Támogassatok!

Started by zsozso, 2003-02-03, 07:55:01

Previous topic - Next topic

ArchElf

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
A befizetõazonosító ált. egy sokjegyû szám. Amit a számlán látsz, mint szöveg, az az üzenet, vagy megjegyzés (minden pénzintézet máshogy nevezi.:)) Amúgy a számlaszámmal csak úgy tudnak visszaélni, hogy esetleg nagy összegeket tesznek fel rá, úgyhogy szerintem akár a fõoldalon is lehet...:D

AE

De holnap úgy is bankba megyek, úgyhogy rákérdezek...

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

zsozso

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
A befizetõazonosító ált. egy sokjegyû szám. Amit a számlán látsz, mint szöveg, az az üzenet, vagy megjegyzés (minden pénzintézet máshogy nevezi.:)) Amúgy a számlaszámmal csak úgy tudnak visszaélni, hogy esetleg nagy összegeket tesznek fel rá, úgyhogy szerintem akár a fõoldalon is lehet...:D

AE

Attól sajnos nemkell tartsak :)
Death is the only redemption

Shinichi1977

Most akkor még csak támogatunk, vagy már fizetünk? Élve a fajlagos költségekkel,legjobb számításaim szerint bruttó 225000 ft éves szinten a host fenntartása.Jelenleg 585-en vagyunk.Gazdasági racionalitást tekintve,ha csak a tagok fele mutat fizetés hajlandóságot,még akkor is 1000 ft-ból/fõ megvan a hosting költség.Évi háromszori fizetéssel, alkalmanként ezer forinttal megoldható,hogy a hosting mellett fellépõ költségek,így a karbantartás,új alkatrészek vásárlása bõven megoldható.Két hét múlva,fizunapkor magam is megejtek egy ezrest a megadott számlaszámra.Az már csak kósza ötlet,hogy a hûséges fizetõk így arra a 4 hónapra meg is kapnák a hozzáférést(korlátlanul:-)

TLoF

Hello,

Tudom hogy nagyon nem megoldás, és ezer egyébb baja is van a rendszernek de:

Látom hogy proftpd-ét használsz ehhez van egy mysql- patch ami után a rendszer adatbázisból authentikál.

Az adatbázist lehet php-ból irni, => egyszerübb user kezelés

Illetve itt lehet szépen megoldani azt is hogy egy sms szolgáltató segítségével (swiftsms, metasms) lehessen "elõfizetni" a lapra. Szerintem annyit mindenkinek megérne a dolog, hogy egy maxos sms-t (400+fa) elküldjön, ebbõl igaz te csak a felét kapnád meg kb viszont akkor cserébe te állíthatod be, hogy egy account meddig él. (swiftnél a rendszer meghiv egy php-t és annak a megfelelõen formázott kimenetét küldi vissza). Igy pl mondhatod azt, hogy a fent emlitett fizetõs rendszernél 1 hónap, 2 hónap az account érvényességi ideje. És kb 120 sms/hónapból megvan a hosting dij költsége.

Plussz lehet szép státusz csikot rakni a lap tetejére, hogy mindenki lássa, hogy még mennyi hiányzik a következõ havi hostinghoz, plussz mellé még egy mezõt, Ahol láthatná a nép, hogy Mennyi pénz gyült már össze a következõ hdd-re.

Bár ez az egész öttlet elveti azt az elgondolást, hogy a site ingyenes. De mondjuk ha ezek mellett kiraksz egy publikus accot amin 1 ip 1 szál max 10 user lenne és próbálkozókat 12 óra bannal jutalmazni. Ezáltal marad free rész. Kis szerencsével lehet letölteni. Illetve aki nem akar ezzel szórakozni, az szépen küld egy sms-t.

TLoF

zsozso

QuoteOriginally posted by TLoF
Hello,

Tudom hogy nagyon nem megoldás, és ezer egyébb baja is van a rendszernek de:

Látom hogy proftpd-ét használsz ehhez van egy mysql- patch ami után a rendszer adatbázisból authentikál.

Az adatbázist lehet php-ból irni, => egyszerübb user kezelés

Illetve itt lehet szépen megoldani azt is hogy egy sms szolgáltató segítségével (swiftsms, metasms) lehessen "elõfizetni" a lapra. Szerintem annyit mindenkinek megérne a dolog, hogy egy maxos sms-t (400+fa) elküldjön, ebbõl igaz te csak a felét kapnád meg kb viszont akkor cserébe te állíthatod be, hogy egy account meddig él. (swiftnél a rendszer meghiv egy php-t és annak a megfelelõen formázott kimenetét küldi vissza). Igy pl mondhatod azt, hogy a fent emlitett fizetõs rendszernél 1 hónap, 2 hónap az account érvényességi ideje. És kb 120 sms/hónapból megvan a hosting dij költsége.

Plussz lehet szép státusz csikot rakni a lap tetejére, hogy mindenki lássa, hogy még mennyi hiányzik a következõ havi hostinghoz, plussz mellé még egy mezõt, Ahol láthatná a nép, hogy Mennyi pénz gyült már össze a következõ hdd-re.

Bár ez az egész öttlet elveti azt az elgondolást, hogy a site ingyenes. De mondjuk ha ezek mellett kiraksz egy publikus accot amin 1 ip 1 szál max 10 user lenne és próbálkozókat 12 óra bannal jutalmazni. Ezáltal marad free rész. Kis szerencsével lehet letölteni. Illetve aki nem akar ezzel szórakozni, az szépen küld egy sms-t.

TLoF

Na igen, csak ez a megoldás szerintem nemcsak nekem visszataszító :(
Az mondjuk igaz, hogy mostanában alig jön vmicske, de inkább mostis melózom nyáron, hogy ne legyen fizetős :(
Death is the only redemption

McDouglas

QuoteOriginally posted by TLoF
Hello,

Tudom hogy nagyon nem megoldás, és ezer egyébb baja is van a rendszernek de:

Látom hogy proftpd-ét használsz ehhez van egy mysql- patch ami után a rendszer adatbázisból authentikál.

Az adatbázist lehet php-ból irni, => egyszerübb user kezelés

Illetve itt lehet szépen megoldani azt is hogy egy sms szolgáltató segítségével (swiftsms, metasms) lehessen "elõfizetni" a lapra. Szerintem annyit mindenkinek megérne a dolog, hogy egy maxos sms-t (400+fa) elküldjön, ebbõl igaz te csak a felét kapnád meg kb viszont akkor cserébe te állíthatod be, hogy egy account meddig él. (swiftnél a rendszer meghiv egy php-t és annak a megfelelõen formázott kimenetét küldi vissza). Igy pl mondhatod azt, hogy a fent emlitett fizetõs rendszernél 1 hónap, 2 hónap az account érvényességi ideje. És kb 120 sms/hónapból megvan a hosting dij költsége.

Plussz lehet szép státusz csikot rakni a lap tetejére, hogy mindenki lássa, hogy még mennyi hiányzik a következõ havi hostinghoz, plussz mellé még egy mezõt, Ahol láthatná a nép, hogy Mennyi pénz gyült már össze a következõ hdd-re.

Bár ez az egész öttlet elveti azt az elgondolást, hogy a site ingyenes. De mondjuk ha ezek mellett kiraksz egy publikus accot amin 1 ip 1 szál max 10 user lenne és próbálkozókat 12 óra bannal jutalmazni. Ezáltal marad free rész. Kis szerencsével lehet letölteni. Illetve aki nem akar ezzel szórakozni, az szépen küld egy sms-t.

TLoF

Ezzel a huzassal korulbelul egy gagyi warez oldal szintjere sujjednenk.... Azert nehogy mar.

Masreszrol problemat jelent a szamlazas, valamint adozas, szal ezzel csak rontana a helyzetet a server, ami, valljuk be oszinten, nem 100%-ig a legalis dolgok kozott van szamon tartva.

Velemenyem szerint, az anime kialakit egy kozosseget aki ossze tud tartani, es ilyen jellegu problemakat meg tud oldani... nem ugy mint egy warez site annonim piocai!
Kukorica Rox ^^

Shinichi1977

QuoteOriginally posted by TLoF
Hello,

Tudom hogy nagyon nem megoldás, és ezer egyébb baja is van a rendszernek de:

Látom hogy proftpd-ét használsz ehhez van egy mysql- patch ami után a rendszer adatbázisból authentikál.

Az adatbázist lehet php-ból irni, => egyszerübb user kezelés

Illetve itt lehet szépen megoldani azt is hogy egy sms szolgáltató segítségével (swiftsms, metasms) lehessen "elõfizetni" a lapra. Szerintem annyit mindenkinek megérne a dolog, hogy egy maxos sms-t (400+fa) elküldjön, ebbõl igaz te csak a felét kapnád meg kb viszont akkor cserébe te állíthatod be, hogy egy account meddig él. (swiftnél a rendszer meghiv egy php-t és annak a megfelelõen formázott kimenetét küldi vissza). Igy pl mondhatod azt, hogy a fent emlitett fizetõs rendszernél 1 hónap, 2 hónap az account érvényességi ideje. És kb 120 sms/hónapból megvan a hosting dij költsége.

Plussz lehet szép státusz csikot rakni a lap tetejére, hogy mindenki lássa, hogy még mennyi hiányzik a következõ havi hostinghoz, plussz mellé még egy mezõt, Ahol láthatná a nép, hogy Mennyi pénz gyült már össze a következõ hdd-re.

Bár ez az egész öttlet elveti azt az elgondolást, hogy a site ingyenes. De mondjuk ha ezek mellett kiraksz egy publikus accot amin 1 ip 1 szál max 10 user lenne és próbálkozókat 12 óra bannal jutalmazni. Ezáltal marad free rész. Kis szerencsével lehet letölteni. Illetve aki nem akar ezzel szórakozni, az szépen küld egy sms-t.

Én is rövid leszek: ha aaposan kiszámolod, csak mi userek,és zsozsóék járnának rosszul.Másrészt egész pontosan miért is kellene egy havi 15+Áfa költség mellett userenként 5000-et fizetni? Harmadrészt: idáig úgy figyeltem meg,hogy a szolgáltató határozza meg,mennyi ideig érvényes egy acc,és az messze nem egy hónap

zsozso

QuoteOriginally posted by Shinichi1977
QuoteOriginally posted by TLoF
Hello,

Tudom hogy nagyon nem megoldás, és ezer egyébb baja is van a rendszernek de:

Látom hogy proftpd-ét használsz ehhez van egy mysql- patch ami után a rendszer adatbázisból authentikál.

Az adatbázist lehet php-ból irni, => egyszerübb user kezelés

Illetve itt lehet szépen megoldani azt is hogy egy sms szolgáltató segítségével (swiftsms, metasms) lehessen "elõfizetni" a lapra. Szerintem annyit mindenkinek megérne a dolog, hogy egy maxos sms-t (400+fa) elküldjön, ebbõl igaz te csak a felét kapnád meg kb viszont akkor cserébe te állíthatod be, hogy egy account meddig él. (swiftnél a rendszer meghiv egy php-t és annak a megfelelõen formázott kimenetét küldi vissza). Igy pl mondhatod azt, hogy a fent emlitett fizetõs rendszernél 1 hónap, 2 hónap az account érvényességi ideje. És kb 120 sms/hónapból megvan a hosting dij költsége.

Plussz lehet szép státusz csikot rakni a lap tetejére, hogy mindenki lássa, hogy még mennyi hiányzik a következõ havi hostinghoz, plussz mellé még egy mezõt, Ahol láthatná a nép, hogy Mennyi pénz gyült már össze a következõ hdd-re.

Bár ez az egész öttlet elveti azt az elgondolást, hogy a site ingyenes. De mondjuk ha ezek mellett kiraksz egy publikus accot amin 1 ip 1 szál max 10 user lenne és próbálkozókat 12 óra bannal jutalmazni. Ezáltal marad free rész. Kis szerencsével lehet letölteni. Illetve aki nem akar ezzel szórakozni, az szépen küld egy sms-t.

Én is rövid leszek: ha aaposan kiszámolod, csak mi userek,és zsozsóék járnának rosszul.Másrészt egész pontosan miért is kellene egy havi 15+Áfa költség mellett userenként 5000-et fizetni? Harmadrészt: idáig úgy figyeltem meg,hogy a szolgáltató határozza meg,mennyi ideig érvényes egy acc,és az messze nem egy hónap

Nekem bőven jólenne azis, ha havonta 15-20 user küldene 1k-t
És ezek a userek mondjuk ne folyamatosan küldjék, hanem mindig más 15-20 user. Ez nekik se annyira megterhelő, dehát szép remények :)
Death is the only redemption

TLoF

QuoteÉn is rövid leszek: ha aaposan kiszámolod, csak mi userek,és zsozsóék járnának rosszul.Másrészt egész pontosan miért is kellene egy havi 15+Áfa költség mellett userenként 5000-et fizetni? Harmadrészt: idáig úgy figyeltem meg,hogy a szolgáltató határozza meg,mennyi ideig érvényes egy acc,és az messze nem egy hónap

Ezen ne vesszünk össze, maradjunk annyiban, hogy mivel a useradatbázis, nállad, vagy a szerveren fut, és az sms csak scriptelt eseményt hiv meg, igy az sms beérkezésekor/lefutásakor bekövetkezõ dolgok felett _TELJES_ uralmad van.  De ha a megoldás érdekel valakit akkor szivesen segítek. Mielõtt megkérdezed nem vagyok egyik cég alkalmazottja sem, csak más okból kifolyóan én is nagyon nézegettem ezt a megoldást. Elvetettem. Én is. :)

A fizetendő összeg mellett add hozzá a tervezett hw fejlesztés költségeit, plussz némi pénz magot a Zsozsonak sörre :). Plussz azt, hogy az emberek 90-95%-a nem fog beszálni semmilyen cél érdekében, hiszen a neten Minden ingyen van.
QuoteNekem bõven jólenne azis, ha havonta 15-20 user küldene 1k-t És ezek a userek mondjuk ne folyamatosan küldjék, hanem mindig más 15-20 user. Ez nekik se annyira megterhelõ, dehát szép remények

Ez tényleg szép remény.
De ha bent van a szerver akkor próbálj meg más szolgáltatást indítani a gépen, ha lehet. (nem tudom milyen hosting szerzõdésed van) Néhány weblap hostolását be tudod vállalni, ez pedig már segít a szerver fent tartásában. Vagy ha elég cpu van a gépben elég akkor lehet indítani valami játékhoz szervert és azt bérbe adni klánnak. (NS szervert pl tudom, hogy keresnek).

TLoF

Chronos

QuoteOriginally posted by TLoF
Plussz azt, hogy az emberek 90-95%-a nem fog beszálni semmilyen cél érdekében, hiszen a neten Minden ingyen van.
Nem éppen...;)
Quote
Ez tényleg szép remény.
De ha bent van a szerver akkor próbálj meg más szolgáltatást indítani a gépen, ha lehet. (nem tudom milyen hosting szerzõdésed van) Néhány weblap hostolását be tudod vállalni, ez pedig már segít a szerver fent tartásában. Vagy ha elég cpu van a gépben elég akkor lehet indítani valami játékhoz szervert és azt bérbe adni klánnak. (NS szervert pl tudom, hogy keresnek).
LOL! Half Life-os klánnak bérbe adni cseppet sem lassítaná le a servert... :rolleyes:

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by Chronos
Nem éppen...;)
 
LOL! Half Life-os klánnak bérbe adni cseppet sem lassítaná le a servert... :rolleyes:

CHRONOS

Szerintem game servernek nemlenne alkalmas mivel a terhelése nem engedi 2-3mb/s átlag 7-9mb/s peak.
Webhostingot meg nagyon nemszeretnék, sajnos nem1x láttam elég kellemetlen dolgokat ilyesmivel kapcsoltaban -_-
Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by zsozso
Szerintem game servernek nemlenne alkalmas mivel a terhelése nem engedi 2-3mb/s átlag 7-9mb/s peak.
Webhostingot meg nagyon nemszeretnék, sajnos nem1x láttam elég kellemetlen dolgokat ilyesmivel kapcsoltaban -_-
Ezt mondom én is...;)

CHRONOS

Shinichi1977

QuoteOriginally posted by zsozso
Nekem bőven jólenne azis, ha havonta 15-20 user küldene 1k-t
És ezek a userek mondjuk ne folyamatosan küldjék, hanem mindig más 15-20 user. Ez nekik se annyira megterhelő, dehát szép remények :)

Ezer ft nem terhel meg havonta, öcsém kb. ugyanennyit ad ki a CS-re:-) Más: helyes a bõgés, a neten sincs minden ingyen.Elmesélem(ha érdekel) miért is akarnám az ismerõsömmel a DC-t feltöltetni.Mivel a leghíresebb anime(sorry,de tényleg így van) szinte mindenki,akinek a kezébe kerül,üzleti lehetõséget lát benne, és esze ágában sincs bárkivel megosztani.Pénzért ugyan megteszi,de semmi garancia,hogy bármit is küld,ez nem az Amazon vagy az Ebay.Utóbbira rátérve: valóban lehet DC-t találni,csak épp senki nem hajlandó az EU-n kívül eladni,ugyanis nem bínak meg azokban,akik a "függöny mögött" éltek.Nagyon jól tudom,hogy sokan szeretnék látni,pláne magyar felirattal,de ez csak akkor lehetséges,ha van mibõl dolgozni,mert õ is tanuló,mint te.Na,reklámból ennyit:-) A lényeg: a támogatás mindenkinek megéri,ha olyan tartalmat tölthet le,ami máshol nem hozzáférhetõ

Chronos

QuoteOriginally posted by Shinichi1977
Mivel a leghíresebb anime(sorry,de tényleg így van)
Nem akartalak idáig ezzel elszomorítani, de NEM (és ezt most muszáj volt nagybetűvel írnom) a DC a leghíresebb anime...
Gondolj bele hogy hány országban vetítették le a DC-t, és hányban a DBZ-t... valamint tudtommal a világ eddigi legtöbb pénzt behozó animéje a DBZ szerény 6 milliárd amerikai dollárral... ebből logikusan kikövetkeztethető, hogy a DBZ-t licenszelte a legtöbb TV társaság...
DBZ ugyan nem tartozik a kedvenc animéim közé, de beláthatod, hogy a DC messze nem hozott akkora sikert, mint a DBZ...
De ezt szerintem a Pollod alapján is láthatod...
Quoteszinte mindenki,akinek a kezébe kerül,üzleti lehetõséget lát benne, és esze ágában sincs bárkivel megosztani.
Hallottál már az Anime-Conan nevű fansubber csapatról?
Na ők, már szerény fél éve adják ki a részeket, és természetesen
teljesen ingyen, fent van IRC-n, és a P2P rendszereken is...

Ezzel nem akarlak bántani, csak a véleményemet fejeztem ki...
Hogyha tévedtem, akkor kérlek javíts ki...

CHRONOS

Shinichi1977

QuoteOriginally posted by Chronos
Nem akartalak idáig ezzel elszomorítani, de NEM (és ezt most muszáj volt nagybetűvel írnom) a DC a leghíresebb anime...
Gondolj bele hogy hány országban vetítették le a DC-t, és hányban a DBZ-t... valamint tudtommal a világ eddigi legtöbb pénzt behozó animéje a DBZ szerény 6 milliárd amerikai dollárral... ebből logikusan kikövetkeztethető, hogy a DBZ-t licenszelte a legtöbb TV társaság...
DBZ ugyan nem tartozik a kedvenc animéim közé, de beláthatod, hogy a DC messze nem hozott akkora sikert, mint a DBZ...
De ezt szerintem a Pollod alapján is láthatod...
 
Hallottál már az Anime-Conan nevű fansubber csapatról?
Na ők, már szerény fél éve adják ki a részeket, és természetesen
teljesen ingyen, fent van IRC-n, és a P2P rendszereken is...

Ezzel nem akarlak bántani, csak a véleményemet fejeztem ki...
Hogyha tévedtem, akkor kérlek javíts ki...

Nem,nem tévedtél,csak néhány dolog azért más.Elõször is a DB,a DBZ a DBGT már végetért,és összesen 40 mangát ért meg,ami eddig a legtöbb volt,csak a DC túlszárnyalta a legutóbbi 41-ikkel,és még nincs vége.A DB-nek hivatalosan egy mozija sincs,ugyanis OAV-okból raktak össze mozikat,ami korántsem ugyansz,ha már korábban megjelent,ennek idáig 7 van,jövõre jön a nyolcadik.A DB és folytatásai régebbi anime és egyszerûbb a licencelés.Ellentétben Mo.-gal,aki külföldön DBZ-fan,z DC-fan is.De: ezt nem ebben a topikban kívánom megvitatni,arra ott az anime.Nem,az Anime-Conanról még nem hallottam,pusztán azért,mert BitTorent szervert használnak,amihez én nem férek hozzá,hasonlóan a DC-hubhoz nincs akkora kapacitás,hogy megosszam.Az már inkább érdekelne,milyen p2p-en lenne fenn,ugyanis az alábbiakon nincs: Kazaa,KLite,WinMX,IMesh,BearShare,EMule,Edonkey. A BiTorent nálam nem mûködik:-(

CHRONOS

Chronos

#75
QuoteOriginally posted by Shinichi1977
Nem,az Anime-Conanról még nem hallottam,pusztán azért,mert BitTorent szervert használnak,amihez én nem férek hozzá,hasonlóan a DC-hubhoz nincs akkora kapacitás,hogy megosszam.Az már inkább érdekelne,milyen p2p-en lenne fenn,ugyanis az alábbiakon nincs: Kazaa,KLite,WinMX,IMesh,BearShare,EMule,Edonkey. A BiTorent nálam nem mûködik:-(
Hmm.....;)
Figy:
1. Kazaa, KazaaLite, IMesh = Fasttrack hálózat
2. Bearshare = Gnutella hálózat
Tudtommal WinMx-nek saját hálózata van...
3. Emule, Edonkey2000, Overnet, MLdonkey = Edonkey hálózat

Edonkey hálózaton biztos hogy fent van, de ha nem hiszed el, akkor ezt nézd meg:
http://forum.sharereactor.com/viewtopic.php?t=91681
Ja, és már nem csak az Anime Conan, hanem a [DCTP] (=Detective Conan Translation Project) is release-eli a részeket.
Erről ennyit...
Legközelebb talán nézd is meg hogy fent van-e ezeken a hálózatokon, jó? :mad:

edit: Most kerestem rá a Detective Conan kifejezésre az Emule saját keresőjében, és rögtön kijött a maximális 201 találat...

edit2: Rákerestem a Jigle-n is (ami 92 ED2K szerveren keres), és a találatok száma : 321 (filehash alapján, tehát ez 321 különböző fájlt jelent, és ebben nincs benne hogy ezeknek különböző fájlnevük van, tehát ezt az értéket megszorozhatod úgy kb. 6-7-el)

edit3: Zsozso, bocs az Offtopic-ért...

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by Chronos
Hmm.....;)
Figy:
1. Kazaa, KazaaLite, IMesh = Fasttrack hálózat
2. Bearshare = Gnutella hálózat
Tudtommal WinMx-nek saját hálózata van...
3. Emule, Edonkey2000, Overnet, MLdonkey = Edonkey hálózat

Edonkey hálózaton biztos hogy fent van, de ha nem hiszed el, akkor ezt nézd meg:
http://forum.sharereactor.com/viewtopic.php?t=91681
Ja, és már nem csak az Anime Conan, hanem a [DCTP] (=Detective Conan Translation Project) is release-eli a részeket.
Erről ennyit...
Legközelebb talán nézd is meg hogy fent van-e ezeken a hálózatokon, jó? :mad:

edit: Most kerestem rá a Detective Conan kifejezésre az Emule saját keresőjében, és rögtön kijött a maximális 201 találat...

edit2: Rákerestem a Jigle-n is (ami 92 ED2K szerveren keres), és a találatok száma : 321 (filehash alapján, tehát ez 321 különböző fájlt jelent, és ebben nincs benne hogy ezeknek különböző fájlnevük van, tehát ezt az értéket megszorozhatod úgy kb. 6-7-el)

edit3: Zsozso, bocs az Offtopic-ért...

CHRONOS
Márpedig nagyon jólenne ha külön topicban folytatnátok ...
Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by zsozso
Márpedig nagyon jólenne ha külön topicban folytatnátok ...
Rendben van...;)

CHRONOS

Shinichi1977

QuoteOriginally posted by zsozso
Márpedig nagyon jólenne ha külön topicban folytatnátok ...

Rédszemrõl ok, javaslom a Meitantei Conan-t;)

teraflare

Ha minden igaz akkor nyáron sikerült elintéznem hogy havonta menjen a számlára 2000 forint(többet nem tudok nélkülözni). Minden hó 4.-én van az átutalás tehát már meg kellett hogy érkezzen. Utánanéznétek hogy jó címet adtam-e meg?

sorry de véletlen nyitottam egy új topicot, mert még csak most próbálgatom hogy kell itt írni.

zsozso

QuoteOriginally posted by teraflare
Ha minden igaz akkor nyáron sikerült elintéznem hogy havonta menjen a számlára 2000 forint(többet nem tudok nélkülözni). Minden hó 4.-én van az átutalás tehát már meg kellett hogy érkezzen. Utánanéznétek hogy jó címet adtam-e meg?

sorry de véletlen nyitottam egy új topicot, mert még csak most próbálgatom hogy kell itt írni.

Igen köszi.
A másikat törlöm :)
Death is the only redemption

Zelgadis

Szerintem amikor valakinek épp van valami "fölös" pénze, akkor eldöntheti, hogy magára költi, vagy a server fenntartására adja (=magára költi + másokra is)

Fõiskolás lévén nekem sincs állandó havi jövedelmem, meg jobban lefoglal a tanulás, mint hogy suli mellett dolgozzak, de amikor éppen kapok valamennyit abból szívesen rááldozok 1 részt arra hogy fenn maradjon a server. (majd megnézem hogyanis kell ezt a támogasásot csinálni:) amikor lesz mibõl :D)

Szerintem ennyit mindenki képes megtenni.

zsozso

Mint ahogy a hirekben is irtam az alaplap erosen halalan van úgyhogy kikell csereljem sürgõsen.
Ehhez viszont a tamogatasotokra lenne szükségem -_-
Ha vki kesztetest erezne arra, hogy tamogasson az legyen szives levelet írni nekem.
Thx
Death is the only redemption

zsozso

A mai leallas is az alaplap hibajabol tortent -_-
Sajnos ezzel a lappal nemfogja sokaig huzni a server.
Penzem viszont nincs ujra :(
Death is the only redemption

zsozso

Death is the only redemption

Cobra

Ide is beírom, hogy tudok adományozni egy Abit KT7A alaplapot 850-es Duron procival. Ha érdekel, akkor meg kellene beszélni a dolgot.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Még mindig él az a számlaszám, és lehet oda utalni a forintokat?
Most éppen úgyis túl messze van még bármi amire gyűjtök, vagyis küldenék egy kis pénzt (így is ég a pofám, hogy eddig nem tettem, pedig tölteni töltöttem rendesen).

zsozso

QuoteOriginally posted by Blimp
Még mindig él az a számlaszám, és lehet oda utalni a forintokat?
Most éppen úgyis túl messze van még bármi amire gyűjtök, vagyis küldenék egy kis pénzt (így is ég a pofám, hogy eddig nem tettem, pedig tölteni töltöttem rendesen).

Igen a számlaszám még él :)
Death is the only redemption

Cobra

Zsozso alaplap hogy áll ?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

zsozso

QuoteOriginally posted by Cobra
Zsozso alaplap hogy áll ?

Hali tesztelgettem jobbra balra a lapot erdekes modon vagy a 128 as mem el megy vagy a 64 essel :)
Ha berakom mind2-t akkor neha nemindul el :)
Death is the only redemption