Kinek milyen stílus jön be?

Started by zsozso, 2002-12-08, 12:11:28

Previous topic - Next topic

Kinek melyik a kedvenc stílusa?

Action
6 (7.4%)
Adventure
3 (3.7%)
Comedy
7 (8.6%)
Drama
7 (8.6%)
Fantasy
9 (11.1%)
Romance
12 (14.8%)
Science-Fiction
13 (16%)
Sports
0 (0%)
Scifi+Fantasy
19 (23.5%)
Hentai ;)
5 (6.2%)

Total Members Voted: 80

zsozso

Death is the only redemption

McDouglas

ecchiiiiiiiiiiiii me want ecchi :D :D

Amugy ez igy sux, mer nincs oan anime ami csak action vagy adventure... veygesek a kategoriak... Szeressuk mindet ;)
Kukorica Rox ^^

zsozso

QuoteOriginally posted by McDouglas
ecchiiiiiiiiiiiii me want ecchi :D :D

Amugy ez igy sux, mer nincs oan anime ami csak action vagy adventure... veygesek a kategoriak... Szeressuk mindet ;)

OK okostojgli akkor csináld jobbra :fuck: :haha:
Death is the only redemption

NewSea

Aki egy ilyen stílusra tényleg rá tudja mondani, hogy az a kedvence, az nagyon nagy rajongó lehet :jee:

Rhyagelle

Nem hiszem hogy csak a stílusa miatt kell szeretni az animéket. A karakterek és a story a lényeg. Én a sci-fi fantasy-t választottam. De ha ilyesmi:  :uzi: :morci: :lol: Akkor mindig jó :D
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

gyroscope

szerintem ez nem stilustol fugg. profin meg legyen csinalva, es arrol szoljon, ami "belul" van. ettol meg nem kell feltetlenul romantikusnak lennie, lehet akar sci-fi is (romantikus sci-fi? ;) lsd. asimov muveit, vagy mondjuk a blade runnert. ez az, amin nalam bukott pl. az uj star wars sorozat, es ezert csipem jobban az anime-ket, mint pl. a disney muveit. azt gondolom, a szepseg es a szornyeteg ota nem sokat tudtak felmutatni - es az sem az o tortenetuk.).
:ejj: gyro
"all these moments will be lost
like tears in the rain"
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

shirorouga

teljesen eggyetértek veled
 :lol:
nekemis pont ez a véleményem.:hopp:
es ense csipem a disney-ket.
x-the sign what mark me`s this...

Ekuseru

tényleg nehéz igy szavazni mert nem mindig a stilus a lényeg hanem a történet
...de azért én minden habozás nélkül a "romance"-re voksoltam :D
szeretem ha könybe lábad a szemem :hopp: :hopp:
日本 - 中國 - 한국

Zodd

Valami pipás megoldás kellett volna akkor talán ki tudtam volna jelölni azokat, amik tetszenek:zen: :)
:bsd:

Relunx

Hi all!

Ha már szavazni kell akkor a kedvenceim:
Sci-Fi
Fantasy

Zsozso nem akarok kötekedni de szerintem egy alapot kihagytál és ez pedig a Cyber-Punk ami a legeslegkedvencebb nálam :D .

De szerintem is az anime függ a storytól és a karakterektõl no meg a "grafikájától"!

Relunx

gyroscope

nekem a romantikus-hentelos. szoval legyen lelkizes is, meg akcio is megfelelo aranyban. akkor nem alszom el rajta, es nem is kapcsolom ki 5 perc utan. ezek utan, hogy sci-fi-e vagy fantasy, vagy akarmi, nekem mindegy.
szeretem, ha a film egeszen kozelrol mutatja be a szereplok hetkoznapi eletet. nem szeretem az olyan sci-fi-t, ahol csak extrem helyzetek vannak, semmi intimitas, egyebek. a crest of the stars hasonlo okok miatt fogott meg, bar igy utolag, nem egy nagy szam, a 2. es 3. sorozat ugy ahogy van felejtheto, az elso is csak az elejen remekelt. (ugy kb. a 5. resz vegen volt a csucspont, amikor a gosroth-al kavartak. ezerrel rohantam letolteni a tovabbi reszeket, de nem kaptam meg, amire vartam :().
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

emperor

Én mindent megnézek, amirõl nem ordít az igénytelenség és a gyagyiság, de a komolyabb, eredetibb, nehezen emészthetõ, szomorúbb alkotások vonzanak...
Szóval én a sci-fi-re szavaztam, mert legjobban a mechás animékat szeretem, de a romantikustól kezdve mindent megnézek, ha jó;)
Mondjuk, az NGE egyesíti mindazt, amit én várok egy mozgóképi alkotástól.:D  Nekem az a Nr. 01.:)
Loyalty Never Dies


    Soridan

    A stílus mindegy, a lényeg, hogy rövidnek érezzem az egészet  - vagyis amint végignéztem, bambán pislogjak: ennyi volt? MÉÉÉG AKAROOOOK!!! :bruhuhu::bruhuhu::bruhuhu:
    Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

    Pharaoh

    Nekem is jöhet minden féle stílus, csak legyen jó a sztori és fogjon meg.

    Jenchi

    Hali!

    Ahogy most visszagondolok arra, hogy miket láttam, szal' nincs két egyforma stílusú közöttük. "Egyszerûbb a jobb" alapon tudom csak megválaszolni a kérdést: Jó legyen oszt csá!:rotflol:
    (Kicsit túl egyszerûre sikerett :p )
    "I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

    McDouglas

    Kicsit meg editaltam a poll-t, mert ugy ereztem nem volt teljes ^______^
    Kukorica Rox ^^

    zsozso

    QuoteOriginally posted by McDouglas
    Kicsit meg editaltam a poll-t, mert ugy ereztem nem volt teljes ^______^

    Hadd találjam ki az utolsó kategoriát raktad be ;)
    Death is the only redemption

    McDouglas

    QuoteOriginally posted by zsozso
    Hadd találjam ki az utolsó kategoriát raktad be ;)
    Honnan tudtad? (lol!) ;))))
    Kukorica Rox ^^

    Jenchi

    Tudtam, hogy valami hiányzik!Zoral! :hahaha:
    "I'm not going there to die...  I'm going to see if I'm truly alive."

    zsozso

    QuoteOriginally posted by McDouglas
    Honnan tudtad? (lol!) ;))))

    Hmm hát nemis tudom :angyali:
    Death is the only redemption

    ArchElf

    SF/Fantasy 40%
    Action/adventure 40%
    Comedy/Romance 20%
    +Igényesség/Történet
    Nálam ez jön be...
    Drámából elég volt a Grave of Fireflies...:(

    AE

    あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

    0118 999 881 999 119 725...3

    Saori

    Leginkább a fantasy...de igazából bármit megnézek, csak legyen igényes..és hogyha az 3. rész után sem rud megfogni...akkor lehet akármilyen fantasy, úgysem nézem végig..
    "Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

    VASH

    ez a szavazás nagyon egy oldalú:
    miért?

    Próbálja valaki behatárolni az NGE sorozatot, én valahova sci-fi az action közé teszem de az END of EVANGELION után (itt arra a részre gondolok amikor unit02bõl sushi lesz és a NERV munkatársai gyors végkielégítést kapnak) én azt mondom hogy mélyen drámai fordulatot vesz...:eek:


    de sokszor függ a hangulattól is de azért a legtöbb anime így is emészthetõ fõleg társaságban(így még a gyengus animékat is fel lehet dolgozni)
    You can't stop me
    I love the world with all its lies
    You can't stop me
    I'm close enough to kiss the sky
    keep it to myself
    keep it to myself

    thebluesnote

    Eccerû. Evangelion sorozat az sci-fi, End of Eva meg brainstorm... :D

    Hm, szavazni? High-school anime.

    Quotede sokszor függ a hangulattól is de azért a legtöbb anime így is emészthetõ fõleg társaságban(így még a gyengus animékat is fel lehet dolgozni)

    Az, hogy egy film társaságban élvezhetô, az imho nem igazán mond semmit. Teletubbies-on is tök jót lehet röhögni társaságban (bár az is segített valamelyest, hogy mindenki be volt nyomva, mint a rajzszeg), mégse mondanám, hogy nem tartozik a filmgyártás leggyatrább alkotásai közé.

    VASH

    QuoteOriginally posted by thebluesnote
    Eccerû. Evangelion sorozat az sci-fi, End of Eva meg brainstorm... :D




    Az, hogy egy film társaságban élvezhetô, az imho nem igazán mond semmit. Teletubbies-on is tök jót lehet röhögni társaságban (bár az is segített valamelyest, hogy mindenki be volt nyomva, mint a rajzszeg)

    A duma az király és az érzés is megvolt már ...
    tényleg hányan láttátok hogy tinki-vinki és poo... na haggyuk ez már eddig is sértő volt az anime készítőkre nézve hogy akár egy oldalon belül is együtt emlegessük a két témát:teccik:


    ja egyébként a 1.5 éves kistestvéremet nem ültetném le a Teletubbies elé mert 1.-nem szeretném ha maradandó károsodást szenvedne 2:- nekem már azt okozott:D


    de egyébként egy üveg tequila és egy bonbon megylikőr után egész élvezhető:lazza:
    You can't stop me
    I love the world with all its lies
    You can't stop me
    I'm close enough to kiss the sky
    keep it to myself
    keep it to myself

    gyroscope

    heh, az ocsem 4 evesen a doom ele ult le, de nem okozott neki semmilyen maradando karosodast, ugyanis rendes csaladban el, ahol a szuloknek meg van idejuk a sajat gyerekukre ;).
    reszegen anime-t nezni, hat, azt meg nem probaltam, de mindent ki kell probalni egyszer.
    the sun rises and sets. feelings go with the wind.

    VASH

    QuoteOriginally posted by gyroscope
    heh, az ocsem 4 evesen a doom ele ult le, de nem okozott neki semmilyen maradando karosodast, ugyanis rendes csaladban el, ahol a szuloknek meg van idejuk a sajat gyerekukre ;).
    reszegen anime-t nezni, hat, azt meg nem probaltam, de mindent ki kell probalni egyszer.
    10000 nap és még egy se volt  részeges anime nap?


    gyorsan csinálj egyet...

    ja és DOOMozzon mindenki rendszeresen...

    majd elmondom hogy miért is:D
    You can't stop me
    I love the world with all its lies
    You can't stop me
    I'm close enough to kiss the sky
    keep it to myself
    keep it to myself

    TurboK

    QuoteOriginally posted by VASH
    ja és DOOMozzon mindenki rendszeresen...

    majd elmondom hogy miért is:D
    Elmondom én helyetted

    Doom >>>>>> minden (na jó, majdnem minden)

    Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

    http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

    VASH

    QuoteOriginally posted by TurboK
    Elmondom én helyetted

    Doom >>>>>> minden (na jó, majdnem minden)

    Köszönöm, hogy tanúlt kollégám kisegített a kérdést illetõen...

    én special 6 évesen nyúltam DOOMhoz:rolleyes: ... ÍGEN akkortájt jött ki és a x86 volt még a király...

    Azok a szép napok...:hehe: :rolleyes:
    You can't stop me
    I love the world with all its lies
    You can't stop me
    I'm close enough to kiss the sky
    keep it to myself
    keep it to myself

    gyroscope

    QuoteOriginally posted by VASH
    Köszönöm, hogy tanúlt kollégám kisegített a kérdést illetõen...

    én special 6 évesen nyúltam DOOMhoz:rolleyes: ... ÍGEN akkortájt jött ki és a x86 volt még a király...

    Azok a szép napok...:hehe: :rolleyes:

    atomkiraly volt! 80x50 pixelen nyomtunk 4-en LAN-on 386-os gepeken. a leggyakoribb kerdes: "ja, te vagy az?" :D
    the sun rises and sets. feelings go with the wind.