötte a sorozat összes részét, nézte a kialakuló baratságokat, szerelmeket a nagy kûzdelmeket és áldozatokat és aztán a vég... Na az tetszett!  :lul:
De az olyat is nagyon csípem amikor az egyszál halhatatlan fõhõs a végén brutális halált hal, h rá nem jellemzõ módon megváltsa a világot, holott meg is úszhatná az egésszet.  :jee:
No valami ilyesmi... ja igen amigy mint mondottam az anime stílus mellet a fentasy a masik mániám, az isten sem tudja szerintem, h hány ezer oldalnyi fentasy könyv van már mögöttem! De az igazsághoz az is tartozik, h most már eléggé régen nem olvastam... :(
Na ennyi, ha bárki "hozzám" akar valami miatt szólni majd figyelek, meg arra is, h vajon mit hagytam ki. No szép napot mindenkinek!

Kuroi Tenshi

Szia Taingeer!

Bár én még csak egy pár napja csatlakoztam, azért hadd üdvözöljelek, ha már bemutatkoztál ;)
Én is szeretem a nem-feltétlenül-happy-end végzõdésû animéket, valahogy életszerûbb (nekünk is hányszor van egyszerû kis életünkben, hogy sok küszködés után még rosszabbul állunk), meg egy kicsit változatosabb és izgalmasabb is: lehet a fõszereplõkért izgulni, hiszen nem biztos, hogy túlélik  :)

Az ihlet... nem csak Te állsz vele így. Van, amikor csak úgy özönlenek belõlem a versszakok szabályos szótagszámmal és rímeléssel, van viszont amikor nyögve-nyelve sem megy...

Na ja, lehet, hogy egy kissé gyökér dolog szóvá tenni, de ha már annyira szereted, akkor légy szíves a-val írni a fantasy-t ;)