Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Djinn

Quote from: Evil BlimpCsak hogy legyen egy újabb post, amire adhattok Bad Reputation pontot :D

Danke schön für alle!  :gevumezs:
Sajnos nem tudok adni. :(
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Darkstar

Quote from: DjinnSajnos nem tudok adni. :(
Nekem ment. :) Eddig hogy állsz? -mennyi?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xaga

Quote from: animoniOké! Vagyis nem! Mi az a mirc?Mire jó az? És miért kell ez az egész?Mi a funkciója?

a mirc egy irc kliens amivel kapcsolodni tudsz az irc serverekhez, persze kereshetsz a neten java-s kliens-t de jobbal jársz a mIRC-cel, IRC kliens nélkül nem tudsz csevegni az usteam IRC csatornáján.

Rounin

Quote from: animoniOké! Vagyis nem! Mi az a mirc?Mire jó az? És miért kell ez az egész?Mi a funkciója?

Nagyon sarkítva chat. Én jobb szeretem a chat-tõl különválasztani és inkább társalgó-programnak nevezni. //www.mirc.com :D

animoni

Quote from: Xagaa mirc egy irc kliens amivel kapcsolodni tudsz az irc serverekhez, persze kereshetsz a neten java-s kliens-t de jobbal jársz a mIRC-cel, IRC kliens nélkül nem tudsz csevegni az usteam IRC csatornáján.
És ez ingyen van, ugye? Ha jól olvasotam akkor regisztrálni is kell abba az mIRC-be:mIRC can be downloaded freely and evaluated for 30 days. If you find that you like mIRC, and wish to continue using it after the evaluation period, you are required to register it. Your registration will license you to use current and future versions of mIRC
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Xaga

Quote from: animoniÉs ez ingyen van, ugye? Ha jól olvasotam akkor regisztrálni is kell abba az mIRC-be:mIRC can be downloaded freely and evaluated for 30 days. If you find that you like mIRC, and wish to continue using it after the evaluation period, you are required to register it. Your registration will license you to use current and future versions of mIRC

Crack fogalmát gondolom ismered :) thebugs

animoni

Quote from: XagaCrack fogalmát gondolom ismered :) thebugs
SIKERÜLT!! ÉS nem fagyott le a gép se közben!!!!
Crack? Hm..csúnya gyerekek vagyunk :lul: !!!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

sirtomi

Quote from: animoniSIKERÜLT!! ÉS nem fagyott le a gép se közben!!!!
Crack? Hm..csúnya gyerekek vagyunk :lul: !!!
Nem is vagyunk csúnyák.
Akik csinálják a crack fájlokat azok a csúnyák  :__devil:

Xaga

Quote from: animoniSIKERÜLT!! ÉS nem fagyott le a gép se közben!!!!
Crack? Hm..csúnya gyerekek vagyunk :lul: !!!

grat :)

animoni

Quote from: sirtomiNem is vagyunk csúnyák.
Akik csinálják a crack fájlokat azok a csúnyák  :__devil:
Ez igaz! De akkor is milyen jól jönnek néha!!!!Nem igaz :rolleyes: !
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Fazék

#12940
Quote from: animoniÉs ez ingyen van, ugye? Ha jól olvasotam akkor regisztrálni is kell abba az mIRC-be:mIRC can be downloaded freely and evaluated for 30 days. If you find that you like mIRC, and wish to continue using it after the evaluation period, you are required to register it. Your registration will license you to use current and future versions of mIRC
sztem fölösleges feltörni. nálam lejárt a 30 nap és ez annyiban jelentkezik, hogy kb várnom kell +3-4 másodpercet, hogy a "continue" gombra kattinthassak és használhassam tovább a programot :) ahol nem kell ott én inkább kihagyom a törést ;)

edit: Evil Blimp a Rep tabella alján helyezkedik el, de egyelõre csupán  "-31 points total"-on áll :(
Kérem támogassuk szegényt :D

sirtomi

Quote from: animoniEz igaz! De akkor is milyen jól jönnek néha!!!!Nem igaz :rolleyes: !
Ajaj, de még mennyire :D

Xaga

Quote from: Fazéksztem fölösleges feltörni. nálam lejárt a 30 nap és ez annyiban jelentkezik, hogy kb várnom kell +3-4 másodpercet, hogy a "continue" gombra kattinthassak és használhassam tovább a programot :) ahol nem kell ott én inkább kihagyom a törést ;)

De egem az idegesít és ha törni kell akok beziny törni kell :)

sirtomi

Quote from: Fazékedit: Evil Blimp a Rep tabella alján helyezkedik el, de egyelõre csupán  "-31 points total"-on áll :(
Kérem támogassuk szegényt :D
Miért kellett külön egy Evil Blimp?

animoni

Quote from: sirtomiAjaj, de még mennyire :D
Feltéve ha nem jön be rögtön  vírus a gépre:-(!!Nekem sajan beszokott!!!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Rounin

Quote from: sirtomiMiért kellett külön egy Evil Blimp?

Korábban kifejtette. Kíváncsiság pusztán ;>

sirtomi

Quote from: animoniFeltéve ha nem jön be rögtön  vírus a gépre:-(!!Nekem sajan beszokott!!!
Mitõl jön be vírus? Az ilyen crack-es oldalakról szokott, de azt megálítja a vírusírtó, legalább is jobb esetben :)

Fazék

Quote from: sirtomiMiért kellett külön egy Evil Blimp?
Õ azért született meg jópár hónapja, hogy az akkor még kevésbé ismert Reputation rendszer "negatív oldalát" felderítsük :D

.Attila

Már -41nek kéne lennie :)

Rounin

Quote from: sirtomiMitõl jön be vírus? Az ilyen crack-es oldalakról szokott, de azt megálítja a vírusírtó, legalább is jobb esetben :)

Ha van :__devil: És ha frissítve van redszeresen :__devil:

animoni

Quote from: sirtomiMitõl jön be vírus? Az ilyen crack-es oldalakról szokott, de azt megálítja a vírusírtó, legalább is jobb esetben :)
Jobb esetben!!! Akkor én a rosszhoz tartozom!Nem tom mi van nekem mindig jönnek be!!!! Pedig van vírusirtom és tûzfalam is???!!!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Fazék

Quote from: BonciMár -41nek kéne lennie :)
Köszönjük adományaikat! :D

Ramiz

Quote from: RouninNa erre kíváncsi vagyok. Ti. hallottam már ilyesfajta ígéretet. Ugye Ramiz elvtárs? :rolleyes:
Igen, és nem jöttél el akkor sem. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xaga

Quote from: RamizIgen, és nem jöttél el akkor sem. :D

Most fön wan gyere IRC most!

Rounin

Quote from: RamizIgen, és nem jöttél el akkor sem. :D

Hé... megígérted 18 valamikor. Hogy mindjárt felugrok.

Erre föl 20:03kor még nem voltál sehol :D A netclub zárt. Mennem kellett :hehe: ;)

Ramiz

Melyiken vagytok? Mi a szerver neve? (Listából.) Nem látom!
R.: De felnéztem, de akkor senki nem szólt semmit, hiába kiabáltam 2 percig... aztán mentem el.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizMelyiken vagytok? Mi a szerver neve? (Listából.) Nem látom!
R.: De felnéztem, de akkor senki nem szólt semmit, hiába kiabáltam 2 percig... aztán mentem el.

Majd segít Xaga, én mentem aludni. Pá _o/

Xaga

Quote from: RamizMelyiken vagytok? Mi a szerver neve? (Listából.)

Nemrég írtam le.
IRC network: IRCnet
IRC Server: pl irc.elte.hu:6667
Channel: #usteam

Ramiz

Quote from: XagaNemrég írtam le.
IRC network: IRCnet
IRC Server: pl irc.elte.hu:6667
Channel: #usteam
De nem ment, de némi (sok) bénázás után igen. Úgyhogy mostantól fel tudok nézni bármikor. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Miért van + a nevetek elõtt? (Tudom :lame: kérdés, de nem túl gyakran használom az IRC-t)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん