Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: RouninBingó! Kertváros, a pályaudvar (sihuhu)  mögött :] Ott van egy ca. kilométeres szakasz. Csak szinte senki nem használja.
Arra pont nem járok. De jövõre lehet hogy áttérek azért a bringára.

Rounin

Quote from: sirtomiArra pont nem járok. De jövõre lehet hogy áttérek azért a bringára.

Hmm..az azért drága mulatság. Egyik kolléga bringával jár szinte minden nap (kertvárosból) és folyamatosan hallom tõle mi mennyibe kerül. Egy "normális" bringán, úgy értem. Elmehetsz ugyan a vásárba venni 5-10e forintért is, de egy rendesen felszerelt kerékpár nagyjából 80e ft alsó árhatárnál maradva :3x3:
A másik srácot meg sem említem inkább (na jó, 250e+ nál jár).
Nem olcsó mulatság, ha nem éred be kevéssel :]

sirtomi

Quote from: RouninHmm..az azért drága mulatság. Egyik kolléga bringával jár szinte minden nap (kertvárosból) és folyamatosan hallom tõle mi mennyibe kerül. Egy "normális" bringán, úgy értem. Elmehetsz ugyan a vásárba venni 5-10e forintért is, de egy rendesen felszerelt kerékpár nagyjából 80e ft alsó árhatárnál maradva :3x3:
A másik srácot meg sem említem inkább (na jó, 250e+ nál jár).
Nem olcsó mulatság, ha nem éred be kevéssel :]
Én nagyon kevéssel beérem :D
Valami világítás kell még az enyémre, meg talán sárvédõ és valami zár. Munkahelyne tudom tárolni biztonságos helyen, máshova meg nemhiszem hogy bringával mennék.

Kuroi Tenshi

Egyetértek.
Az vicces, hogy élelmet és vizet nem tudnak szervezni, de utána egybõl tudnak 25000 hullazsékot küldeni  :rolleyes: lehet, hogy valami célzás van benne  :eeek:  :rolleyes:

Lehet, hogy kell a 25000. Amekkora ott 1-2 ember derékbõsége...
Meg lehet, hogy bemutatják azt a viccet, hogy mi a fekete humor és a morbid között a külonbség:
Fekete humor - 20 embert 1 koporsóba.
Morbid - 1 embert 20 koporsóba...

Kuroi Tenshi

Egyetértek.
Az vicces, hogy élelmet és vizet nem tudnak szervezni, de utána egybõl tudnak 25000 hullazsékot küldeni  :rolleyes: lehet, hogy valami célzás van benne  :eeek:  :rolleyes:

Lehet, hogy kell a 25000. Amekkora ott 1-2 ember derékbõsége...
Meg lehet, hogy bemutatják azt a viccet, hogy mi a fekete humor és a morbid között a külonbség:
Fekete humor - 20 embert 1 koporsóba.
Morbid - 1 embert 20 koporsóba...

Na ja, ez már tényleg egy kicsit túl morbid volt, azért sajnálom a szerencsétleneket, akik ott meghaltak, vagy akik családtagjaikat/házukat elvesztették.

kisvirag

ez a tornádózónában nem voltak felkészülve dolog eszembejuttatja az itthoni fejetlenséget, amikor leesik az elsõ hó.... és mondjuk nem októberben, hanem december végén...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

animoni

Hello!
Én is vissza tértem az élõk sorában!!!Fõleg azért mert most olyan koli szobában vagyok syeren-el amiben van internet!!!
So I am very happy!!!!!And syeren to!!!!!!!!!!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

sirtomi

Quote from: animoniHello!
Én is vissza tértem az élõk sorában!!!Fõleg azért mert most olyan koli szobában vagyok syeren-el amiben van internet!!!
So I am very happy!!!!!And syeren to!!!!!!!!!!
Eddig olyan szobátok volt, ahol nincs net? Ilyen még létezik?

animoni

Quote from: sirtomiEddig olyan szobátok volt, ahol nincs net? Ilyen még létezik?
Sajnos igen:( És nagyon rossz volt :bruhuhu: Hogy minden más szintnek volt csak a másodiknak nem!!
Ugyanis az internete fentrõl lefeléhuzták le, de a földszinten van net, csak a másodikon nincs még a mai napig!!!
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Ramiz

Quote from: animoniHello!
Én is vissza tértem az élõk sorában!!!Fõleg azért mert most olyan koli szobában vagyok syeren-el amiben van internet!!!
So I am very happy!!!!!And syeren to!!!!!!!!!!
Na akkor már ti is tudtok éjszaka felnézni. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: RamizNa akkor már ti is tudtok éjszaka felnézni. :D
Inkább ne. Napközben alig gyõzöm visszaolvasni, amiket éjszaka írtok :D

kisvirag

nemtudom, én tegnap 7-8 környékén akartam megkattanni a sok friss post miatt, pedig folyamatosan néztem, meg frissitettem az oldalt :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

TurboK

Nem tudjátok hogy a tré online nem kavar e megint az internet terén? Elvileg 24 óránként ledobnának a netrõl, ezzel szemben már több mint 40 órája él a kapcsolat. Az elõzõ este meg átszerelés volt (gondolom, mert éjféltõl nem lehetett csatlakozni), azelõtt még élt a normál 24 óra.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Xipe

Quote from: TurboKNem tudjátok hogy a tré online nem kavar e megint az internet terén? Elvileg 24 óránként ledobnának a netrõl, ezzel szemben már több mint 40 órája él a kapcsolat. Az elõzõ este meg átszerelés volt (gondolom, mert éjféltõl nem lehetett csatlakozni), azelõtt még élt a normál 24 óra.


asszem szervereket cserelnek, de nem vagyok biztos benne.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

katz

Quote from: White SeeDJobban örülnék egy békésebb felfogású elnöknek.
Én jobban örülnék egy olyannak akinek van agya...


Welcome back, Moni!

Ramiz

Quote from: sirtomiInkább ne. Napközben alig gyõzöm visszaolvasni, amiket éjszaka írtok :D
Mostanában nem is postolok sokat. ^_^

A rohadék Neptunnak meg a k'+% *@#%" anyját! Most lenne tárgyfelvétel, persze hogy túlterhelt stb. biztos szívni fogok...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

Quote from: RamizA rohadék Neptunnak meg a k'+% *@#%" anyját! Most lenne tárgyfelvétel, persze hogy túlterhelt stb. biztos szívni fogok...
Aha, tuti. Majd megszokod :) Nekünk szerencsére elõre felvették a tárgyakat.

sirtomi

Quote from: katzAha, tuti. Majd megszokod :) Nekünk szerencsére elõre felvették a tárgyakat.
Nekünk etr volt, de az is túlterhelt volt ilyenkor. Szerencsére a kötelezõ tárgyakat automatikusan felvették nekünk, legalább azok biztos megvoltak :)

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizA rohadék Neptunnak meg a k'+% *@#%" anyját! Most lenne tárgyfelvétel, persze hogy túlterhelt stb. biztos szívni fogok...

Mikor nem az? Nálunk egyszerre beeresztik a népet, nem az, hogy szétbontanák öt évfolyamra, és akkor kisebb lenne a tömörülés, nem ám. Meg persze a belsõ háló prioritást kap, ezért néhányan már reggel óta ott vannak, ha délután nyit...  :eeek:
Én már megszívtam az efélévit. Elég szar az órarendem, meg olyan tárgyakat is fel kellett vennem, amiket nem akartam, csak hogy meglegyen a kreditszám  :mad:

Ramiz

De nem lehet ezt valahogy rendesen megcsinálni? Hát ez totál szégyen!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Nektek is lassú most a szerver, vagy csak a Chello sz*rakodik? A fórum is lassú, az ftp-rõl meg max 35-40k-val csöpög a cucc. :(

HVp213

Nálom jol müx! (chellos vagyok énis :rolleyes: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: MohaNektek is lassú most a szerver, vagy csak a Chello sz*rakodik? A fórum is lassú, az ftp-rõl meg max 35-40k-val csöpög a cucc. :(
erre is müxik minden ugy ahogy kéne. pl most töltöm a legujabb DC rész 298k/s-el.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: Necridhogy mit néztem nyár allat.. na nézuk.
:eeek: Most vagy nem utaztál el egy napot sem, vagy nem aludtál (= robot vagy)... :3x3:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: Ramiz:eeek: Most vagy nem utaztál el egy napot sem, vagy nem aludtál (= robot vagy)... :3x3:
hát igazság szerint nem nyaraltam sehol. ezen a nyáron igen foglalt voltam. de ha volt szabad idö akkor anime  :rolleyes:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: Necridhát igazság szerint nem nyaraltam sehol. ezen a nyáron igen foglalt voltam. de ha volt szabad idö akkor anime  :rolleyes:
Na most vagy az animenézés a munkád (és akkor nagyon irigyellek :__devil:  ), vagy mégiscsak robot vagy. :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Quote from: RamizFórumozás (= új tippek kapása) helyett néha animézz.
Na igen, csak soxor úgy járok, hogy mire végig nézem az egész fórumot, már 23óra. Ha meg egy napig nem vagyok fent, akkor hozhatom be a lemaradást. ;) De ez a módszer kétségtelenül mûködhet. :)
QuoteMeg tanulás
mivel most kértem évhalasztást, ez nem gond. :) A meló viszont akkor is ott van.
Quotecsajozás
ehhm... szóval melyik nõ lenne képes egyáltalán engem tartósan elviselni? :rolleyes: Meg sajna disco-n kívül nem sok szórakózó hely van itt, ahol igazán csajozni lehetne...
Quotepiálás
nálam az átlag alkoholfogyasztás még melegben is max heti 2-3 sör...
Quoteevés
szintén nem gond: általában fóromozás és/vagy anime nézés közben szoktam enni, akkor is úgy tolja elém anyám a kaját, mert "különben nem eszel" :p
Quotealvás helyett
aludni már így is max 6 órákat szoktam... :(
QuoteKülönben 1286 évnyi hátralékkal fogsz meghalni, és az nagyon pocsék érzés. :D
Egyelõre nem tervezek elpatkolni, de kétség kívül pocsék lenne... :hehe:

HVp, Necrid: Akkor úgy tûnik, csak errefelé van gond. :( Lekorlátozva pedig még nem lehetek, lévén ebben a hónapban helyhiány miatt még alig töltöttem, a számlálójuk is 4GB körül áll...

Necrid^

Quote from: RamizNa most vagy az animenézés a munkád (és akkor nagyon irigyellek :__devil:  ), vagy mégiscsak robot vagy. :lazza:
vhogy nem zavart a melóm az animenézésben. de mondjuk nem soktam sokat aludni.vhogy össze jött :D
Quote from: MohaHVp, Necrid: Akkor úgy tûnik, csak errefelé van gond. :( Lekorlátozva pedig még nem lehetek, lévén ebben a hónapban helyhiány miatt még alig töltöttem, a számlálójuk is 4GB körül áll...
miért nem hivod fel õket?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

Quote from: Necridmiért nem hivod fel õket?
Most éjszaka úgysem érhetõek el és hátha holnapra rendbejön. Ha mégsem, akkor majd intézkedem, csak az a baj, hogy érdemben ritkán tudnak segíteni az ügyfélszolgálatosok. :(

katz

Quote from: Mohaszóval melyik nõ lenne képes egyáltalán engem tartósan elviselni? :rolleyes: Meg sajna disco-n kívül nem sok szórakózó hely van itt, ahol igazán csajozni lehetne...
Ld /me az anime táborban ;) Bár te átaludtadtál mindent :rolleyes: