One-Punch Man (ワンパンマン)

Started by GOUKI, 2015-10-13, 13:07:52

Previous topic - Next topic

blackronin

#60
One-Punch Man Season 2., első rész
Az internetnek hála egy katasztrófális kezdésre számítottam, de végül kellemesen csalódtam!
Az animáció és az art nem éri el tényleg az első szezon szintjét, de bőven jó még így is.
King vitte a részt, de jó volt látni végre Saitama-t és a többieket.

Az új opening és a zene bejön, szóval ezekkel sem lesz gond.  :smile:

Squazee2005

Tetszett, bár fura kezdés volt, olyan bummbele. Nem szezon nyitós inkább egy következő rész jellege volt. De azért jó volt. A zenét szokni kell, de a Mobnál is megszoktam az új zenét, biztos itt is meg fogom szokni.

blackronin

One-Punch Man Season 2., második és harmadik részek
A J. C Staff a várakozások ellenére eddig jól viszi az új évadot.
Az art és animáció rendben van, a pacing kellemes, Garo és Saitama viszi a prímet.
A pozitív élménynek hála, nagyon bizakodóan tekintek az évad hátralévő részeire!  :smile:

Cloud

Quote from: blackronin on 2019-04-23, 21:17:16
One-Punch Man Season 2., második és harmadik részek
A J. C Staff a várakozások ellenére eddig jól viszi az új évadot.
Az art és animáció rendben van, a pacing kellemes, Garo és Saitama viszi a prímet.
A pozitív élménynek hála, nagyon bizakodóan tekintek az évad hátralévő részeire!  :smile:

Garo mi ütést kapott a végén? :D A kis szörnyecske.

blackronin

#64
One-Punch Man Season 2., negyedik rész
Metal Bat a középpontban és természetesen Garou.
Elder Centipede-nél és társainál kicsit aggódtam, hogy milyen lesz a CGI, de kellemesen csalódtam.
Jövő héten folytatódik a harc.  :smile:

edit:
One-Punch Man Season 2., ötödik rész
Elég pörgős volt a pacing, de rájöttem, hogy a mangában is ez volt.
Az art és az animáció viszont most volt a leggyengébb, remélem hogy ez a szint lesz a legalsó határ ami a JC Staff-ot illeti.
Nem várható el az első évad minősége, de azért túl sokat sem szabad engedni az elvárásokból.

edit2:
One-Punch Man Season 2., hatodik és hetedik rész
Röviden fogalmazva a szezon továbbra is élvezetes, így a kisebb art és animációs bakikról nem nehéz elfeledkezni.
Suiryu és Saitama harca annyira átjött, mint anno a mangában, kíváncsi leszek, hogy a bajnokság utóharcai mennyire lesznek bejövősek.

blackronin

#65
One-Punch Man Season 2., nyolcadik rész
A bajnokság utóharcai jópofák voltak, bár a gyors tempó miatt egy kicsit kapkodós lett egy-két jelenet.
Saitama a végén megjelenik, hogy megmutassa a kétségbeesett Suiryu-nak, hogy mit jelent az igazi hős szerepe.

edit:
One-Punch Man Season 2., kilencedik rész
Inkább átvezető rész volt, valamint megcsodálhattuk ahogy Saitama-t kivezeti King az értékválságból.  :D

edit2:
One-Punch Man Season 2., tizedik és tizenegyedik részek
A Garou elleni küzdelmek jók voltak és megfelelően voltak megcsinálva.
Persze be lehetne kötni egy-két állóképbe meg hasonlók, de élvezetes volt nézni a részeket és nekem más nem számít.
Kíváncsi vagyok, hogy akkor a jövő heti lesz az utolsó rész a második szezonból vagy esetleg később kaphatunk egy OVA-t még.

blackronin

One-Punch Man Season 2.
Tegnap lement az utolsó rész is, ami pontosan ott ért véget, ahol vártam.
Összességében élvezetes volt ez a 12 rész, de (és ezen gondolom senki sem lepődik meg) az animáció és az art csak esetenként tudta megközelíteni az első szezon színvonalát.
Korrekt iparosmunkát végzett a J. C. Staff, én rosszabb eredményre számítottam, de a következő részeket már felkészültebb csapatra bíznám.
Főleg annak fényében, hogy a jelenlegi egyik legnépszerűbb sorozatról van szó.
A zene, a hangok, a humor és a pacing rendben volt, nincs mibe belekötnöm.

7,5/10. nálam ez az évad, ha az elsőt 10/10-esnek vesszük.