Kinek milyen stílus jön be?

Started by zsozso, 2002-12-08, 12:11:28

Previous topic - Next topic

Kinek melyik a kedvenc stílusa?

Action
6 (7.4%)
Adventure
3 (3.7%)
Comedy
7 (8.6%)
Drama
7 (8.6%)
Fantasy
9 (11.1%)
Romance
12 (14.8%)
Science-Fiction
13 (16%)
Sports
0 (0%)
Scifi+Fantasy
19 (23.5%)
Hentai ;)
5 (6.2%)

Total Members Voted: 80

Kupakorrú

Hihih, a legjobb a mindenféle víg dolog... :D Az animekészítõk nagyon tudnak nevettetni, és... bizony ^^  :rotflol:

Feldin

Minden minden. :D
De fõleg dráma, romantika, komédia meg fantasy :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Rounin

Quote from: KaliburHát akkor én most Itachival értenék egyet, ha megengedi, méghozzá majdnem teljes mértékben... a sci-fit mondjuk fantasyre változtatva... De a sportban mindenképpen igaza van ^^

Ezzel meg én értek egyet, hogy nehogy 10 oldalasra sikeredjek. -_-"

gabs

nem tudom van-e ilyen kategória, de én az ilyen feszült zizis izgulós okos(leginkább talán david lynch szerû, de persze ez butuska analógia) darabokat kedvelem, mint a LAIN, ha tudtok mmég ilyesmi, ekkora tutikat, akkor szóljatok, ja és a látányvilágra is az egyik legjobb, az agyamat eldobtam. amikor megy haza, meg az a rengeteg llevegõkábel basszus!

Karma XXL

Quote from: gabsnem tudom van-e ilyen kategória, de én az ilyen feszült zizis izgulós okos(leginkább talán david lynch szerû, de persze ez butuska analógia) darabokat kedvelem, mint a LAIN, ha tudtok mmég ilyesmi, ekkora tutikat, akkor szóljatok, ja és a látányvilágra is az egyik legjobb, az agyamat eldobtam. amikor megy haza, meg az a rengeteg llevegõkábel basszus!

Nekem is ez a kedvenc stílusom, de sajnos az NGE-n és a TEXHNOLYZE-on (ami mellesleg szintén ABe Yoshitoshi mûve, mint a Lain --> afféle garancia), esetleg a Haibane Renmei-en (ABe ez is, kevésbé darkos, de elég erõs  :wtf: -ot hagy az emberben) kívül többet nem ismerek.

A TEX tudtommal nincs fenn a USTEAM FTP-n, "állítólag" az animeHQ-n fenn van, én a #wizzu@irc.animepad.net csatornáról szereztem, korrekt sebességgel :) Próbáld meg összeszedni, mert az agyadat el fogod dobni :D

gabs

olvasgatom a thread-eket, A boogiepop-ról, és a paranoia agent-rõl is ilyesmi képem alakult ki a hozzászólások alapján, láttad már õket? scak mert letöltöttem már õket, de kevés az idõm, és nagyon meg kell fontolnom mit nézek

gabs

bocs azt hiszem ezt már offtopicnak hívják, ugye? megprobál a pm

Kalibur

Quote from: RouninEzzel meg én értek egyet, hogy nehogy 10 oldalasra sikeredjek. -_-"
Egészen pontosan melyik részével  :confused:
Különben a tíz oldalas hozzászólás sem baj, ha az építõ jellegû... legalábbis asszem. És ha jól tudom, úgyis van egy karakterlimit, amin felül már nem enged több szöveget, ugyhogy ez a része is lerendezve, halljuk a véleményt :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

-OJ-

Scifi+Fantasy

De a yaoit leszámítva akármit meg tudok nézni, még a shounen-ait is ha van egy normális sztorija :jee:

Zelda

Majdnem mindenevő vagyok, de kedvencem a kicsit beszaratós, gondolkozós, WTF utóhatást nyújtó kategória... xD Az Another-t meg a Ghost Hound-ot pl imádtam, de a TEX, meg az utóbbi időszakban a Psycho-Pass is jó volt (bár az utóbbi a végére igencsak ellaposodott szerintem).
Románcot, drámát, humort szeretem, de azért módjával fogyasztom és jobban megválogatom, mit nézek. Mecha nálam alapnak számít.
Tehát, alapjában véve a komolyabb műfajokat részesítem előnyben, bírom a vértől tocsogó sztorikat, de nem szeretem a vámpíros témákat. (Ez elég ellentmondásos, de ez van... sajnos vámpír téren vérszemet kaptam egy könyv miatt, annyira sz*r volt.)
Most, így az összefoglalómra ránézve nem vagyok túl nőies.  :eek:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Darkstar on 2013-05-27, 22:53:59
Biggest necro ever?
Kb, ezek a mai fiatalok nagyon el vannak vadulva, nincs ki féken tartsa őket. :D
[reserved]

Darkstar

Nem baj, csak még névről se nagyon volt ismerős a thread, ezért megnéztem.  :D

Amúgy fun things are fun.
Azaz amig jól szórakozok, bármi jöhet.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-

Quote from: Darkstar on 2013-05-27, 22:53:59
Biggest necro ever?

Számíthatsz még többre is, mindenhol nyomot kell hagyni :szemuveges:
It's what I do :whoah:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Darkstar

Ne trollkodj, tudod, milyen erős a kísértés, hogy töröljem?  :__devil:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん