Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Shiroi1. Én nem látom, hogy említene ilyet abban a postban, amit quote-oltam.
2. Attól, hogy tudja mi lesz, még nem lesz mibõl megvennie.

1. "Ha teszemazt nálunk lenne ilyen (árvíz és hurrikán,"

A nagy sietségben feltételeztem, hogy azért elõrejelezték nekik ;> Másrészt igazad van, nem írja konkrétan.. akkor mondjuk legyen az én véleményem. Ha elõre tudja (és miért ne tudnéá, mikor a csapból is ez folyik) akkor bespájzol.

2. Az igaz. Akkor viszont elég nagy felelõtlenség tõle, hogy ottmarad. Mondhatni ostobaság.
És nem vitattam :D

Rounin

Quote from: BonciRmdc nem ismerõs.
Ellenben a bcdc nálam rendszerint azt csinálta, hogy egyszercsak elkezdett felpörögni (elszedte az egész procit, és gyakorlatilag minden szabad helyet elfoglalt a memóriában (volt ez még a régi hardware-rel, Celeron 2,4 + 256 mega ram)).
Tesóm még mindig azt használja, de mivel igen ritkán, így nem okoznak gondot neki az ilyen hibák. Múltkor beültem, hagytam menni, visszamentem, és azt láttam, hogy vmilyen hibával kilépett.
Btw. saját gépemen én már nem használok dc-t.

Rmdc lényege, hogy több szálon tölt (automatikusan tth alapján keres) és ez persze nagyon jó dolog, de hajlamos egyszerûen 'meghalni'. Vagy el sem indulni :D Szóval rengeteg gond van vele.
Sajnos már nem fejlesztik, ezért meg kell békélnem ezekkel a bugokkal.

.Attila

Sok kliens tud több szálon tölteni, pl. az ndc (nextdc) is.
Nem tudom, hogy azt fejlesztették-e vagy, de a 0.305 verziója jó volt, alig volt néha baj vele (0.306-ossal viszont igencsak voltak bajok).
Azóta nem tudom hol járnak a kliensek. Régen már csak azért is abbahagytam a dc-zést, mert megjött a 0.4xx verzió, és szépen elkezdték letiltani a régebbieket.

Rounin

Quote from: BonciSok kliens tud több szálon tölteni, pl. az ndc (nextdc) is.
Nem tudom, hogy azt fejlesztették-e vagy, de a 0.305 verziója jó volt, alig volt néha baj vele (0.306-ossal viszont igencsak voltak bajok).
Azóta nem tudom hol járnak a kliensek. Régen már csak azért is abbahagytam a dc-zést, mert megjött a 0.4xx verzió, és szépen elkezdték letiltani a régebbieket.

Köszönöm szépen :) Megspóroltál nekem egy hosszadalmas (na jó, inkább kellemetlen google-zést ^^)

Ramiz

Quote from: BonciBCDC-t nagyon nem ajánlom senkinek, szvsz egyik legbugosabb dc kliens.
Én is féltem, amikor mondtad, de nekem megy jól szerencsére.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék


Ramiz

Quote from: Fazékcápa vs. polip
:eeek:  :wtf:  :eek:
Nem jön be! Pedig oooolyaaaaaan kíváncsi lettem! Mi volt az?!!?!?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: White SeeDMost nézem az adatbázist, hogy van nyílkészítõ képesség.
De:
1, egyik forrás szerint 30 másik szerint 35 job level kell hozzá.
2, belenéztem milyen küldetést kéne teljesíteni. A gagyibb tárgyak megszerzésével nincsen is gond. viszont van ott egy tárgy, amibõl 41db kell. Ezt egyetlen lény, dobja el, aminek 6000 feletti a hp-ja, és 400-at sebez. Én rajta max 400-at sebzek a legjobb skilljeimmel míg az 2 ütéssel leszed.
Vagyis, hogy a jóéletben tudok beszerezni abból a vacakból 41-et, míg egyet sem tudok?! +A többi tárgy megszerzése még akkora gondot sem jelent mint ennek az egynek...

Valakinek vélemény 5let? vagy hibás az adatbázis?

Ráadásúl átverés az egész!
Állítólag morrocban van egy roberto nevû ember aki adja a küldetést. már 3 szor végigjártam ezt a gagyi várost de sehjol senki....
áááá
Tudom hol van az npc. Morroc déli részén van a teleport npc, ha minden igaz. Onnan nem messz balra (nyugatra) van a quest npc.
Stem wormöket vagy miket kell ölni emlékeim szerint, és a clock tower basementben van, ha minden igaz. Na most jön a poén:
Az hagyján, hogy ezeket kell öldösni, de elõbb oda is kéne jutni. Namost a clock towerben kapásból banyák várnak, nem könnyû ellenségek, a te szinteden meg 2-3 ütés vagy nekik (és nagyon gyorsak, támadásban és mozgásban is). És ezek még csak a banyák voltak. Útközben van jó sok baphomet jr. Én hunter voltam már akkor, és megszenvedtem, mire le tudtam menni, mivel mire megöltem az aktuálisan útban baphomet jr.-okat, addigra a korábbi feléledtek, és elkezdtek támadni. Anno ezt a problémát fly winggel oldottam meg (addig random warpoztam ott, amíg a lejárat mellé nem rakott :D).

A te esetedben, jelenlegi szinteden csak egy vmit tudok ajánlani: vedd meg vkitõl, most más esélyed nincs. Vagy fejlõdj még jó sokat.

Fazék

Quote from: RamizNem jön be! Pedig oooolyaaaaaan kíváncsi lettem! Mi volt az?!!?!?
valami jó nagy akváriumszerûségben beraktak egy óriáspolipot a cápák közé, remélve, hogy majd kellõen tudja álcázni magát és nem fogják megenni. de nagyot tévedtek... idõröl-idõre találtak cápatetemeket, de fogalmuk se volt, hogy mi tehette... egyik este kiderítették... az óriáspolip a (kisebb) közepes nagyságú cápákat szépen komótosan levadászta. és ezt az akciót mutatja be a felvétel

Rounin

Hehh, visszanyalt a fagyi :D Mégis mit vártak :rolleyes:

Ramiz

Quote from: Fazékvalami jó nagy akváriumszerûségben beraktak egy óriáspolipot a cápák közé, remélve, hogy majd kellõen tudja álcázni magát és nem fogják megenni. de nagyot tévedtek... idõröl-idõre találtak cápatetemeket, de fogalmuk se volt, hogy mi tehette... egyik este kiderítették... az óriáspolip a (kisebb) közepes nagyságú cápákat szépen komótosan levadászta. és ezt az akciót mutatja be a felvétel
Ezt látnom kell! :beken: Majd a kövi meeten játszd el! :D Te leszel a polip, egy párna vagy egy keksz meg a cápa. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: White SeeDMindenesetre nem egy túl gyors game. Ezért megnézném, hogy hány játékban kell ennyit szarakodni egy szintért? FF-elkben tuti nem:) Max 60-as szint felett.
Greatest general-okat ölj. Nem mozognak ;) Van payon közelében egy hely, ahol ilyenek vannak, és csak 2féle agresszív szörny van ott. 1. elder willow, 2. elfelejtettem a nevét, mindenesetre ha meglátod, azonnal húzz el onnan (egy koponyafejû szamuráj). Az utóbbiból csak 1 van a térképen, de ha megtalálod, tuti kinyír :)
QuoteMindenesetre megvan a gamecélom. Egy olyan szellemlányt (ami ott van payoni erdõkben) befogni háziállatnak:D Igaz az sem lesz semmi.
Hát arra nagyon sokáig ne számíts, nekem se volt, pedig én elértem a 99-es szintet, és egyedül öltem sok mvp-t. Tájékoztatásul: a befogó itemet (ha jól emlékszem) egy mvp dobja, és nem vmi nagy %-kal. Ráadásul ha meg is van a befogó, az elfogás sikere sem 100%.
Viszont valóban érdemes beszerezni, mert gyógyít csata közben.

Raggie

Quote from: RamizEzt látnom kell! :beken: Majd a kövi meeten játszd el! :D Te leszel a polip, egy párna vagy egy keksz meg a cápa. :D
Öööööö.... mivan?? :confused:

Jaaaa... A videó elég jó! :jee: Zoli, azért ne játszd el, ha kérhetném! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonJaaaa... A videó elég jó! :jee:
Neked bejön?  :3x3:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Most már bejön. Nagyon durva, ilyet nem néztem volna ki egy polipból. Más halat ok, de cápát...  :eeek:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

Quote from: RamizNeked bejön?  :3x3:
Bejön te degradált lopótök! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonBejön te degradált lopótök! :D
Tényleg! Most már csak a színek nem stimmelnek valami kodek-hiány miatt. :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: White SeeD4, még sincsen olyan közel a sulihoz mint azt öcsém állítja. tényleg 10 perc, de busszal és biciklivel. gyalog kicsit több...
5, Az egyetlen bolt egy sarki méregdrága hely, így aszem reggelente kénytelen leszek km-t gyalogolni egy olcsóbb boltig..
Mindjart sajnalni foglak. De tenyleg. 10 perc szornyu!!! :mad:  :G <-ilyen smiley nincsen Google felirat nelkul??
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Mattanja

Quote from: Fazékcápa vs. polip
:eeek:  :wtf:  :eek:
Uhhh! :eek: Azért látni durvább volt, mint csak elképzelni.
Quote from: White SeeDSzal ha eltûnnék pár hétrea kkor kutyaeledel lett belõlem :lazza:
:wtf: És mi lesz a pár hét után? Visszajössz a kutyából?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Ramiz

Quote from: Shiroi:wtf: És mi lesz a pár hét után? Visszajössz a kutyából?
Beolvasztja magába, mint Alucard. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Quote from: RamizBeolvasztja magába, mint Alucard. :D
Ezertest? :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

.Attila

#13071
Quote from: White SeeDThanx.
Honnan vettél ilyen info-kat?
Nm.
Anno felnyomtam egy huntert 99-ig, egy crusadert és egy assassint 74-ig kb., egy forging smitht 66-ig, egy battlesmitht úgy 60-70-ig, monkot 50 valamennyi szintig, kb. ennyi :)
Taming item használata ugyanolyan, mint bármilyen más használható itemé. Duplaklikk rá, a kurzorból egy karika lesz (mint varázslatoknál), rányomod a megfelelõ szörnyre, majd megjelenik egy kis félkarú rabló, rá kell kattintani, és vagy bejön a success, vagy nem (ha nem, buktad a taiming itemet). Megjegyzés: különbözõ szörnyeknél különbözõ a siker esélye (poring gyakran sikerül, magasabb szintû szörnyeké ritkán).
Petek etetése: mindegyiknek van megfelelõ kajája. Az elején gyakran kell etetni õket, és ahogy egyre hûségesebbek leszned, annál ritkábban kell õket etetni. Etetni akkor érdemes õket, amikor éppen hungry-ra váltanak. Ha eléred a loyal szintet, akkor beszélni is fognak (elvileg, ha mûködik).
Harcolni (na erre nem emlékszem pontosan, hogy kellett-e a loyal szint vagy sem). Nem sokat tudok róla, mert anno akkorra sikerült bevezetni, amikorra úgy döntöttem, hogy otthagyom az idegesítõ kócerájt. No szóval, a harc nem úgy megy, hogy pet odamegy a szörnyhöz, és püföli. Minden pet egyvmire képes. Poring itemeket gyûjt a hátizsákjába, amiket késõbb parancsra kidobál. Magasabb szintû poringszerûségek több itemet tudnak cipelni. Dokaebi stunnol (--> hammerfall, mint blacksmith-eknél, csak asszem kisebb %-kal). Az a szellemlány, aki kell neked, az gyógyít etc. Más petek statokat növelni bizonyos idõközönként (asszem erre a deviruchi a legjobb).
Hogy melyik szörnynek melyik másik szörny dobja a tamingjét, azt az adatbázisból nézd ki (lunaticnak saját maga dobja, Deviruchi taming itemje a Contracts in shadow vagy mi, azt talán a baphomet jr. dobja, de már nem vagyok biztos benne; a szellemlányét mintha meg a Moonlight vagy milyen nevû mvp dobná).

edit: Ramiz elvtárs hol volt a vári séta idején? Ejnye, milyen gólyák vagyunk :)

sirtomi

Ez a polipos videó elég durva. Nem néztem volna ki a polipból :)

Ramiz

Quote from: Bonciedit: Ramiz elvtárs hol volt a vári séta idején? Ejnye, milyen gólyák vagyunk :)
Erre a kérdésre a tegnapi nap tükrében több helyes válasz is adható.
1. Lusta.
2. Fáradt.
3. Csóró.
4. Részeg.
5. Nem vidéki.
6. Animézõ.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: Ramiz3. Csóró.
4. Részeg.
5. Nem vidéki.
6. Animézõ.
Ezeknek semmi köze a túrához ;)
Csóró -> egy fitying se kellett hozzá
Részeg -> mennyire? mert hogy mások is ittak, az tuti ;)
Nem vidéki -> és? nem városnézõ túra volt :rolleyes:
Animézõ -> na bezzeg sörözésnél mindjárt nem animézõ :rolleyes:

Te tudod, szerintem fogalmad sincs, mirõl maradtál le :)

Ramiz

Quote from: Bonci(1) Csóró -> egy fitying se kellett hozzá
(2) Részeg -> mennyire? mert hogy mások is ittak, az tuti ;)
(3) Nem vidéki -> és? nem városnézõ túra volt :rolleyes:
(4) Animézõ -> na bezzeg sörözésnél mindjárt nem animézõ :rolleyes:
(1) A sétáláshoz nem, de az nem érdekel. A mulatáshoz igen, ami annál inkább! :D
(2) Csak annyira, hogy még lustább. :D
(3) Nekünk azt mondták.
(4) Ld. (1) - sörre most nem jutott volna, anime meg ingyen van. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

#13076
Quote from: Ramiz(3) Nekünk azt mondták.
Pff. Na majd elmondom, mirõl szól ez az egész. Volt benne városnézés, de nem ez a lényege.

edit: a Stingers mai részében a vörös hajú csajszi anime-s pólót viselt :) (eddig is szimpatikus volt, de most aztán... :))

katz

Mivel felmerült ujra az igény rá, ezért:

Bövebben szokás szerint az Esetleges rendelések topicban....

Ramiz

Quote from: BonciPff. Na majd elmondom, mirõl szól ez az egész. Volt benne városnézés, de nem ez a lényege.
A legtöbb BME-s program lényege a piálás, és azt ma a gólyabulin (a Schönherzben) bepótolom. :cool:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizA legtöbb BME-s program lényege a piálás, és azt ma a gólyabulin (a Schönherzben) bepótolom. :cool:
Itt viszont nem volt igazából piálás. Lehet, hogy egy-két ember piált, bár én nem láttam egyet sem. Ez az ökörködésrõl szólt, de majd személyesen elmesélem, hogyan is nézett ki a program.