Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Xaga

Quote from: RamizDe nem ment, de némi (sok) bénázás után igen. Úgyhogy mostantól fel tudok nézni bármikor. :D

Gratula hozzá :)

Xaga

Quote from: DarkstarMiért van + a nevetek elõtt? (Tudom :lame: kérdés, de nem túl gyakran használom az IRC-t)

a + a voice ot jelenti ha a csatiba egyik op beállítja ako csak a voice-osok tudnak irogatni a többi hallgat mint a birkák

Darkstar

Quote from: Xagaa + a voice ot jelenti ha a csatiba egyik op beállítja ako csak a voice-osok tudnak irogatni a többi hallgat mint a birkák
És mitõl lesz valaki voice-os?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xaga

Quote from: DarkstarÉs mitõl lesz valaki voice-os?

ha egy op ad neki voice-ot (op-k a @ nevük elött személyek)

Ramiz

Hurrá, voice-os voltam én is! Biztos tetszett valakinek, hogy köszöntem. :D VAgy a nevem. :D Vagy ismert. :D Vagy nem ismert. :D :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

de a voice nem csak ennyit jelent tudtommal, legalábbis mintha valami olyasmit is hallottam volna, hogy voice-os embertõl csak szintén voice-os tölthet le... van ilyen? :confused: :)

Lythis

Umm.. kérdés: animehq másnak sem jön be, vagy csak én vagyok lame?

Necrid^

Quote from: LythisUmm.. kérdés: animehq másnak sem jön be, vagy csak én vagyok lame?
Nem.. Nekem se muxik.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Quote from: NecridNem.. Nekem se muxik.
Akkor megnyugodtam! reméljük hamar múló probléma....

Rounin

Quote from: RamizHurrá, voice-os voltam én is! Biztos tetszett valakinek, hogy köszöntem. :D VAgy a nevem. :D Vagy ismert. :D Vagy nem ismert. :D :__devil:

Legutolsó. Mindenki, aki megszólal, automatikusan kapsz vojszot. Aztán, ha sokáig nem szólsz, elévül.
Ne bízd el magad. Majd közbenjárok az érdekedben :haha: :__devil: :haha:

Animehq jelenleg üzemel. Nem tudom, volt-e vele probléma vagy sem, de most faintos.^^

sirtomi

Este lehet hogy kipróbálom ezt az irc-t. Egyszer már próbálkoztam vele, de akkor nem chatre használtam, hanem letölteni próbáltam.

Kik szoktak fenn lenni?

Necrid^

Quote from: sirtomiEste lehet hogy kipróbálom ezt az irc-t. Egyszer már próbálkoztam vele, de akkor nem chatre használtam, hanem letölteni próbáltam.

Kik szoktak fenn lenni?
Hát nem sok ismerös arc volt fen. kb csak ramiz, Xaga ill Zsozso.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: NecridHát nem sok ismerös arc volt fen. kb csak ramiz, Xaga ill Zsozso.
Nem baj. Azért majd valamikor kipróbálom. :)

Xaga

Quote from: sirtomiNem baj. Azért majd valamikor kipróbálom. :)

Rounin is fön szokot lenne szerintem õ wan fönn leggyakrabban :)

Rounin

Quote from: XagaRounin is fön szokot lenne szerintem õ wan fönn leggyakrabban :)

Hát az itt aktívan fórumozók közül biztosan. A nem aktívak közül is tuti. Egyedül zsozso van fent többet (bár még ez sem biztos ^^).

Gyakorlatilag nethiány, munka és alvás közben nem vagyok :D

Ramiz

Quote from: RouninLegutolsó. Mindenki, aki megszólal, automatikusan kapsz vojszot. Aztán, ha sokáig nem szólsz, elévül.
Ne bízd el magad. Majd közbenjárok az érdekedben :haha: :__devil: :haha:
Muszáj volt elmondanod? :beken:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizMuszáj volt elmondanod? :beken:

:haha: :rotflol: :D :hehe: Ezért a reakcióért akár ezerszer is megérné legépelni ;> :__devil:

Ramiz

Quote from: Rounin:haha: :rotflol: :D :hehe: Ezért a reakcióért akár ezerszer is megérné legépelni ;> :__devil:
Láss neki. Shiroi fog örülni. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizLáss neki. Shiroi fog örülni. :D

:lol: Nem. Media markt.
Meg félek, hogy csalnék (copypaste) ;)

Djinn

Quote from: Rounin:lol: Nem. Media markt.
Eltartott egy darabig, mire ez leesett. Látszik, hogy még félig alszok.  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Kalibur

Quote from: DjinnEltartott egy darabig, mire ez leesett. Látszik, hogy még félig alszok.  :haha:
Ilyen hajnalban nem is csodálom ^^ ...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Cobra

Nekem is eltartott egy darabig , mire rájöttem :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

sirtomi

Nekem csak Djinn postja után esett le  :haha:

Ramiz

Jól van, fiúk... :D néha aludni is kell. :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Nekem csak most eset le.. :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: kisviragblee, ez csúúúnya volt, és igen, 100 alatt van :P
sõt, még két kezemen meg tudom számolni :)
 :__devil:
Hány ujjad van neked?!?!?! :eeek:  :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: RamizJól van, fiúk... :D néha aludni is kell. :rolleyes:
Én alszok vazze! Nem tehetek róla hogy lassú a felfogásom :D

Pandóra

:_off: Nagyon sürgõs lenne elajándékoznunk négy kiscicát (három fehér színû, egy fekete-fehér foltos). Ha szeretne valamelyikõtök (vagy valaki barátja, szomszédja, unokahuga...  :rolleyes:  ) egyet vagy TÖBBET ;) , szóljon légyszi pm-ben. Bárhova elvisszük õket. Köszi!
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Ramiz

Kínai étterem?... :__devil: (várom a lincset)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xaga

Quote from: RamizKínai étterem?... :__devil: (várom a lincset)

Gondolj bele Ramiz mi mindenre jó egy kismacska, legalább lesz vki aki meghallgat iszik veled sört, nem leszel egyedül :)