Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Raggie GordonUserCP utána "Find all threads by this user" te tök!  :hehe:
Edit:  :lame:
:fuk-u: hüje... maraggyámá'...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Még jó hogy ismeritek egymást és nem is laktok túl messzek. Így megverekedhettek  :__devil:
Írjatok beszámolót majd.  :haha:

Raggie

Ja!  :rolleyes:  Nem a UserCP-ben hanem a Public Profile-ban van! Me: :lame: !

De te is! :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Quote from: sirtomiMég jó hogy ismeritek egymást és nem is laktok túl messzek. Így megverekedhettek  :__devil:
Írjatok beszámolót majd.  :haha:
Áá, mi nem vagyunk olyanok! És különben is most én vagyok A KM a kalandban úgyhogy jobb lesz ha vigyáz velem Ramiz uraság! :heheheheeeee....:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonJa!  :rolleyes:  Nem a UserCP-ben hanem a Public Profile-ban van! Me: :lame: !
:lol:

Quote from: Raggie GordonÁá, mi nem vagyunk olyanok! És különben is most én vagyok A KM a kalandban úgyhogy jobb lesz ha vigyáz velem Ramiz uraság! :heheheheeeee....:
A Shadowrunban meg én... :__devil: és az amúgy is szivatósabb játék (és társaság), mint a Vampire! :D :hehe:
Egyébként meg ne csalj! Editáld egybe a postjaidat! Még hogy itt területeket akarsz foglalni!...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Emberek, nyugi má', vmi hihetetlen sebességgel gyártjátok a postokat :)
Én nem írok sehova, csak olvasok, de mire elolvasok egy postot egy topicban, addigra másik 2 topicban van új post :_piszka:

Darkstar

Quote from: Bonci...de mire elolvasok egy postot egy topicban, addigra másik 2 topicban van új post :_piszka:
Pont ez a király. Sz*r, amikor órákig nincs egy hozzászólás sem. :D Csak így tovább!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Quote from: BonciEmberek, nyugi má', vmi hihetetlen sebességgel gyártjátok a postokat :)
Én nem írok sehova, csak olvasok, de mire elolvasok egy postot egy topicban, addigra másik 2 topicban van új post :_piszka:
Így vagyok ezzel én is :D csak én írok is most.

Necrid^

Quote from: DarkstarPont ez a király. Sz*r, amikor órákig nincs egy hozzászólás sem. :D Csak így tovább!
Egyetértek.. legalább most van mindenki. nem mint reggel tök unalom ulni a gép elött.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: BonciEmberek, nyugi má', vmi hihetetlen sebességgel gyártjátok a postokat :)
Én nem írok sehova, csak olvasok, de mire elolvasok egy postot egy topicban, addigra másik 2 topicban van új post :_piszka:
Ne csináld már! Én még csak most néztem fel! :__devil:
(na jó, nyugi, mindjárt megyek aludni...)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Na nyomás az irc-re! Nézzenek oda, még vissza is feleselnek, hová züllik a mai fiatalság :ejj:

Darkstar

Quote from: Ramiz(na jó, nyugi, mindjárt megyek aludni...)
Ne csináld már. Még korán van, fórumozni kell! :D

Ed: jut eszembe, már egy ideje kérdezni akartam. Mi az Usteam IRC csatija?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Quote from: RamizNe csináld már! Én még csak most néztem fel! :__devil:
(na jó, nyugi, mindjárt megyek aludni...)
Nekem is kellene aludnom. Jómunkásemberként reggel fel kéne kelni és dolgozni is kellene  :haha:

Raggie

Quote from: RamizEgyébként meg ne csalj! Editáld egybe a postjaidat! Még hogy itt területeket akarsz foglalni!...
Mi? :confused: Ezt nemértem, de két egymás utáni posttól még nem dõl fel a világ! Majd, ha a modok szólnak vagy télleg kedvem is lesz rá, akkor egybeeditálom! :hehe:

A Shadowrunos karimat ha meg mered ölni, akkor én meg megölöm mind a MAGUS-osodat( :D ) meg a Vampire-öset is! Csak egy kis zsarolás! :lazza:

Bonci: végre egyszer megy a fórum! Egész nyáron erre vártam! Hadd élvezzük ki! :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Quote from: Ramiz(na jó, nyugi, mindjárt megyek aludni...)
Ilyenkor aludni? mivan veletek emberek?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: BonciNa nyomás az irc-re! Nézzenek oda, még vissza is feleselnek, hová züllik a mai fiatalság :ejj:
Haggyámá, vén csont! Az ilyen minek jár még internetre! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizHaggyámá, vén csont! Az ilyen minek jár még internetre! :D
Nézd a büdös kölke! Mingyá elfenekellek! (erre nincs smiley? :))

Raggie

Hmmm... asszem ma este kezdenek elszabadulni a dolgok itt a fórumon! Több helyszínen is! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Egyik rosszcsont eltért aludni, míg vacsoráztam? :)

sirtomi

Quote from: BonciEgyik rosszcsont eltért aludni, míg vacsoráztam? :)
Éjfélkor vacsoráztál?  :eeek:
Van hogy én is tudnék olyankor enni, de az már nem vacsora  :haha:

Raggie

Quote from: BonciEgyik rosszcsont eltért aludni, míg vacsoráztam? :)
Nem csak az egyik! :D ..... devárjál csak! Te ránk próbáltál célozni nem?!  :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

sirtomi

Quote from: Raggie GordonNem csak az egyik! :D ..... devárjál csak! Te ránk próbáltál célozni nem?!  :__devil:
Biztos fõleg rád :D

Rounin

Hínnnye azta karikás kerengõ szentfazék csumáját neki!

Micsoda perpatvar. o.O

*Rounin Bonci oldalára áll egy szilvalekvár-kavargató fakanállal (paraméterek: XXL )

Necrid: ha unalmas a gép elõtt ülni, akkor menj és csinálj valami értelmeset :D (pl. KAJA)

Raggie: nem célzott, talált is :__devil:

IRC:

Channel:
#usteam
Servers:
irc.atw.hu (6667)
irc.elte.hu

Mondjuk. Ha egyik nem megy, ott van a másik. Mostanában atw-t párszor lebombázták, szóval volt split rendesen, de jelenleg stabil.
Gyülekezzünk!

Xaga

Quote from: RouninIRC:

Channel:
#usteam
Servers:
irc.atw.hu (6667)
irc.elte.hu

Mondjuk. Ha egyik nem megy, ott van a másik. Mostanában atw-t párszor lebombázták, szóval volt split rendesen, de jelenleg stabil.
Gyülekezzünk!

Tehát usteam szoba IRCnet-en wan majd beköszönök :)

Rounin

Quote from: XagaTehát usteam szoba IRCnet-en wan majd beköszönök :)

Na erre kíváncsi vagyok. Ti. hallottam már ilyesfajta ígéretet. Ugye Ramiz elvtárs? :rolleyes:

Xaga

Quote from: RouninNa erre kíváncsi vagyok. Ti. hallottam már ilyesfajta ígéretet. Ugye Ramiz elvtárs? :rolleyes:

Ott vagyok 1 szavad sem lehet :)

animoni

Quote from: RouninIRC:

Channel:
#usteam
Servers:
irc.atw.hu (6667)
irc.elte.hu

Mondjuk. Ha egyik nem megy, ott van a másik. Mostanában atw-t párszor lebombázták, szóval volt split rendesen, de jelenleg stabil.
Gyülekezzünk!
Hm....Elmagyarázná ezt nekem valaki, mert egy szót sem értek ebbõl???? :wtf:
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Xaga

Quote from: animoniHm....Elmagyarázná ezt nekem valaki, mert egy szót sem értek ebbõl???? :wtf:

Pofon egyszerü. letöltöd mirc-et miko elindítod fogja kérni a fullname nickname stb. kitöltöd, utána a ball oldali menüben a Connect almenüjeként wan olyan hogy servers. Irc networknak kiválasztod IRCnet-et majd írc servernek kiválasztas vmi közelit a tartozkodási helyedhez (pl "IRCnet: EU, HU, Budapest")
leokozod adsz neki egy csatlakozást és a felugró channel popöupnál meg beírod hogy #usteam és join.

Evil Blimp

Csak hogy legyen egy újabb post, amire adhattok Bad Reputation pontot :D

Danke schön für alle!  :gevumezs:

animoni

Quote from: XagaPofon egyszerü. letöltöd mirc-et miko elindítod fogja kérni a fullname nickname stb. kitöltöd, utána a ball oldali menüben a Connect almenüjeként wan olyan hogy servers. Irc networknak kiválasztod IRCnet-et majd írc servernek kiválasztas vmi közelit a tartozkodási helyedhez (pl "IRCnet: EU, HU, Budapest")
leokozod adsz neki egy csatlakozást és a felugró channel popöupnál meg beírod hogy #usteam és join.
Oké! Vagyis nem! Mi az a mirc?Mire jó az? És miért kell ez az egész?Mi a funkciója?
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]