Kinek milyen stílus jön be?

Started by zsozso, 2002-12-08, 12:11:28

Previous topic - Next topic

Kinek melyik a kedvenc stílusa?

Action
6 (7.4%)
Adventure
3 (3.7%)
Comedy
7 (8.6%)
Drama
7 (8.6%)
Fantasy
9 (11.1%)
Romance
12 (14.8%)
Science-Fiction
13 (16%)
Sports
0 (0%)
Scifi+Fantasy
19 (23.5%)
Hentai ;)
5 (6.2%)

Total Members Voted: 80

VASH

QuoteOriginally posted by gyroscope
atomkiraly volt! 80x50 pixelen nyomtunk 4-en LAN-on 386-os gepeken. a leggyakoribb kerdes: "ja, te vagy az?" :D

A feeling megvan:hehe:
nekünk a tipikus beszólás a "KUKUCS:D" volt mielõtt rávakuztun a másikra a BFG4000-s mordájal.

aztán amikor még százezer forintot adtunk a fejlesztésre(386->486) akkor már 16 ültünk egy szobában és DUKE ment hajnalig
asszem olyan 300-400 frag körül hagytuk abba:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

VASH

ha érdekel van egy javított DOOM2003(doomsday) nevû progim azzal akár 1600x1200 felbontásban is lehet nyomni:D:D:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

gyroscope

nyomjad privatba, mostansag ugysincs mit zuzni!
arigato.
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

thebluesnote

DirectX kell hozzá? A gépem allergiás DX-re, úgyhogy le kellett kapcsolni... Asszem szoftveres OpenGL még fut rajta... (Tiszta poén, egy Gef4-gyel...)

Kalibur

#34
Hali, remélem nem tolom el, mint elsõ fórumlevélkét, de ugyi senki se tökéletes (én meg pláne:D )
Nemtom, érdemes-é még Doom és stb után visszatérni kedvencekhez, de ez volt a téma ugyi?? (De azért hozzátenném, Quake 2 partyk számtech fakt helyett, nnnna az még jó móka volt :) )
Visszatérve: Látom sokan gondolkodnak erre hozzám hasonlóan. Nem feltétlen a stílus a lényeg. Legyen igényes és izgalmas.
Apropó, szavazás: Nem lehetne megbütykölni, hogy többet is jelölhessünk? Az jobban takarná a valóságot... nem beleszólni akarok, mert kb annyit értek hozzá, mint ló maz ABC-hez.
Csövi.

Ja, plussz 1 kérdés: meg tunná mondani valaki, az avatarom mibő van ? nagyon megtetszett:D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

VASH

QuoteOriginally posted by Kalibur
Hali, remélem nem tolom el, mint elsõ fórumlevélkét, de ugyi senki se tökéletes (én meg pláne:D )
Nemtom, érdemes-é még Doom és stb után visszatérni kedvencekhez, de ez volt a téma ugyi?? (De azért hozzátenném, Quake 2 partyk számtech fakt helyett, nnnna az még jó móka volt :) )
Visszatérve: Látom sokan gondolkodnak erre hozzám hasonlóan. Nem feltétlen a stílus a lényeg. Legyen igényes és izgalmas.
Apropó, szavazás: Nem lehetne megbütykölni, hogy többet is jelölhessünk? Az jobban takarná a valóságot... nem beleszólni akarok, mert kb annyit értek hozzá, mint ló maz ABC-hez.
Csövi.

Ja, plussz 1 kérdés: meg tunná mondani valaki, az avatarom mibő van ? nagyon megtetszett:D

12 levéllel feljebb én már szóltam:D így most már nem vagyok egyedül:kiraly:

Nálunk csak **** gépek vannak (a tanároknak van jó gépük(amiről havi rendszerességgel törlük dolgokat:D))de a DOOM is felemelő tud lenni...

Avatar: asszem Record of the Lodos War de nem vagyok benne biztos:confused:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

roderick

Tuti nem Lodoss, ott sokkal szõkébb volt az elf :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Kalibur

Szerintem sem Lodoss, azt láttam (jó, a Cronicelst nem...), és a stílus teljesen más, Deedo pedig még csak nem is hasonlít erre az elfre. De úúúgy teccik, valaki mongya meg mi ez plíííz !!
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

VASH

QuoteOriginally posted by Kalibur
Szerintem sem Lodoss, azt láttam (jó, a Cronicelst nem...), és a stílus teljesen más, Deedo pedig még csak nem is hasonlít erre az elfre. De úúúgy teccik, valaki mongya meg mi ez plíííz !!

A kép neve wish.jpg ezen a nyomon elindulhatsz pl: NIGHTWISH...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

gyroscope

VASH, Te aztan jol nyomod! Chronosra meg kicsit gyurnod kell, de gyorsan meglesz a 100 post.
(talan ezert nem ersz ra doom2003-at kuldeni? penteken eleg gaz napom volt, valakit muszaj kettefureszelnem! :D)
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Chronos

#40
QuoteOriginally posted by gyroscope
VASH, Te aztan jol nyomod! Chronosra meg kicsit gyurnod kell, de gyorsan meglesz a 100 post.
Hát ja, ideje lenne végre, hogy több Senior Member is legyen...;)
Sokan vagyunk, de... dehát ezt úgyis tudjátok...:p

CHRONOS

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Chronos
Hát ja, ideje lenne végre, hogy több Senior Member is legyen...;)
Sokan vagyunk, de... dehát ezt úgyis tudjátok...:p

CHRONOS
Próbálkozik az ember, de oly kevés az idõ...

TurboK

#42
QuoteOriginally posted by VASH
ha érdekel van egy javított DOOM2003(doomsday) nevû progim azzal akár 1600x1200 felbontásban is lehet nyomni:D:D:D
Helyett inkább ezt:
http://legacy.newdoom.com/



OpenGL és Direct3d support, transzparens képmegjelenités, egérrel való nézelődés, ugrás, nagyon erősen feljavitott grafika, egy quake konzol, tonnányi multiplayer opció, skin support, tiszta Quake+Doom2 az egész. Erősen ajánlom, főleg WinXP usereknek mivel a sima Doom 2őt használja csak Windows alatt.

A Doom és a Duke sajnos nálam kimaradt a multi gamék közül, viszont nagyon nagy Quake partikat nyomtam még régen a suli számtech termében... Multiplayer, E1M8 (asszem, a lávás körpálya ahol amúgy a fődög lenne) user limit 16ra és nyomás...
Ment egész délután a szerver, mindig ki-be jöttek játékosok, volt úgy hogy megtelt a limit és 16an voltunk benn, mindenki ugrált körbe körbe, rakéták és nailgunok repkedtek mindenhol, meg gránátok pattogtak...
Személy szerint a 2 és fél óra játék után amikor zárták a termet, nekem volt 700 valamennyi fragem, a második helyezettnek viszont még feleennyi sem... Hú de nagy tömegmészárlás volt...

Vash: BFG 9000 volt az nem 4000. (jelentése: Big ****ing (vagy Fragging, meg hasonlák) Gun


Megáldalak benneteket gyermekeim...

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ekuseru

most tényleg nem akarok vitázni meg ugye ez már elég régen OFFTOPIC de a JDOOM a LEGACYDOOM-ot leveri mint a t*knyot :D

csak egy indok:
日本 - 中國 - 한국

VASH

#44
QuoteOriginally posted by gyroscope
VASH, Te aztan jol nyomod! Chronosra meg kicsit gyurnod kell, de gyorsan meglesz a 100 post.
(talan ezert nem ersz ra doom2003-at kuldeni? penteken eleg gaz napom volt, valakit muszaj kettefureszelnem! :D)

Bocsi hogy nem voltam itt hétvégén nekem is gáz hetem volt de én a JEDI ACADEMY-ban szétvagdostam 1-2 sith lovagot aztán jobb kedvem lett :D

Kell még elküldenem valakinek a DOOM 2003?

JA és csak szólok hogy itt nincs versengés CRONOS ÉS KÖZTEM de ha jó a hangulat akkor hajrá had szóljon a FÓRUM...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

gyroscope

QuoteOriginally posted by VASH
Kell még elküldenem valakinek a DOOM 2003?

nekem! ha van linked, az a legjobb! (atom lusta vagyok rakeresni ;))
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Ekuseru

日本 - 中國 - 한국

gyroscope

QuoteOriginally posted by Ekuseru
adok én neked linket! :D
http://www.doomsdayhq.com/

arigatou!
(de ez jDoom, ez mar megvan ;))
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Kalibur

Hogy lehet topikot átnevezni?? Erre az éljen az fps jobb cím lenne!:D :D :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

VASH

#49
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Moha

Jéé! Itt még ilyen thread is van? Miket nem talál az ember, ha kicsit kutakodik! ;)

Nost akkor, hogy elmondjam a véleményem:
Nekem mostanság leginkább a dráma jön be, nem tudom, miért. De persze a romantikus stílust is nagyon szeretem. Ezen kívül még mondjuk a sci-fi.

Különben meg szinte minden jöhet, nem feltétlen a stílus a lényeg, hanem az összhatás. :)

(Na hátha sikerül felélesztenem a threadet... :p)

Exo

Quote from: MohaJéé! Itt még ilyen thread is van? Miket nem talál az ember, ha kicsit kutakodik! ;)

Nost akkor, hogy elmondjam a véleményem:
Nekem mostanság leginkább a dráma jön be, nem tudom, miért. De persze a romantikus stílust is nagyon szeretem. Ezen kívül még mondjuk a sci-fi.

Különben meg szinte minden jöhet, nem feltétlen a stílus a lényeg, hanem az összhatás. :)

(Na hátha sikerül felélesztenem a threadet... :p)

Moha a szívembõl beszéltél! :D
Ezekután már csak annyit fûznék hozzá, hogy, mivel a jelenlegi ranglistám elsõ 3 helyét drama-romance stílusú animék foglalják el (ebbõl 2 erõsen sci-fi-s jellegû is)....így áztán csakis egyetérteni tudok Mohával :)

.Attila

Nálam egyértelmûen Comedy :)

Itachi

Nekem sok minden kivéve a sports. A lényeg ,hogy semmibõl se túl sok, mert hát az úgy nem jó. A túl sok romantika az már átmegy csöpögösbe. A túl sok akció t megúnja az ember. A túl sok humor nál a történet szenved stb. A sci-fi talán az amibõl a sok nem árt. :)  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Kalibur

Hát akkor én most Itachival értenék egyet, ha megengedi, méghozzá majdnem teljes mértékben... a sci-fit mondjuk fantasyre változtatva... De a sportban mindenképpen igaza van ^^
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Itachi

Quote from: KaliburHát akkor én most Itachival értenék egyet, ha megengedi, méghozzá majdnem teljes mértékben... a sci-fit mondjuk fantasyre változtatva... De a sportban mindenképpen igaza van ^^
Hmmm....valóban a fantasy bõl sem árt meg a sok.Hogy én mien szétszórt vagyok... :rolleyes:  :p  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Meske

Nehéz eldönteni.
Minden bejön, ami jó. Lehet, hogy mondok most egy stílust, s másnap látok egy animét abban a stílusban, és nem tetszik, akkor most mi legyen? Semmi. Mert nem a stílus a lényeg, hanem amit nézel. S az, hogy ez milyen stílusban van az már mellékes kérdés szerintem. A zene világában is hasonló a gondolkodásom. Azt a stílust szeretem, amelyik tettszik, de nem stílustól függõen szeretek egy zenét, hanem mert az jó és kész. Ugyanígy az animét sem a stílusa miatt nézem, hanem, mert tetszik.  :teccik:

De ha muszály mondani valamit, akkor talán comedy és romance.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Moha

Quote from: ItachiA túl sok humor nál a történet szenved stb.
Ez nem feltétlen igaz. A Golden Boy pl. rendesen tele van humorral, mégis van története is.

Exo

Végülis az Excel Saga-t és az Azumangát is szeretjük, nem?...pedig tele van humorral mindkettõ :D
Történetük is van...habár szerintem ilyen téren a Golden Boy jobb :)

Damnatus

Hali!

Nekem nincs kedvenc stílusom, mindenevõ vagyok, (bár a gyerekfilmek, pl. digimon, pokemon annyira nem jöttek be).