Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Raggie

Quote from: RamizÉrdemes inni egy sört.
Azt mindíg érdemes inni! :D

Shiroi: elég kaka egy hely! Nemtom, hogy általában kik járnak oda, de ha olyanok, mint akik az osztályból akkor csak mindenféle eléggébunkó diszkópatkányokra számíthatsz, meg mindenféle egyéjszakás p*csákkal... :( nemajánlommm....
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Mattanja

Quote from: Raggie GordonShiroi: elég kaka egy hely! Nemtom, hogy általában kik járnak oda, de ha olyanok, mint akik az osztályból akkor csak mindenféle eléggébunkó diszkópatkányokra számíthatsz, meg mindenféle egyéjszakás p*csákkal... :( nemajánlommm....
Köszönöm Raggie, és várom a további értékeléseket! Mert ha nekem nem hisznek, akkor talán majd az általatok megtámogatott általános rossz véleménynek igen! ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Raggie

Quote from: ShiroiKöszönöm Raggie, és várom a további értékeléseket! Mert ha nekem nem hisznek, akkor talán majd az általatok megtámogatott általános rossz véleménynek igen! ;)
Ja és még csak annyi, hogy a cuccaira vigyázzon, aki oda bemegy, mert egyik oszttársamtól egy táskát+telefont+5000,- et loptak el!  :eeek:  :mad:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Djinn

Quote from: ShiroiÉn is úgy kezelem, csak nem elõttetek. :) De ha már az apádat említetted, szerinted engem miért érdekel? Vajon ki miatt? :rolleyes:
Jah. Vajon miért jutott eszembe és írtam le???  :3x3: ;)
mert gonosz vagyok, azért
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonJa és még csak annyi, hogy a cuccaira vigyázzon, aki oda bemegy, mert egyik oszttársamtól egy táskát+telefont+5000,- et loptak el!  :eeek:  :mad:
Mindenki vigyázzon az osztálytársaira! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tyrael

#10055
Quote from: SinistroLátom, többen is érdekesnek találtátok azt a bizonyos idézetet. Szeretnék betenni egy újabb másikat is /ígérem, ez lesz az utolsó/ ami illik Bonci postjához: ugyan a témáját nézve nem Lol, de szerintem illik a másik idézet mellé. Az eset egy barátom testvérével történt meg, egy magyarországi egyetemen /majdnem szó szerint így hangzott el/:

Egy filozófia professzor az elõadását úgy kezdte, hogy fogott egy konzervüveget, és feltöltötte kb. 5 cm átmérõjû kövekkel. Rákérdezett, hogy ugye tele van az üveg. Igen – volt a válasz. Ezután elõvett egy dobozt, tele apró kaviccsal és elkezdte beleszórni a kavicsokat az üvegbe. Miután a kavicsok kitöltötték a kövek közötti üres helyeket, megint megállapították, hogy az üveg tele van. A professzor ezután elõvett egy dobozt homokkal. És azt kezdte betölteni az üvegbe. Természetesen a homok minden kis rést kitöltött. – És most – mondta a prof – vegyék észre, hogy ez az önök élete. A kövek a fontos dolgok – a családod, a partnered, az egészséged, a gyerekeid -, ha minden mást elveszítenél, az életed akkor is teljes maradna. A kavicsok azok a dolgok, amelyek még számítanak, mint a munkád, a házad, az autód. A homok, az összes többi. Az apróságok. Ha a homokot töltöd be elõször, nem marad hely a kavicsoknak és a köveknek. Ugyanez történik az életeddel. Ha minden idõdet és energiádat az apróságokra fordítod, nem marad hely azoknak a dolgoknak, amelyek igazán fontosak a számodra. Fordíts figyelmet azokra a dolgokra, amelyek alapvetõk a boldogságod érdekében. Vidd el a párodat táncolni. Szakíts idõt orvosi ellenõrzésre. Játssz a gyerekeiddel.  Mindig lesz idõd dolgozni, takarítani, vendégeket hívni, rendet rakni. Elõször a kövekre figyelj – azokra, amik igazán számítanak. Állítsd be a prioritásokat. A többi csak homok.

Ehhez nem akarok hozzáfûzni semmit, egyetértek a leírtakkal. Persze az más kérdés, hogy kinek mi a fontos az életében és a céljait hogyan sikerül megvalósítania  :) .


utana az egyik tanulo megkerdezte a proffot, hogy szerinte tele van-e, o azt mondta igen
ezutan a halgato kiment, es beleontot egy fel pohar sort, amit felszivott a homok
mi ebbol a tanulsag?
barmit is hozzon az elet, egy pofa sor mindig belefer :))

update: most olvasom Ramiz megelozott :( azert nem torlom ki

Tyrael

HVp213

Megcsináltam az új aláírásom õszinte véleményeket kérnék "saját" munka... :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Tyreal:Ne is! Egy kis életbölcsesség sosem árt a népnek! :D

HVp213:  :jee:  :kiraly:  :hopp:  :whoah:  :cool:  csak röviden...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

#10058
Köcc! (éreztem h neked jó ízlésed lesz... :p)
Quote from: Raggie GordonJa és engem is érdekelne vmi gifanimáló progi, ha ven valakinek...
Nekem lenni ilyen csak nem 1 progi hanem 3 kell hozzá (nekem legalábbis)!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Ha lennél olyan kedves, hogy elküldöd egy kis használati utasítással egybekötve akkor naggyon hálás lennék, és a köv meeten meghívlak valamire! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

#10060
Quote from: Raggie GordonHa lennél olyan kedves, hogy elküldöd egy kis használati utasítással egybekötve akkor naggyon hálás lennék, és a köv meeten meghívlak valamire! :)
Ezt nem lehet kihagyni! :jee:
Valamilyen elérhetõséget PM-be elküldhetnél (MSN v ICQ) ahhol át tudom küldeni a progikat (kicsit nagyok a mail-hez)

edit: :eeek:  veled meg mi történt mintha valami megvéltozott volna rajtad... :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

#10061
Quote from: HVp213Megcsináltam az új aláírásom õszinte véleményeket kérnék "saját" munka... :p
701 kbyte, azaz k nagy. Egyebkent lassu. Amugy kiraly!!!
Megprobalom lenyomni a meretet, kivancsi vagyok sikerul-e.
(Enyem 113.)

Meretcsokkentessel meg 100 px magas, 246 kbyte, colors 128 a 256 helyett.
Ja, es 0,15 helyett 0 mp a kivaras. (No Delay)

(Ezt elobb-utobb le fogom venni, szoval senki se lepodjon meg ha nincsek kep.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Quote from: Kvikveg701 kbyte, azaz k nagy. Egyebkent lassu. Amugy kiraly!!!
Megprobalom lenyomni a meretet, kivancsi vagyok sikerul-e.
(Enyem 113.)

Meretcsokkentessel meg 100 px magas, 246 kbyte, colors 128 a 256 helyett.
Ja, es 0,15 helyett 0 mp a kivaras. (No Delay)
(Ezt elobb-utobb le fogom venni, szoval senki se lepodjon meg ha nincsek kep.)
Köcc A segítséget! Lehet a 0,15 miatt volt nekem gyanusan akados :p nem mertem lejjebb venni hátha túl gyorsan végigfut...
Túl nagy a 709? Szted bele fognak kötni v csak úgy ált-ba gifnek nagy? Vegyem kissebbre?
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Vedd. Kisebben talán még jobban néz ki, és nem lassít annyira a szervereseknek, valamint nem kell annyit scrollolni. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

#10064
Quote from: HVp213Köcc A segítséget! Lehet a 0,15 miatt volt nekem gyanusan akados :p nem mertem lejjebb venni hátha túl gyorsan végigfut...
Túl nagy a 709? Szted bele fognak kötni v csak úgy ált-ba gifnek nagy? Vegyem kissebbre?
Hat nem tudom, hogy belekotnek-e, de pl avatarnal a 100 kbyte a limit, nem veletlenul. Ez 7 avatarnyi. Szerintem nagy kbyte-ra es meretre is. Ha tetszik, toltsd le, amit csinaltam, es modositgass tovabb ha akarsz rajta. :D
Egyebkent meg a folyamatosan meno gifeket nem szeretem, az enyemnel 15 mp a kivarasi ido, mielott elkezdi cserelgetni a kepeket. No delayyel cserel, 1 mp kepenkent a kivaras. Es megint 15 mp-et all. Nalad is kene szerintem tobbet allnia, mert igy, hogy allandoan elvonja a figyelmemet... Kicsit zavaro. Szerintem. :D

edit: alapbol a nem animalt cuccokat szeretem, vagy az indokoltakat, ahol lassu az animacio. Az alairasomnal is eredetileg allokepet akartam, de nem tudtam donteni, hogy melyik kepeket rakjam be, mosolygos, vagy komoly legyen... Aztan dontottem a gif mellett, aztan atgondoltam, hogy hogyan valtogassam a kepeket.
Animaltnal meg az indokolt helyen sokaig all, aztan mozog, vagy allando, de kicsi mozgast preferalom.
Sajna most nem mondhatom, hogy ld nyelvnyujtos avatarom. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Quote from: RamizVedd. Kisebben talán még jobban néz ki, és nem lassít annyira a szervereseknek, valamint nem kell annyit scrollolni. :)
Quote from: KvikvegHat nem tudom, hogy belekotnek-e, de pl avatarnal a 100 (...)Sajna most nem mondhatom, hogy ld nyelvnyujtos avatarom. :D
Köcc a segítséget (maradok az örökmozgónál de módosítom... :p), ha már így belejöttem: Hogy lehet a 16:9-es film alsó felsõ részét feketével kitölteni? (az avataromat nem én csináltam kaptam... :() Milyen progit használsz, ugyanazokat amiket én?

ui.: Még emléxem a nyelves avatarodra... :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

Quote from: HVp213Köcc a segítséget (maradok az örökmozgónál de módosítom... :p), ha már így belejöttem: Hogy lehet a 16:9-es film alsó felsõ részét feketével kitölteni? (az avataromat nem én csináltam kaptam... :() Milyen progit használsz, ugyanazokat amiket én?

ui.: Még emléxem a nyelves avatarodra... :jee:
Ooo.. Miert kene feketevel kitolteni? Egyebkent meg image size -> megadni a 3:4 meretnek megfelelot es a legfelso layeren csinalni 2 fekete csikot. Vagy hatteret feketere szinezni.
ui: Oh, koszi! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Kvikvegedit: alapbol a nem animalt cuccokat szeretem, vagy az indokoltakat, ahol lassu az animacio. Az alairasomnal is eredetileg allokepet akartam, de nem tudtam donteni, hogy melyik kepeket rakjam be, mosolygos, vagy komoly legyen... Aztan dontottem a gif mellett, aztan atgondoltam, hogy hogyan valtogassam a kepeket.
Animaltnal meg az indokolt helyen sokaig all, aztan mozog, vagy allando, de kicsi mozgast preferalom.
Sajna most nem mondhatom, hogy ld nyelvnyujtos avatarom. :D
Engem az idegesít, ha valamit sokszor egymás után, gyorsan csinál az avatar. Mindig arra gondolok, hogy be van zárva abba a kis ablakba egész nap (de legalábbis amikor valaki van a fórumon), és azt a kis görcsös mozdulatot kell ismételgetnie... fõleg amikor valami vidám, könnyed mozdulatról van szó, akkor zavaró. Ezért tetszett pl Kvikveg elõzõ avatarja: természetesnek tûnt a mozdulat, nem volt gyors és ritkán ismétlõdött.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizEngem az idegesít, ha valamit sokszor egymás után, gyorsan csinál az avatar. Mindig arra gondolok, hogy be van zárva abba a kis ablakba egész nap (de legalábbis amikor valaki van a fórumon), és azt a kis görcsös mozdulatot kell ismételgetnie... fõleg amikor valami vidám, könnyed mozdulatról van szó, akkor zavaró. Ezért tetszett pl Kvikveg elõzõ avatarja: természetesnek tûnt a mozdulat, nem volt gyors és ritkán ismétlõdött.


miert, az enyem nem eleg vidam?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kvikveg

Quote from: Xipemiert, az enyem nem eleg vidam?
:lul:  :lul: :lol:
Hat ez kesz, itt rohogok!
Szoval szegeny a fejet razza, mert nem tud kitorni es beleorult. Addig orulj, amig a gitarral nem kezni a keretet verni!  :lul:  :lul:  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

A tiéd nem rossz, Xipe, mert indokolt az ismétlõdés: egy hosszú, zúzós számot játszik. :) És amúgy sem hat görcsösnek a mozdulat.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Nya itt az új Avatar...
Vélemyényeket!
(Kicsit pixeles lett... :()

Köcc Kvikveg a segítséget remélem ez már nem lesz túl pörgõs neked... :rolleyes:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: HVp213Nya itt az új Avatar...
Vélemyényeket!
(Kicsit pixeles lett... :()
Nemtom, nekem az elõzõ jobban tetszett!... de azért ez se rossz!
(egyébként msn-en elérhetõ vagyok általában: raggie1987@freemail.hu)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kvikveg

Quote from: HVp213Nya itt az új Avatar...
Vélemyényeket!
(Kicsit pixeles lett... :()

Köcc Kvikveg a segítséget remélem ez már nem lesz túl pörgõs neked... :rolleyes:
Ez tokjo! Mentettem! :D
Tenyleg kicsit pixeles. A kicsinyitesnel valoszinuleg az algoritmus, amit a progi hasznalt eleg erdekes lehetett.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Quote from: KvikvegEz tokjo! Mentettem! :D
Tenyleg kicsit pixeles. A kicsinyitesnel valoszinuleg az algoritmus, amit a progi hasznalt eleg erdekes lehetett.
:merci:
Jah Valószínüleg a progi a Sz** bizonyos méret alatt :( (mondjuk amit te csináltál az enyimbõl abba is akad 1-2 pixelecske...:p ) De majd megprobálom az ajánlott módszerrel... :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Nem tudom, tud-e ilyet a progi, de az Irfanview-ban pl van egy "Effects => Blur" dolog, ami segít a pixelességen. Ha tudod, próbáld ki.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: HVp213:merci:
Jah Valószínüleg a progi a Sz** bizonyos méret alatt :( (mondjuk amit te csináltál az enyimbõl abba is akad 1-2 pixelecske...:p ) De majd megprobálom az ajánlott módszerrel... :jee:
Hadd gonoszkodjak: az eredetiben is volt. Pl a vegen a fegyvercsotol jobbra fel a piros mezoben. Csodat en sem tudok tenni. :D
Hajra! :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Quote from: Raggie GordonNemtom, nekem az elõzõ jobban tetszett!... de azért ez se rossz!
Õszinteség...
Quote from: RamizNem tudom, tud-e ilyet a progi, de az Irfanview-ban pl van egy "Effects => Blur" dolog, ami segít a pixelességen. Ha tudod, próbáld ki.
Ooo Danke! :jee:  Milyen sokk segítõkész ember van errefele...
Quote from: KvikvegHadd gonoszkodjak: az eredetiben is volt. Pl a vegen a fegyvercsotol jobbra fel a piros mezoben. Csodat en sem tudok tenni. :D
Hajra! :jee:
Gonoszkodj csak! Csodát ne is tégy csak javítsd ki amit én EL***ok :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

Quote from: HVp213Gonoszkodj csak! Csodát ne is tégy csak javítsd ki amit én EL***ok :p
:D
Ha kicsinyitesnel megfelelo algoritmust hasznal, olyan lesz, mint az en also kepeim. Kicsi. A blur egyszeruen elmossa a dolgokat, tehat aminek elesnek kellene lennie, azt is. De lehet, hogy ha a kicsinyitesnel van egy ilyen blur opcio, akkor ugy kicsinyit, mint az enyem. De mindenesetre van kozottuk kulonbseg.
De ha eljuttatod hozzam az eredeti kepeket, megmutathatom mit tudok beloluk varazsolni. :D (az is jo, hogy melyik file melyik perc)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: HVp213Ooo Danke! :jee:  Milyen sokk segítõkész ember van errefele...
Ilyet ne mondj, mert elpirulok :o (mint Chopper a One Piece-ben :D ).
Amúgy remélem véletlen a két 'k' a 'sokk' szóban, és nem arra célzol, hogy sokkolunk. :rolleyes:  :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!