Támogassatok!

Started by zsozso, 2003-02-03, 07:55:01

Previous topic - Next topic

zsozso

Bemásolom ide is:

Eléggé nehéz helyzetbe kerültem anyagilag ezért a támogatásotokat kérem!

Sokan hiszik azt, hogy ennek a servernek a fentartása nekem nemkerül pénzbe vagy mégha pénzbe is kerül akkor milliomos vagyok.
Hát sajnos ebbõl 1ik sem igaz pedig milyen szép is lenne ;>
Jelenleg a server fentartási költsége 15+fa havonta amit mivel 20 éves tanuló vagyok a zsebpénzembõl kell kiköhögjek ;(
Hogy miért is csinálom mindezt?
Hmm ez 1 marhajó kérdés, számtalanszor tettétek már fel és a válasz pedig nemtudom volt, vagy hogy hülye vagyok vagy vmi hasonló ;)
A következõ lenne a tényállás vagy sikerül havonta összehozni támogatásokból a hostingra az összeget, vagy bezárom véglegesen az oldalt.
Mivel alapvetõ célom azvolt, hogy legyen ingyenes az oldal ezért azlenne az utolsó dolog, hogy fizetõssé teszem.
Ez nem lehet megoldás akkor már inkább bezárom.
Ésbár többször is kértelek titeket, hogy aki tud az próbáljon támogatni vmilyen módon, de sajnos nagyon ritka az, ha 3-4 hónaponta küld vki ;(
Szóval aki megengedheti magának, hogy küldjön vmilyen formában segítséget az írjon erre az emílre hogy, ne kelljen bezárjam az oldalt.
Death is the only redemption

Vegetto

Szerintem akkor legyen inkább fizetös az oldal minthogy megszünjön az biztos bevétel és szerintem mindenki tud havi pár száz forintot fizetni mint az AnimeHQ-nál.

Hosting ügyben mi lenne ha átmennél az AnimeHQ-hoz??
(most lehet hogy nagy hülyeséget mondtam  de ehhez nagyon lamer vagyok :))

zsozso

QuoteOriginally posted by Vegetto
Szerintem akkor legyen inkább fizetös az oldal minthogy megszünjön az biztos bevétel és szerintem mindenki tud havi pár száz forintot fizetni mint az AnimeHQ-nál.

Hosting ügyben mi lenne ha átmennél az AnimeHQ-hoz??
(most lehet hogy nagy hülyeséget mondtam  de ehhez nagyon lamer vagyok :))

Gihi kb 3m re van tõlem ahq ;>
Death is the only redemption

gyroscope

biztos oka van, hogy akkor miert nem teszitek egy szerverbe az osszes vinyot a cel erdekeben.
gyro
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

Sesshoumaru

Én is támogatnám ezt a havi fizetõs dolgot. Egy olyasmi összegért, amit mondjuk az AHQ-nak kell perkálni szerintem mindenki kibír egy hónapban, és biztos lenne rá igény. :merci:

zsozso

QuoteOriginally posted by gyroscope
biztos oka van, hogy akkor miert nem teszitek egy szerverbe az osszes vinyot a cel erdekeben.
gyro

Ebben a gépben van 7 vinyó
Ahqban is van pár
Nemlenne ésszerû
Death is the only redemption

TurboK

Azt nem lehetne megoldani, hogy aki pénzzel segíti az oldalt, az "unlimited" hozzáférést kap a szerverre, aki meg nem tud/akar pénzzel segíteni annak meg korlátozások lesznek pl. 20kb/sec max letöltési sebesség, vagy ilyesmi?

Ezzel az is nyerne aki nem tud anyagilag támogatni (nem szûnne meg az oldal) meg az is aki tud.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

zsozso

QuoteOriginally posted by TurboK
Azt nem lehetne megoldani, hogy aki pénzzel segíti az oldalt, az "unlimited" hozzáférést kap a szerverre, aki meg nem tud/akar pénzzel segíteni annak meg korlátozások lesznek pl. 20kb/sec max letöltési sebesség, vagy ilyesmi?

Ezzel az is nyerne aki nem tud anyagilag támogatni (nem szûnne meg az oldal) meg az is aki tud.

Most őszintén szeretnétek ha korlátozva lennétek ? :/
Death is the only redemption

TurboK

Én baromira nem szeretném, de inkább ez minthogy bezárjon az oldal, vagy hogy csak fizetõs legyen.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Sesshoumaru

Valószínûleg senki sem szeretné, de ha nincs más megoldás, akkor szerintem nem fog belõle problémát csinálni senki.

Nakahara

Zsozso!

Szerintem bárhogyis próbálsz az elveidhez ragaszkodni(mármint önfinanszírozós rendszert kialakítani) mégis a kapupénz lenne a megoldás, ez nem lenne ki*****s azokkal az emberekkel akik tényleg életben akarják tartani a szervert mivel rájöttek, hogy mégha havi x ezer forinttal támogatnának is , 250 000 ft-nyi cuccot töltenek le tõled, ráadásul olyan dolgokat, amelyeket sehonnan nem lehet megszerezni(csak megvenni).Az tény hogy az accok megcsinálása rengeteg plusszmunkával járhat, de a demokratikusság fenntartásáért megérné, és te sem lennél ekkora szarban.(Nem tartom lehetségesnek, hogy van közöttünk olyan "letölti", aki nem bírna havonta egy doboz cigi árát feldobni a postára.)

uWeapon

Nakahara szerintem elég jól összefoglalta: hatalmas munka volt így is, hogy több mint egy éven át eltartottad a közönséget ingyen animével. Szép idõszak volt, de ekkora kínálatért és munkáért már igazán tehet mindenki valamit cserébe. Itt már csak ajánlanám, hogy a nem fizetõs limit alacsonyabb legyen lényegesen, mert 20 k/sec sebességgel nem késztetsz sok mindenkit, hogy támogassanak a több sávszélességért (anno modemes napjaimhoz képest még az is mesés).
[lies] I like you! [/lies]

Nakahara

Nagyon jól beszélsz.Ha fizetsz töltessz,ha nem fizetsz nemtöltessz!

Vegetto

Én is csak Nakahara-hoz tudok csatlakozni legyen fizetös az oldal, havonta pár száz forintot szerintem mindenki tud áldozni az anime adagjáért :) csak ne szüntesd meg az oldalt Zsozso mert "kiugrok az ablakon"  :D

zsozso

QuoteOriginally posted by Vegetto
Én is csak Nakahara-hoz tudok csatlakozni legyen fizetös az oldal, havonta pár száz forintot szerintem mindenki tud áldozni az anime adagjáért :) csak ne szüntesd meg az oldalt Zsozso mert "kiugrok az ablakon"  :D

Megfontolom, ha az elsõ 2 hónapban nemjön be annyi pénz, hogy fenttudjam normálisan tartani akkor kénytelen leszek megtenni a szükséges lépéseket ;( .
Death is the only redemption

NAZSi

gondoltam én is elmondom a véleményem (nem mintha bárkit is érdekelne:p )
én (és ahogy még sokan mások) régóta látogatjuk az oldalt, itt voltunk a kezdetektõl a nagy "üzemszüneten" át (emlékeztek, amikor elég sok idõre be volt zárva az oldal és már úgy nézett ki hogy itt a vége) egészen mostanáig és remélhetõleg még itt is fogunk tudni lenni a jövõben is.
én is a fizetõs rendszer mellett tennném le a voksom, de akkor azt is meg kellene szervezni! mert a "postán elküldöm borítékban"... nos... mondjuk azt hogy nem a legbiztonságossabb lehetõség;) lehetne vmi befizetéses dolog vagy esetleg csekken, de ebbe nem megyek bele mert nem értek annyira hozzá:rolleyes: majd az okosabbak megmondják hogyan is lehet ezt
summa summarum legyen fizetõs, elfogadható árak mellett (a hûséges anime-fanok úgyis megmaradnak, a többi lemorzsolódik)

Nakahara

Bocs, de legfeljebb ükanyád küldött így pénzt a postásbácsival 1879-ben.Mamár más idõk járnak.

zsozso

QuoteOriginally posted by Shujin
gondoltam én is elmondom a véleményem (nem mintha bárkit is érdekelne:p )
én (és ahogy még sokan mások) régóta látogatjuk az oldalt, itt voltunk a kezdetektõl a nagy "üzemszüneten" át (emlékeztek, amikor elég sok idõre be volt zárva az oldal és már úgy nézett ki hogy itt a vége) egészen mostanáig és remélhetõleg még itt is fogunk tudni lenni a jövõben is.
én is a fizetõs rendszer mellett tennném le a voksom, de akkor azt is meg kellene szervezni! mert a "postán elküldöm borítékban"... nos... mondjuk azt hogy nem a legbiztonságossabb lehetõség;) lehetne vmi befizetéses dolog vagy esetleg csekken, de ebbe nem megyek bele mert nem értek annyira hozzá:rolleyes: majd az okosabbak megmondják hogyan is lehet ezt
summa summarum legyen fizetõs, elfogadható árak mellett (a hûséges anime-fanok úgyis megmaradnak, a többi lemorzsolódik)

Ha minden igaz szólok faternak csináltasson nekem  vmi számlaszámot, hogy a támogatásokat 1xűbb legyen elküldeni ;)
A fizetősséget még mindíg marhára szeretném elkerűlni ...
Death is the only redemption

zsozso

QuoteOriginally posted by Nakahara
Bocs, de legfeljebb ükanyád küldött így pénzt a postásbácsival 1879-ben.Mamár más idõk járnak.

:D:D:D:jee:
Death is the only redemption

Nakahara

Ja, csináltass, és majd mindenki szépen beleírja a nickjét a megjegyzés rovatba, hogy tudd azonosítani hogy ki  mennyi idõre és mennyit fizetett, mint az Animevilágnál.Aztán már csak az accok megcsinálása van hátra.

zsozso

QuoteOriginally posted by Nakahara
Ja, csináltass, és majd mindenki szépen beleírja a nickjét a megjegyzés rovatba, hogy tudd azonosítani hogy ki  mennyi idõre és mennyit fizetett, mint az Animevilágnál.Aztán már csak az accok megcsinálása van hátra.

Ez remélhetőleg még nagyon távol van ;)
Előbb 2 hónapig tesztelem, hogy jön-e elég támogatás.
És nagyon remélem, hogy nemkell tévedjek :morci:
Death is the only redemption

NAZSi

QuoteOriginally posted by Nakahara
Bocs, de legfeljebb ükanyád küldött így pénzt a postásbácsival 1879-ben.Mamár más idõk járnak.

Ehh....:ejj:  miért? én mit mondtam?! csak gondoltam jobb tisztázni a dolgot, a félreértések elkerülése végett (de úgy látszik nem fogalmaztam ELÉG tisztán hogy MINDENKI megértse)

NAZSi

Zsozso

ugye csak akkor kell a díjat fizetni ha aktívan töltesz? vagy minden hónapban kell töltéstõl függetlenül? (mert huzamosabb ideig nem leszek Mo.-n, ezért kérdem)

Nakahara

Bocs Shujin csak tréfáltam, értem én, hogy mit akartál.

zsozso

QuoteOriginally posted by Shujin
Zsozso

ugye csak akkor kell a díjat fizetni ha aktívan töltesz? vagy minden hónapban kell töltéstõl függetlenül? (mert huzamosabb ideig nem leszek Mo.-n, ezért kérdem)

Bazze még nem fizetős
Ha fizetős lesz azt észreveszitek ...
Death is the only redemption

Nakahara

Shujin a mókamester, nem birok nem röhögni!:hopp: :hopp: :hopp: :hopp: :D :D :p :hehe:

Nakahara

:hopp: Lásd be Zsozso, mindenki azt akarja, hogy fizetõs legyen az oldal, aki meg nem érti a helyzetet azmeg már azt halucinálja.:D :D :D

NAZSi

feladom..........:hehe: ;)
a lényeg hogy reméljuk nem kerül rá sor, de ha mégis inkább a fizetõssé tételt válaszd (bármennyire is undorodsz tõle) mint az oldal bezárását

Nakahara:
nincs harag (csak érzékeny lelkületû vagyok :p )

gyroscope

QuoteOriginally posted by Shujin
ugye csak akkor kell a díjat fizetni ha aktívan töltesz? vagy minden hónapban kell töltéstõl függetlenül? (mert huzamosabb ideig nem leszek Mo.-n, ezért kérdem)

kreditrendszer. 1 giga, 1 rugo. brr, ez borzaszto. (hej, nincs "kiraz a hideg a gondolattol" smiley :D)
gyro
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

zsozso

QuoteOriginally posted by gyroscope
kreditrendszer. 1 giga, 1 rugo. brr, ez borzaszto. (hej, nincs "kiraz a hideg a gondolattol" smiley :D)
gyro

Még viccnek is rossz BRRRR
Death is the only redemption