Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: XagaGondolj bele Ramiz mi mindenre jó egy kismacska, legalább lesz vki aki meghallgat iszik veled sört, nem leszel egyedül :)
Fúj! Macska(szõr) a sörömben! Böááá!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: RamizKínai étterem?... :__devil: (várom a lincset)

Ramiz, nem is te lennél... :D
S hogy ne várj hiába:  :kabbea:  :fuk-u:  :tezsvir:
(oc j/k)

katz

Quote from: RamizKínai étterem?... :__devil: (várom a lincset)
én pedig megéheztem :)

Én beválalnám õket, ha anyám nem lenne alergiás a macskaszörre, és nem utálna minden állatot :(

Fazék

Hirtelen hasonló késztetést éreztem, mint Günther a Jóbarátokban Rachel macskáját illetõen, de én sajnos kutyás vagyok és ezen semmi sem tud segíteni. :)
De körbeérdeklõdöm, hátha kell vkinek a környékemen... :)

.Attila

Közérdekû információ!

A mindig szó mindkettõ i betûje rövid :)

Rounin

Quote from: BonciKözérdekû információ!

A mindig szó mindkettõ i betûje rövid :)

:lol:
Ha minden ilyen hibát jeleznénk, az offtopic 2-3szorosára növekedne^^

Djinn

Quote from: BonciKözérdekû információ!

A mindig szó mindkettõ i betûje rövid :)
Ez biztos megint én voltam, ugye?  Pedig már leszokóban vagyok.  :lazza:  :haha:
Egyébként hol rontottam el? Vagy hol nem?  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

.Attila

Nem, most nem nálad láttam, de sok embernél láttam :)

.Attila

Quote from: White SeeDKész, ez lenne a magyarországi média színvonala???
Ha jól sejtem, akkor ez David Merlini lehet, akinek a mûsorát visszavonta az RTL Klub (pont ezt a rakétásat), mert azt hazudta, hogy a rakéta igazi és profik csinálták, miközben valójában amatõr munka.
Szóval ha már az RTL Klub visszavonta a mûsort, akkor... no comment ;)
QuoteMég annyit hozzászólnék, hogy remélem az a kis árvíz ráébresztette az amcsikat hogyha nem védik jobban a környezetüket az idõjárás szélsõségesebb lesz mint valaha volt...
Csöppet úgy érzem, hogy álomvilágban élsz ;)

Pirula

Quote from: White SeeDMég annyit hozzászólnék, hogy remélem az a kis árvíz ráébresztette az amcsikat hogyha nem védik jobban a környezetüket az idõjárás szélsõségesebb lesz mint valaha volt...
Nem. De majd lesz belõle egy látványos film két év múlva. Mondjuk Waterworld 2 címen.

.Attila

Ezt mi is tudjuk, sõt, ezt õk is tudják, de nem érdekli õket. Most gondolod, hogy az amerikai vezetést ez érdekelni fogja? Hogy emiatt a hurrikán + árvíz miatt majd változtatnak a politikájukon? Biztos vagyok benne, hogy számítottak ilyesmire, de belekalkulálták.

sirtomi

Quote from: White SeeDItt speciel az üvegházhatást elõidézõ gázok kibocsátására gondolok. (Mivel a föld ilyen jellegû szennyezésének 30%-át az USA produkálja és semmit nem tesz meg azért hogy ezt a szintet csökkentse. Sõt köszönhetõen a bushi politikának nem is fogják csökkenteni)

De szvsz minden hulladék/szennyezés terén az USA vezeti a listát, és a föld összeségét nézve elérik a 30%-ot pedig a föld népességének nem ott lakik a 30%-a.
Elkényelmesedett lusta emberek halmaza, akiknek noha lenne rá pénzük (de azokból persze rakétákat kell venni, hogy le lehessen rohanni olajjal rendelkezõ országokat) és technológiájuk basszák alkalmazni...
(Többek közt ezért is utálom azt az országot)
Sajnos ilyenek jelenleg az amerikaiak, de csak fog változni a helyzet egyszer. Optimistán nézek a jövõbe :)

Index cikk a New Orleans-i helyzetrõl:
http://index.hu/politika/bulvar/nwrlns3269/

Djinn

Szerintem azért az eléggé altalánosító kijelentés, hogy "ilyenek az amerikaiak".
Ott is van vezetõség (vagy nevezzétek, ahogy akarjátok), ahogy máshol is. Ott is kavarják a szart, ahogy máshol is. Mivel nekik nagyaobb a hatalmuk ezárt nagyobb adagot tudnak kavarni. Ennyi. Nem hinném, hogy ezt az "amerikaiakra" kéne ráverni...  
Ez mással kapcsolatban is igaz. Igen tuti, hogyaz USA sáros egy csomó dologban (melyik ország nem?), de azért nem az ördög birodalma. Mi, kis senki porszemek egyébként sem tudhatjuk szinte soha, hogy mik vannak a háttérben valójában.  
Kicsit úgy érzem könnyebb csak egy szempontból vizsgálni a dolgokat, mert akkor könnyebb mindenre bûnbakot találni.:3x3:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Pirula

Quote from: sirtomiIndex cikk a New Orleans-i helyzetrõl:
http://index.hu/politika/bulvar/nwrlns3269/
Tiszta Dél-Amerika. Érdekes lenne ha állandósulna a helyzet - mármint elsõsorban a fegyveres bandákra gondolok. Mondjuk sokmindent elmond hogy veszélyhelyzet esetén nem megpróbálnak kimászni a sz*r ból hanem zavargásokat keltenek. Pár hete fél Európa vízben állt, németeknél egész városokat evakuáltak (ha többet nem is, de egyet biztos, IC-n olvastam egy Süddeutscher valamiben) érdekes módon nem kezdték halomra lõni egymást az emberek.

sirtomi

Quote from: DjinnSzerintem azért az eléggé altalánosító kijelentés, hogy "ilyenek az amerikaiak".
Ott is van vezetõség (vagy nevezzétek, ahogy akarjátok), ahogy máshol is. Ott is kavarják a szart, ahogy máshol is. Mivel nekik nagyaobb a hatalmuk ezárt nagyobb adagot tudnak kavarni. Ennyi. Nem hinném, hogy ezt az "amerikaiakra" kéne ráverni...  
Ez mással kapcsolatban is igaz. Igen tuti, hogyaz USA sáros egy csomó dologban (melyik ország nem?), de azért nem az ördög birodalma. Mi, kis senki porszemek egyébként sem tudhatjuk szinte soha, hogy mik vannak a háttérben valójában.  
Kicsit úgy érzem könnyebb csak egy szempontból vizsgálni a dolgokat, mert akkor könnyebb mindenre bûnbakot találni.:3x3:
Azért írtam, hogy amerikaiak, mert én nem ismerem az embereket, csak azt ismerem, amit kívülrõl látok. Kívûlrõl sajnos ezt látom. Biztos nem mindenki ilyen :)

Kvikveg

#13005
Quote from: BonciNem, most nem nálad láttam, de sok embernél láttam :)

A, szoval Merlini atkuszott a viasatra... Azert nem gondoltam volna, hogy az az ado meg ilyen amator. A sorozatokkal egesz jol elvannak.
Quote from: PirulaTiszta Dél-Amerika. Érdekes lenne ha állandósulna a helyzet - mármint elsõsorban a fegyveres bandákra gondolok. Mondjuk sokmindent elmond hogy veszélyhelyzet esetén nem megpróbálnak kimászni a sz*r ból hanem zavargásokat keltenek. Pár hete fél Európa vízben állt, németeknél egész városokat evakuáltak (ha többet nem is, de egyet biztos, IC-n olvastam egy Süddeutscher valamiben) érdekes módon nem kezdték halomra lõni egymást az emberek.
Elolvastam a cikket, es nagyon durva. Hogy meg ilyenkor sem a masik eletet probalja menteni vagy legalabb hagyna, hogy masok tegyek a dolgukat, hanem bandazik. Tuti, hogy par ev mulva nagy konnyesnyalascsopogos film lesz belole, de erdemben semmit se tesznek.
Azt meg egyatalan nem ertem miert nem lehet ledobni valami kajat/ivovizet?

edit: BBC: kb millioan elmentek, 100.000en nem akartak vagy nem tudtak elmenni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

#13006
Quote from: KvikvegAzt meg egyatalan nem ertem miert nem lehet ledobni valami kajat/ivovizet?
Lehet hogy próbálkoztak ilyennel, de szerintem ezekre is a bandák csapnának le elsõként.

Újabb cikk:
http://index.hu/politika/bulvar/0902nwrlns/

katz

Quote from: Beren(az aláírásod Patton-tõl van? ismerõõs:) )
ööö, most igy meg nem mondom neked. Per pillanat nem találom a DVD-t amire fel vannak irva az ilyen idézetek és szerzõik. Patton az nem biztos, de az igen, h vmelyik szövetséges hadvezértõl van.

Ramiz

Quote from: BonciKözérdekû információ!
A mindig szó mindkettõ i betûje rövid :)
Elõször én is úgy voltam, hogy nem illik/érdemes szólni az ilyesmik miatt, de azért csak ne zülljön le olyan hamar a magyar nyelv! Legalább addig tartsunk ki, amíg az angol lesz a világnyelv - vagy a kínai. :D

New Orleans: kivételesen sajnálom õket. De egy kis káröröm is van bennem (jó, nem is kicsi :__devil: ). Most visszaütött a nagy amcsi liberalitás: mindenki vegyen fegyvert, amennyi jólesik ("Minek a rendõrökre várni, amíg kiérnek, majd én megvédem magam!" - Igen, csak annak is könnyû lesz fegyverhez jutni, aki "komolyabban" nyomja, mint te, kaliberileg/lõszerileg/"erkölcsileg" (elõbb nyit tüzet, mint te)/célzásilag stb...), aztán most boldog-boldogtalan kimehet az utcára Postalozni... Enyhe Fallout-feeling is van azért ebben: (kis területen) széthullott civilizáció romjai között turkáló fegyveres (egy darabig még) öntörvényû emberek... mindenki abból fartja fent magát, amibõl tudja... durva...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: sirtomiLehet hogy próbálkoztak ilyennel, de szerintem ezekre is a bandák csapnának le elsõként.

Újabb cikk:
http://index.hu/politika/bulvar/0902nwrlns/
"Ezek a csapatok tudják, hogyan kell bánni a fegyverrel, és gyilkolni velük, és remélem, nem haboznak majd"
Ó b*zmeg... Hogy nyilatkozhat valaki ilyesmit felelõs politikai beosztásban?

Most már csak arra vagyok kíváncsi hogy ezt hogyan kenik az arabokra.

Xaga

#13010
Quote from: PirulaMost már csak arra vagyok kíváncsi hogy ezt hogyan kenik az arabokra.

"Az arabok ügynökét Aladint az amerikai kémeknek nem sikerült megakadájozni abban hogy megtalálja a csodalámpát" - Nyilatkozta Walt Disney akirõl eddig ugy tudták egyszerü rajzfilmgyáros de valójában magas beosztású CIA ügynök. Mr. Disney azt is elmondta hogy bizonyítékuk wan rá hogy a Nyú Orleansban történtekért az arabok a felelõsek mert a Dzsintõl kért egyik kívánságuk az Amerikai várost ért természeti csapás lehetet. A 2  az arab országokban tartozkódó amerikai ügynökökel Jafart-ral és Jágó-val még nem sikerült felvenni a kapcsolatott. Hollétük nem ismert sem az hogy egyáltalán életben wannek e még.

Squito

Quote from: Xaga"Az arabok ügynökét Aladint az amerikai kémeknek nem sikerült megakadájozni abban hogy megtalálja a csodalámpát" - Nyilatkozta Walt Disney akirõl eddig ugy tudták egyszerü rajzfilmgyáros de valójában magas beosztású CIA ügynök. Mr. Disney azt is elmondta hogy bizonyítékuk wan rá hogy a Nyú Orleansban történtekért az arabok a felelõsek mert a Dzsintõl kért egyik kívánságuk az Amerikai várost ért természeti csapás lehetet. A 2  az arab országokban tartozkódó amerikai ügynökökel Jafart-ral és Jágó-val még nem sikerült felvenni a kapcsolatott. Hollétük nem ismert sem az hogy egyáltalán életben wannek e még.
És az a gond, hogy ezt a buta amcsik (nomeg még sokan mások) el is hinnék, még akkor is, ha ebben a formátumban tálalnák nekik...

sirtomi

Quote from: Kurosaki IchigoÉs az a gond, hogy ezt a buta amcsik (nomeg még sokan mások) el is hinnék, még akkor is, ha ebben a formátumban tálalnák nekik...
Pont ez jutott eszembe :D

.Attila

Quote from: Pirula"Ezek a csapatok tudják, hogyan kell bánni a fegyverrel, és gyilkolni velük, és remélem, nem haboznak majd"
Ó b*zmeg... Hogy nyilatkozhat valaki ilyesmit felelõs politikai beosztásban?
Ez most egy olyan eset, ahol nem tudom eldönteni, hogy mit érezzek.
"Remélem, nem haboznak majd." Magyarul reméli, hogy legyilkolják ezeket. Bevallom õszintén, én sem sajnálnám azokat, akik az emberek mentését akadályozzák bármilyen okból kifolyólag (nem hiszem, hogy azért lövöldöznek, hogy kapjanak ivóvizet, ez nonsense). És igen, ha akadályozzák a mentést ilyen módszerekkel, lõjék le õket, haljanak meg õk golyó által, ne az ártatlanok szomjhalálban.

sirtomi

Quote from: BonciEz most egy olyan eset, ahol nem tudom eldönteni, hogy mit érezzek.
"Remélem, nem haboznak majd." Magyarul reméli, hogy legyilkolják ezeket. Bevallom õszintén, én sem sajnálnám azokat, akik az emberek mentését akadályozzák bármilyen okból kifolyólag (nem hiszem, hogy azért lövöldöznek, hogy kapjanak ivóvizet, ez nonsense). És igen, ha akadályozzák a mentést ilyen módszerekkel, lõjék le õket, haljanak meg õk golyó által, ne az ártatlanok szomjhalálban.
Bennem is ilyen érzések vannak, de egy ilyen helyzetben nem hinném, hogy egyszerû megkülönböztetni a banda tagokat a menekülõktõl. Vagy azokat akik esetleg a bandáktól akarják megvédeni magukat. Ha a katonák is elkezdenek lövöldözni, akkor sok ártatlant is lelõhetnek.

Djinn

Quote from: Xaga....Dzsintõl kért egyik kívánságuk az Amerikai várost ért természeti csapás lehetet....
Ááááááááá nem! Dzsini ilyen kivánságokat sohasen teljesítene. Tudom, mert közeli rokon. :lazza:   :haha:
Nem lehet, hogy hamis az értesülés?  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

.Attila

Quote from: sirtomiBennem is ilyen érzések vannak, de egy ilyen helyzetben nem hinném, hogy egyszerû megkülönböztetni a banda tagokat a menekülõktõl. Vagy azokat akik esetleg a bandáktól akarják megvédeni magukat. Ha a katonák is elkezdenek lövöldözni, akkor sok ártatlant is lelõhetnek.
Szerintem a helikopterre vagy hivatalos mentõalakulatokra lövöldözõ embereket kifejezetten könnyû megkülönböztetni.

Djinn

Azért ennyire nem egyszerû emberek életérõl ítélkezni, nem gondoljátok?
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

sirtomi

Quote from: BonciSzerintem a helikopterre vagy hivatalos mentõalakulatokra lövöldözõ embereket kifejezetten könnyû megkülönböztetni.
Õket jobban ki lehet szúrni, de mondjuk egy utcai balhéban egy katona honnan fogja tudni, hogy kik a jó fiúk, akik csak magukat védik a bandától, és nem fognak rá lõni?

sirtomi

Quote from: DjinnAzért ennyire nem egyszerû emberek életérõl ítélkezni, nem gondoljátok?
Lehet hogy én vagyok szívtelen és kegyetlen, de aki egy mentõ helikopterre és mentõ emberekre lövöldöz egy ilyen helyzetben, annak az életérõl én egyszerûen döntenék.